Μετάβαση σε περιεχόμενο

​☘️​💖​ Μωράκια Σεπτεμβρίου 2023 ​💖​☘️ ​


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Emily2 είπε:

Άρα σου είχε πει ότι δεν πειράζει ότι και να βάλεις στο πρόσωπο ;

Σε ποια εβδομαδα είσαι ;

Μπήκα σήμερα στη 14η..μου είχε πει να μην ασχολούμαι καν…δεν θα γίνει καμία ζημιά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Μπήκα σήμερα στη 14η..μου είχε πει να μην ασχολούμαι καν…δεν θα γίνει καμία ζημιά…

Λογικά θα σου δώσει σιγά σιγά κρέμα... Εφόσον μπήκες στο 2ο τρίμηνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

@Emily2 Και εμένα επίσης μου είπε πως μπορώ να χρησιμοποιώ ότι χρησιμοποιου΄΄σα και πριν χωρι΄΄ς φόβο.. Αλλά επειδή και εγώ ε΄΄χω διαβάσει πολλά, αποφάσισα απο΄΄ μο΄΄νη μου να σταματη΄΄σω να τα χρησιμοποιω΄΄. Tα μόνα που βάζω πλέον ειναι μια κρέμα και μια αντιλιακή προσώπου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nassi είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@Emily2 Και εμένα επίσης μου είπε πως μπορώ να χρησιμοποιώ ότι χρησιμοποιου΄΄σα και πριν χωρι΄΄ς φόβο.. Αλλά επειδή και εγώ ε΄΄χω διαβάσει πολλά, αποφάσισα απο΄΄ μο΄΄νη μου να σταματη΄΄σω να τα χρησιμοποιω΄΄. Tα μόνα που βάζω πλέον ειναι μια κρέμα και μια αντιλιακή προσώπου. 

 όλο το πρώτο τρίμηνο τα χρησιμοποιούσα όλα..οπότε αν έγινε κάτι, έγινε 🫤 βέβαια δε νομίζω  να ήταν τόσο άνετη αν όντως δημιουργούσε κάποιο θέμα. 

Κρέμα και αντιλιακη ποιες βάζει; 

Καλημέρα ☀️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2023 at 10:26 ΠΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Στο φαρμακείο μπορείς να βρεις ειδικά προϊόντα για ευαίσθητη περιοχή. 

Εγώ χρησιμοποιώ την chamomile blu bio! Είναι πολύ απαλό καθαριστικό και μυρίζει χαμομηλακι! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Emily2 είπε:

 όλο το πρώτο τρίμηνο τα χρησιμοποιούσα όλα..οπότε αν έγινε κάτι, έγινε 🫤 βέβαια δε νομίζω  να ήταν τόσο άνετη αν όντως δημιουργούσε κάποιο θέμα. 

Κρέμα και αντιλιακη ποιες βάζει; 

Καλημέρα ☀️

 

Καλα΄΄ και εγώ στην αρχη΄ τα χρησιμοποιούσα, ψέματα να μην πω! Αλλά στα τελειώματα του πρώτου τριμήνου άρχισα σιγά σιγά να τα μειώνω, μέχρι που σταμάτησα τελειώς. Οι γιατροί πιστεύω δεν ασχολούνται γτ δεν προκαλείται άμεσα ζημιά.. ωστόσο επειδή έχω διαβα΄΄σει και σε βιβλία εγκυμοσύνης πως ει΄΄ναι καλο΄΄ κάποια συστατικά να αποφεύγονται, ε είπα να τα αφήσω για λίγο καιρό..😇

