Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΡΕΝΘΕΤΗ ΜΗΤΕΡΑ


Recommended Posts

Προσπαθούμε εδώ και πάρα πάρα πολύ καιρό. Ψυχοβγαλτική διαδικασία, κοστοβόρα..το μόνο που μένει είναι δύο ράκη...είμαστε οριακοί για τα πάντα. Ακόμη και μια νέα προσπάθεια...

Η λύση της παρένθετης μητρότητας..είναι μάλλον κάτι που ίσως προλάβουμε

η κοπέλα να έχει ένα παιδάκι, και να μην είναι το κέρδος το βασικό της κίνητρο..

και αποζημίωση και όλα με το παραπάνω..αλλά όχι άλλο αυτό το εμπόριο είναι..απαίσιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elena L είπε:

Προσπαθούμε εδώ και πάρα πάρα πολύ καιρό. Ψυχοβγαλτική διαδικασία, κοστοβόρα..το μόνο που μένει είναι δύο ράκη...είμαστε οριακοί για τα πάντα. Ακόμη και μια νέα προσπάθεια...

Η λύση της παρένθετης μητρότητας..είναι μάλλον κάτι που ίσως προλάβουμε

η κοπέλα να έχει ένα παιδάκι, και να μην είναι το κέρδος το βασικό της κίνητρο..

και αποζημίωση και όλα με το παραπάνω..αλλά όχι άλλο αυτό το εμπόριο είναι..απαίσιο

Κοπελα μου ευχομαι οτι καλυτερο.εγω εχω δει οτι ακομα κ σε αγγελιες στο φβ.για ρίξε μια ματια κ εκει..

3D392D4D-D7FF-4A7E-A1CE-6C477BC081B8.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elena LΚαι πριν 5 μερες γράψανε και πολλές γυναικες απο κατω ενδιαφερονται.. κανε join στην ομαδα. https://www.facebook.com/groups/psaxnoergasia/?ref=share

Και στο search πανω δεξια γραψε τη λεξη παρενθετη κ θα δεις πολλα ποστ κ μετα στειλε κατευθειαν εσυ μηνυμα στις γυνιακες που λενε οτι ενδιαφερονται..

Επεξεργάστηκε από Nefeliap
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 16/6/2022 at 2:56 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

@Elena LΚαι πριν 5 μερες γράψανε και πολλές γυναικες απο κατω ενδιαφερονται.. κανε join στην ομαδα. https://www.facebook.com/groups/psaxnoergasia/?ref=share

Και στο search πανω δεξια γραψε τη λεξη παρενθετη κ θα δεις πολλα ποστ κ μετα στειλε κατευθειαν εσυ μηνυμα στις γυνιακες που λενε οτι ενδιαφερονται..

σε ευχαριστώ Νεφέλη

το έγραψα στην αναζήτηση ...υπάρχουν διάφορες ομάδες ..πολλές παρατημένες χρόνια

προσφορά δεν βρήκα ..μόνο κάποια ζευγάρια που ψάχνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι για να γίνω παρένθετη μητέρα να βοηθήσω στο να γεννηθεί ένα παιδί στον κόσμο και να κάνω μια οικογένεια χαρούμενοι και να αποκτήσει κάτι πολύτιμο είμαι είδη μητέρα 2 παιδιών και είμαι 26 ετών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 19/1/2023 at 5:34 ΜΜ, ο/η gabi.alvz είπε:

καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι για να γίνω παρένθετη μητέρα να βοηθήσω στο να γεννηθεί ένα παιδί στον κόσμο και να κάνω μια οικογένεια χαρούμενοι και να αποκτήσει κάτι πολύτιμο είμαι είδη μητέρα 2 παιδιών και είμαι 26 ετών 

Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις παρένθετη μητερα και να μας βοηθούσε θα το εκτιμούσα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλημέρα σας! Σημερα ειδα τη δημοσίευση σας! Αν δεν έχετε βρει παρενθετη μητερα και ενδιαφέρεστε ακόμη με μεγάλη μου χαρά να γινόμουν εγώ ή γυναίκα που θα έφερνε το μωράκι σας στον κόσμο! Πως μπορούμε να μιλήσουμε πιο προσωπικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/2/2023 at 10:10 ΠΜ, ο/η georg_m είπε:

