Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εγώ κορίτσια έχω άντρα και γιο Ιχθύες. Τι ψυχαναγκασμός είναι αυτός? Απαπαπα... Εγώ σαν κριάρι είμαι το άκρως αντίθετο.

Μπα νομίζω ότι δεν παίζει ρόλο το  ζώδιο τον ψυχσναγκασμο τον έχουν στο αίμα τους και ο δικός μου είναι ψυχαναγκαστικος που είναι αιγόκερως πχ βάζουμε να φάμε εγώ θα βάλω το φαΐ στο πιάτο και θα φάω ο άντρας μου το στήνει κανονικά αν δεν τακτοποιησει το φαγητό στο πιάτο του δεν κάθεται στο τραπέζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Επιτέλους ένας άνθρωπος που μας υποστηρίζει η κλασική αντίδραση όταν λέω το ζώδιο μου είναι ωχ παναγια μου βέβαια εγώ εχω και ωροσκόπιο ιχθείς οπότε την έχω τερματίσει την πίστα... Όχι κορίτσι μου εγώ δεν ζηλεύω απλά εάν τολμήσει καμία να πλησιάσει τον άντρα μου θα την θάψω απλά ήρεμα και πολιτισμενα

Ο πρώην μου ήταν παθολογικά ζηλιάρης.. πχ με επαιρνε τηλ στο γραφείο..δεν το απαντούσα και τον έπαιρνα πίσω.. του έλεγα πήρα ένα φάκελο που μου ζητησε στον προϊστάμενο ... έχεις γκομενο τον προϊστάμενο... δεν μπορούσα να βαφτω.. φτάσαμε στο σημείο να μου βάλει στο κινητό gps να βλέπει που είμαι.. τελικά όλο εγώ έβρισκα συνομιλίες με άλλες.. όταν του είπα να χωρισουμε; ασταααα φώναζε ότι έχω γκομενο γιαυτο τον χώρισα οχι για όλα αυτά που μου έκανε.. στον μήνα τα έριχνε στην νυν σύντροφο του και ταυτόχρονα με παρακαλούσε να τα ξαναβρούμε.. είχε ξεχάσει ανοιχτό το φβ του στο ipad και τα έβλεπα όλα... της έλεγε ότι δεν υπάρχει περίπτωση και να τον παρακαλάω γονατιστη να έρθει πίσω κσι ταυτόχρονα μου έστελνε μνμ να τα βρούμε.. εγω το διασκεδαζα.. καθ εν τέλει είδα ποιον είχα δίπλα μου.. τώρα έχω φίλο δίδυμο πολύ καλό παιδί.. σαν φίλος.. σαν σύντροφος σαν εξωτερικός παρατηρητής δείχνει καλός αλλά εγώ λέω πάντα μέσα στο σπίτι του άλλου δεν ξέρεις τι πραγματικά γίνεται.. και εμενα έδειχνε το καλύτερο παιδί στους άλλους αλλά σπίτι αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Μπα νομίζω ότι δεν παίζει ρόλο το  ζώδιο τον ψυχσναγκασμο τον έχουν στο αίμα τους και ο δικός μου είναι ψυχαναγκαστικος που είναι αιγόκερως πχ βάζουμε να φάμε εγώ θα βάλω το φαΐ στο πιάτο και θα φάω ο άντρας μου το στήνει κανονικά αν δεν τακτοποιησει το φαγητό στο πιάτο του δεν κάθεται στο τραπέζι

Οι Αιγόκεροι είναι οργανωτικοί νομίζω για αυτό κ τα θέλει έτσι χαχα βέβαια η μαμα μ αιγοκερος σε σχέση με τον αδερφό μου καμία σχέση…μάλλον θα έχει σχέση και ο ωροσκόπος!! 
 

Εμένα ο δικός μ είναι λέων με ωροσκόπο ζυγό για αυτό με τρελλενει με τις αποφάσεις που δεν παίρνει χαχαχα όλο αναποφάσιστος είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ❤️❤️❤️ Πάλι έχω επαγγελματικό δείπνο απόψε και βαριέμαι 😂😂😂 έχω ακόμα ένα 16/6 με γυναικολόγους κ πρέπει να διοργανωσω τουλάχιστον ακόμα 2 κ δεν ξέρω με ποιους κ ποτέ 😂😂  σίγουρα Ιούλιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, επίσημα σήμερα είναι και η πρώτη μέρα καθυστέρησης, σήμερα δεν πονάω πάρα πολύ, το μαγνήσιο τελικά με βοήθησε αρκετά.

