Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θρομβοφιλία ή όχι??

Recommended Posts

Καλησπέρα σ όλες!!

Θα ήθελα τα φώτα σας…

Ειμαι έγκυος σε διδυμάκια 12 εβδομάδων σημερα, ειμαι λίγο ανήσυχη από προχτές γιατί πήρα τα αποτελέσματα των εξετάσεων για θρομβοφιλια κ βρέθηκε το 677C/T CC φυσιολογικό κ το 1298Α/C AC έτεροζυγωτης…

Με παρέπεμψε ο γυναικολόγος μ σε αιματολόγο …απλά αγχώθηκα κάπως τι μπορεί να έχω..

Να πω επίσης ότι δεν είχα ποτέ κάποιο Ιστορικό με θρόμβους ούτε αποβολές….ούτε τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Τι καλά!!! Να σας ζήσει! Καλότυχο κι ευτυχισμένο να είναι! 😘
    • Να σου ζήσουν τα κοριτσάκια σου!! Γερές κ καλοτυχες να είναι κ εσύ να είσαι δυνατή να τις καμαρώνεις. Αλήθεια κλείνει το καρότσι με τα καθίσματα ή πρέπει να τα βγάλεις για να κλείσει ο σκελετός; Κ εγώ έλεγα να χρησιμοποιήσω τα καθίσματα τώρα λόγω ζέστης αλλά σκέφτομαι πολύ ότι θα γεμισει το Πορτ μπαγκαζ κ δε θα χωράει τπτ άλλο. Σε τι στάση τα έχεις στα καθίσματα, δλδ κάνει να είναι καθιστά;
    • Κορίτσια καλησπέρα τι κανετε; Να ρωτήσω κάτι σε όσες δν θηλάζουν. Ποσά γεύματα δίνετε στα μωράκια σας; Κ ποσά από αυτά είναι γάλα ; 
    • Καλησπέρα κορίτσι μου και σε ευχαριστώ πολύ που με απαντήσεις αλήθεια ευχαριστώ εμένα με είπε για μια νιπτ δεν ξέρω αν με είπε για αυτήν που λες και εμένα εμβρυολογος είναι αλλά δεν ξέρω γιατί δεν με είπε στήν αρχή πριν βγεί η παππει με είπε αν ήθελα να κάνω τροφό αλλά φοβάμαι..αρκετά μην γίνει τίποτα λάθος... Εσένα σε ποσο βγήκαν ποσο έκανε; όλα καλά είναι;; εχεις γέννηση;  Με έχει τρομοκρατήσει πολύ δεν θέλω να έχει κάτι το μωρο εκείνη την μέρα δεν μπορούσε να το μέτρηση και καλά αλλά δεν ξέρω τι να πω μακάρι να πάνε όλα καλά και παλι είμαι πολύ χαρούμενη που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις ❤❤
    • Γεννησαμε κ εμείς Φυσιολογικά στις 19/6! Ξεκινήσαμε με πρόκληση κ μετά με έπιασαν δικοί μου πόνοι! Εύχομαι υγεία κ ευλογία σε όλες 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...