Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η θάλασσα ζεστενεται, μυρίζει καλοκαίρι, διακοπουλες χαλαρες να έχουμε και ας φέρει ο Αύγουστος πολλά Αυγουστιάτικα μωράκια!!! ☀️☀️👙🍼👶👶


Raf123

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Screenshot_20220810_091811.thumb.jpg.e0cb88c0ad0ca023643c04234a1283f2.jpgΚαλημέρα κορίτσια...σήμερα περιμενω περίοδο.. Εκανα clear blue και βγήκε αχνο θετικο... Επειδή όμως μου ξαναέκαναν λάθος αυτά τα τεστ.. Δεν ενθουσιαζομαι!!! Περιμένω εβδομάδα καθυστέρησης και μετά θα κάνω χοριακη μου είπε ο γιατρός!! Πάντως έχω αναγούλες αλλά και πόνους περιοδου 🙄. Για να δούμε!!αν δεν έρθει μετά τον δεκαπενταυγουστο θα πάω για χοριακή 😊 Αμήν!!! 

Γιατί δε κανεις κ άλλη εταιρία;; Μακάρι να είναι οντως σωστό 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Raf123καλά αποτελέσματα να έχεις!!

@marinamanoulitsaστο εύχομαι να είσαι ΄έγκυος !

Σε ευχαριστώ πολύ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως ίσως να δοκίμαζες και μια άλλης εταιρείας, είχα κ εγω ψευδώς θετικό με το συγκεκριμενο τεστ, εναν μηνα πριν μεινω οντως εγκυος. Ειχα κανει την ημερα που περιμενα περιοδο και το απογευμα αδιαθετησα, αρνητικη χοριακη! Τον επομενο μηνα το ιδιο τεστ θετικο αλλα το ειχα κανει με καθυστερηση! Απο τοτε ειπα πως παντα θα περιμενω την καθυστερηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Όντως ίσως να δοκίμαζες και μια άλλης εταιρείας, είχα κ εγω ψευδώς θετικό με το συγκεκριμενο τεστ, εναν μηνα πριν μεινω οντως εγκυος. Ειχα κανει την ημερα που περιμενα περιοδο και το απογευμα αδιαθετησα, αρνητικη χοριακη! Τον επομενο μηνα το ιδιο τεστ θετικο αλλα το ειχα κανει με καθυστερηση! Απο τοτε ειπα πως παντα θα περιμενω την καθυστερηση!

Ναι αυτό λέω και εγώ... Ας περιμένω και θα δείξει... @Raf123ευχαριστώ μακάρι να είναι θετικό....ότι βρω σε προσφορά στο φαρμακείο παίρνω 😂 είχε αυτά τώρα καλή τιμή και τα πήρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι αυτό λέω και εγώ... Ας περιμένω και θα δείξει... @Raf123ευχαριστώ μακάρι να είναι θετικό....ότι βρω σε προσφορά στο φαρμακείο παίρνω 😂 είχε αυτά τώρα καλή τιμή και τα πήρα 

Αα καλά αν θες να περιμένεις θα περιμένουμε κ εμεις 😝😝 Αλλά τα συγκεκριμένα είχα διαβάσει σχόλια ότι κάνουν συχνά λαθος… μακάρι να μην σου έρθει η περίοδος κ ας είμαι το γούρι σου 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/8/2022 at 9:31 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Ναι μου άρεσε παρά πολύ το πως κλείνει και ανοίγει εύκολο πολύ κι ούτε βαρύ είναι! Και το χωράει και το αυτοκίνητο! Και μου άρεσε επίσης σε αυτό το καρότσι ότι αν πχ έχω κ ένα δεύτερο μωρό εφαρμόζεις στο ίδιο καρότσι και θέση για το μωρό και για το μεγαλύτερο! Δεν χρειάζεται να παρεις άλλο καρότσι…(υποθετικό αυτό)! Και το καλάθι οντως είναι πολύ άνετο κι θα το έχω εκεί τουλάχιστον για αρκετό καιρό γιατί θα είναι και χειμωνας κ αντί να πάρω αυτό που το βαζεις δίπλα σου και κοιμάται θα το έχω στο καλάθι του…ούτε φωλίτσα που σκεφτόμουν να πάρω θα πάρω αφού αυτό κανεις τη δουλεια σου! 
 

