Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειααααα ήμουν σίγουρη βασικά!!! Σας είπα τζάμπα σας αγχώνουν!!! 😘😘😘Φιλιά κορίτσι μου με το καλό να το κρατήσεις αγκαλιά σου 

Ευχαριστώ χάρηκα παρά πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κοριτσιαααα βγήκε η νιπτ!!! Όλα μια χαρά ευτυχως πολύ χαμηλό ρίσκο για όλα!!! Δεν δείχνει τίποτα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Ποσό χάρηκα!!!! Δεν απαντάει κανεις το τηλ ούτε η μαμα μ ούτε ο άντρας μ ούτε η πεθερά μου χαχαχα

Άντε μπράβο βρε κορίτσι μου να ηρεμήσεις και εσυ όλα καλά 💕😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Μάλλον στα τεστ ωορρηξίας εμένα δεν βγαίνει κατακόκκινη η γραμμή... Αλλά εχθές ήταν πιο σκούρο από σήμερα.. Γράφει στο site αν σας συμβεί αυτό.. Παιρνεις σαν θετικό το πιο σκούρο.. Για δείτε... 

Η πρώτη εικόνα είναι το σημερινο τετσ και η δεύτερη το χθεσινο

IMG_20220628_101539.jpg

IMG_20220627_131629.jpg

Εάν δ έχεις δει πιο σκούρα τότε ναι αυτή πιάνεται για σκούρα έτσι έχω διαβάσει κ κάπου άλλου ….καλή επιτυχία !!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Μάλλον στα τεστ ωορρηξίας εμένα δεν βγαίνει κατακόκκινη η γραμμή... Αλλά εχθές ήταν πιο σκούρο από σήμερα.. Γράφει στο site αν σας συμβεί αυτό.. Παιρνεις σαν θετικό το πιο σκούρο.. Για δείτε... 

Η πρώτη εικόνα είναι το σημερινο τετσ και η δεύτερη το χθεσινο

IMG_20220628_101539.jpg

IMG_20220627_131629.jpg

Πάντως να σ πω εγώ κάποια στιγμή έκανα δυο τεστ στα ίδια ουρα ταυτόχρονα και είχε τύχει το ένα να ήταν τέρμα σκούρο κ το άλλο όχι σκούρο …. Εγώ βέβαια  παίρνω πακέτα την πέντε μέσα πολύ οικονομικά σα να λέμε 1 ευρώ και πάντα μεταξύ αυτών των πέντε τα δυο είναι σαν ελαττωματικά …. 

Επεξεργάστηκε από SUNY
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Πάντως να σ πω εγώ κάποια στιγμή έκανα δυο τεστ στα ίδια ουρα ταυτόχρονα και είχε τύχει το ένα να ήταν τέρμα σκούρο κ το άλλο όχι σκούρο …. Εγώ βέβαια  παίρνω πακέτα την πέντε μέσα πολύ οικονομικά σα να λέμε 1 ευρώ και πάντα μεταξύ αυτών των πέντε τα δυο είναι σαν ελαττωματικά …. 

Αλήθεια;;; εγώ είχα πάρει 10 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης.. Αυτό το πακέτο.. Οπότε δεν έχω πολύ περιθώριο.. Και εγώ έτσι θα κάνω όπως είπες εσύ... Θα πάρω ως θετικό το χθεσινό.. 

Γιατί σήμερα έκανα κι άλλο τεστ τώρα το απόγευμα και αυτό αχνο ήταν.. Άρα εχθές ήταν το πικ της ορμόνης...ευχαριστω για την βοήθεια!!! Εσύ πότε δεν περιμένεις;;; 

Παντως έχω αλλά 3 τεστ οπότε έως Παρασκευή αν γίνονται τελείως αχνά άρα σίγουρα ήταν εχθές η ωορρηξία!!! Έτσι δεν πάει;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναι απλά εγώ ένιωσα πολύ άβολα όταν το έμαθα! Θα είμαι όσο γίνεται διακριτική γιατί ξέρω πως νιώθει!!! Κ κορίτσια όποτε ξανά πατε στην Αγία Ειρηνη Χρυσοβαλάντου ανάψτε κ για αυτήν ένα κεράκι μήπως γίνει το θαύμα 

Κορίτσι μου μπράβο για την νιπτ. Σου είπαν φύλο ή θες να το μάθεις και εσύ στο πάρτι?

