Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιούνιος 2023


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ποιες είμαστε εγκύουλες  και πάμε για Ιούνιο ; 
εγω είμαι 5 εβδομάδων τώρα πρώτη εγκυμοσύνη και έχω αρκετά πονάκια περιόδου αυτό είναι φυσιολογικό; γιατί με αγχώνει αρκετά μπορώ να πω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η vivian1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ποιες είμαστε εγκύουλες  και πάμε για Ιούνιο ; 
εγω είμαι 5 εβδομάδων τώρα πρώτη εγκυμοσύνη και έχω αρκετά πονάκια περιόδου αυτό είναι φυσιολογικό; γιατί με αγχώνει αρκετά μπορώ να πω . 

Γεια σου , κ εμένα από την εφαρμογή μου βγάζει ΠΗΤ 2/6 και είναι το 2ο μου παιδάκι, ακόμη δεν έχω πάει στον γιατρό έχω ραντεβού την εβδομάδα που έρχεται ελπίζω όλα να είναι κ να πάνε καλά .

Πονακια περιόδου έχω κ εγώ που κ που , στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πολύ έντονα.  Νομίζω πως είναι φυσιολογικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Γεια σου , κ εμένα από την εφαρμογή μου βγάζει ΠΗΤ 2/6 και είναι το 2ο μου παιδάκι, ακόμη δεν έχω πάει στον γιατρό έχω ραντεβού την εβδομάδα που έρχεται ελπίζω όλα να είναι κ να πάνε καλά .

Πονακια περιόδου έχω κ εγώ που κ που , στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πολύ έντονα.  Νομίζω πως είναι φυσιολογικό! 

Ελπίζω όλα να είναι καλά !! 
Εμένα ο γιατρός μου μου είπε να κάνω μια χοριακη την τεταρτη και άλλη μια την Παρασκευή και μετά να προγραμματίσουμε ραντεβού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η vivian1 είπε:

Ελπίζω όλα να είναι καλά !! 
Εμένα ο γιατρός μου μου είπε να κάνω μια χοριακη την τεταρτη και άλλη μια την Παρασκευή και μετά να προγραμματίσουμε ραντεβού 

Μια χαρά , μακάρι όλα να μας πάνε καλά , κ εγώ ανυπομονώ να πάω στο γιατρό να δούμε αρχικά πως όλα είναι καλά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/10/2022 at 7:04 ΜΜ, ο/η marakineos είπε:

Γεια σου , κ εμένα από την εφαρμογή μου βγάζει ΠΗΤ 2/6 και είναι το 2ο μου παιδάκι, ακόμη δεν έχω πάει στον γιατρό έχω ραντεβού την εβδομάδα που έρχεται ελπίζω όλα να είναι κ να πάνε καλά .

Πονακια περιόδου έχω κ εγώ που κ που , στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πολύ έντονα.  Νομίζω πως είναι φυσιολογικό! 

Γεια σου! Και εμένα η ΠΗΤ είναι 2/6 Πριν λίγες  μέρες  έκανα τον πρώτο  υπέρηχο και είδαμε μόνο  τον σάκο.Σε 2 βδομάδες θα ξανά πάω πρώτα ο Θεός να ακούσουμε την καρδουλα. Εύχομαι να έχουμε όλες μια όμορφη και καλή εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elsa95 είπε:

Γεια σου! Και εμένα η ΠΗΤ είναι 2/6 Πριν λίγες  μέρες  έκανα τον πρώτο  υπέρηχο και είδαμε μόνο  τον σάκο.Σε 2 βδομάδες θα ξανά πάω πρώτα ο Θεός να ακούσουμε την καρδουλα. Εύχομαι να έχουμε όλες μια όμορφη και καλή εγκυμοσύνη!

Καλησπέρα και εγώ σήμερα έκανα τον πρώτο υπεροιχο γιατί είχα αρκετά πονάκια και λίγα ροζ υγρά και φοβήθηκα και πήγα στο γιατρό . Και εγώ είδαμε σάκο και σε 2 εβδομάδες θα πάω για να ακούσουμε καρδούλα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο κορίτσια! Τι ωραία! Eγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού!