Αγωνιώ για αύριο για την επαναληπτική χοριακή. Να έχετε όλες μια όμορφη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! να εχετε μια ομορφη Πεμπτη!!!!😍❤️❤️

Εμενα ο αντρας μου Υδροχοος με ωροσκοπο Τοξοτη...... 😬😬😬 γενικα χαλια συνδυασμος αλλα ο αντρας μου δεν εχει καμια σχεση με το ζωδιο του.. μονο στο οτι ειναι λιγο φλου αλλα κι αυτο ωραιο το βρισκω (μερικες φορες) γτ εγω ειμαι τρελη με την οργανωση και τον προγραμματισμο.... control freak!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Όλο το βράδυ ξυπνούσα και σκεφτόμουν την 3d. Αχχαχαχαχαχ δεν το έχω χωνέψει με τίποτα 

Πηρα τον γιατρό πρωί πρωί. Του λέω έκανα μαζί σας την β επιπέδου. Και δεν έχω καταλάβει για ποιο λόγο δεν βγάλαμε μια φωτογραφία όπως ήταν το παιδί. Μου λέει. Οι γονείς συνήθως ζητούν το πρόσωπο από μπροστά Γιά να δουν χαρακτηριστικά και σε ποιον μοιάζει. Του λέω δεν με νοιάζει σε ποιον μοιάζει. Είναι το πρώτο μου παιδάκι και είχα τόσο ανυπομονησία και έχω στενοχωρεθει. Μου λέει αν δεν σε νοιάζει η φωτογραφία όπως και να είναι έλα οπότε θες να την βγάλουμε.. 

Αυτό είχα πει και όταν ήμουν εκεί τέλος πάντων..κορίτσια θα πάω. Αφού το θέλω πολύ χαχαχαχαχ. Όπως είναι.να δω σώμα ή πρόσωπο από το πλαι δεν με ενοχλεί. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Κοριτσουδια το καλύτερο ζώδιο είμαστε εμείς οι ιχθείς, ρομαντικά πλασματα😜😜☺️☺️😚 

@Nandia- σήμερα θα ακούσεις καρδούλα ε;;;;; με το καλοοοοοο οοο τι ώρα θα πας;;; περιμένουμε νέα με ανυπομονησία ☺️☺️

Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα @babyblue94! Αφού σε πείραξε τόσο πολύ να πας...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όλο το βράδυ ξυπνούσα και σκεφτόμουν την 3d. Αχχαχαχαχαχ δεν το έχω χωνέψει με τίποτα 

Πηρα τον γιατρό πρωί πρωί. Του λέω έκανα μαζί σας την β επιπέδου. Και δεν έχω καταλάβει για ποιο λόγο δεν βγάλαμε μια φωτογραφία όπως ήταν το παιδί. Μου λέει. Οι γονείς συνήθως ζητούν το πρόσωπο από μπροστά Γιά να δουν χαρακτηριστικά και σε ποιον μοιάζει. Του λέω δεν με νοιάζει σε ποιον μοιάζει. Είναι το πρώτο μου παιδάκι και είχα τόσο ανυπομονησία και έχω στενοχωρεθει. Μου λέει αν δεν σε νοιάζει η φωτογραφία όπως και να είναι έλα οπότε θες να την βγάλουμε.. 

Αυτό είχα πει και όταν ήμουν εκεί τέλος πάντων..κορίτσια θα πάω. Αφού το θέλω πολύ χαχαχαχαχ. Όπως είναι.να δω σώμα ή πρόσωπο από το πλαι δεν με ενοχλεί. 

 

 

Να πας ναι. Είναι δικαίωμα σου! Εμένα θυμάμαι μου είχε βγάλει το πρόσωπο χωρίς να με ρωτήσει. Και από τότε το έχω το μικρό μου alien στο κινητό μου και του την δείχνω και του ίδιου. Στο ντοπλερ βέβαια είναι πιο σχηματισμένο και τα χαρακτηριστικά πιο ευδιάκριτα! Θα τρελαθείς πάντως με την 3d .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πείτε με τρελή αλλά σήμερα έκανα ένα τεστ predictor να δω αν είναι οκ η γραμμή. Είναι πιο σκούρα και από την γραμμή ελέγχου. Άρα λογικά ανεβαίνει η χοριακή. Υπομονή μέχρι αύριο για επανέλεγχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή αλλά σήμερα έκανα ένα τεστ predictor να δω αν είναι οκ η γραμμή. Είναι πιο σκούρα και από την γραμμή ελέγχου. Άρα λογικά ανεβαίνει η χοριακή. Υπομονή μέχρι αύριο για επανέλεγχο.