Ειδα κ εγώ το inglesina γιατί το είχα και αυτό υπόψη μου είναι πιο ακριβό από αυτά και νομίζω απλά διαφέρει το όνομα από την peg perego είναι το ίδιο στυλ και τα δυο! Και εγώ αυτό σκέφτηκα ότι δεν χρειάζεται να πάρω μετά κάποιο άλλο πιο μικρό γιατί κ σε τιμές που τα είδα πάνω κάτω έρχεται το ίδιο…! Άρα εσυ δεν χρειάστηκες να παρεις άλλο! Και ποσό μου είπες είναι το άλλο σου παιδάκι;;

Κι εγώ έχω peg perego και μας βολεύει πάρα πολύ προς το παρόν, αλλά το χρησιμοποιούμε μόνο ένα μήνα. Είναι αρκετά μαζεμένο και χωράει αν και εμάς το αμάξι μας έχει πολύ μικρούς αποθηκευτικους χώρους. Τώρα που είμαστε και στις διακοπές μας έχει καταβολεψει και η καλαθουνα, την έχουμε μέσα να κοιμάται κατά τη διάρκεια της ημέρας και αν πάμε κάπου για αρκετή ώρα τη βάζουμε πάλι εκεί αντί για το αυγό για να κοιμάται άνετα. Καλά και στο αυγό βλέφαρο δε σηκώνει, αλλά λένε να είναι λιγες ώρες συνεχόμενα το νεογέννητο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Screenshot_20220810_091811.thumb.jpg.e0cb88c0ad0ca023643c04234a1283f2.jpgΚαλημέρα κορίτσια...σήμερα περιμενω περίοδο.. Εκανα clear blue και βγήκε αχνο θετικο... Επειδή όμως μου ξαναέκαναν λάθος αυτά τα τεστ.. Δεν ενθουσιαζομαι!!! Περιμένω εβδομάδα καθυστέρησης και μετά θα κάνω χοριακη μου είπε ο γιατρός!! Πάντως έχω αναγούλες αλλά και πόνους περιοδου 🙄. Για να δούμε!!αν δεν έρθει μετά τον δεκαπενταυγουστο θα πάω για χοριακή 😊 Αμήν!!! 

