Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβριος, Φθινόπωρο, όπως πέφτουν τα φύλλα έτσι να πέσουν οι δύσκολες στιγμές και να έρθουν νέα σποράκια στις κοιλίτσες και στις αγκαλίτσες🤰🤰🤱🤱🤱👶👶👶🍼🍼🍂🍂🍂


Nandia-

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 588
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό..οι αποκολλήσεις έχουν σχεδόν κλείσει αλλά βγάζει το μωράκι μια εβδομάδα μικρότερο απ ότι θεωρητικά είμαι..μου είπε,ότι είναι σύνηθες,δεν το βοήθησαν και οι αποκολλήσεις και έχει πολύ καλούς παλμούς κάτι π τον κάνει να πιστεύει ότι την επόμενη εβδομάδα θα ισορροπησει..Προσευχηθείτε για εμένα..🙏🥰

Όλα πάνε καλά :) να ξεκουράζεσαι!! Ποτέ θα ξανά πας τώρα;; Μην αγχώνεσαι συμβαίνει να είναι μικρότερο στην αρχή μετά παιρνουν  πολύ μπρος!!! 
 

στις πριν 16 ώρες, ο/η Pepe le pew είπε:

Αρνητική και αυτή η χοριακη κορίτσια μου :(

σε καταλαβαίνω κορίτσι μου :( θα έρθει και το θετικό για σένα! Άμα το πρόβλημα είναι μόνο η προλακτινη θα έρθει!!! να είσαι αισιόδοξη 

στις πριν 10 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ όταν έμεινα έγκυος βραδινές ήταν οι επαφές. Σάββατο θετικό τεστ ωορρηξίας και είχα επαφή Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο.   Το μόνο διαφορετικό που έκανα , δεν ξέρω αν παίζει ρόλο είναι ότι κοιμήθηκα χωρίς να πλυθω πρώτη φορά και τις τρεις αυτές μέρες. Έβαλα μια.πετσετα από κάτω και κοιμήθηκα έτσι. Δεν το είχα ξανά κάνει και το έκανα πρώτη φορά.

 

Καλησπέρα σας κορίτσια μου. Εγώ δεν είχα δει ότι ανοίξαμε θέμα και κοιτούσα το παλιό και έλεγα καλέ τι έπαθαν; Αχχαχα και μπήκα ξαφνικά και βλέπω 3 σελίδες. 🤣 Εγώ 36 εβδομάδες ολοκληρωμενες.. έχω δύο μέρες που πονάω στο δεξί πλευρό. Είναι τόσο ψηλά ρε παιδιά τι κεφάλι της που μου πιέζει τα πλευρά και μου κόβεται η ανάσα. Πφφφφ πολύ ενοχλητικό πόσο θα το αντέξω αυτό;..δεν μπορώ να αναπνεύσω μέχρι τέλος. Μου κόβεται.απο τον πόνο. έχω γιατρό στης 8 του μήνα που θα ορίσουμε και ημερομηνία. ❤️

εγώ πάντα ξαπλωνα έτσι μετά τις επαφές αλλά τίποτα 🤣🤣🤣 τώρα πως επιασα εκείνη τη φορά μόνο ο θεός ξέρει 😆😆 είναι εντελώς θέμα τύχης πιστεύω κανεις δεν ξέρει, εμεις προσπαθούμε να κάνουμε τις συνθήκες ιδανικές 

μπηκες στον μήνα σου!!! Άντε σιγά σιγά θα έρθει η ημέρα που θα την παρεις αγκαλιά 💖💖💖👶👶👶👶🍼🍼🍼 08/09 νομίζω είναι της Παναγίας  γιορτάζει η εκκλησία στο χωριό του άντρα μου (ακόμα θυμάμαι τον συνειρμό σου με το Αγία Παισια και γελάω μόνη μου 😂😂)  όλα θα πάνε κατ ευχήν!!! Κανεις λίγο περπάτημα ισως αλλάξει θέση;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ εγώ έτσι την πάτησα  πριν λίγες μέρες κάθισα χωρις να πλυθω και έπαθα ουρολοιμωξη αυτή τη φορά... Όμως και εγώ το είχα δοκιμάσει αυτό παλιότερα και όντως είχα μείνει έγκυος αλλά ρισκάρεις εκτός από έγκυος να πάθεις και ουρολοιμωξη χαχαχαχαχααχ,