Τέλεια ναι πολύ καλό σημάδι αυτό!!!!! 😁😁😁😁😁 Λες και εγώ που ξεστρώσα χάλια να έμεινα έγκυος;;; χαχαχαχχαα.. Εγώ από Δευτέρα και μετά θα έχω καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή αλλά σήμερα έκανα ένα τεστ predictor να δω αν είναι οκ η γραμμή. Είναι πιο σκούρα και από την γραμμή ελέγχου. Άρα λογικά ανεβαίνει η χοριακή. Υπομονή μέχρι αύριο για επανέλεγχο.

Κ εμεις τα κάναμε χαχα!!! Εγώ ειδικά π δεν έκανα δεύτερη κ πήγα κ στο καπάκι ταξίδι δεν ήξερα τι συμβαίνει κ εννοείται μολις επέστρεψα έκανα κ άλλη ταινία να δω 😂😂😂 

ολα καλά θα πάνε!! Θα ανεβεί η χοριακη σου και θα εχεις ένα υγιέστατο μωράκι πίστεψε το ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όλο το βράδυ ξυπνούσα και σκεφτόμουν την 3d. Αχχαχαχαχαχ δεν το έχω χωνέψει με τίποτα 

Πηρα τον γιατρό πρωί πρωί. Του λέω έκανα μαζί σας την β επιπέδου. Και δεν έχω καταλάβει για ποιο λόγο δεν βγάλαμε μια φωτογραφία όπως ήταν το παιδί. Μου λέει. Οι γονείς συνήθως ζητούν το πρόσωπο από μπροστά Γιά να δουν χαρακτηριστικά και σε ποιον μοιάζει. Του λέω δεν με νοιάζει σε ποιον μοιάζει. Είναι το πρώτο μου παιδάκι και είχα τόσο ανυπομονησία και έχω στενοχωρεθει. Μου λέει αν δεν σε νοιάζει η φωτογραφία όπως και να είναι έλα οπότε θες να την βγάλουμε.. 

Αυτό είχα πει και όταν ήμουν εκεί τέλος πάντων..κορίτσια θα πάω. Αφού το θέλω πολύ χαχαχαχαχ. Όπως είναι.να δω σώμα ή πρόσωπο από το πλαι δεν με ενοχλεί. 

 

 

Εννοείται να πας ❤️❤️❤️ Θα είναι οι πρωτες φωτό του μωρού σου! Τι τον νοιάζει αν έχει τα χεράκια μπροστά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλεια ναι πολύ καλό σημάδι αυτό!!!!! 😁😁😁😁😁 Λες και εγώ που ξεστρώσα χάλια να έμεινα έγκυος;;; χαχαχαχχαα.. Εγώ από Δευτέρα και μετά θα έχω καθυστέρηση 

Ποτέ δεν ξέρεις. Τα χαλιά είναι θαυματουργά. 🤣🤣🤣

Μακάρι να μην σου έρθει και θα είμαστε μαζί εμείς οι δυο με λίγες μέρες διαφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όλο το βράδυ ξυπνούσα και σκεφτόμουν την 3d. Αχχαχαχαχαχ δεν το έχω χωνέψει με τίποτα 

Πηρα τον γιατρό πρωί πρωί. Του λέω έκανα μαζί σας την β επιπέδου. Και δεν έχω καταλάβει για ποιο λόγο δεν βγάλαμε μια φωτογραφία όπως ήταν το παιδί. Μου λέει. Οι γονείς συνήθως ζητούν το πρόσωπο από μπροστά Γιά να δουν χαρακτηριστικά και σε ποιον μοιάζει. Του λέω δεν με νοιάζει σε ποιον μοιάζει. Είναι το πρώτο μου παιδάκι και είχα τόσο ανυπομονησία και έχω στενοχωρεθει. Μου λέει αν δεν σε νοιάζει η φωτογραφία όπως και να είναι έλα οπότε θες να την βγάλουμε.. 

