Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνοι περιόδου και εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλημέρα σας, είμαι στην 4η βδομάδα και χθές το βράδυ είχα πόνους περιόδου όλο το βράδυ επίσης εκεί που δεν πήγαινα ποτέ βράδυ τουαλέτα πήγα τρεις φορές, είμαι 5 μέρες πριν την περίοδο.

Έχω κάποια συμπτώματα όπως: κούραση, πόνοι μέσης, συγχοουρια, πέτρωμα κοιλιάς,αναγουλες και πρισμενο στήθος (έχει "πλατεινει" η θήλεα άλως).

Υπάρχει κάποια κοπέλα με τα ίδια συμπτώματα ή που να τα έχει περάσει?

Ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιαννα Μ. είπε:

Καλημέρα σας, είμαι στην 4η βδομάδα και χθές το βράδυ είχα πόνους περιόδου όλο το βράδυ επίσης εκεί που δεν πήγαινα ποτέ βράδυ τουαλέτα πήγα τρεις φορές, είμαι 5 μέρες πριν την περίοδο.

Έχω κάποια συμπτώματα όπως: κούραση, πόνοι μέσης, συγχοουρια, πέτρωμα κοιλιάς,αναγουλες και πρισμενο στήθος (έχει "πλατεινει" η θήλεα άλως).

Υπάρχει κάποια κοπέλα με τα ίδια συμπτώματα ή που να τα έχει περάσει?

Ευχαριστώ πολύ!!

Καλησπέρα 😊

Εγώ τα συμπτώματα που είχα ήταν πόνος στην πλάτη, ρίγος, λίγα νεύρα ένα βαρος κάτω χαμηλά στην κοιλιά και μου βρωμουσε το πιπερι δεν το ηθελα καθόλου όταν μαγείρευα… οι εμετοί άρχισαν την 8 εβδομάδα και μετά..

κανε λίγο υπομονή και κανε ένα τεστ την μέρα που περιμενεις περίοδο ή μια μέρα μετα… σου εύχομαι ένα θετικό τεστακι 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα 😊

Εγώ τα συμπτώματα που είχα ήταν πόνος στην πλάτη, ρίγος, λίγα νεύρα ένα βαρος κάτω χαμηλά στην κοιλιά και μου βρωμουσε το πιπερι δεν το ηθελα καθόλου όταν μαγείρευα… οι εμετοί άρχισαν την 8 εβδομάδα και μετά..

κανε λίγο υπομονή και κανε ένα τεστ την μέρα που περιμενεις περίοδο ή μια μέρα μετα… σου εύχομαι ένα θετικό τεστακι 💕

Καλά απο νεύρα δεν το συζητώ... Εμετούς δεν είχα καθόλου στην πρώτη εγκυμοσύνη ελπίζω ούτε τώρα...

Ευχαριστώ πολύ!💞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...