τώρα μπορεί οντως να έμεινα έγκυος και αυτό τον μήνα αλλά έπαθα και ουρολοιμωξη μαζί... 😬 Τουλάχιστον ας είναι για καλό που λένε... 😋

Πάντως η ουρολοίμωξη καποιες φορες ειναι κ σύμπτωμα εγκυμοσύνης 😊😊 η γυναίκα του μάνατζερ μου έτσι έμαθε ότι ήταν εγκυος ήταν το μόνο σύμπτωμα που είχε μου είπε! Αλλά το είχα διαβάσει και σε πολλά άρθρα ότι μπορεί να ειναι σύμπτωμα!! Στο εύχομαι κορίτσι μου να ειναι θετικό το τεστακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό..οι αποκολλήσεις έχουν σχεδόν κλείσει αλλά βγάζει το μωράκι μια εβδομάδα μικρότερο απ ότι θεωρητικά είμαι..μου είπε,ότι είναι σύνηθες,δεν το βοήθησαν και οι αποκολλήσεις και έχει πολύ καλούς παλμούς κάτι π τον κάνει να πιστεύει ότι την επόμενη εβδομάδα θα ισορροπησει..Προσευχηθείτε για εμένα..🙏🥰

Το ότι βγάζει το μωρο λίγο μικρότερο αυτό δεν είναι πρόβλημα και εμένα με τις μετρησεις τους έβγαινε πιο μικρό.. απλά εκανες πιο αργά ωορρηξία απλά αυτοί το βλέπουν με βάση την 14 μέρα του κύκλου που πολλές κοπέλες κάνουμε πιο μετά εγώ έκανα περίπου την 20 μερα

εύχομαι την άλλη βδομαδα να είσαι καλύτερα να ξεκουράζεσαι και να σκέφτεσαι θετικά 😊 η ψυχολογία μας είναι σημαντική 

το αίμα σου σταμάτησε ; Είναι καλύτερα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Όλα πάνε καλά :) να ξεκουράζεσαι!! Ποτέ θα ξανά πας τώρα;; Μην αγχώνεσαι συμβαίνει να είναι μικρότερο στην αρχή μετά παιρνουν  πολύ μπρος!!! 
 

σε καταλαβαίνω κορίτσι μου :( θα έρθει και το θετικό για σένα! Άμα το πρόβλημα είναι μόνο η προλακτινη θα έρθει!!! να είσαι αισιόδοξη 

εγώ πάντα ξαπλωνα έτσι μετά τις επαφές αλλά τίποτα 🤣🤣🤣 τώρα πως επιασα εκείνη τη φορά μόνο ο θεός ξέρει 😆😆 είναι εντελώς θέμα τύχης πιστεύω κανεις δεν ξέρει, εμεις προσπαθούμε να κάνουμε τις συνθήκες ιδανικές 

μπηκες στον μήνα σου!!! Άντε σιγά σιγά θα έρθει η ημέρα που θα την παρεις αγκαλιά 💖💖💖👶👶👶👶🍼🍼🍼 08/09 νομίζω είναι της Παναγίας  γιορτάζει η εκκλησία στο χωριό του άντρα μου (ακόμα θυμάμαι τον συνειρμό σου με το Αγία Παισια και γελάω μόνη μου 😂😂)  όλα θα πάνε κατ ευχήν!!! Κανεις λίγο περπάτημα ισως αλλάξει θέση;; 

 

Κάνω λίγες ασκήσεις και περπατάω λίγο. Αλλά γενικά δεν το βλέπω να κουνιέται καθόλου από αυτή την θέση. Πφφφ θα δίξει την Πέμπτη τι θα έχει κάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..αίμα δεν έχω πια από την Πέμπτη το πρωί καθόλου..μόνο πολύ λίγα καφέ…14μερα δεν έκανα σίγουρα ωορρηξία γτ είχα κάνει τα τεστ..είχα κάνει 17η νομίζω…αλλά η εβδομάδα μ φαίνεται πολύ…τέλος πάντων μ είπε ότι συνηθίζεται στην αρχή…μιας φίλης μ λέει όλη την εγκυμοσύνη της έβγαζε τη μικρή της μια εβδομάδα μικρότερη..ας γίνει το καλύτερο….Καλό ΣΚ σε όλες…😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό..οι αποκολλήσεις έχουν σχεδόν κλείσει αλλά βγάζει το μωράκι μια εβδομάδα μικρότερο απ ότι θεωρητικά είμαι..μου είπε,ότι είναι σύνηθες,δεν το βοήθησαν και οι αποκολλήσεις και έχει πολύ καλούς παλμούς κάτι π τον κάνει να πιστεύει ότι την επόμενη εβδομάδα θα ισορροπησει..Προσευχηθείτε για εμένα..🙏🥰

Τέλεια πολύ όμορφα τα νέα σου κοριτσι μου!!!! Με το καλόοοο!!! Η Παναγία μαζι σου!! Πες μας και το όνομα σου.. Τίνα;;; αν κατάλαβα από το username??? 