καλημέρα σας! Σημερα ειδα τη δημοσίευση σας! Αν δεν έχετε βρει παρενθετη μητερα και ενδιαφέρεστε ακόμη με μεγάλη μου χαρά να γινόμουν εγώ ή γυναίκα που θα έφερνε το μωράκι σας στον κόσμο! Πως μπορούμε να μιλήσουμε πιο προσωπικα;

Καλημέρα σήμερα είδα την απάντηση σας στείλτε μέιλ στο georgekouman1976@gmail.com

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2023 at 10:54 ΠΜ, ο/η Λίτσα πετ είπε:

Καλημέρα σήμερα είδα την απάντηση σας στείλτε μέιλ στο georgekouman1976@gmail.com

 

Σας έχω στείλει mail!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Καλημερα,

Είμαι δημοσιογράφος και γραφω ένα άρθρο για την παρένθετη μητρότητα στην Ελλάδα. Θα ήθελα να μιλήσω με καμία γυναίκα που θα γίνει παρένθετη μητερα. Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 1/3/2023 at 6:09 ΜΜ, ο/η georg_m είπε:

Σας έχω στείλει mail!

Καλησπέρα, σε ποια πόλη διαμένετε γιατί ενδιαφέρομαι κ εγώ για παρένθετη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/3/2023 at 9:23 ΠΜ, ο/η martacl είπε:

Καλημερα,

Είμαι δημοσιογράφος και γραφω ένα άρθρο για την παρένθετη μητρότητα στην Ελλάδα. Θα ήθελα να μιλήσω με καμία γυναίκα που θα γίνει παρένθετη μητερα. Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα,να γράψετε και για την οικονομική εκμετάλλευση που βιώνουν τα ζευγάρια από τα κέντρα εξωσωματικής ( κόστη από 50.000€- 90.000€) αναφορικά με το θέμα της παρένθετης ,την έλλειψη ηθικών φραγμών από τους γιατρούς και τους μεσάζοντες.Να υπάρχει καθολική προσέγγιση επί του θέματος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 24/2/2023 at 10:10 ΠΜ, ο/η georg_m είπε:

καλημέρα σας! Σημερα ειδα τη δημοσίευση σας! Αν δεν έχετε βρει παρενθετη μητερα και ενδιαφέρεστε ακόμη με μεγάλη μου χαρά να γινόμουν εγώ ή γυναίκα που θα έφερνε το μωράκι σας στον κόσμο! Πως μπορούμε να μιλήσουμε πιο προσωπικα;

Γειά σας,

Εάν δεν έχετε βρει ζευγάρι για παρένθετη μητρότητα, μήπως ακόμη ενδιαφέρεστε; 

Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Ψάχνω καιρό τώρα παρενθετη μητερα κ για εμάς αλλά μάταια. Άρχισα να απελπιζομαι... τυχαία σήμερα ανακάλυψα αυτή την συνομιλία!  Μενουμε αθηνα. Εάν κάποια κοπέλα είναι διαθέσιμη, έως κ 32/33 ετών, παρακαλώ πολύ να μου απαντήσει! Ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας, εδώ και καιρό είμαστε σε αναζήτηση παρένθετης μητέρας με την κοπέλα μου, από το κέντρο μας έχουν αναφέρει ότι είναι πολύ δύσκολο να βρουν κοπέλες που θέλουν να γίνουν παρένθετες μητέρες και να αναζητήσουμε στο περιβάλλον μας. Όπως καταλαβαίνετε είναι αρκετά δύσκολο να μπορέσεις να βρεις κάποιον από το στενό σου περιβάλλον γι' αυτό αποφάσισα να απευθυνθώ και σε αυτή την ομάδα. Θα ήθελα να ενημερώσω ότι και εμείς είμαστε σε αναζήτηση και αν υπάρχει κάποια κοπέλα που θα ενδιαφερόταν, θα χαρούμε πολύ να μιλήσουμε μαζί της. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι και εγώ να γίνω παρένθετη μητέρα για κάποια οικογένεια. Είμαι διαζευγμένη με δικά μου παιδιά, 35 ετών και διαμένω Κρήτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 7/9/2023 at 9:57 ΠΜ, ο/η Christos A είπε:

