Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε υγρά. Σημάδι εγκυμοσύνης;


stalitsa stal

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, έχω σταθερό κύκλο 28-30 ημέρες.

Με τον άντρα μου είχαμε ελέυθερες επαφές αυτό τον μήνα. Την 27η μερα του κύκλου είχα καφέ υγρά και μια σταγόνα ροζ αιματάκι. Έχουν περάσει απο τότε 4 ημέρες και η περίοδος μου δεν έχει εμφανιστεί. Πονάκια περιόδου είχα απο την 18η μερα του κύκλου μου και ήταν διάσπαρτα. τις τελευταίες μέρες επίσης έχει πρηστεί το στήθος μου και με πονάει κ έχω άσπρα υγρά.

Έχει τύχει σε καμία κάτι παρόμοιο΄;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, έχω σταθερό κύκλο 28-30 ημέρες.

Με τον άντρα μου είχαμε ελέυθερες επαφές αυτό τον μήνα. Την 27η μερα του κύκλου είχα καφέ υγρά και μια σταγόνα ροζ αιματάκι. Έχουν περάσει απο τότε 4 ημέρες και η περίοδος μου δεν έχει εμφανιστεί. Πονάκια περιόδου είχα απο την 18η μερα του κύκλου μου και ήταν διάσπαρτα. τις τελευταίες μέρες επίσης έχει πρηστεί το στήθος μου και με πονάει κ έχω άσπρα υγρά.

Έχει τύχει σε καμία κάτι παρόμοιο΄;

Κορίτσι μου αν κατάλαβα καλά έχεις καθυστέρηση γιατί δεν κανείς ένα τεστ εγκυμοσυνης να δεις τι γίνετε ; 
Θα περιμένουμε νέα σου..

ευχομαι να είναι θετικό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, κορίτσι μου έχω δύο μέρες καθυστέρηση.

Φοβάμαι να κάνω τεστάκι και να δω το αποτέλεσμα χιχι. Θα περιμένω λίγο ακόμη.

Επίσης, πονάει κ λίγο η μέση μου κ εχω κατα διαστήματα ημικρανίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Μου συνέβη περίπου το ίδιο πριν λίγες μέρες..

3 με 4 μέρες λοιπόν πριν την περίοδο άρχισα να έχω υγρά ανοιχτό καφέ και ελάχιστα ροζ, πρήξιμο στην κοιλιά και στο στήθος, νόμιζα θα σκάσω..

Τελικά την ημέρα που περίμενα, μου ήρθε λίγο αίμα κόκκινο, αλλά κράτησε μόνο μία μέρα και ούτε καν μια σερβιέτα δε γέμισα.. ενώ κανονικά πλημμυρίζω..

Το τεστ βγήκε αρνητικό.. το έκανα τη μέρα που ήρθε.. clear blue early

Δεν ξέρω γιατί η περίοδος είναι έτσι χάλια.. Το στήθος και η κοιλιά ξεπρήστηκαν, η διάθεση στα τάρταρα..

Μήπως είχα κάποια κύστη?

Stalitsa έκανες τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Μου συνέβη περίπου το ίδιο πριν λίγες μέρες..

3 με 4 μέρες λοιπόν πριν την περίοδο άρχισα να έχω υγρά ανοιχτό καφέ και ελάχιστα ροζ, πρήξιμο στην κοιλιά και στο στήθος, νόμιζα θα σκάσω..

Τελικά την ημέρα που περίμενα, μου ήρθε λίγο αίμα κόκκινο, αλλά κράτησε μόνο μία μέρα και ούτε καν μια σερβιέτα δε γέμισα.. ενώ κανονικά πλημμυρίζω..

Το τεστ βγήκε αρνητικό.. το έκανα τη μέρα που ήρθε.. clear blue early

Δεν ξέρω γιατί η περίοδος είναι έτσι χάλια.. Το στήθος και η κοιλιά ξεπρήστηκαν, η διάθεση στα τάρταρα..

Μήπως είχα κάποια κύστη?

Stalitsa έκανες τεστ?

 

Έκανα κορίτσι μου αρνητικό. Νιώθω οτι θα αδιαθετήσω.