Να σας πω επειδή είναι το 2ο παιδάκι έχω άγχος αν θα τα καταφέρω, πως θα τα βγάλω πέρα στην εγκυμοσύνη, αργότερα με 2 παιδιά! Ελπίζω να είναι κ οι ορμόνες που μου προκαλούν αυτή την ψυχολογία .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις πριν 3 λεπτά, ο/η ValentinaGiannis είπε:

Καλησπέρα σας ξανα εδώ μετά απο χρόνια ειμαι η Βαλεντίνα Μαμα δυο κοριτσιων 12 και 9 ετων και εγκυος στο τέταρτο μου παιδάκι με ΠΗΤ 15/06/2023 αλλα λόγω ηλικίας και καισαρικών μπορεί να ειμαι και αρχές του μηνα πρώτα ο θεος {το πρωτο το πηρε ο θεουλης αγκαλια να μας προσέχει}

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας κορίτσια. Και εμείς συμφωνα με τους υπολογισμούς 29 Ιουνίου έχουμε ΠΗΤ. Εμάς είναι το δεύτερο παιδάκι μας. Στον γιατρό ακόμα δεν έχω πάει γιατί είμαι στο ψάξιμο αλλά επειδή θυμάμαι και από τον πρώτο μου κατά την 7η βδομάδα είχα πάει στον γιατρό οπότε δεν με αγχώνει. Αφήστε και εμένα ο πρώτος είναι 14 μηνών εννοειται τον σηκώνω αγκαλιά όλη την ώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2022 at 10:17 ΠΜ, ο/η marakineos είπε:

Mπράβο κορίτσια! Τι ωραία! Eγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού!

Να σας πω επειδή είναι το 2ο παιδάκι έχω άγχος αν θα τα καταφέρω, πως θα τα βγάλω πέρα στην εγκυμοσύνη, αργότερα με 2 παιδιά! Ελπίζω να είναι κ οι ορμόνες που μου προκαλούν αυτή την ψυχολογία .

Δεν είναι νομίζω οι ορμόνες. Όσες περιμένουμε το δεύτερο ή τρίτο κλπ το ίδιο σκεφτόμαστε. Ειδικά αν είναι μικρά και δεν είναι ακόμα έτοιμα να αυτοεξυπηρετούνται. Θα τα καταφέρουμε ομως!!!!!!!! Πόσο είναι εσένα το πρώτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 10/11/2022 at 10:14 ΠΜ, ο/η vou.95 είπε:

 

Γεια σου κοριτσι μου να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ❤️ 
Ηθελα να σε ρωτησω σε ποια εβδομαδα ειδες ροζ υγρα και απο τι ηταν τελικα ? 
Είδα ροζ την περασμενη Παρασκευη που ήμουν 7 +3 (να πω οτι εως τοτε δεν μου ειχε κανει κολπικο υπερηχο ο γιατρος παρα μονο κοιλιακο) Τον επισκεπτηκα το Σαββατο και μου ειπε ειναι μια μικρη αποκολληση και να παρω utrogestan . Την Δευτερα 7+6 ξανα είδα ροζ , πηγα στην προγραμματισμενη μου επισκεψη και μου ειπε το ιδιο , ακουσαμε για 2-3 δευτερολεπτα την καρδια του . αλλα ουτε με ενημερωσε το μεγεθος του εμβρυου ουτε με ποσους χτυπους ακουστηκε η καρδια ουτε μου εχει πει πιθανη ημερομηνια τοκετου. Γενικα ειμαι στην αναζητηση νεου γιατρου διοτι εχω αριχσει να τον αμφισβητω και κατι να μην μου κολλαει . Οταν τελειωσε το ραντεβου (διαρκεια το πολυ 10 λεπτα ) τον ρωτησα τι να κανω με τα utrogestan και μου ειπε να παιρνω ενα το πρωι κολπικα και ενα το βραδυ.Δεν ποναω δεν νιωθω κατι και τον ρωτησα τι να κανω με την δουλεια γιατι φιλη μου που ειχε παθει αποκολληση ηταν ξαπλωμενη για μηνες. και η απαντηση του ηταν να κρινω εγω τι πρεπει να κανω.