Για την ξαδέρφη σας αν θες έχω μια ζώνη από την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, μου είχε στείλει μια φίλη μου εδώ και πόσες μέρες και σήμερα μου ήρθε. Θες να στην στείλω να της την δώσεις και μαζί να σου στείλω και μηλαρακι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 😊

Περιμένεις  τουλάχιστον 10 λεπτάκια για το αποτέλεσμα ; Καλά θα είναι όταν βλέπεις τεστ σαν το χθεσινό να κανείς και απόγευμα ένα αν διαβάσεις το χαρτί με τις οδηγίες το γράφει..  υγρά έχεις καθόλου ; Σε ποια μέρα του κύκλου βρίσκεσαι ; 

Ναι εχθές που είχα σκούρα γραμμή σρο τεστ είχα και αρκετα υγρά... Και πονακια.. Οπότε και γι αυτό θεωρω ότι ήταν θετικό!!! Θα φανεί σε 14 ημέρες αν ήταν τελικα😜😜😜 εγώ πάντως θα κάνω τις επαφές μου και ο Θεός Βοηθός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι εχθές που είχα σκούρα γραμμή σρο τεστ είχα και αρκετα υγρά... Και πονακια.. Οπότε και γι αυτό θεωρω ότι ήταν θετικό!!! Θα φανεί σε 14 ημέρες αν ήταν τελικα😜😜😜 εγώ πάντως θα κάνω τις επαφές μου και ο Θεός Βοηθός 

Ναι εσυ κανε επαφές κανονικά αφού είχες και υγρά… εγώ είχα πάρει  τα τεστ αυτά αλλά μεγάλη συσκευασία νομίζω 50 είχε μέσα ; Και 20 τεστ εγκυμοσύνης Κάπου εκεί γιατί εγώ δεν είχα σταθερό κύκλο όποτε χρησιμοποιούσα πολλά είναι η αλήθεια  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αλήθεια;;; εγώ είχα πάρει 10 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης.. Αυτό το πακέτο.. Οπότε δεν έχω πολύ περιθώριο.. Και εγώ έτσι θα κάνω όπως είπες εσύ... Θα πάρω ως θετικό το χθεσινό.. 

Γιατί σήμερα έκανα κι άλλο τεστ τώρα το απόγευμα και αυτό αχνο ήταν.. Άρα εχθές ήταν το πικ της ορμόνης...ευχαριστω για την βοήθεια!!! Εσύ πότε δεν περιμένεις;;; 

Παντως έχω αλλά 3 τεστ οπότε έως Παρασκευή αν γίνονται τελείως αχνά άρα σίγουρα ήταν εχθές η ωορρηξία!!! Έτσι δεν πάει;;;; 

Έτσι νομίζω … συνέχισε τις  επαφές … εγώ με βάση τις δυο τελευταίες περίοδος που μου ήρθε 25η ημέρα δεν περιμένω Κυριακή … με βάση το ημερολόγιο στο κινητό δεν περιμένω την Τρίτη .. με βάση το τεστ ωορρηξίας που ήταν 12η ημέρα θετιξο δεν ξέρω ποτέ δεν περιμένω χαχαχα έχω μπερδευτεί … πάντως από Κυριακή έως Τρίτη δεν περιμένω κάτι τέτοιο … τώρα είμαι στην 20η ημέρα χθες πάντως είχα πολλά τσιμπήματα αλλά πάντα έχω κάποιους μήνες του κύκλου όποτε δεν το θεωρω σημαντικό … επίσης έπρεπε να έρθω σε επαφή και 14η ημέρα αλλά δεν ήρθα γιατί ως γνωστών είμαι άτυχη και έπαθα ουρολοίμωξη χαχαχαχ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SUNY είπε:

Έτσι νομίζω … συνέχισε τις  επαφές … εγώ με βάση τις δυο τελευταίες περίοδος που μου ήρθε 25η ημέρα δεν περιμένω Κυριακή … με βάση το ημερολόγιο στο κινητό δεν περιμένω την Τρίτη .. με βάση το τεστ ωορρηξίας που ήταν 12η ημέρα θετιξο δεν ξέρω ποτέ δεν περιμένω χαχαχα έχω μπερδευτεί … πάντως από Κυριακή έως Τρίτη δεν περιμένω κάτι τέτοιο … τώρα είμαι στην 20η ημέρα χθες πάντως είχα πολλά τσιμπήματα αλλά πάντα έχω κάποιους μήνες του κύκλου όποτε δεν το θεωρω σημαντικό … επίσης έπρεπε να έρθω σε επαφή και 14η ημέρα αλλά δεν ήρθα γιατί ως γνωστών είμαι άτυχη και έπαθα ουρολοίμωξη χαχαχαχ…

Άσε άσε το κεφάλι μου ζαλίστηκε με αυτα τεστ 🤣🤣🤣αντε να δούμε καλά αποτελέσματα να έχουμε 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άσε άσε το κεφάλι μου ζαλίστηκε με αυτα τεστ 🤣🤣🤣αντε να δούμε καλά αποτελέσματα να έχουμε 😘😘

Καλή μας επιτυχιαααααα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσι μου μπράβο για την νιπτ. Σου είπαν φύλο ή θες να το μάθεις και εσύ στο πάρτι?

