Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Αχ ρε γμτο ποσο στεναχωριέμαι,,,,,΄όταν διάβασα τί περασες είπα μέσα μου "ας μην ήταν Θεέ μου με αυτό τον μλκα" ,,,, την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν εκεί έμαθα ότι έφυγε από το κέντρο,,,νομιζω πήγε στο Μητέρα τώρα? Θα σε γελάσω δεν το συγκράτησα για να είμαι ειλικρινής,,,,αλλά έμαθα ότι ταλαιπωρησε πάρα πολλά ζευγάρια,,,,που όταν αλλαξαν γιατρο έμειναν κατευθείαν εγκυούλες,,ειδικά νέα κορίτσια σαν και σένα. Εν τω μεταξύ σε αυτόν είναι μια ξαδερφούλα μου που απέτυχε η πρώτη της,,,παλίνδρομη,,,και ξερω πως εχει και αλλα στην κατάψυξη αλλά στεναχωρήθηκα όταν εμαθα άσχημα λογια για αυτον,,,,βεβαια θα μου πεις καλός γιατρός είναι αυτός που σε κάνει μάνα,,,και σίγουρα και αυτός θα εχει κάνει κοπέλες μητέρες,,,αλλά και εσυ με όσα έγραψες μου επιβεβαίωσες όσα έμαθα και απλά στεναχωριέμαι....πως να της πω κάτι? Το σκέφτομαι διπλά και τρίδιπλα. Επίσης ναι,,,βλαστοκυστες με bc συνήθως δεν είναι έχουν καλή δυναμική,,,τραγικοί οι γιατροί,,,κλαψ και σνιφ ρε γμτ δηλαδη. 

Εύχομαι πραγματικά να τα καταφέρεις μέσα από την καρδια΄ μου αυτή τη φορά. 🙏👶💖και όλα να είναι ένα μακρινό όνειρο!!!!!!!!!!!!!!!! Μεγάλη αγκαλιά και θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!

 

Τώρα εγώ να μιλήσω???σας τα πα την προηγούμενη βδομάδα,αφού συναντήθηκαν με το νέο γιατρό.δεν είναι στο μητέρα,στη μονάδα του λητω έχει πάει.εκει το κανα εγώ.πωπω ποσο δικαιώνομαι που άλλαξα γιατρό Παναγία μου.

Κορίτσια μου καταρχάς καλορίζικο και καλοτάξιδο το νέο μας θέματα κι!

Επίσης να σας πω τι έπαθα σήμερα.ειναι λίγο άσχετο ,αλλά φοβήθηκαν εγώ κνο άντρας μου.χθες τελειώσαμε την μετακόμιση και κουράστηκα πάρα πολύ (ανάμεσα σε όλα η αγορά σπιτιού που παλέψαμε από τον Ιούλιο έσκασε τώρα.οχι ότι είναι κακό απλά όλα μαζι).και σήμερα με σήκωσε να πάμε στο πλαίσιο να πάρουμε μια τηλεόραση γιατί η μία μας έσπασε η οθόνη στη μετακόμιση.και ρε παιδια μπαίνουμε στο πλαίσιο,ανεβαίνουμε στον πάνω όροφο που ναι οι τηλεοράσεις κ με το που φτάνουμε του λέω δε νοιώθω καλά,παναγιωτη δεν νοιώθω καλά και λιποιθμησα.με κράτησε ο καημένος αλλά δεν κατάλαβα τπτ.πηρσ τον γιατρό μήπως είχε καμία σχέση με την αποξεση αλλά μου είπε από την παρςσκευη είναι μακριά.μαλλπν επειδή έχω τη σιδεροπεν7κη αναιμία κουράστηκα πάρα πολύ χθες και έγινε αυτό σήμερα.