Κρέμα προσώπου χρησιμοποιώ την Νivea Refreshing 24ωρη ενυδατική κρέμα προσώπου ημέρας γιατί έχει βιταμίνη Ε και αντηλιακή μια της Paediprotect Vegan που είναι για παιδιά, αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει στην Ελλα΄΄δα αυτή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι άλλο, από κολπικά υγρά πως πάτε? Εγώ το τελευταίο διάστημα βγάζω πολλά και κάπως αγχώνομαι. Ξέρω πως στην εγκυμοσύνη είναι νορμαλ να βγάζεις υγρά, αλλά που θα καταλάβω εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα π.χ. κάποια λοίμωξη κλπ.? Διαβάζω πως έχει να κάνει με το χρώμα, την οσμή, με τσούξιμο και διάφορα άλλα.. εγώ δεν ε΄χω τίποτα απο΄ αυτά, αλλά και παλί αγχώνομαι και τρέχω καθε τρεις και λίγο στην τουαλέτα για να δω μην τυχόν κ βγα΄ζω τίποτα περίεργο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nassi είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι άλλο, από κολπικά υγρά πως πάτε? Εγώ το τελευταίο διάστημα βγάζω πολλά και κάπως αγχώνομαι. Ξέρω πως στην εγκυμοσύνη είναι νορμαλ να βγάζεις υγρά, αλλά που θα καταλάβω εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα π.χ. κάποια λοίμωξη κλπ.? Διαβάζω πως έχει να κάνει με το χρώμα, την οσμή, με τσούξιμο και διάφορα άλλα.. εγώ δεν ε΄χω τίποτα απο΄ αυτά, αλλά και παλί αγχώνομαι και τρέχω καθε τρεις και λίγο στην τουαλέτα για να δω μην τυχόν κ βγα΄ζω τίποτα περίεργο. 

Κι εγώ έχω πολλά κολπικά υγρά. Σαν υπόλευκο χρώμα. Η γιατρός μου λέει πως είναι φυσιολογικό προκαλείται από την προγεστερόνη.. 

Αλλά nassi και εγώ το ίδιο κάνω! Ελέγχω συνεχώς 🤔😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/3/2023 at 10:13 ΠΜ, ο/η Nassi είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι άλλο, από κολπικά υγρά πως πάτε? Εγώ το τελευταίο διάστημα βγάζω πολλά και κάπως αγχώνομαι. Ξέρω πως στην εγκυμοσύνη είναι νορμαλ να βγάζεις υγρά, αλλά που θα καταλάβω εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα π.χ. κάποια λοίμωξη κλπ.? Διαβάζω πως έχει να κάνει με το χρώμα, την οσμή, με τσούξιμο και διάφορα άλλα.. εγώ δεν ε΄χω τίποτα απο΄ αυτά, αλλά και παλί αγχώνομαι και τρέχω καθε τρεις και λίγο στην τουαλέτα για να δω μην τυχόν κ βγα΄ζω τίποτα περίεργο. 

Γεια σου κορίτσι!! Κι εγώ έχω αρκετά λευκά υγρά. Δε ρώτησα τη γιατρό ακόμα αλλά διάβασα ότι είναι φυσιολογικό και μόνο αν αλλάξουν χρώμα και οσμή υπάρχει θέμα. Και εγώ κοιτάω συνέχεια ..απορώ που θα φτάσει αυτή η κατάσταση έχω κουραστεί να ελέγχω τα πάντα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πήγαμε χθες στον γιατρό, όλα πάνε καλά. Ένα αγοράκι κ ένα κοριτσάκι έχουμε τελικά. Ρώτησα κ για τα υγρά κ μ είπε πως πράγματι αν αλλάξουν χρώμα, οσμή ή νιώθω τσούξιμο καθώς κατουραω υπάρχει πρόβλημα, διαφορετικά είναι νορμάλ να έχουμε τόσα πολλά υγρά. Σε περίπου δύο εβδομάδες έχουμε την β επιπέδου τώρα.. 

@Tinasardin8689 Εσείς τι νέα έχετε?? Πήγατε χθες γιατρό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nassi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πήγαμε χθες στον γιατρό, όλα πάνε καλά. Ένα αγοράκι κ ένα κοριτσάκι έχουμε τελικά. Ρώτησα κ για τα υγρά κ μ είπε πως πράγματι αν αλλάξουν χρώμα, οσμή ή νιώθω τσούξιμο καθώς κατουραω υπάρχει πρόβλημα, διαφορετικά είναι νορμάλ να έχουμε τόσα πολλά υγρά. Σε περίπου δύο εβδομάδες έχουμε την β επιπέδου τώρα.. 

@Tinasardin8689 Εσείς τι νέα έχετε?? Πήγατε χθες γιατρό??