Για την ξαδέρφη σας αν θες έχω μια ζώνη από την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, μου είχε στείλει μια φίλη μου εδώ και πόσες μέρες και σήμερα μου ήρθε. Θες να στην στείλω να της την δώσεις και μαζί να σου στείλω και μηλαρακι? 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Σήμερα δεν είναι να πας στο γιατρο;; Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου!!! Με ρώτησε η γιατρος αλλά της είπα όταν ξανά πάω να μου το δώσει σε φάκελο κ θα το δώσω της νύφης μου που θα κανει το πάρτυ! Ανυπομονώ! 24-7 θα το κάνουμε 
 

ηρθε η @Antonia2 χθες κ έδωσε στην @Nandia-και θα μου δώσει έχει έξτρα και θα της πάρω κ της ξαδερφης μας κ ελπίζω σύντομα με κάποιον τρόπο να καταφέρει το θαύμα της!!! Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Σήμερα δεν είναι να πας στο γιατρο;; Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου!!! Με ρώτησε η γιατρος αλλά της είπα όταν ξανά πάω να μου το δώσει σε φάκελο κ θα το δώσω της νύφης μου που θα κανει το πάρτυ! Ανυπομονώ! 24-7 θα το κάνουμε 
 

ηρθε η @Antonia2 χθες κ έδωσε στην @Nandia-και θα μου δώσει έχει έξτρα και θα της πάρω κ της ξαδερφης μας κ ελπίζω σύντομα με κάποιον τρόπο να καταφέρει το θαύμα της!!! Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!!! 

Καλημέρα σε όλες. Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά είχα πόνους περιόδου όχι συνεχόμενους αλλά με ξυπνούσαν.

Σήμερα έχω γιατρό και φοβάμαι. Θα πάω και μόνη μου γιατί ο άντρας μου δουλεύει και δεν μπορώ καθόλου. Ξύπνησα μέσα στο άγχος και κάθε άλλο παρά καλό κάνει.

Αν σας έφερε και μήλα να τρώτε το πρωί ένα μικρό κομματάκι πριν φάτε και πιείτε οτιδήποτε. Μου το είπαν από το μοναστήρι,οι έγκυες δεν χρειάζονται νηστεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα σε όλες. Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά είχα πόνους περιόδου όχι συνεχόμενους αλλά με ξυπνούσαν.

Σήμερα έχω γιατρό και φοβάμαι. Θα πάω και μόνη μου γιατί ο άντρας μου δουλεύει και δεν μπορώ καθόλου. Ξύπνησα μέσα στο άγχος και κάθε άλλο παρά καλό κάνει.

Αν σας έφερε και μήλα να τρώτε το πρωί ένα μικρό κομματάκι πριν φάτε και πιείτε οτιδήποτε. Μου το είπαν από το μοναστήρι,οι έγκυες δεν χρειάζονται νηστεία.

Αα κάθε μέρα ως να γεννήσουμε;;; 
 

κοριτσι μου είναι φυσιολογικό να εχεις πονακια σε αυτή την εβδομάδα μην αγχώνεσαι μόνο κακό κανεις!! Θα πας θα δεις το μωράκι σου όλα καλά είναι!!! Θα σου φύγει το άγχος ως την επόμενη φορά!!! Σκεψου κάτι όμορφο κάτι θετικό βάλε λίγη μουσική να χαλαρώσεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα σε όλες. Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά είχα πόνους περιόδου όχι συνεχόμενους αλλά με ξυπνούσαν.

Σήμερα έχω γιατρό και φοβάμαι. Θα πάω και μόνη μου γιατί ο άντρας μου δουλεύει και δεν μπορώ καθόλου. Ξύπνησα μέσα στο άγχος και κάθε άλλο παρά καλό κάνει.

Αν σας έφερε και μήλα να τρώτε το πρωί ένα μικρό κομματάκι πριν φάτε και πιείτε οτιδήποτε. Μου το είπαν από το μοναστήρι,οι έγκυες δεν χρειάζονται νηστεία.

Με το καλό κοπέλα μου όλα να πάνε καλά!!! Εγώ που νηστεύω θα το φάω ολόκληρο; ή να κρατήσω και λίγο για όταν μείνω έγκυος;;; τι λες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με το καλό κοπέλα μου όλα να πάνε καλά!!! Εγώ που νηστεύω θα το φάω ολόκληρο; ή να κρατήσω και λίγο για όταν μείνω έγκυος;;; τι λες; 

Εγώ θα έλεγα να το φας ολόκληρο και όταν με το καλό μείνεις να πάρεις και άλλα να τρως λίγο κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα σε όλες. Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά είχα πόνους περιόδου όχι συνεχόμενους αλλά με ξυπνούσαν.

