Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι έγκυος;


Μαριάννα Μ

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα..από χθες νιώθω ζαλάδες δεν έχουν σταματήσει καθόλου ακόμη και τώρα ..επίσης ώρες ώρες ζεσταίνομαι εντονα..ειδικά χθες το βράδυ όταν πήγα να κοιμηθώ ένιωθα ζέστη πολύ..2-3 Οκτωβρίου περιμένω περίοδο...έχω μικρό κύκλο 20-21 μέρες..τι λέτε κορίτσια??υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης? Και πάλι δεν είναι νωρίς για σύμπτωμα ζάλης?τι μπορεί να συμβαίνει λέτε? Θα χαρώ να μου απαντήσει καποια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μαριάννα Μ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα..από χθες νιώθω ζαλάδες δεν έχουν σταματήσει καθόλου ακόμη και τώρα ..επίσης ώρες ώρες ζεσταίνομαι εντονα..ειδικά χθες το βράδυ όταν πήγα να κοιμηθώ ένιωθα ζέστη πολύ..2-3 Οκτωβρίου περιμένω περίοδο...έχω μικρό κύκλο 20-21 μέρες..τι λέτε κορίτσια??υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης? Και πάλι δεν είναι νωρίς για σύμπτωμα ζάλης?τι μπορεί να συμβαίνει λέτε? Θα χαρώ να μου απαντήσει καποια

Καλησπερα κορίτσι μου . Αυτά τα συμπτώματα λογικά είναι της περιόδου σου που λογικά τώρα τελείωσε (;;;;) . Γιατί για να έγινε γονιμοποίηση πρέπει να περάσουν κάποιες μέρες . Όποτε δυσκολακι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης . Προφανώς μπορεί να ήταν και συμπτώματα ωορρηξιας . Δεν θελω να σε αποκαρδιώσω (που μάλλον το εκανα :( ) . Σκέψου θετικά . Κάνε ζουζουνιες με τον αντρουλη σου και θα σου έρθει το μωράκι . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μαριάννα Μ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα..από χθες νιώθω ζαλάδες δεν έχουν σταματήσει καθόλου ακόμη και τώρα ..επίσης ώρες ώρες ζεσταίνομαι εντονα..ειδικά χθες το βράδυ όταν πήγα να κοιμηθώ ένιωθα ζέστη πολύ..2-3 Οκτωβρίου περιμένω περίοδο...έχω μικρό κύκλο 20-21 μέρες..τι λέτε κορίτσια??υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης? Και πάλι δεν είναι νωρίς για σύμπτωμα ζάλης?τι μπορεί να συμβαίνει λέτε? Θα χαρώ να μου απαντήσει καποια

Αν περιμενεις περιοδο 2-3 οκτωβρη με τοσο μικρο κυκλο, σημαινει οτι τωρα τελειωσε η περιοδος σου… εκτος αν καταλαβα κατι λαθος! 
Οπως κ να χει, ζαλαδες στην εγκυμοσυνη εμφανιζονται μετα την 5-6βδομαδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/9/2022 at 12:55 ΠΜ, ο/η Lina_Lily είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου . Αυτά τα συμπτώματα λογικά είναι της περιόδου σου που λογικά τώρα τελείωσε (;;;;) . Γιατί για να έγινε γονιμοποίηση πρέπει να περάσουν κάποιες μέρες . Όποτε δυσκολακι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης . Προφανώς μπορεί να ήταν και συμπτώματα ωορρηξιας . Δεν θελω να σε αποκαρδιώσω (που μάλλον το εκανα :( ) . Σκέψου θετικά . Κάνε ζουζουνιες με τον αντρουλη σου και θα σου έρθει το μωράκι . 

Καλημέρα γλυκιά μου .. σκέφτομαι πολύ αρνητικά..ότι θα απογοητευτω ..και να φανταστείς σήμερα έχω γενέθλια..πήγα το πρωί για μια χοριακη..που δεν θα δείξει κάτι.. το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα.. μακάρι να είμαι έγκυος..που αποκλείεται ίσως ήταν συμπτώματα ωωρηξιας όπως λες..σε ευχαριστώ πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/9/2022 at 2:08 ΠΜ, ο/η Sofia33 είπε:

Αν περιμενεις περιοδο 2-3 οκτωβρη με τοσο μικρο κυκλο, σημαινει οτι τωρα τελειωσε η περιοδος σου… εκτος αν καταλαβα κατι λαθος! 
Οπως κ να χει, ζαλαδες στην εγκυμοσυνη εμφανιζονται μετα την 5-6βδομαδα. 

Δε ξέρω τι να πω κορίτσι μου..ίσως είναι σύμπτωμα ωωρηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...