Εγώ θα σου έλεγα αν δεν νιώθεις ότι ο γυναικολόγος σου σε καλύπτει να αλλάξεις τώρα που είναι και νωρίς. Είναι σημαντικό να νιώθεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου. Ως προς την αποκόλληση εγώ πάντα ακούω για ξεκούραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα είμαι νέα στην παρέα είμαι κ εγώ στην 11 εβδομάδα με ΠΗΤ 11/6. Είναι το 4ο μωράκι μου αυτό, αλλά αυτήν την εγκυμοσύνη την ξεκινήσαμε με προβλήματα. Όταν ήμουν στην 6η εβδομάδα , πλημμύρισα στο αίμα, νόμιζα ότι τελειώσαν όλα..Έκανα υπέρηχο μα το μωρό μια χαρά..Έκανα άλλη μια αιμορραγία μεγάλη στην 7 εβδομάδα, και από τότε ως κ τώρα βγάζω καφέ, δεν έχουν σταματήσει. Το μωρό το είδα πριν μια εβδομάδα ήταν μια χαρά. Έχω μια μεγάλη αποκόλληση όμως. Τώρα το επόμενο ραντεβού είναι για αυχενική στις 26 του μηνός και ενώ όλα είναι μια χαρά, αυτό το καφέ δεν με αφήνει να χαρώ όσο θα ήθελα.

Όπως είπα είναι η τέταρτη εγκυμοσύνη, στις 2 πρώτες δεν είχα κανένα πρόβλημα , στην τρίτη είχα πάλι αποκόλληση χωρίς να εμφανίσω αίμα και πήγαν ΄όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μαργαρίτα21 είπε:

Κορίτσια καλημέρα είμαι νέα στην παρέα είμαι κ εγώ στην 11 εβδομάδα με ΠΗΤ 11/6. Είναι το 4ο μωράκι μου αυτό, αλλά αυτήν την εγκυμοσύνη την ξεκινήσαμε με προβλήματα. Όταν ήμουν στην 6η εβδομάδα , πλημμύρισα στο αίμα, νόμιζα ότι τελειώσαν όλα..Έκανα υπέρηχο μα το μωρό μια χαρά..Έκανα άλλη μια αιμορραγία μεγάλη στην 7 εβδομάδα, και από τότε ως κ τώρα βγάζω καφέ, δεν έχουν σταματήσει. Το μωρό το είδα πριν μια εβδομάδα ήταν μια χαρά. Έχω μια μεγάλη αποκόλληση όμως. Τώρα το επόμενο ραντεβού είναι για αυχενική στις 26 του μηνός και ενώ όλα είναι μια χαρά, αυτό το καφέ δεν με αφήνει να χαρώ όσο θα ήθελα.

Όπως είπα είναι η τέταρτη εγκυμοσύνη, στις 2 πρώτες δεν είχα κανένα πρόβλημα , στην τρίτη είχα πάλι αποκόλληση χωρίς να εμφανίσω αίμα και πήγαν ΄όλα καλά.

Μαργαρίτα μ καλησπέρα εγώ είμαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη ήθελα να σ πω πτι και εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης κάπου στην 12 εβδομάδα εμφάνισα και εγώ πολύ αίμα πήγα στα έκτακτα διέκριναν  μια μικρή αποκόλληση μ είπαν ξεκούραση όσο μπορώ και όταν πήγα στον γιατρο μου έγραψε utrogestan 3 την ημέρα για 10 μέρες τουλάχιστον, εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι είχα καφέ για 2 εβδομάδες σχεδόν μετά την αιμορραγία και κάποιες φορές και πολύ καφέ και σαν καφέ βλέννα και είχε τρομοκρατηθεί, η γιατρός μου είχε πει ότι είναι φυσιολογικό και είναι παλιό αίμα που δεν κατέβηκε , απλά να ξέρεις με ξεκούραση και  χάπια το ξεπέρασα τώρα είμαι στην 31 εβδομάδα και ολα πάνε μια χαρά! Εύχομαι και για εσένα το ίδιο!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μαργαρίτα21 είπε:

Κορίτσια καλημέρα είμαι νέα στην παρέα είμαι κ εγώ στην 11 εβδομάδα με ΠΗΤ 11/6. Είναι το 4ο μωράκι μου αυτό, αλλά αυτήν την εγκυμοσύνη την ξεκινήσαμε με προβλήματα. Όταν ήμουν στην 6η εβδομάδα , πλημμύρισα στο αίμα, νόμιζα ότι τελειώσαν όλα..Έκανα υπέρηχο μα το μωρό μια χαρά..Έκανα άλλη μια αιμορραγία μεγάλη στην 7 εβδομάδα, και από τότε ως κ τώρα βγάζω καφέ, δεν έχουν σταματήσει. Το μωρό το είδα πριν μια εβδομάδα ήταν μια χαρά. Έχω μια μεγάλη αποκόλληση όμως. Τώρα το επόμενο ραντεβού είναι για αυχενική στις 26 του μηνός και ενώ όλα είναι μια χαρά, αυτό το καφέ δεν με αφήνει να χαρώ όσο θα ήθελα.

