Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παρέα για αναμονή μέχρι το τεστ εγκυμοσύνης.


lilbern

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια. 

Άνοιξα αυτό το θέμα για να περάσουν οι μέρες μας μέχρι την επόμενη καθυστέρηση / περίοδο.

Είχα τελευταία περίοδο 16.3 με 25 μέρες κύκλο και είχαμε μια ελεύθερη επαφή την Πέμπτη που μας πέρασε στις 23.3 (την πρώτη μέρα που ξεκινάνε οι γόνιμες μέρες μου δηλαδή, ενώ γενικά προσέχουμε πολύ μιας και δεν ένιωθα ακόμα έτοιμη για άλλο δεύτερο παιδί) οπότε υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα να έχω μείνει και επειδή είμαι αγχώδης σκέφτηκα να το περάσουμε αυτό παρεούλα, μιας και ξέρω ότι οι περισσότερες έχουμε άγχος σε αυτές τις φάσεις. Μπορεί να μην το είχα στο μυαλό μου όμως τώρα που υπάρχει έστω κι αυτή η πολύ μικρή πιθανότητα μπορώ να πω ότι νιώθω όμορφα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα το βάλω στόχο και θα κοιτάω γόνιμες κλπ. Επίσης να πω ότι ενώ στο ημερολόγιο μου δείχνει πως αύριο είναι η γόνιμη, νιώθω σήμερα αριστερά έντονα τσιμπήματα και νομίζω ότι γίνεται σήμερα η ωορρηξία.

Περιμένω και τα δικά σας νέα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/3/2023 at 1:20 ΜΜ, ο/η Bernett είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια. 

Άνοιξα αυτό το θέμα για να περάσουν οι μέρες μας μέχρι την επόμενη καθυστέρηση / περίοδο.

Είχα τελευταία περίοδο 16.3 με 25 μέρες κύκλο και είχαμε μια ελεύθερη επαφή την Πέμπτη που μας πέρασε στις 23.3 (την πρώτη μέρα που ξεκινάνε οι γόνιμες μέρες μου δηλαδή, ενώ γενικά προσέχουμε πολύ μιας και δεν ένιωθα ακόμα έτοιμη για άλλο δεύτερο παιδί) οπότε υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα να έχω μείνει και επειδή είμαι αγχώδης σκέφτηκα να το περάσουμε αυτό παρεούλα, μιας και ξέρω ότι οι περισσότερες έχουμε άγχος σε αυτές τις φάσεις. Μπορεί να μην το είχα στο μυαλό μου όμως τώρα που υπάρχει έστω κι αυτή η πολύ μικρή πιθανότητα μπορώ να πω ότι νιώθω όμορφα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα το βάλω στόχο και θα κοιτάω γόνιμες κλπ. Επίσης να πω ότι ενώ στο ημερολόγιο μου δείχνει πως αύριο είναι η γόνιμη, νιώθω σήμερα αριστερά έντονα τσιμπήματα και νομίζω ότι γίνεται σήμερα η ωορρηξία.

Περιμένω και τα δικά σας νέα :)

Καλησπέρα έχουμε πια παρέα εδώ κοπέλες που μιλάμε για τέτοια θέματα αν θέλεις στείλε μας εδώ να τα λέμε είμαστε πολλές κοπέλες 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...