Καλησπέρα σας, εδώ και καιρό είμαστε σε αναζήτηση παρένθετης μητέρας με την κοπέλα μου, από το κέντρο μας έχουν αναφέρει ότι είναι πολύ δύσκολο να βρουν κοπέλες που θέλουν να γίνουν παρένθετες μητέρες και να αναζητήσουμε στο περιβάλλον μας. Όπως καταλαβαίνετε είναι αρκετά δύσκολο να μπορέσεις να βρεις κάποιον από το στενό σου περιβάλλον γι' αυτό αποφάσισα να απευθυνθώ και σε αυτή την ομάδα. Θα ήθελα να ενημερώσω ότι και εμείς είμαστε σε αναζήτηση και αν υπάρχει κάποια κοπέλα που θα ενδιαφερόταν, θα χαρούμε πολύ να μιλήσουμε μαζί της. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Ενδιαφέρομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!!Και εγώ και ο άντρας μου θα θέλαμε να βρούμε μία κοπέλα που θα μπορούσε να γίνει παρένθετη μητέρα και να μας βοηθήσει να έρθει στον κόσμο το παιδάκι μας,γιατί εγώ για ιατρικούς λόγους δεν μπορώ!Θα ήθελα πολύ αν κάποιο ζευγάρι έχουν γίνει γονείς με παρένθετη μητέρα να μου στείλουν ένα μήνυμα λεγοντάς μας για αυτή την εμπειρία,όπως επίσης και αν έχουν να μας προτείνουν τη δική τους κοπέλα!Παρ´ όλα αυτά αν κάποια κοπέλα πραγματικά ενδιαφέρεται να μας βοηθήσει,παρακαλώ να μας στείλει μήνυμα στο παρακάτω email:

dimitas84@yahoo.gr

ευχαριστούμε πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/9/2023 at 5:50 ΜΜ, ο/η Rodoula1985 είπε:

Ενδιαφέρομαι 

Καλησπέρα, σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον που έδειξες,αν θες να συζητήσουμε περαιτέρω σχετικά με το συγκεκριμένο θέμα παρακαλώ στείλε μου μήνυμα στο mail artasxr13@hotmail.com. Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα. 

ειμαστε ζευγαρι απο αθηνα και ψαχνουμε για παρενθετη μητερα με εμβρυομεταφορα και θα τηρηθουν ολες οι νομιμες διαδικασιες. 

αν καποια ενδιαφερεται παρακαλω να μας στειλει αμεσα μυνημα . 

ευχαριστουμε πολυ . 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα σας. Είμαι δημοσιογράφος και κάνω ρεπορτάζ για την παρένθετη μητρότητα. Θα ήθελα να μιλήσω με κάποια οικογένεια που αναζητά παρένθετη μητέρα και κάποια κυρία που προσφερεται να γίνει παρένθετη.Ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα. 

ειμαστε ζευγαρι και εμείς απο Αθήνα και ψαχνουμε για παρένθετη μητέρα.  Θα τηρηθούν όλες οι νόμιμες διαδικασιες. 

Αν καποια ενδιαφερεται παρακαλω να μας στείλει μήνυμα . 

Ευχαριστούμε πολυ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας. 

Ενδιαφέρομαι επίσης για παρένθετη. Εγω διαγνώστηκα με καρκίνο στο ενδομήτριο οπότε η παρένθετη μητέρα είναι πλέον μονόδρομος... Εννοείται ότι θα ακολουθηθούν όλες οι νόμιμες διαδικασίες αν υπάρχει κάποια που ενδιαφέρετε ας μου στείλει ka.nella35@gmail.com 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...