Αύριο θα πάω στην κα οικονομοπουλου(μου στειλε προσωπικό μήνυμα ότι γίνεται χαμός κ αν μπορώ να πάω αύριο αντί την πεμπτη!!!!τι άνθρωπος.....αυτοί ειναιβεπιστημονες)

Και τη μεγάλη δευτερα έχω ραντρβου με τον γιστρο να κα ουμε το νέο πλάνο μας!παρασκευη έχουμε την εξέταση κατσκερματισμου και οξειδωτικο για το σύζυγό.και πάμε γερά δυνατά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

 

 

💖💖💖💖 Εγώ και τα 4 παγωτίνια μου σας ευχαριστούμε πολύ 🤣🤣

Χαχαχαχα σε ευχαριστώ τόσο πολύ με έκανες και γέλασα ενώ λίγο ακόμα έλειψε να πάρω τον υπολογιστή και να τον κοπανήσω στο κεφάλι ενός βλάκα συνάδελφο ... του εσωσαν τα παγωτινια σου τη ζωή... από τώρα ήρωες τα παγωτινια σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω να μου πείτε τη γνώμη σας; Σήμερα συζητούσα με τον γιατρό στο τηλέφωνο για την διαδικασία της διέγερσης και μου είπε ότι συνήθως γίνεται 1, 2 ή πιο σπάνια 3 ενέσεις gonal. 

Πιο συγκεκριμένα θα συζητήσουμε σε λίγες μερες στο ραντεβού από κοντά γιατί έχω ένα κατενβατο απορίες, αλλά ήθελα να ρωτήσω ποι που κινείται ο μέσος όρος.

Δηλαδή αν ερωτηθω θα πρέπει να επιλέξω τη μεγαλύτερη δόση ώστε να έχω περισσότερα ωαρια; 

Συγγνώμη αν ρωτάω χαζομάρα αλλά είναι όλα καινούρια και είμαι άσχετη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Τώρα εγώ να μιλήσω???σας τα πα την προηγούμενη βδομάδα,αφού συναντήθηκαν με το νέο γιατρό.δεν είναι στο μητέρα,στη μονάδα του λητω έχει πάει.εκει το κανα εγώ.πωπω ποσο δικαιώνομαι που άλλαξα γιατρό Παναγία μου.

Κορίτσια μου καταρχάς καλορίζικο και καλοτάξιδο το νέο μας θέματα κι!

Επίσης να σας πω τι έπαθα σήμερα.ειναι λίγο άσχετο ,αλλά φοβήθηκαν εγώ κνο άντρας μου.χθες τελειώσαμε την μετακόμιση και κουράστηκα πάρα πολύ (ανάμεσα σε όλα η αγορά σπιτιού που παλέψαμε από τον Ιούλιο έσκασε τώρα.οχι ότι είναι κακό απλά όλα μαζι).και σήμερα με σήκωσε να πάμε στο πλαίσιο να πάρουμε μια τηλεόραση γιατί η μία μας έσπασε η οθόνη στη μετακόμιση.και ρε παιδια μπαίνουμε στο πλαίσιο,ανεβαίνουμε στον πάνω όροφο που ναι οι τηλεοράσεις κ με το που φτάνουμε του λέω δε νοιώθω καλά,παναγιωτη δεν νοιώθω καλά και λιποιθμησα.με κράτησε ο καημένος αλλά δεν κατάλαβα τπτ.πηρσ τον γιατρό μήπως είχε καμία σχέση με την αποξεση αλλά μου είπε από την παρςσκευη είναι μακριά.μαλλπν επειδή έχω τη σιδεροπεν7κη αναιμία κουράστηκα πάρα πολύ χθες και έγινε αυτό σήμερα.

Αύριο θα πάω στην κα οικονομοπουλου(μου στειλε προσωπικό μήνυμα ότι γίνεται χαμός κ αν μπορώ να πάω αύριο αντί την πεμπτη!!!!τι άνθρωπος.....αυτοί ειναιβεπιστημονες)

Και τη μεγάλη δευτερα έχω ραντρβου με τον γιστρο να κα ουμε το νέο πλάνο μας!παρασκευη έχουμε την εξέταση κατσκερματισμου και οξειδωτικο για το σύζυγό.και πάμε γερά δυνατά.