Όπως είπα είναι η τέταρτη εγκυμοσύνη, στις 2 πρώτες δεν είχα κανένα πρόβλημα , στην τρίτη είχα πάλι αποκόλληση χωρίς να εμφανίσω αίμα και πήγαν ΄όλα καλά.

Είχα τρομοκρατηθεί****  η γιατρος μ καθόλου. 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κ πάλι κορίτσια. Επανέρχομαι για να πω πώς έκανα πλέον την αυχενική , βγήκε πολύ καλή όπως κ οι εξετάσεις αίματος. το αίμα έχει σχεδόν σταματήσει , καμιά φορά βγάζω λίγο καφέ. Μου είπαν λοιπόν ότι έχω δύο αποκολλήσεις(αιματώματα) 3 εκατοστά το καθένα.Μου είπαν ότι θέλει προσοχή αλλά κατά τ' άλλα όλα καλά.

Αιμάτωμα είχα κ στην τρίτη εγκυμοσύνη κ απορροφήθηκε μόνο του στον 6ο μήνα.

Επίσης μάθαμε ότι μάλλον έχουμε αγοράκι και χαρήκαμε , μετά από δύο κόρες κ ένα γιο!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλημερα σε ολες και χρονια πολλα! Ειμαι εγκυος σε διδυμα, 15w 5d, και ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη! Εχω πητ 19/6. Ευχομαι να πανε ολα καλα σε οσες περιμενουν μωρακια και μακαρι να μαζευτουμε κι αλλες που γενναμε τον ιουνιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vou.95 είπε:

Ίδια ΠΗΤ έχουμε κορίτσι μου ❤️ με το καλό να μωράκια σου ❤️ καλή χρόνια με υγεία 

Τελεια! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! Καλη χρονια να εχεις! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλή Χρόνια και με το καλό τα μωράκια μας!Ενω  έχω ξαναγράψει δεν ξέρω γιατί δε φαίνονται.. εγώ είμαι 15w+3d κάναμε αυχενική και NIPT όλα μια χαρά!Περιμενουμε αγοράκι 💙 .Το μόνο που αντιμετωπίζω πολυ έντονα είναι οι συσπάσεις πρόσφατα μου αυξήσανε κι άλλο το ουτρετζισταν.. και πολυ κούραση δε με βαστάνε τα πόδια μου..
Εσεις πως είστε;Συπτωματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2023 at 6:30 ΠΜ, ο/η vasilikichp είπε:

Κορίτσια Καλή Χρόνια και με το καλό τα μωράκια μας!Ενω  έχω ξαναγράψει δεν ξέρω γιατί δε φαίνονται.. εγώ είμαι 15w+3d κάναμε αυχενική και NIPT όλα μια χαρά!Περιμενουμε αγοράκι 💙 .Το μόνο που αντιμετωπίζω πολυ έντονα είναι οι συσπάσεις πρόσφατα μου αυξήσανε κι άλλο το ουτρετζισταν.. και πολυ κούραση δε με βαστάνε τα πόδια μου..
Εσεις πως είστε;Συπτωματα;

Καλημέρα και καλή χρονιά. Με το καλό το μωράκι σου! Κοντά είμαστε εγώ είμαι 15+4. Στις αρχές είχα αναγούλες, εμετούς κλπ. Πλέον ουουου μια χαρά παρατρώω...  Και εμείς κάναμε αυχενική όλα καλά ΝΙPT δεν κάναμε. Το φύλο δεν είναι σίγουρο ακόμα σε 10 μέρες έχουμε ραντεβού λογικά τότε θα φανεί. Τώρα συμπτώματα δεν έχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια,χθες ειδαμε φυλο! Το ενα μας εδειχνε το τσουτσουνακι του,ειναι σιγουρα αγορακι! Το αλλο δε μας εδειχνε με τιποτα… Πως θα αντεξω μεχρι το επομενο ραντεβου;;; Και αν παλι δε δουμε;;; Ειμαι να σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2023 at 8:57 ΜΜ, ο/η vou.95 είπε:

Να γραφεις συχνα να φτασεις τα 20 σχολια για να εμφανιζονται αμεσως!!! εγω ειμαι 16κ5(κ εμεις αγορακι περιμενουμε)  απο συμπτωματα τιποτα απολυτως περα απο συχνοουρια  ...και λεω ενα σημαδι οτι ολα πανε καλαα?χαχαχ !
οι συσπασεις πως και γινονται τοσο νωρις ? 