Καλημέρα κορίτσια

κοπελα μου εύχομαι πραγματικά να είναι θετικό 😊

Εγώ δεν θα μπορούσα να περιμένω μέχρι 15 Αύγουστο θα έκανα σίγουρα νωρίτερα 😂

αλλα θα έλεγα και εγώ να μην παίρνεις αυτήν την εταιρία γιατί βγάζει αρκετά ψεύδη αποτελέσματα αφού το έχεις ξανά δοκιμάσει κιολας κανε κάποιο άλλο για να ξέρεις και εσυ… θα περιμένουμε νέα σου 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Κι εγώ έχω peg perego και μας βολεύει πάρα πολύ προς το παρόν, αλλά το χρησιμοποιούμε μόνο ένα μήνα. Είναι αρκετά μαζεμένο και χωράει αν και εμάς το αμάξι μας έχει πολύ μικρούς αποθηκευτικους χώρους. Τώρα που είμαστε και στις διακοπές μας έχει καταβολεψει και η καλαθουνα, την έχουμε μέσα να κοιμάται κατά τη διάρκεια της ημέρας και αν πάμε κάπου για αρκετή ώρα τη βάζουμε πάλι εκεί αντί για το αυγό για να κοιμάται άνετα. Καλά και στο αυγό βλέφαρο δε σηκώνει, αλλά λένε να είναι λιγες ώρες συνεχόμενα το νεογέννητο. 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Μάλλον αυτό θα πάρω είδα κ αλλά σχόλια στο facebook από μαμάδες! Το έχει κ ο αδερφος μου κ να φανταστείς ο ανιψιός μου είναι 3 χρόνων κ ακόμα μπαίνει μέσα δλδ άμα είναι κάπου κ νυστάζει θα μπει μέσα κ θα κοιμηθεί, ή πολλες φορες θέλει να κάθεται μέσα στη βόλτα…το έχανε πάρει κ τότε που πήγαμε Αραχωβα κ όταν ήταν 1 χρόνων το μωρό το πήρανε Πάρο κ στην θάλασσα είναι αρκετά σιδεροκέφαλο λέει κ ο αδερφος μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αύριο που  έχω την β επιπέδου πρέπει να έχω φάει καλα πριν παω; Κ να πιω και νερό;; Επειδή την αυχενική ούτε είχα φάει ούτε είχα πιει νερό δεν προλαβα πήγα αμέσως μετά την δουλεια κ το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο κάναμε 2 ώρες! Μου είχε φέρει ο άντρας μου ένα τοστακι κ η γιατρος νερό σε μεγάλο ποτήρι αλλά από το άγχος κ την αγωνία μου δεν μπόρεσα ούτε να φάω ούτε να πιω όλο το νερό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💗💗💗 αύριο έχω την β επιπέδου και ανυπομονώ πολύ!!! Ελπίζω όλα να είναι καλά! Το μωράκι το νιώθω πιο πολύ τώρα δεν κατάλαβα καμία κλωτσιά παρά μόνο αυτό το αίσθημα ότι υπάρχει ένα ψαράκι εκεί μέσα…

ολα τελεια θα ειναι .. θα εχει γινει ολοκληρος αντρας

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Screenshot_20220810_091811.thumb.jpg.e0cb88c0ad0ca023643c04234a1283f2.jpgΚαλημέρα κορίτσια...σήμερα περιμενω περίοδο.. Εκανα clear blue και βγήκε αχνο θετικο... Επειδή όμως μου ξαναέκαναν λάθος αυτά τα τεστ.. Δεν ενθουσιαζομαι!!! Περιμένω εβδομάδα καθυστέρησης και μετά θα κάνω χοριακη μου είπε ο γιατρός!! Πάντως έχω αναγούλες αλλά και πόνους περιοδου 🙄. Για να δούμε!!αν δεν έρθει μετά τον δεκαπενταυγουστο θα πάω για χοριακή 😊 Αμήν!!! 

μακαρι να εχεις και θετικη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια αύριο που  έχω την β επιπέδου πρέπει να έχω φάει καλα πριν παω; Κ να πιω και νερό;; Επειδή την αυχενική ούτε είχα φάει ούτε είχα πιει νερό δεν προλαβα πήγα αμέσως μετά την δουλεια κ το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο κάναμε 2 ώρες! Μου είχε φέρει ο άντρας μου ένα τοστακι κ η γιατρος νερό σε μεγάλο ποτήρι αλλά από το άγχος κ την αγωνία μου δεν μπόρεσα ούτε να φάω ούτε να πιω όλο το νερό…

Εγώ κορίτσι μου σε όλες τις εξετάσεις αυτές δεν έτρωγα τίποτα γιατί πήγαινα πρωί είχα και εμετούς τότε όποτε και να έτρωγα τα έβγαζα στο δρόμο μέχρι να φτάσω γιατρό αλλά δεν μου είχαν πει και τίποτα.. 

Όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι καθόλου θα περιμένουμε να μας πεις και τα νέα σου από την εξέταση 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια αύριο που  έχω την β επιπέδου πρέπει να έχω φάει καλα πριν παω; Κ να πιω και νερό;; Επειδή την αυχενική ούτε είχα φάει ούτε είχα πιει νερό δεν προλαβα πήγα αμέσως μετά την δουλεια κ το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο κάναμε 2 ώρες! Μου είχε φέρει ο άντρας μου ένα τοστακι κ η γιατρος νερό σε μεγάλο ποτήρι αλλά από το άγχος κ την αγωνία μου δεν μπόρεσα ούτε να φάω ούτε να πιω όλο το νερό…

εμενα μου ειπε η γιατρος οταν θα παω να εχω φαει καλα για να ειναι ξυπνιο το μωρο.. εμενα βεβαια ειναι και υπναρας αλλα το θυμαμαι πολυ καλα οτι πρεπει να φαω καλα πριν παω.. για νερο δεν μου ειπε κατι .. εξαλλου θα ειναι μεγαλο το μωρο τωρα θα φαινεται μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 ναι να φας και να πιεις.. Έναν χυμό καμία φέτα ψωμί με μέλι μαρμελάδα... Να είναι δραστήριο το μωρό 😊😊😊 με το καλό.. Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια αύριο που  έχω την β επιπέδου πρέπει να έχω φάει καλα πριν παω; Κ να πιω και νερό;; Επειδή την αυχενική ούτε είχα φάει ούτε είχα πιει νερό δεν προλαβα πήγα αμέσως μετά την δουλεια κ το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο κάναμε 2 ώρες! Μου είχε φέρει ο άντρας μου ένα τοστακι κ η γιατρος νερό σε μεγάλο ποτήρι αλλά από το άγχος κ την αγωνία μου δεν μπόρεσα ούτε να φάω ούτε να πιω όλο το νερό…

Εμένα μου είπε ο γιατρός μου να έχω φάει μια σοκολάτα πριν πάω.. Αναλυτικότερες οδηγίες μου είπε θα μου δώσει 2 μέρες πριν την εξέταση.. οπότε δεν ξέρω περαιτέρω. Όμως για την σοκολάτα έχω διαβάσει ότι βοηθάει γιατί το μωρό είναι πιο δραστήριο.. Καλά αποτελέσματα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Εμένα μου είπε ο γιατρός μου να έχω φάει μια σοκολάτα πριν πάω.. Αναλυτικότερες οδηγίες μου είπε θα μου δώσει 2 μέρες πριν την εξέταση.. οπότε δεν ξέρω περαιτέρω. Όμως για την σοκολάτα έχω διαβάσει ότι βοηθάει γιατί το μωρό είναι πιο δραστήριο.. Καλά αποτελέσματα εύχομαι!

εμενα ειναι αναποδο σαν τον πατερα του.. η σοκολατα το χαλαρωνει.. οποτε φαω γενικα καποιο γλυκο κοιμαται.. οταν φαω κανενα πατατακι ξεκινα και κλωτσαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια αύριο που  έχω την β επιπέδου πρέπει να έχω φάει καλα πριν παω; Κ να πιω και νερό;; Επειδή την αυχενική ούτε είχα φάει ούτε είχα πιει νερό δεν προλαβα πήγα αμέσως μετά την δουλεια κ το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο κάναμε 2 ώρες! Μου είχε φέρει ο άντρας μου ένα τοστακι κ η γιατρος νερό σε μεγάλο ποτήρι αλλά από το άγχος κ την αγωνία μου δεν μπόρεσα ούτε να φάω ούτε να πιω όλο το νερό…

Καλή επιτυχία για αύριο. Λογικά θα το δεις και 3d αν κάθεται σε καλή θέση. Να πιεις πολύ νερό. Βοηθάει να το δεις καθαρά. Αν έχεις πιει νερό καθαρίζει και το δικό σου νερό και θα το δεις πιο καλά ( αυτό όσον αφορά την φωτογραφία) 

Γενικά εμένα μου είχανε πει να φάω σοκολάτα. Μια ολόκληρη μισή ώρα πριν. Εμένα γενικά με το παγωτό δραστηριοποιείται. Καλό είναι να έχεις φάει πάντως. 