Αυτό είχα πει και όταν ήμουν εκεί τέλος πάντων..κορίτσια θα πάω. Αφού το θέλω πολύ χαχαχαχαχ. Όπως είναι.να δω σώμα ή πρόσωπο από το πλαι δεν με ενοχλεί. 

 

 

Εισαι θεα κοριτσι μου!!!!!! 😍😍😍😍 πηγαινε παρε τη φωτο της μπουμπουκας σου!!!!!❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή αλλά σήμερα έκανα ένα τεστ predictor να δω αν είναι οκ η γραμμή. Είναι πιο σκούρα και από την γραμμή ελέγχου. Άρα λογικά ανεβαίνει η χοριακή. Υπομονή μέχρι αύριο για επανέλεγχο.

καθολου τρελη!!!! καλα κανεις και διωχνεις το αγχος σου! λογικο ειναι να φοβασαι... το αποτελεσμα ομως να σε ηρεμησει γτ υπαρχει ενα σπορακι εκει μεσα που θελει μια ηρεμη μαμα!!!!😍🤰

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλεια ναι πολύ καλό σημάδι αυτό!!!!! 😁😁😁😁😁 Λες και εγώ που ξεστρώσα χάλια να έμεινα έγκυος;;; χαχαχαχχαα.. Εγώ από Δευτέρα και μετά θα έχω καθυστέρηση 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις. Τα χαλιά είναι θαυματουργά. 🤣🤣🤣

Μακάρι να μην σου έρθει και θα είμαστε μαζί εμείς οι δυο με λίγες μέρες διαφορά.

μη λετε τετοια ρε κοριτσια κι εβαλα τον αντρα μου και τον πατερα μου να ξεστρωσουν τα χαλια!!!!!!!😆😆😆 το εχασα κι αυτο το τρενο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα!!!! Κοριτσουδια το καλύτερο ζώδιο είμαστε εμείς οι ιχθείς, ρομαντικά πλασματα😜😜☺️☺️😚 

@Nandia- σήμερα θα ακούσεις καρδούλα ε;;;;; με το καλοοοοοο οοο τι ώρα θα πας;;; περιμένουμε νέα με ανυπομονησία ☺️☺️

Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα @babyblue94! Αφού σε πείραξε τόσο πολύ να πας...

 

Ναιιιιι ελπίζω όλα να είναι καλα

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! να εχετε μια ομορφη Πεμπτη!!!!😍❤️❤️

Εμενα ο αντρας μου Υδροχοος με ωροσκοπο Τοξοτη...... 😬😬😬 γενικα χαλια συνδυασμος αλλα ο αντρας μου δεν εχει καμια σχεση με το ζωδιο του.. μονο στο οτι ειναι λιγο φλου αλλα κι αυτο ωραιο το βρισκω (μερικες φορες) γτ εγω ειμαι τρελη με την οργανωση και τον προγραμματισμο.... control freak!!! 🤣🤣🤣

Εκφράζεται;  γιατι για να μου πει δύο καλές κουβέντες και ότι με αγαπάει με γκαστρωσε και μην φανταστείς ότι το λέει συχνά.. αραιά και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή αλλά σήμερα έκανα ένα τεστ predictor να δω αν είναι οκ η γραμμή. Είναι πιο σκούρα και από την γραμμή ελέγχου. Άρα λογικά ανεβαίνει η χοριακή. Υπομονή μέχρι αύριο για επανέλεγχο.

Μονο σε μένα την ανάποδη βγήκε το τεστ που έκανα το βράδυ πιο σκουρα η γραμμή από αυτού που έκανα την επόμενη το πρωί 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή αλλά σήμερα έκανα ένα τεστ predictor να δω αν είναι οκ η γραμμή. Είναι πιο σκούρα και από την γραμμή ελέγχου. Άρα λογικά ανεβαίνει η χοριακή. Υπομονή μέχρι αύριο για επανέλεγχο.

Όλα τέλεια θα είναι μην ανησυχείς πρωί πρωί πήγαινε για χοριακη να δεις που μια χαρά θα εχει ανέβει. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καθολου τρελη!!!! καλα κανεις και διωχνεις το αγχος σου! λογικο ειναι να φοβασαι... το αποτελεσμα ομως να σε ηρεμησει γτ υπαρχει ενα σπορακι εκει μεσα που θελει μια ηρεμη μαμα!!!!😍🤰

 

μη λετε τετοια ρε κοριτσια κι εβαλα τον αντρα μου και τον πατερα μου να ξεστρωσουν τα χαλια!!!!!!!😆😆😆 το εχασα κι αυτο το τρενο!!!!!