Σήμερα έχω γιατρό και φοβάμαι. Θα πάω και μόνη μου γιατί ο άντρας μου δουλεύει και δεν μπορώ καθόλου. Ξύπνησα μέσα στο άγχος και κάθε άλλο παρά καλό κάνει.

Αν σας έφερε και μήλα να τρώτε το πρωί ένα μικρό κομματάκι πριν φάτε και πιείτε οτιδήποτε. Μου το είπαν από το μοναστήρι,οι έγκυες δεν χρειάζονται νηστεία.

Και το είχα απορία αν πρέπει να κάνω νηστεία για να φάω

Να μην ανησυχείς.. και εγώ είχα και έχω πονακια.. όλα καλά θα πάνε.. τι ώρα έχεις ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και το είχα απορία αν πρέπει να κάνω νηστεία για να φάω

Να μην ανησυχείς.. και εγώ είχα και έχω πονακια.. όλα καλά θα πάνε.. τι ώρα έχεις ραντεβού;

Στις 6:40 έχω, μακάρι σήμερα να δούμε έμβρυο και καρδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχημα τα νέα μου. Δεν έχει δημιουργηθεί έμβρυο. Είμαι πολύ χάλια, ζήτησα να μην κάνω απόξεση να απόβαλω μόνη μου. Δεν αντέχω πάλι σε αυτή την διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Άσχημα τα νέα μου. Δεν έχει δημιουργηθεί έμβρυο. Είμαι πολύ χάλια, ζήτησα να μην κάνω απόξεση να απόβαλω μόνη μου. Δεν αντέχω πάλι σε αυτή την διαδικασία.

Κουράγιο κορίτσι μου. Εύχομαι μία μέρα να χαϊδεύεις την φουσκωμένη σου κοιλίτσα κ να τα θυμάσαι αυτά σαν μία κακιά ανάμνηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Άσχημα τα νέα μου. Δεν έχει δημιουργηθεί έμβρυο. Είμαι πολύ χάλια, ζήτησα να μην κάνω απόξεση να απόβαλω μόνη μου. Δεν αντέχω πάλι σε αυτή την διαδικασία.

Αχ βρε κοριτσι μου.......... Στενχωρηθηκα πολυ με τα νεα συ... Δεν υπαρχουν λογια να πεις σε αυτην την περιπτωση...  Δεν ξερω πως να απαλυνω τον πονο σου..Να βρεις την αγαπη και την αγκαλια που χρειαζεσαι διπλα σου και τη δυναμη για να το διαχειριστεις.. Σου στελνω την αγαπη μοιυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2022 at 12:21 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Κοριτσιαααα βγήκε η νιπτ!!! Όλα μια χαρά ευτυχως πολύ χαμηλό ρίσκο για όλα!!! Δεν δείχνει τίποτα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Ποσό χάρηκα!!!! Δεν απαντάει κανεις το τηλ ούτε η μαμα μ ούτε ο άντρας μ ούτε η πεθερά μου χαχαχα

Μπραβο  βρε Ραφαελα μου, τωρα πορεις να ηρεμησεις και να απολαυσεις εγκυμοσυνη σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Άσχημα τα νέα μου. Δεν έχει δημιουργηθεί έμβρυο. Είμαι πολύ χάλια, ζήτησα να μην κάνω απόξεση να απόβαλω μόνη μου. Δεν αντέχω πάλι σε αυτή την διαδικασία.

Κουράγιο τι άλλο να πω … ότι κ να πεις έχεις χίλια δικια … δύσκολη διαδικασία αλλά δ ξέρω τι να σε συμβουλεύσω … να μην χάσεις τον εαυτό σου ίσως και να είσαι επικεντρωμένη στους στόχους όπως και να είναι η διαδρομή ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ, δεν ξέρω αν έχω την δύναμη και το κουράγιο να ξαναπροσπαθήσω, είναι το τέταρτο μωρό που χάνω από τον Ιούλιο του 2020. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ, δεν ξέρω αν έχω την δύναμη και το κουράγιο να ξαναπροσπαθήσω, είναι το τέταρτο μωρό που χάνω από τον Ιούλιο του 2020. 

Είναι πολύ νωρίς για να το σκεφτείς αυτό. Είσαι νέα, ποτέ δεν ξέρεις. Αυτό που έχει σημασία τώρα είναι να καθαρίσεις γρήγορα κ όσο πιο ανώδυνα γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...