Σε ευχαριστώ και για τις ευχές σου για εμένα... Να είσαι καλά 😘❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

@Elkκαλημερα ☺️☺️☀️☀️ Πως είστε με το μωράκι;;

Καλημέρα κορίτσια 

καλα είμαστε εδώ μαμ κακά και νάνι 🥰

ακομα δεν έχω μπει σε σειρά γίνεται ένας χαμός εδώ από πράγματα

εγώ ασχολούμαι πλέον μόνο με την Μπέμπα και έχω την μαμα μου βοήθεια για τα υπόλοιπα μέχρι να συνέλθω και από την καισαρική 

εχτές πήγα γυναικολόγο να με δει και πήγαμε και πρώτη επίσκεψη στην παιδιατρο

εσυ πως είσαι ; Το ένιωσα ο αντρας σου το μωρακι να κλωτσάει ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Πάντως η ουρολοίμωξη καποιες φορες ειναι κ σύμπτωμα εγκυμοσύνης 😊😊 η γυναίκα του μάνατζερ μου έτσι έμαθε ότι ήταν εγκυος ήταν το μόνο σύμπτωμα που είχε μου είπε! Αλλά το είχα διαβάσει και σε πολλά άρθρα ότι μπορεί να ειναι σύμπτωμα!! Στο εύχομαι κορίτσι μου να ειναι θετικό το τεστακι 

Ποπό πρώτη φορά το ακούω αυτό... Αλήθεια 😂 λες;;; για να δούμε!!! Ευχαριστώ 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλεια πολύ όμορφα τα νέα σου κοριτσι μου!!!! Με το καλόοοο!!! Η Παναγία μαζι σου!! Πες μας και το όνομα σου.. Τίνα;;; αν κατάλαβα από το username??? 

Σε ευχαριστώ και για τις ευχές σου για εμένα... Να είσαι καλά 😘❤️❤️ 

Χριστινα με λένε Μαρινακι…Εύχομαι σύντομα να μας στείλεις το θετικό..Πάντως εγώ το πέτυχα με τα τεστ ωορρηξιας…😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Το ότι βγάζει το μωρο λίγο μικρότερο αυτό δεν είναι πρόβλημα και εμένα με τις μετρησεις τους έβγαινε πιο μικρό.. απλά εκανες πιο αργά ωορρηξία απλά αυτοί το βλέπουν με βάση την 14 μέρα του κύκλου που πολλές κοπέλες κάνουμε πιο μετά εγώ έκανα περίπου την 20 μερα

εύχομαι την άλλη βδομαδα να είσαι καλύτερα να ξεκουράζεσαι και να σκέφτεσαι θετικά 😊 η ψυχολογία μας είναι σημαντική 

το αίμα σου σταμάτησε ; Είναι καλύτερα ; 

Δεν έχω πια αίμα εδώ και δυο μέρες…μόνο ελάχιστα καφέ..ελάχιστα όμως…Αξίζεις πολλά μπράβο π έχεις το νεογέννητο έχεις κ εμάς έννοια εδώ μέσα να απαντάς…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Δεν έχω πια αίμα εδώ και δυο μέρες…μόνο ελάχιστα καφέ..ελάχιστα όμως…Αξίζεις πολλά μπράβο π έχεις το νεογέννητο έχεις κ εμάς έννοια εδώ μέσα να απαντάς…

Ναι όποτε έχω χρόνο μπαίνω διαβαζω τα νέα σας 💕

Αυτο ειναι πολύ καλό που έχει μειωθεί τόσο πολύ σε λιγες μερες θα σου κοπεί τελείως όλα καλά θα πάνε και σε λίγους μήνες θα κρατάς και εσυ το μωρακι σου αγκαλιά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κάνω λίγες ασκήσεις και περπατάω λίγο. Αλλά γενικά δεν το βλέπω να κουνιέται καθόλου από αυτή την θέση. Πφφφ θα δίξει την Πέμπτη τι θα έχει κάνει. 