Χαχαχχα κ μένα πάντα ο άντρας μ έκανε αυτες τις δουλειες 😂🤣😂😂😂 κ τα στρώνει κ τα ξεστρώνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχχα κ μένα πάντα ο άντρας μ έκανε αυτες τις δουλειες 😂🤣😂😂😂 κ τα στρώνει κ τα ξεστρώνει 

Κ τώρα πλένει κ τα πιάτα κάθε μέρα κ τον έβαλα να συγυρίσει κ το ψυγείο γιατί όλο μου μυρίζουν κ μέσα στο ψυγείο κ στο νεροχύτη (επειδή έκανα τον πρώτο εμετο μέσα στον νεροχύτη νομίζω έμεινε η μυρωδιά κ δεν μπορώ με αναγουλιαζει) 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καθολου τρελη!!!! καλα κανεις και διωχνεις το αγχος σου! λογικο ειναι να φοβασαι... το αποτελεσμα ομως να σε ηρεμησει γτ υπαρχει ενα σπορακι εκει μεσα που θελει μια ηρεμη μαμα!!!!😍🤰

 

μη λετε τετοια ρε κοριτσια κι εβαλα τον αντρα μου και τον πατερα μου να ξεστρωσουν τα χαλια!!!!!!!😆😆😆 το εχασα κι αυτο το τρενο!!!!!

Μπορεί να λειτουργεί και για τους άντρες δεν ξέρεις. Εγώ μαζί με τον άντρα μου στρώνω και ξεστρωνω κάθε φορά. 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναιιιιι ελπίζω όλα να είναι καλα

 

Εκφράζεται;  γιατι για να μου πει δύο καλές κουβέντες και ότι με αγαπάει με γκαστρωσε και μην φανταστείς ότι το λέει συχνά.. αραιά και που

την αγαπη του σ εμενα την εκφραζει!!! ειδικα μετα απο ενα διαστημα που μειναμε χωρια λογω διαφορων θεματων, δεν εχω κανενα παραπονο στο να μου πει ποσο με αγαπαει!!! αλλα ρε ναντια μου σε ολα τα υπολοιπα ειναι κλεισμενος στο καβουκι του. το αγχος του, τη στεναχωρια του, τις εννοιες του δεν τα μοιραζεται... ειχε σοβαρα οικονομικα προβληματα και ημασταν μαζι 4 χρονια (συζουσαμε 1 χρονο) και δεν μου ειπε ποτε τιποτα... το επαιζε τρελιτσα.....

και επειδη ειναι χρυσο παιδι, οι γονεις του τον εκμεταλλευονταν στο επακρο. δεν ειχαν προθεση να τον εκμεταλλευτουν αλλα να αλληλοβοηθηθουν και το αποτελεσμα ηταν να του δημιουργησουν κατι χρεη στο θεο.

ακομα και τωρα που αγχωνεται τοσο για το παιδι που δεν ερχεται, δε λεει ΤΙΠΟΤΑ. προχθες μας ειπε μια φιλη μας οι ειναι εγκυος και μονο που δεν εβαλε τα κλαματα απο τη στεναχωρια του. κατσουφιασε τελειως. (οχι φυσικα με τη χαρα των φιλων μας αλλα νιωθει οτι ολοι οι αλλοι αντρες ειναι οκ κι αυτος οχι) παιρνει ολο το βαρος πανω του (λόγω των εξετάσεων) και αυτοκατηγορειται 😢😢 εγω του λεω "οσο δε χαλαρωνεις, παιδι δεν θα ερθει...." αλλα δεν ειναι κι ευκολο να ξεαγχωθει.....🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το στήθος ποτέ σας πρήστηκε? Εγώ δεν νιώθω καθόλου πόνο και πρήξιμο στο στήθος. Σας ζαλίζω αλλά είμαι τόσο αγχωμενη που ψάχνω από κάπου να πιαστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια το στήθος ποτέ σας πρήστηκε? Εγώ δεν νιώθω καθόλου πόνο και πρήξιμο στο στήθος. Σας ζαλίζω αλλά είμαι τόσο αγχωμενη που ψάχνω από κάπου να πιαστω.

Εμένα πρηστικε νομίζω 7η-8η εβδομάδα κ ακόμα είναι πρησμένο χωρις να πονάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...