Αύριο θα πάω κι εγώ στην Οικονομόπουλου, τι ώρα έχεις ρντβ; Εγώ 10:30-11! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Να σας ρωτήσω να μου πείτε τη γνώμη σας; Σήμερα συζητούσα με τον γιατρό στο τηλέφωνο για την διαδικασία της διέγερσης και μου είπε ότι συνήθως γίνεται 1, 2 ή πιο σπάνια 3 ενέσεις gonal. 

Πιο συγκεκριμένα θα συζητήσουμε σε λίγες μερες στο ραντεβού από κοντά γιατί έχω ένα κατενβατο απορίες, αλλά ήθελα να ρωτήσω ποι που κινείται ο μέσος όρος.

Δηλαδή αν ερωτηθω θα πρέπει να επιλέξω τη μεγαλύτερη δόση ώστε να έχω περισσότερα ωαρια; 

Συγγνώμη αν ρωτάω χαζομάρα αλλά είναι όλα καινούρια και είμαι άσχετη

 

Δεν διαλέγεις εσυ πόσες μονάδες θα κανείς θα σου πει ο γιατρός πόσες θα ξεκινήσεις και πως θα πάει τώρα πόσες gonal θα χρειαστείς είναι ανάλογος επίσης δεν σε ενδιαφέρει ποσά ωαρια αλλά να είναι καλά μπορεί τα πολλά να μην είναι καλά θελουμε λίγα και καλά. Καλή αρχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αύριο θα πάω κι εγώ στην Οικονομόπουλου, τι ώρα έχεις ρντβ; Εγώ 10:30-11! 

11 έχω.ελα ρε να βρεθούμε!!!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

11 έχω.ελα ρε να βρεθούμε!!!!!🥰🥰🥰

Ωχ λες να με ξέχασε! Κατά τις 11 θα φτάσω γιατί έχω δουλειά έως 10:15! Ναι αμέ, εννοείται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Ναι αυτό που λες το ρώτησα ήδη και μου είπε ότι το φεμαρα δεν το κάνει αυτό και δεν υπάρχει πρόβλημα να το παρω και να κάνω μεταφορά αμέσως. Απλώς δεν έχω καταλαβει ακριβώς τι κάνει. Μου είπε ότι θα βοηθήσουμε τα ωάρια να ωριμάσουν. Εσυ όταν λες φυσικούς τροποποιημένους εννοείς ότι εκτός από φεμαρα πήρες και λίγες μονάδες ορμονών για να γίνουν περισσότερα ωάρια? Ή αυτό το κάνει το ίδιο το φεμαρα?

Επειδή είδε ότι έμειναν στάσιμα στον προηγούμενο κύκλο στο δίνει για να ωριμάσουν ομοιομορφα κ να αναπτυχθούν 

Θεωρειται η πιο ηπια μορφή διέγερσης κ συνήθως δίνεται σε κοπέλες με ΣΠΩ που εξακριβωμένα δεν κάνουν ωορρηξία για να κάνουν.

Εγω τις δυο φορές που πηρα μια τώρα κ μια στην τελευταία κύηση τα πηρα μαζί με ενέσεις αλλά χαμηλή δόση (menopur την πρώτη φορά και meriofert την τελευταία) φυσικός τροποποιημένος μου τον είπανε κ τις δυο φορές 

Οταν δεν παίρνω τίποτα απολύτως (παρα μόνο την ovitrelle) είναι φυσικός σκέτος.

Εμενα μου αρέσει πάντως που σου δοκιμάζει εναλλακτικές και πειραματίζεται κ εφόσον δεν επηρεαζει το ενδομήτριο πιστεύω θα έχεις καλό αποτέλεσμα κ ίσως πάρετε δυο ωάρια 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Τι τέλεια νέα.. μπράβο όλα καλά να πΝε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Ωωωωωω να το το ποδαρικό!!!