Δε πειράζει οπως έρθει κορίτσι μου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Δεν έχω πια αίμα εδώ και δυο μέρες…μόνο ελάχιστα καφέ..ελάχιστα όμως…Αξίζεις πολλά μπράβο π έχεις το νεογέννητο έχεις κ εμάς έννοια εδώ μέσα να απαντάς…

Τα καφέ δεν είναι τίποτα όποτε όλα πάνε καλά απλά χρειάζεται ξεκούραση! Εργάζεσαι; Εχεις άδεια τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τα καφέ δεν είναι τίποτα όποτε όλα πάνε καλά απλά χρειάζεται ξεκούραση! Εργάζεσαι; Εχεις άδεια τώρα; 

Είμαι δασκάλα αλλά έχω βγει σε άδεια επαπειλούμενη..κ έπαθα αυτό που έλεγα ότι δεν θα μ συμβεί με τίποτα..ήθελα να το πω μέγα το τρίμηνο αλλά ο διευθυντής μου ατυχώς πήγε κ είπε στον σύλλογο διδασκόντων ότι λείπω με τη συγκεκριμένη άδεια..ενώ του είχα πει για αρχή να πει ότι έχω αναρρωτική..τι να πω..του ξέφυγε…προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αυτό τώρα και απλά να πάνε όλα καλά…Μου κάνει φοβερή εντύπωση π εκεί στην Κύπρο έχετε τόση λίγη άδεια και εξακολουθείς να δουλεύεις…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

καλα είμαστε εδώ μαμ κακά και νάνι 🥰

ακομα δεν έχω μπει σε σειρά γίνεται ένας χαμός εδώ από πράγματα

εγώ ασχολούμαι πλέον μόνο με την Μπέμπα και έχω την μαμα μου βοήθεια για τα υπόλοιπα μέχρι να συνέλθω και από την καισαρική 

εχτές πήγα γυναικολόγο να με δει και πήγαμε και πρώτη επίσκεψη στην παιδιατρο

εσυ πως είσαι ; Το ένιωσα ο αντρας σου το μωρακι να κλωτσάει ; 

Σιγά σιγά θα μπείτε στο προγραμμα!!! Καλή ανάρρωση εύχομαι σύντομα να είσαι οκ! Είναι εύκολο μωράκι ή κλαιει;; 
 

αν έχει το χέρι του πάνω στην κοιλια μου θα το πετύχει νομίζω αλλά δε το πέτυχε ποτέ! Χθες είχε το αυτί του πάνω στην κοιλια μου λέει άκουσε την καρδιά του (εγώ νομίζω το έντερο άκουγε αλλά δεν ήθελα να του χαλάσω το όνειρο 😅😅🤪🤪) κ μου έλεγε είναι από αυτή την μεριά γιατί από την άλλη δε το άκουγε λέει 😝😝😝
 

εγώ καλα, βλέπουμε τα πράγματα για το μωρό αρχίσαμε κάναμε τις αγορές μας τελικά έκλεισα ένα άλλο καρότσι της CAM Dinamico Up μου άρεσε πιο πολύ πιο ευρύχωρο κ το πορτμπεμπε κ ξαπλώνει κ τελειως το κάθισμα το κυρίως του καροτσιου! Και είναι κ ελαφρύ, αυτό της peg perego δεν μου άρεσε που είχε μια καμπύλη μέσα το κάθισμα κ δεν θα ήταν άνετο στο παιδί κ ούτε πέφτει τελειως κάτω για να κοιμάται το παιδί…κ ήταν κ πολύ πιο ακριβό ήταν 1100 + η βάση του car seat κ αυτό 910 κ με την βάση! Διάβασα πολλά σχόλια ελπίζω να βγει καλή επιλογή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Είμαι δασκάλα αλλά έχω βγει σε άδεια επαπειλούμενη..κ έπαθα αυτό που έλεγα ότι δεν θα μ συμβεί με τίποτα..ήθελα να το πω μέγα το τρίμηνο αλλά ο διευθυντής μου ατυχώς πήγε κ είπε στον σύλλογο διδασκόντων ότι λείπω με τη συγκεκριμένη άδεια..ενώ του είχα πει για αρχή να πει ότι έχω αναρρωτική..τι να πω..του ξέφυγε…προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αυτό τώρα και απλά να πάνε όλα καλά…Μου κάνει φοβερή εντύπωση π εκεί στην Κύπρο έχετε τόση λίγη άδεια και εξακολουθείς να δουλεύεις…