Τέλεια!!! Καταπληκτική ισορροπία το ένα κι ένα! Ναι τα υγρά όντως είναι φυσιολογικό...τρίτη εγκυμοσύνη πλέον, δεν μου κάνει εντύπωση. Περιμένω κι εγώ την Β επιπέδου πώς και πώς για να ηρεμήσω και να πω ότι όλα καλά.  Για κάποιο λόγο με αγχώνει αυτή η εγκυμοσύνη... μάλλον μεγαλώνω...😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annoula1987 είπε:

Τέλεια!!! Καταπληκτική ισορροπία το ένα κι ένα! Ναι τα υγρά όντως είναι φυσιολογικό...τρίτη εγκυμοσύνη πλέον, δεν μου κάνει εντύπωση. Περιμένω κι εγώ την Β επιπέδου πώς και πώς για να ηρεμήσω και να πω ότι όλα καλά.  Για κάποιο λόγο με αγχώνει αυτή η εγκυμοσύνη... μάλλον μεγαλώνω...😅

Ναι, πράγματι! Είναι πολύ καλά! Επίσης μ είπε πως αν καταφέρω να φτάσω στην 36 εβδομάδα θα είμαι πάρα πολύ καλά, οπότε εγώ μάλλον για Αυγούστου με βλέπω.. 

Υγρά βγάζεις μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης ή θα μειωθούν κάποια στιγμή?

Πότε την έχεις εσύ την β επιπέδου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Nassi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πήγαμε χθες στον γιατρό, όλα πάνε καλά. Ένα αγοράκι κ ένα κοριτσάκι έχουμε τελικά. Ρώτησα κ για τα υγρά κ μ είπε πως πράγματι αν αλλάξουν χρώμα, οσμή ή νιώθω τσούξιμο καθώς κατουραω υπάρχει πρόβλημα, διαφορετικά είναι νορμάλ να έχουμε τόσα πολλά υγρά. Σε περίπου δύο εβδομάδες έχουμε την β επιπέδου τώρα.. 

@Tinasardin8689 Εσείς τι νέα έχετε?? Πήγατε χθες γιατρό??

Καλησπέρα και χρόνια πολλά για την ημέρα..Όχι δεν πήγα γιατρό..Από εδώ και στο εξής θα με βλέπει κάθε δυο εβδομάδες άρα την επόμενη θα πάω..Πάντως αν και δεν το περίμενα καθόλου, πέρασαν οι μέρες σαν νεράκι..Πολύ ωραία νέα έχεις…Μπράβο σου…🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά για την ημέρα..Όχι δεν πήγα γιατρό..Από εδώ και στο εξής θα με βλέπει κάθε δυο εβδομάδες άρα την επόμενη θα πάω..Πάντως αν και δεν το περίμενα καθόλου, πέρασαν οι μέρες σαν νεράκι..Πολύ ωραία νέα έχεις…Μπράβο σου…🥰

Άντε με το καλό κ εσύ! Όλα να πάνε τέλεια!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορι΄΄τσια!! Τι κάνετε εσείς και τα μπεμπάκια σας??😍

Εγω΄΄ ση΄μερα μπη΄΄κα στην 18η εβδομάδα και νιώθω πόνους παντού.. με΄΄ση, κοιλιά, κο΄΄κκαλα στην λεκάνη.. και νυστάζω συνε΄΄χεια. Συμπάσχει μήπως κάποια, να μοιραστούμε τους πόνους μας? 😇😋

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nassi είπε:

Καλημέρα κορι΄΄τσια!! Τι κάνετε εσείς και τα μπεμπάκια σας??😍

Εγω΄΄ ση΄μερα μπη΄΄κα στην 18η εβδομάδα και νιώθω πόνους παντού.. με΄΄ση, κοιλιά, κο΄΄κκαλα στην λεκάνη.. και νυστάζω συνε΄΄χεια. Συμπάσχει μήπως κάποια, να μοιραστούμε τους πόνους μας? 😇😋

 

Γεια σου κορίτσι!!

Τα μωράκια σου μεγαλώνουν και σε κουράζουν λίγο😍 ξεκουράσου όσο μπορείς!! 