Σκέψου η μαία μου είπε ότι αν κάποια στιγμή δεν πολύ νιώθω το μωρό να φάω καλά να πιω και να κάτσω ήρεμη. Αν πάλι δεν το νιώθω τότε να επικοινωνήσω.

Οπότε το φαγητό και το νερό παίζει ρόλο. Εγώ όλες τις φορές και έτρωγα και έπινα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Αα σε ευχαριστώ πολύ!! Μάλλον αυτό θα πάρω κλείνω προς αυτό! Λεω να περάσουν οι αδειες μας και να πάω να τα κλείσω σιγά σιγά 

Να πας! Εγώ το είχα παραγγείλει 2 μήνες πριν γεννήσω και κόντεψε να μην προλάβει να έρθει! Ήρθε 1 εβδομάδα πριν γεννήσω σκέψου καθώς σχεδόν  ποτέ δεν είναι ετοιμοπαραδοτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Κι εγώ έχω peg perego και μας βολεύει πάρα πολύ προς το παρόν, αλλά το χρησιμοποιούμε μόνο ένα μήνα. Είναι αρκετά μαζεμένο και χωράει αν και εμάς το αμάξι μας έχει πολύ μικρούς αποθηκευτικους χώρους. Τώρα που είμαστε και στις διακοπές μας έχει καταβολεψει και η καλαθουνα, την έχουμε μέσα να κοιμάται κατά τη διάρκεια της ημέρας και αν πάμε κάπου για αρκετή ώρα τη βάζουμε πάλι εκεί αντί για το αυγό για να κοιμάται άνετα. Καλά και στο αυγό βλέφαρο δε σηκώνει, αλλά λένε να είναι λιγες ώρες συνεχόμενα το νεογέννητο. 

Ναι, για νεογέννητο το αυγο είναι μέχρι 2 ώρες μάξιμουμ, μετά πρέπει να το σηκώνουμε να ξεπερνιέται! Αν και ούτως ή άλλως ξυπνάνε μόνα τους τα πιο πολλά μωράκια για να φάνε 😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια αύριο που  έχω την β επιπέδου πρέπει να έχω φάει καλα πριν παω; Κ να πιω και νερό;; Επειδή την αυχενική ούτε είχα φάει ούτε είχα πιει νερό δεν προλαβα πήγα αμέσως μετά την δουλεια κ το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο κάναμε 2 ώρες! Μου είχε φέρει ο άντρας μου ένα τοστακι κ η γιατρος νερό σε μεγάλο ποτήρι αλλά από το άγχος κ την αγωνία μου δεν μπόρεσα ούτε να φάω ούτε να πιω όλο το νερό…

Εμένα δεν μου ανάφεραν κάτι… Απλά όταν δεν έβλεπε κάτι ο γιατρός με έβγαζε στο σαλόνι μέχρι να γυρίσει το μωρό κ μου έλεγε να τρώω καραμέλες😂. Έχε καμία σοκολατίτσα στην τσάντα σου κ θα είσαι μια χαρά😁.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι αυτό λέω και εγώ... Ας περιμένω και θα δείξει... @Raf123ευχαριστώ μακάρι να είναι θετικό....ότι βρω σε προσφορά στο φαρμακείο παίρνω 😂 είχε αυτά τώρα καλή τιμή και τα πήρα 

Βρε κορίτσι εδώ κ τόσους μήνες έχεις πάρα πολλά θετικά τεστ όπου μετά σου έρχεται η περίοδος. Πήγαινε κανε τώρα μία χοριακή γιατί ή έχεις βιοχημικές ή κάτι ορμονικό παίζει. Μακάρι να είναι ο μήνας σου αυτός❤️.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Βρε κορίτσι εδώ κ τόσους μήνες έχεις πάρα πολλά θετικά τεστ όπου μετά σου έρχεται η περίοδος. Πήγαινε κανε τώρα μία χοριακή γιατί ή έχεις βιοχημικές ή κάτι ορμονικό παίζει. Μακάρι να είναι ο μήνας σου αυτός❤️.

