Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σετ Μαιευτηρίου


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, μιας και η μεγάλη μέρα πλησιάζει έχει κάποια να προτείνει κάποιο σετ μαιευτηρίου; δηλαδή ενα σετ που να περιλαμβάνει για παράδειγμα ενα νυχτικό, ένα σουτιέν θηλασμού κτλ. Υπάρχει κάποια αξιόλογη πρόταση σε οικονομική τιμή; ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η georgiak είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, μιας και η μεγάλη μέρα πλησιάζει έχει κάποια να προτείνει κάποιο σετ μαιευτηρίου; δηλαδή ενα σετ που να περιλαμβάνει για παράδειγμα ενα νυχτικό, ένα σουτιέν θηλασμού κτλ. Υπάρχει κάποια αξιόλογη πρόταση σε οικονομική τιμή; ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Εγώ κορίτσι τα έχω πάρει ξεχωριστά. Βασικά δεν νομίζω ότι υπάρχουν τέτοια σετ. Τα σουτιέν θηλασμού τα αγοράζεις πιο μεγάλα απ´ ότι φορούσες πριν την εγκυμοσύνη, στα H&M θα βρεις πολλά σε καλή τιμή κ αρκετά ποιοτικά. Εγώ μία νυχτικιά με βελουτέ ρόμπα θα πάρω μαζί μου κ αγόρασα κ 3 πιτζάμες με κουμπιά, ώστε να με βολέψουν στο θηλασμό. Στην ουσία πράγματα που θα φοράω κ μετά κανονικά στο σπίτι. Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ και τις 2 φορές πήγα με φόρμα και κοντομανικο μπλουζάκι όπως ήμουν και στο σπίτι. Θήλαζα από κάτω από τη μπλούζα, γενικά έτσι με βολεύει ακόμα . Σουτιέν θηλασμού αγόρασα μετά το μαιευτήριο γιατί το στήθος η αλήθεια είναι ότι συνήθως μεταβάλλεται μόλις γεννας οπότε ήθελα να είμαι σίγουρη ότι θα έχει σωστή εφαρμογή πάνω μου . Το χρειάστηκα αφού βγήκα από το μαιευτήριο γιατί όσο ήμουν μέσα ήμουν όλη την ώρα χωρίς. Και δεν ήθελα να το φορέσω κσι δεν προλάβαινε να κρυφτεί το στήθος 😝 

Με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις μελλοντικές μανούλες, μια λυση είναι να βρείτε ξεχωριστά, μπορεί να έχετε και κάποια ξεχασμένα ρούχα ήδη στην ντουλάπα σας, εγώ βρήκα ενα ωραίο σετ στο topaki και εμεινα ευχαριστημένη. Γερά και καλότυχα μωράκια να έχουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...