Προσπαθείτε καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/3/2023 at 2:15 ΜΜ, ο/η stalitsa stal είπε:

 

Έκανα κορίτσι μου αρνητικό. Νιώθω οτι θα αδιαθετήσω.

Προσπαθείτε καιρό?

Οχι καιρό, μόλις δυο τρεις μήνες αλλά έκανα εξετάσεις κι έχω τρομοκρατηθεί.. η fsh μου είναι 7,8 και η ΑΜΗ μου 1,5. Ο γιατρός είχε δει την fsh και μου είχε πει ότι είναι φυσιολογική μεν αλλά οριακή..

ΑΜΗ έκανα μόνη μου, παρά τον γιατρό μου, γιατί παντού για αυτή την ορμόνη διάβαζα και με είχε φάει η αγωνία.. τι το 'θελα..

Νιώθω ξαφνικά, ότι πρέπει να κάνω αγώνα δρόμου..

Είμαστε και 37 και 42 αντίστοιχα εγώ κι ο σύντροφος..

Μακάρι θεέ μου να γίνει γρήγορα το θαύμα..

Εσείς προσπαθείτε καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Οχι καιρό, μόλις δυο τρεις μήνες αλλά έκανα εξετάσεις κι έχω τρομοκρατηθεί.. η fsh μου είναι 7,8 και η ΑΜΗ μου 1,5. Ο γιατρός είχε δει την fsh και μου είχε πει ότι είναι φυσιολογική μεν αλλά οριακή..

ΑΜΗ έκανα μόνη μου, παρά τον γιατρό μου, γιατί παντού για αυτή την ορμόνη διάβαζα και με είχε φάει η αγωνία.. τι το 'θελα..

Νιώθω ξαφνικά, ότι πρέπει να κάνω αγώνα δρόμου..

Είμαστε και 37 και 42 αντίστοιχα εγώ κι ο σύντροφος..

Μακάρι θεέ μου να γίνει γρήγορα το θαύμα..

Εσείς προσπαθείτε καιρό?

 7,8 είναι οριακή? Ήθελα να ξερα ποιος γιατρός τα λέει αυτά..μέσα στα όρια είσαι βρε κορίτσι μου να μην αγχωνεσαι δες κ τα όρια στις τιμές από το μικροβιολογικο .όριο είναι τον 12 συνήθως. Γιατί να σε τρομοκρατεί ενώ δεν υπάρχει λόγος. Εντάξει η αμη είναι λίγο χαμηλή αυτή δείχνει τον απόθεμα δε σε εμποδίζει στη σύλληψη.  Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Zenia! 2,8 με 11,3 οι τιμές αναφοράς..Μέσα στο όριο με δείχνει!

και οιστραδιόλη 49,4 με φ.τ. 24-114

Θα προσπαθήσω να ξεαγχωθώ!!

Πάντως έχω ξεκινήσει να προσέχω και τη διατροφή μου, ούτως ή άλλως για την υγεία μου γενικότερα

και σκέφτομαι να πάρω και βιταμινούλες!

Έρχεται και καλοκαιράκι και η διάθεση θα ανέβει πού θα πάει! Ηλιοθεραπεία και βιταμίνη D!!

Καλή επιτυχία σε όλες μας!! 🥰❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Γεια σου Zenia! 2,8 με 11,3 οι τιμές αναφοράς..Μέσα στο όριο με δείχνει!

και οιστραδιόλη 49,4 με φ.τ. 24-114

Θα προσπαθήσω να ξεαγχωθώ!!

Πάντως έχω ξεκινήσει να προσέχω και τη διατροφή μου, ούτως ή άλλως για την υγεία μου γενικότερα

και σκέφτομαι να πάρω και βιταμινούλες!

Έρχεται και καλοκαιράκι και η διάθεση θα ανέβει πού θα πάει! Ηλιοθεραπεία και βιταμίνη D!!

Καλή επιτυχία σε όλες μας!! 🥰❤️

 

Έτσι κοριτσι μου, οριακή δεν τη λες. Πολύ καλές οι εξετάσεις σου. Οι βιταμίνες κ η διατροφή σίγουρα κακό δεν κάνουν. Θετική σκέψη κ καλή επιτυχία να έχουμε!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...