Για αυτό δεν τα εμπιστεύομαι πλέον... Απλά περιμένω μια εβδομάδα καθυστέρησης και χοριακη μετά για επιβεβαίωση...μεχρι να δω θετική χοριακη δεν πιστεύω τίποτα!! Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι να έρθει και να μείνει οπότε έρθει αυτό έχει σημασία μετά από 2 παλινδρομες που έχω 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maya90 είπε:

Ναι, για νεογέννητο το αυγο είναι μέχρι 2 ώρες μάξιμουμ, μετά πρέπει να το σηκώνουμε να ξεπερνιέται! Αν και ούτως ή άλλως ξυπνάνε μόνα τους τα πιο πολλά μωράκια για να φάνε 😜 

Η δικιά μου κοιμάται κάτι 4ωρα αν δεν την ενοχλήσω όταν είμαστε έξω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εγώ κορίτσι μου σε όλες τις εξετάσεις αυτές δεν έτρωγα τίποτα γιατί πήγαινα πρωί είχα και εμετούς τότε όποτε και να έτρωγα τα έβγαζα στο δρόμο μέχρι να φτάσω γιατρό αλλά δεν μου είχαν πει και τίποτα.. 

Όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι καθόλου θα περιμένουμε να μας πεις και τα νέα σου από την εξέταση 😊

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Κράτησαν οι εμετοί σου μέχρι την β επιπέδου;; Πωπω 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

εμενα μου ειπε η γιατρος οταν θα παω να εχω φαει καλα για να ειναι ξυπνιο το μωρο.. εμενα βεβαια ειναι και υπναρας αλλα το θυμαμαι πολυ καλα οτι πρεπει να φαω καλα πριν παω.. για νερο δεν μου ειπε κατι .. εξαλλου θα ειναι μεγαλο το μωρο τωρα θα φαινεται μια χαρα

Σίγουρα θα φάω αυτή τη φορά!! Γιατί θα μας παιδέψει πάλι νομίζω 🤪🤪🤪

στις πριν 20 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Raf123 ναι να φας και να πιεις.. Έναν χυμό καμία φέτα ψωμί με μέλι μαρμελάδα... Να είναι δραστήριο το μωρό 😊😊😊 με το καλό.. Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου❤️❤️❤️ 

Σε ευχαριστώ ❤️❤️❤️ Θα σας στείλω μετά! Στις 12:00 είναι το ραντεβού μας! 

στις πριν 19 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Εμένα μου είπε ο γιατρός μου να έχω φάει μια σοκολάτα πριν πάω.. Αναλυτικότερες οδηγίες μου είπε θα μου δώσει 2 μέρες πριν την εξέταση.. οπότε δεν ξέρω περαιτέρω. Όμως για την σοκολάτα έχω διαβάσει ότι βοηθάει γιατί το μωρό είναι πιο δραστήριο.. Καλά αποτελέσματα εύχομαι!

Δυστυχως σοκολάτες κ γλυκά ακόμα με τίποτα δεν μπορώ να φάω! Το πιο γλυκό που τρώω είναι τα φρούτα τίποτα άλλο 🤪🤪 δε θέλω καθόλου τα γλυκά! Άντε μπορεί κ λίγο μέλι με την βρωμη που και που…

στις πριν 18 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Καλή επιτυχία για αύριο. Λογικά θα το δεις και 3d αν κάθεται σε καλή θέση. Να πιεις πολύ νερό. Βοηθάει να το δεις καθαρά. Αν έχεις πιει νερό καθαρίζει και το δικό σου νερό και θα το δεις πιο καλά ( αυτό όσον αφορά την φωτογραφία) 

Γενικά εμένα μου είχανε πει να φάω σοκολάτα. Μια ολόκληρη μισή ώρα πριν. Εμένα γενικά με το παγωτό δραστηριοποιείται. Καλό είναι να έχεις φάει πάντως. 