Πολλα συγχαρητήρια κοριτσάκι μου ♥️♥️♥️
Μια ήρεμη γλυκια κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχαχα σε ευχαριστώ τόσο πολύ με έκανες και γέλασα ενώ λίγο ακόμα έλειψε να πάρω τον υπολογιστή και να τον κοπανήσω στο κεφάλι ενός βλάκα συνάδελφο ... του εσωσαν τα παγωτινια σου τη ζωή... από τώρα ήρωες τα παγωτινια σου :-)

Χαχαχαχα ρε τον καψερο από του χάρου τα δόντια γλύτωσε!!

Που να ξέρε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilian90 είπε:

Να σας ρωτήσω να μου πείτε τη γνώμη σας; Σήμερα συζητούσα με τον γιατρό στο τηλέφωνο για την διαδικασία της διέγερσης και μου είπε ότι συνήθως γίνεται 1, 2 ή πιο σπάνια 3 ενέσεις gonal. 

Πιο συγκεκριμένα θα συζητήσουμε σε λίγες μερες στο ραντεβού από κοντά γιατί έχω ένα κατενβατο απορίες, αλλά ήθελα να ρωτήσω ποι που κινείται ο μέσος όρος.

Δηλαδή αν ερωτηθω θα πρέπει να επιλέξω τη μεγαλύτερη δόση ώστε να έχω περισσότερα ωαρια; 

Συγγνώμη αν ρωτάω χαζομάρα αλλά είναι όλα καινούρια και είμαι άσχετη

 

Δεν θα ερωτηθείς αυτό εξαρταται από το ιστορικό σας από την ανταπόκριση στην διέγερση  κ είναι στην κρίση του γιατρού!

Με το καλό να ξεκινήσεις 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Ημου τοσοοοοο μα τοσοοο σίγουρη κοριτσάκι μου... πωπβ τι υπέροχα που ξεκίνησε το θεματακι μας 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Κάνε πολλά τεστ έτσι να πάρεις το αίμα σου πισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Μπράβο κοριτσι μου! Πολλά συγχαρητήρια! Ήμουν σίγουρη για το θετικό αποτέλεσμα! Καλούς διπλασιασμούς και μόνο χαρές από εδώ και στο εξής να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Μπραβο κοριτσι μ!!! Συγχαρητηρια!!! Καλους διπλασιασμους τωρα ❤️❤️❤️ 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Συγχαρητήρια Κορίτσι μού,  μπράβο!!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Μονο θετικά εύχομαι κορίτσια σε αυτό το θεματάκι,  ξεκινήσαμε γεράααα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Μπράβο, σούπερ ποδαρικό για την ομάδα! Μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!❤️🤞🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Συγχαρητήρια!!! Γιουπι!! Εσύ ήσουν στις σίγουρες!!! Μπράβο! Να χαρείς την εγκυμοσύνη σου κοριτσάκι μου!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Ε θα το μοιραστούμε!!!!χαχαχαχαχαχαχα

Προφανώς!! 🤣🤣🤣 Δεν έχω άλλες αντιδράσεις για σήμερα, τι πρωτότυπο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου!!!170 ❤❤❤ Δεν μπορώ να το πιστέψω! Πρώτη φορά που έχω εμφύτευση στη ζωή μου! Πετάμε στα σύννεφα αυτή τη στιγμή! 9η ημέρα με βλαστοκύστες 5ης. Πλησιάζουμε στο όνειρο🤰😻 Θα κάνω και ενα τεστάκι αύριο το πρωί να το χαρώ 🤣

Συγχαρητήρια!!!!!!!!! Όλα θα πάνε καλά αυτό να σκέφτεσαι!!! Καλούς διπλασιασμους!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...