Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άχνα θετικά τεστ


Angelvasiliki

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Είχα γράψει και πριν μέρες για αχνό θετικό τεστ μια εβδομάδα πριν την περίοδο αλλά μπερδεύτηκα. Ο κύκλος μου δεν είναι σταθερός. Τελευταία περίοδο στις 12 Ιουλίου. Αλλά δεν ξέρω ποτέ είχα ωορρηξία. Έκανα ένα Clear blue εχθές τ απόγευμα και βγήκε μια πολύ άχνη γραμμή (Έκανα αυτό με τον σταυρό) και κάνω ένα και σήμερα το πρωί πάλι τα ίδια. Κανονικά όσο περνάνε οι μέρες δν θα έπρεπε να είναι πιο έντονη η γραμμή; Πήρα να κάνω και ένα ψηφιακό αύριο. Αλλά διάβασα και αυτό που έγραψε μια κοπέλα για τα Clear και απογοητευτικά.😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κορίτσι μου... Στην ίδια φάση είμαι και εγώ... Σήμερα περιμένω περίοδο.. Εκανα εχθές αχνο θετικο.. Εκανα και σήμερα τα ίδια... Αλλά αυτά  εμένα μου είχαν κάνει ξανά λάθος.. Οπότε δεν ενθουσιαζομαι... Περιμένω εβδομάδα καθυστέρησης και μετά θα πάω για χοριακή έτσι μου είπε ο γιατρός!!!οπότε περιμένουμε πάλι.. Εντωμεταξύ έχουμε και ίδια τελευταία ημερομηνία περιόδου χαχαχχαχα αντε μακάρι να ειμαστε και οι δύο 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!! Εμενα τα τεστ δεν νου βγηκαν ποτε με εντονη θετικη γραμμη ουτε και μετα την αναμενομενη ημερα περιοδου.. ξεκινησα με αχνα θετικα τεσσερις μερες πριν την περιοδο και ετσι συνεχισε! οποτε μετα παρακολουθουσα τη χοριακη!! καλα αποτελεσματα αν και πιστευω οτι ειναι θετικα και γα τις δυο σας!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι να είστε όλες έγκυες 💕

απλα η γνωμη μου είναι να μην παίρνετε τα συγκεκριμένα τεστ δυστυχώς βγάζει αυτήν την γραμμή εξατμίσεις και μπερδεύει πολλές κοπελες καλύτερα να παίρνετε άλλη εταιρία… εγώ προσωπικά προτιμούσα τις ταινιες είναι πιο οικονομικά είναι και θεωρώ και πιο αξιόπιστα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι να είστε όλες έγκυες 💕

απλα η γνωμη μου είναι να μην παίρνετε τα συγκεκριμένα τεστ δυστυχώς βγάζει αυτήν την γραμμή εξατμίσεις και μπερδεύει πολλές κοπελες καλύτερα να παίρνετε άλλη εταιρία… εγώ προσωπικά προτιμούσα τις ταινιες είναι πιο οικονομικά είναι και θεωρώ και πιο αξιόπιστα 

 

Συμφωνω!! Αυτες τις ταινιες επαιρνα και εγω.. Και αξιοπιστες και αποτελεσματα πριν την αναμενομενη ημερομηνια περιοδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σου κορίτσι μου... Στην ίδια φάση είμαι και εγώ... Σήμερα περιμένω περίοδο.. Εκανα εχθές αχνο θετικο.. Εκανα και σήμερα τα ίδια... Αλλά αυτά  εμένα μου είχαν κάνει ξανά λάθος.. Οπότε δεν ενθουσιαζομαι... Περιμένω εβδομάδα καθυστέρησης και μετά θα πάω για χοριακή έτσι μου είπε ο γιατρός!!!οπότε περιμένουμε πάλι.. Εντωμεταξύ έχουμε και ίδια τελευταία ημερομηνία περιόδου χαχαχχαχα αντε μακάρι να ειμαστε και οι δύο 😊😊😊

Σου το εύχομαι κορίτσι🙂🙂 Αλλά εγώ δύσκολα γιατί έκανα σήμερα και ένα ψηφιακό και βγήκε αρνητικό. Μακάρι για εσένα να πάνε όλα καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ria_L είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Εμενα τα τεστ δεν νου βγηκαν ποτε με εντονη θετικη γραμμη ουτε και μετα την αναμενομενη ημερα περιοδου.. ξεκινησα με αχνα θετικα τεσσερις μερες πριν την περιοδο και ετσι συνεχισε! οποτε μετα παρακολουθουσα τη χοριακη!! καλα αποτελεσματα αν και πιστευω οτι ειναι θετικα και γα τις δυο σας!!!😍😍

Ποια είναι αυτά τα τεστ δεν τα ξέρω.. Σαν τα τεστ ωορρηξίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι να είστε όλες έγκυες 💕

απλα η γνωμη μου είναι να μην παίρνετε τα συγκεκριμένα τεστ δυστυχώς βγάζει αυτήν την γραμμή εξατμίσεις και μπερδεύει πολλές κοπελες καλύτερα να παίρνετε άλλη εταιρία… εγώ προσωπικά προτιμούσα τις ταινιες είναι πιο οικονομικά είναι και θεωρώ και πιο αξιόπιστα 

 

Πάντως σας ευχαριστώ όλες σας για την απάντηση. Εύχομαι την επόμενη φορά για εμένα να είναι πιο τυχερή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Angelvasiliki είπε:

Πάντως σας ευχαριστώ όλες σας για την απάντηση. Εύχομαι την επόμενη φορά για εμένα να είναι πιο τυχερή..

Εύχομαι την επόμενη φορά να είναι θετικό κοπέλα μου 😊

Τα one step ή home test πιστεύω είναι πιο αξιόπιστα test εγκυμοσυνης F5F917DC-A693-4303-8B6B-30D88AF181E0.thumb.jpeg.85541bed3b57c6054eb887c4eb84464a.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εύχομαι την επόμενη φορά να είναι θετικό κοπέλα μου 😊

Τα one step ή home test πιστεύω είναι πιο αξιόπιστα test εγκυμοσυνης F5F917DC-A693-4303-8B6B-30D88AF181E0.thumb.jpeg.85541bed3b57c6054eb887c4eb84464a.jpeg

Θα τα πάρω να τα έχω για την επόμενη φορά. Σ ευχαριστώ πολύ.😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ άτυχη... Μου ήρθε περίοδος σήμερα 🙄 

Τι να πω βρε κορίτσι μου. Μακάρι την επόμενη φορά να είμαστε τυχερές και οι δυο.😊 Υπομονή και θα έρθει. Που θα πάει.🤪 Τουλάχιστον εσένα σου ήρθε και ηρέμησες λίγο. Εμένα ούτε περίοδος ούτε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...