Σκέψου η μαία μου είπε ότι αν κάποια στιγμή δεν πολύ νιώθω το μωρό να φάω καλά να πιω και να κάτσω ήρεμη. Αν πάλι δεν το νιώθω τότε να επικοινωνήσω.

Οπότε το φαγητό και το νερό παίζει ρόλο. Εγώ όλες τις φορές και έτρωγα και έπινα. 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Θα σας πω τα νέα μου μετά!! 3Δ μας το έδειξε κ στην αυχενική αλλά ήταν μικρούλι δε μπορούσες να διακρίνεις και πολλά χαχα αλλά μπορούσες να δεις πιο καθαρά από τη μαυρόασπρη φωτό! Μακάρι να μη μας παιδέψει και να δούμε κ τη φατσούλα του!! 
 

θα φάω ένα καλό πρωινό λίγο πριν έρθει ο άντρας μου να με πάρει γιατί πήγε δουλεια τώρα! Σοκολατα θα πάρω μαζί μου έχω σπίτι μια μαύρη αν μπορέσω θα φάω κανένα κομματάκι να δούμε αν τα καταφέρουμε!! Χαχαχα 

και νερό θα πιω πολύ νερό!! Σε ευχαριστώ πολύ ❤️

στις πριν 17 ώρες, ο/η Maya90 είπε:

Να πας! Εγώ το είχα παραγγείλει 2 μήνες πριν γεννήσω και κόντεψε να μην προλάβει να έρθει! Ήρθε 1 εβδομάδα πριν γεννήσω σκέψου καθώς σχεδόν  ποτέ δεν είναι ετοιμοπαραδοτα

Αα δε το σκέφτηκα αυτό!! Εχεις δίκιο θα το παραγγείλω γιατί μπορεί κ με όλα αυτά που υπάρχουν καθυστερήσεις σε παραγγελίες και με τα container να αργήσει!! 

στις πριν 16 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Εμένα δεν μου ανάφεραν κάτι… Απλά όταν δεν έβλεπε κάτι ο γιατρός με έβγαζε στο σαλόνι μέχρι να γυρίσει το μωρό κ μου έλεγε να τρώω καραμέλες😂. Έχε καμία σοκολατίτσα στην τσάντα σου κ θα είσαι μια χαρά😁.

Σε ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι να μη μας παιδέψει αυτή την φορά 😆😆😆😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ήρθε περίοδος πάλι 😢 καλά έλεγα δεν τα εμπιστεύομαι τα τεστ!! Και ήθελα να πάω και για θάλασσα σήμερα.. Τώρα όταν μου τελειώσει πάλι!!Η ίδια απογοήτευση κάθε μήνα!!! Τι να πω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μου ήρθε περίοδος πάλι 😢 καλά έλεγα δεν τα εμπιστεύομαι τα τεστ!! Και ήθελα να πάω και για θάλασσα σήμερα.. Τώρα όταν μου τελειώσει πάλι!!Η ίδια απογοήτευση κάθε μήνα!!! Τι να πω!!! 

Βρε κορίτσι μου πολυ λυπάμαι..αλλά το τεστ αν θυμάμαι καλά είχε πλάγια γραμμή. Πρέπει να έχει σταυρό για να είναι θετικό. Σωστά; 

Να πάρεις τις φτηνές ταινιουλες που είναι πακέτο των 20 . Είναι πολύ οικονομικά. Αυτά όταν θα είσαι θα σου δίνει σιγουρα. Και εγώ αυτές έκανα όταν περίμενα περίοδο και μου έβγαλε θετικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...