Εγώ είμαι 15η εβδομάδα, απο συμπτώματα τίποτα, η κοιλιά με το ζόρι προεξέχει, οπότε δε μπορώ να βοηθήσω δυστυχώς 😂 

Αλήθεια εσάς πως είναι οι κοιλίτσες σας ; Φούσκωσαν καθόλου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα! Έπρεπε να ε΄΄ρθω στην δουλειά ση΄΄μερα.. ίσως γι'αυτό να με ε΄΄πιασε υπνηλία. 😂

Εμένα προφανώς και φούσκωσε, αλλά είναι και δύο.. Έχω αρχίσει όμως γενικά να βαραίνω και επίσης δεν μπορώ να ξαπλώσω πολύ ώρα ανάσκελα, διότι με τραβάει κάτω στην κοιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ αύριο μπαίνω στην δέκατη πεμπτη…η κοιλιά έχει φουσκώσει ελάχιστα..την κοιτάω και λέω από το φαγητό πρέπει να είναι..,κάθε μέρα την κοιτάω..τα πρωινά πιο φλατ από το μεσημέρι και έπειτα λέω βρε λες;…παράνοια…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια εγώ αύριο μπαίνω στην δέκατη πεμπτη…η κοιλιά έχει φουσκώσει ελάχιστα..την κοιτάω και λέω από το φαγητό πρέπει να είναι..,κάθε μέρα την κοιτάω..τα πρωινά πιο φλατ από το μεσημέρι και έπειτα λέω βρε λες;…παράνοια…

Χαχαχα! Δεν είσαι μόνη σου! Και μένα στην αρχή το πρωί εξαφανιζόταν και το απόγευμα ήταν λες και έφαγα τον άμπακο. Ο άντρας μου με κοιτούσε και απορούσε. 😂 Μέχρι κάποιο πρωινό που θα ξυπνήσεις και θα είναι εκεί... και σιγά σιγά αντί να εξαφανίζεται τα πρωινά θα αρχίσει να στρογγυλεύει. Εγώ ακριβώς σε εκείνο το σημείο πήρα και το πρω΄΄το μου κιλό. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nassi είπε:

Χαχαχα! Δεν είσαι μόνη σου! Και μένα στην αρχή το πρωί εξαφανιζόταν και το απόγευμα ήταν λες και έφαγα τον άμπακο. Ο άντρας μου με κοιτούσε και απορούσε. 😂 Μέχρι κάποιο πρωινό που θα ξυπνήσεις και θα είναι εκεί... και σιγά σιγά αντί να εξαφανίζεται τα πρωινά θα αρχίσει να στρογγυλεύει. Εγώ ακριβώς σε εκείνο το σημείο πήρα και το πρω΄΄το μου κιλό. 🥰

Εγώ το έχω πάρει το πρώτο μου κιλό πολύ νωρίτερα…🤣..με έχει φάει ο υδατάνθρακας άσε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια εγώ αύριο μπαίνω στην δέκατη πεμπτη…η κοιλιά έχει φουσκώσει ελάχιστα..την κοιτάω και λέω από το φαγητό πρέπει να είναι..,κάθε μέρα την κοιτάω..τα πρωινά πιο φλατ από το μεσημέρι και έπειτα λέω βρε λες;…παράνοια…

Είμαι ακριβώς στην ίδια φάση. Το πρωί ειναι φλατα και το βράδυ την κοιτάω και λίγο χαίρομαι. Αν και αυτό το λίγο φούσκωμα που έχω το βράδυ είναι χαμηλά. Δηλαδή πάνω ακόμα δεν φουσκώνει... 

Κιλά ούτε εγώ έχω πάρει ως τώρα, μέχρι στιγμής δεν πεινούσα καθόλου, αντιθέτως φούσκωνα με το παραμικρό και δεν ήθελα τίποτα. Τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει και πεινάω αρκετά!! 

@Nassiσε ποια εβδομαδα στρογγυλεψες;;; 😬

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης θέλω να κάνω μια ερώτηση!! Επειδή αποφάσισα να τα αλλάξω ολα σε φυτικά ( όσο μπορώ) 

Βλέπω ας πούμε ενυδατικη προσώπου apivita έχει εκχύλισμα λουλουδιών , τριαντάφυλλο,μέλι κτλπ. Βλέπω αλλά προϊόντα είτε προσώπου είτε σώματος που περιέχουν αιθέρια έλαια και όλα αυτά που περιέχουν της φυσικής προσέλευσης. 