Είχα συσπασεις και στις άλλες 2 εγκυμοσύνες μου και τα παιδάκια μου τα γέννησα πρόωρα όπως και αυτό μάλλον.. η γιατρος μου είπε αν μπω στον 7 θα είναι ευτυχισμένη (τα δυο προηγούμενα μόλις μπήκα στον 8ο γέννησα)Επίσης έχω πάρει αρκετά κιλά γιατί δεν κινούμε σχεδόν καθόλου.. και κάνω απίστευτες υπογλυκαιμίες με συνέπεια να τρώω πολύ λίγο αλλά συνέχεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 1/2/2023 at 2:50 ΜΜ, ο/η vou.95 είπε:

 @Ersi85 κοριτσι μουυυ, αυτη ειναι ομαδααα για τον Ιουνιοοο ❤️ 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Σημαντικό που μπήκα και σε αυτή την ομάδα. Το μωρό μου το περιμένω μεν Ιούλιο, αλλά με τις συσπασούλες ίσως πάμε για νωρίτερα.. :) Θα δείξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2023 at 12:21 ΠΜ, ο/η vasilikichp είπε:

Είχα συσπασεις και στις άλλες 2 εγκυμοσύνες μου και τα παιδάκια μου τα γέννησα πρόωρα όπως και αυτό μάλλον.. η γιατρος μου είπε αν μπω στον 7 θα είναι ευτυχισμένη (τα δυο προηγούμενα μόλις μπήκα στον 8ο γέννησα)Επίσης έχω πάρει αρκετά κιλά γιατί δεν κινούμε σχεδόν καθόλου.. και κάνω απίστευτες υπογλυκαιμίες με συνέπεια να τρώω πολύ λίγο αλλά συνέχεια.. 

Γεια σου! Πρώτη εγκυμοσύνη εγώ και από τη 15η εβδομάδα έκανα συσπάσεις, μετά από μια μέρα έντονου και πολύωρου περπατήματος. Τώρα κοντεύω τη 17η εβδομάδα, αλλά είμαι ήδη 15 μέρες με προγεστερόνη 3 φορές τη μέρα και μαγνήσιο 2 φορές τη μέρα. Θα κάνω πάλι τοκογράφο σε μερικές μέρες. Πιστεύεις πως θα χρειαστεί να παίρνω προγεστερόνη μέχρι να γεννήσω ή λογικά θα τη μειώσουν ή θα την κόψουν αν δουν ότι μειώθηκαν οι συσπάσεις μου? Πραγματικά δε θέλω άλλα φάρμακα! Αλλά σίγουρα θέλω και το καλό της κύησης. Θα ήθελα να μου πεις την εμπειρία σου για τις συσπάσεις κ ελπίζω τώρα να είσαι καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Και γω έχω ΠΗΤ 29/6 στο πρώτο μου παιδάκι. Είμαι 21w 1d χωρίς πολλά συμπτώματα απ την αρχή της εγκυμοσύνης. Αγοράκι και γω όπως οι περισσότερες απ ότι βλέπω 💙🙏🏻🤰🏼 όλες να είμαστε καλά και να φέρουμε στον κόσμο υγιή μωράκια 👶🏼🍼🤍🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 31/12/2022 at 9:10 ΠΜ, ο/η Stefania86 είπε:

Καλημερα σε ολες και χρονια πολλα! Ειμαι εγκυος σε διδυμα, 15w 5d, και ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη! Εχω πητ 19/6. Ευχομαι να πανε ολα καλα σε οσες περιμενουν μωρακια και μακαρι να μαζευτουμε κι αλλες που γενναμε τον ιουνιο!

Γειά σου κ από μένα. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά! Σε όλες μας βασικά!😊

Εγώ δεν έχω ΠΗΤ Ιουνίου, αλλά 05.09., ωστόσο είναι κ εμένα η πρώτη μ εγκυμοσύνη με διδυμακια. Πως τα πας μέχρι στιγμής?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...