Μπορώ να πάρω αναρρωτική αλλά το κρατος δεν πληρώνει σύντομα κ δεν παίρνεις κ αρκετό ποσό από τον μισθό σου! Όταν είχα το κοβιντ πήρα πολύ λίγα από αυτά που έπρεπε! Και έτσι είπα όσο κρίνει η γιατρος ότι είμαι καλά και όσο εγώ νιώθω καλά θα δουλεύω γιατί κ τώρα με το μωρό θα έχουμε έξοδα κ θελουμε κ τους δυο μισθούς!! Γενικά φετος άλλαξε κ η νομοθεσία μέχρι τώρα ήταν 18 εβδομαδες (4 μηνες) η άδεια μητρότητας όσα παιδιά κ αν εχεις, όπου ξεκινά 2 εβδομαδες πριν το τοκετό + 16 εβδομαδες μετά! Τώρα αν κανεις δεύτερο παιδί είναι σύνολο 5 μηνες κ αν εχεις 3+ παιδιά 6 μηνες! Αλλά νομίζω έπρεπε να γίνει 6 μηνες για όλα τα παιδιά! Τουλάχιστον να μπει στις στέρεες κ μετά να πας δουλεια! 
 

οσο για το ότι το έμαθαν δεν πειράζει είναι κάτι το οποίο δε κρύβεται για πολύ! Ισως να του ξέφυγε να ρώτησαν τι εχεις κ να τους είπε…Εμένα βέβαια η εγκυμοσύνη θα μπορούσε να κρυφτεί ως 4.5 μηνών γιατί δεν μου φαινόταν κ μου έμπαιναν κ τα παντελόνια! Τώρα που επέστρεψα δουλεια (μπηκα στον 6ο-23 εβδομαδες) από την άδεια ήδη φαίνεται ήδη με ρωτούν ποσό μηνών είμαι κ όταν λεω δεν με πιστεύουν γιατί είναι μικρή η κοιλιτσα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σιγά σιγά θα μπείτε στο προγραμμα!!! Καλή ανάρρωση εύχομαι σύντομα να είσαι οκ! Είναι εύκολο μωράκι ή κλαιει;; 
 

αν έχει το χέρι του πάνω στην κοιλια μου θα το πετύχει νομίζω αλλά δε το πέτυχε ποτέ! Χθες είχε το αυτί του πάνω στην κοιλια μου λέει άκουσε την καρδιά του (εγώ νομίζω το έντερο άκουγε αλλά δεν ήθελα να του χαλάσω το όνειρο 😅😅🤪🤪) κ μου έλεγε είναι από αυτή την μεριά γιατί από την άλλη δε το άκουγε λέει 😝😝😝
 

εγώ καλα, βλέπουμε τα πράγματα για το μωρό αρχίσαμε κάναμε τις αγορές μας τελικά έκλεισα ένα άλλο καρότσι της CAM Dinamico Up μου άρεσε πιο πολύ πιο ευρύχωρο κ το πορτμπεμπε κ ξαπλώνει κ τελειως το κάθισμα το κυρίως του καροτσιου! Και είναι κ ελαφρύ, αυτό της peg perego δεν μου άρεσε που είχε μια καμπύλη μέσα το κάθισμα κ δεν θα ήταν άνετο στο παιδί κ ούτε πέφτει τελειως κάτω για να κοιμάται το παιδί…κ ήταν κ πολύ πιο ακριβό ήταν 1100 + η βάση του car seat κ αυτό 910 κ με την βάση! Διάβασα πολλά σχόλια ελπίζω να βγει καλή επιλογή! 