Και προβληματίζομαι, αυτά δεν απαγορεύονται; Αιθέρια έλαια κτλπ;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Emily2 είπε:

Επίσης θέλω να κάνω μια ερώτηση!! Επειδή αποφάσισα να τα αλλάξω ολα σε φυτικά ( όσο μπορώ) 

Βλέπω ας πούμε ενυδατικη προσώπου apivita έχει εκχύλισμα λουλουδιών , τριαντάφυλλο,μέλι κτλπ. Βλέπω αλλά προϊόντα είτε προσώπου είτε σώματος που περιέχουν αιθέρια έλαια και όλα αυτά που περιέχουν της φυσικής προσέλευσης. 

Και προβληματίζομαι, αυτά δεν απαγορεύονται; Αιθέρια έλαια κτλπ;

 

Έχω διαβάσει πως κάποια έλαια επίσης δεν επιτρέπονται κατά την εγκυμοσύνη.. Σου παραθέτω και ε΄΄να α΄ρθρο παρακάτω.. Βε΄΄βαια τω΄΄ρα κατα΄΄ πο΄΄σο ισχύουν όλα αυτά, δεν γνωρίζω και εγώ. Θα σου έλεγα ομως καλού κακού να ρωτήσεις τον γιατρό σου κατά πόσο πιο υγιη΄΄ς επιλογε΄΄ς είναι και αυτά.  

https://health4u.gr/efzin/enallaktiki-iatriki/aitheria-elaia-egkymosyni/

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nassi είπε:

Έχω διαβάσει πως κάποια έλαια επίσης δεν επιτρέπονται κατά την εγκυμοσύνη.. Σου παραθέτω και ε΄΄να α΄ρθρο παρακάτω.. Βε΄΄βαια τω΄΄ρα κατα΄΄ πο΄΄σο ισχύουν όλα αυτά, δεν γνωρίζω και εγώ. Θα σου έλεγα ομως καλού κακού να ρωτήσεις τον γιατρό σου κατά πόσο πιο υγιη΄΄ς επιλογε΄΄ς είναι και αυτά.  

https://health4u.gr/efzin/enallaktiki-iatriki/aitheria-elaia-egkymosyni/

 

Εντάξει, τώρα μπορώ να τρελαθώ κι άλλο! Όχι δε θα το κάνω αυτό στον εαυτό μου, νομίζω θα συνεχίσω ότι έκανα. Τα ψάχνω υπερβολικά πολύ και μετά από όλη αυτή τη λίστα που έστειλες και εσύ , την έβαψα !

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️ θα πορευτώ με αυτά που έκανα ως τώρα 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Emily2 είπε:

Είμαι ακριβώς στην ίδια φάση. Το πρωί ειναι φλατα και το βράδυ την κοιτάω και λίγο χαίρομαι. Αν και αυτό το λίγο φούσκωμα που έχω το βράδυ είναι χαμηλά. Δηλαδή πάνω ακόμα δεν φουσκώνει... 

Κιλά ούτε εγώ έχω πάρει ως τώρα, μέχρι στιγμής δεν πεινούσα καθόλου, αντιθέτως φούσκωνα με το παραμικρό και δεν ήθελα τίποτα. Τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει και πεινάω αρκετά!! 

@Nassiσε ποια εβδομαδα στρογγυλεψες;;; 😬

 

Εγώ το πρώτο τρίμηνο ε΄΄ιχα χάσει κ όλας περίπου τρία κιλά. Μο΄΄λις μπήκα στην 15η εβδομάδα άρχισα και εγώ τους υδατάνθρακες και όσο δεν τους έτρωγα πριν, τώρα δεν αφήνω τίποτα όρθιο! 🤣

Η κοιλιά άρχισε να φαίνεται κανονικά περίπου στην 16η εβδομάδα. Το πρωί πάλι ήταν πιο ξεφουσκωμένη, αλλά σε γενικές γραμμές εκεί είδα διαφορά. Βασικά επειδή εμείς την παρατηρούμε κάθε μέρα την κοιλια΄΄ μας, νομι΄ζω δεν καταλαβαίνουμε και μεγάλες διαφορε΄΄ς όταν αρχίσει να στρογγυλεύει και να μεγαλώνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...