Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόβλημα με το ξυπνημα


Recommended Posts

Γεια σας ...έχω ένα αγοράκι 2χρονων και κάθε που θα ξυπνήσει ,κυρίως μετά το μεσημεριανό ύπνο,(στο πρωινό έχει στρώσει κάπως ) στην αρχή γκρινιαζει και στη συνέχεια κλαίει..είτε κοιμάται πολύ είτε λίγο το ίδιο..έχει αντιμετωπίσει μήπως καμία μανούλα το ίδιο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η mpoukat είπε:

Γεια σας ...έχω ένα αγοράκι 2χρονων και κάθε που θα ξυπνήσει ,κυρίως μετά το μεσημεριανό ύπνο,(στο πρωινό έχει στρώσει κάπως ) στην αρχή γκρινιαζει και στη συνέχεια κλαίει..είτε κοιμάται πολύ είτε λίγο το ίδιο..έχει αντιμετωπίσει μήπως καμία μανούλα το ίδιο ;

Τα ιδια ακριβως μου εκανε στην ιδια ακριβως ηλικια...Με το που ξυπνουσε το μεσημεροαπογευμα,ειτε μισης ωρα υπνο,ειτε 7 ωρες(!) εκλαιγε απροσδιοριστα κι επαιρνε ωρα να στρωσει και να ηρεμισει...Βελτιωθηκε σταδιακα μονο του οταν αρχισε να κοιμαται πιο αργα το απογευμα και το επαιρνε σερι μεχρι το πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofia86 είπε:

Τα ιδια ακριβως μου εκανε στην ιδια ακριβως ηλικια...Με το που ξυπνουσε το μεσημεροαπογευμα,ειτε μισης ωρα υπνο,ειτε 7 ωρες(!) εκλαιγε απροσδιοριστα κι επαιρνε ωρα να στρωσει και να ηρεμισει...Βελτιωθηκε σταδιακα μονο του οταν αρχισε να κοιμαται πιο αργα το απογευμα και το επαιρνε σερι μεχρι το πρωι...

Σευχαριστω για την απάντηση σου..έχω προσπαθήσει να τον κρατήσω πιο αργά το μεσημέρι αλλά νυστάζει και γκρινιάζει και πάλι..δε ξέρω τι να κάνω άλλο..γιατί όπως το λες παίρνει ώρα κάθε φορά να ηρεμήσει..ελπίζω τότε να στρώσει όπως και σένα με το καιρό...😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η mpoukat είπε:

Σευχαριστω για την απάντηση σου..έχω προσπαθήσει να τον κρατήσω πιο αργά το μεσημέρι αλλά νυστάζει και γκρινιάζει και πάλι..δε ξέρω τι να κάνω άλλο..γιατί όπως το λες παίρνει ώρα κάθε φορά να ηρεμήσει..ελπίζω τότε να στρώσει όπως και σένα με το καιρό...😅

Το θεωρω δεδομενο οτι θα στρωσει οταν αρχιζει παλι να αλλαζει το προγραμμα του υπνου του..Σου στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους γιατι σε νιωθω πραγματικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...