Χαχαχαχα ε τον γλυκούλη..❣️❣️ εγώ είχα διαβάσει ότι μετά της 32 εβδομάδες μπορεί ο άντρας να ακούσει καρδια. Αλλά μάλλον εννοούν με στηθοσκοπιο. Εμείς έχουμε προσπαθήσει. Αλλά τίποτα. Δεν μπορείς να ακούσει. Ακούει τις κλωτσιές βέβαια έτσι ντούπ ντούπ. Και πριν λίγες μέρες ακουγε κάτι σαν μπουρμπουληθρες για αρκετή ώρα. Και εγώ το ένιωθα. 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tinasardin8689 χάρηκα Χριστίνα 😘😘 ωραία αφού σου σταμάτησε το αίμα πας καλά!!! Όλα καλά θα πάνε

@Raf123 με γεια να το χαρεί το μωράκι σου 😘😘😘

@babyblue94 με το καλό είσαι στην τελική ευθεία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Είμαι δασκάλα αλλά έχω βγει σε άδεια επαπειλούμενη..κ έπαθα αυτό που έλεγα ότι δεν θα μ συμβεί με τίποτα..ήθελα να το πω μέγα το τρίμηνο αλλά ο διευθυντής μου ατυχώς πήγε κ είπε στον σύλλογο διδασκόντων ότι λείπω με τη συγκεκριμένη άδεια..ενώ του είχα πει για αρχή να πει ότι έχω αναρρωτική..τι να πω..του ξέφυγε…προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αυτό τώρα και απλά να πάνε όλα καλά…Μου κάνει φοβερή εντύπωση π εκεί στην Κύπρο έχετε τόση λίγη άδεια και εξακολουθείς να δουλεύεις…

Μην σε ανησυχεί το καφέ..  είχα και εγώ στην αρχή και κάθισα σπίτι για να μην κουράζομαι.. όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σιγά σιγά θα μπείτε στο προγραμμα!!! Καλή ανάρρωση εύχομαι σύντομα να είσαι οκ! Είναι εύκολο μωράκι ή κλαιει;; 
 

αν έχει το χέρι του πάνω στην κοιλια μου θα το πετύχει νομίζω αλλά δε το πέτυχε ποτέ! Χθες είχε το αυτί του πάνω στην κοιλια μου λέει άκουσε την καρδιά του (εγώ νομίζω το έντερο άκουγε αλλά δεν ήθελα να του χαλάσω το όνειρο 😅😅🤪🤪) κ μου έλεγε είναι από αυτή την μεριά γιατί από την άλλη δε το άκουγε λέει 😝😝😝
 

εγώ καλα, βλέπουμε τα πράγματα για το μωρό αρχίσαμε κάναμε τις αγορές μας τελικά έκλεισα ένα άλλο καρότσι της CAM Dinamico Up μου άρεσε πιο πολύ πιο ευρύχωρο κ το πορτμπεμπε κ ξαπλώνει κ τελειως το κάθισμα το κυρίως του καροτσιου! Και είναι κ ελαφρύ, αυτό της peg perego δεν μου άρεσε που είχε μια καμπύλη μέσα το κάθισμα κ δεν θα ήταν άνετο στο παιδί κ ούτε πέφτει τελειως κάτω για να κοιμάται το παιδί…κ ήταν κ πολύ πιο ακριβό ήταν 1100 + η βάση του car seat κ αυτό 910 κ με την βάση! Διάβασα πολλά σχόλια ελπίζω να βγει καλή επιλογή! 

Ήσυχη είναι μέχρι στιγμής δεν άρχισαν και κολικοι  όποτε όταν γκρινιάζει θελει να φαει και μετά κοιμάται απλά αν κοιμηθεί πολύ και δεν νυστάζει την έχω όλη μέρα στο στήθος δεν ξεκολλάει και εκεί λίγο κουράζομαι επειδή έχω τα ράμματα ακόμα από την καισαρική και με πονάει αλλά δεν πειράζει χαλάλι της 

Χαχαχα καλα εκανες και δεν του το χάλασες νομίζω δεν ακούγεται η καρδούλα του έτσι ίσως πιο μετα με στηθοσκοποιο εγώ που το είχα δοκιμάσει πάντως δεν άκουγα κάτι 😋

δεν πειράζει σε λίγο καιρό θα το βλέπει που θα κουνιέται ολόκληρη η κοιλιά σου 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@lactaki @Lacostaki @Ευάγγελοςτ @Σταυρι που είναι τα κορίτσια μου τα παλιά;;; ❤️ 
 

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Εγώ μπαίνω και σας διαβάζω που και που αλλά δεν έχει συμβεί και κάτι για να γράψω άλλωστε αποφάσισα να το αφήσω εντελώς στην τύχη μέχρι να κάνω το prp και να προχωρήσω στην εξωσωματικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...