Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα...6 εβδομάδων και 4 ημερών ακούσαμε καρδούλα...αντε σύντομα κ εσείς ελπίζω!

Μακάρι να ακούσω κ εγώ την Δευτέρα π θα πάω🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, είμαι 7 εβδομάδων πρώτη εγκυμοσύνη! Πριν μια βδομάδα ακούσαμε την καρδούλα του μωρού μας!! Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Είμαστε πολύ δυνατές, και στη ζωή μας έρχεται μόνο ότι μπορούμε να αντέξουμε! Πολύ σκληρό, αυτό που έζησα, όπως κ εσύ το ίδιο, εύχομαι να μην το ζήσει καμία γυναίκα! Κ εγω πρόσφατα σχετικά, αρχές Νοέμβρη που μας πέρασε. Αλλά δεν το έβαλα κάτω, σίγουρα υπάρχει φόβος μη ξανασυμβεί, αλλά η θέληση για να αποκτήσουμε μωρό είναι τόσο δυνατή! Κ ένα πράγμα θα σου πω πού το πιστεύω  βαθιά, ΑΦΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ, ΘΑ ΈΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. σκέφτομαι άλλες γυναίκες που προσπαθούν για χρόνια να συλλάβουν και δεν μπορούν. Αυτή θα είναι η τυχερή μας η φορά 😉....μη τη σκέφτεσαι τη  αυχενική, όλα θα πάνε καλά! Εγώ 13 Μαΐου έχω αυχενική. 

Όσο δυνατος και.να είσαι σε κάτι τέτοιο λυγίζεις...και εσύ πρόσφατα , λυπάμαι πολύ...εγώ Δεκέμβριο ...

Τώρα δε ποια εβδομάδα είσαι και ποτε είναι η Πητ σου ????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jenny23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, είμαι 7 εβδομάδων πρώτη εγκυμοσύνη! Πριν μια βδομάδα ακούσαμε την καρδούλα του μωρού μας!! Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα τέλεια! 

Με το καλό κορίτσι Μ τέλεια άκουσες νωρίς καρδούλα μπράβο σ....❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

Με το καλό κορίτσι Μ τέλεια άκουσες νωρίς καρδούλα μπράβο σ....❤️❤️

Ναι ευτυχώς δεν μπορούσα να το πιστέψω!! ❤️ Τη Δευτέρα θα ακούσεις και εσυ τον πιο ωραίο ήχο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Όσο δυνατος και.να είσαι σε κάτι τέτοιο λυγίζεις...και εσύ πρόσφατα , λυπάμαι πολύ...εγώ Δεκέμβριο ...

Τώρα δε ποια εβδομάδα είσαι και ποτε είναι η Πητ σου ????

 

Είμαι 8+5, η ΠΗΤ μου είναι γύρω στις 20 Νοέμβρη, ή και λίγες μέρες πιο μέρα γιατί ενώ πάντα ο κύκλος μου ήταν 28 ημερών, μετά την αποβολή ο κύκλος μου έγινε 32 ημερών....οπότε πάνω κάτω εκεί! Εσύ? Πότε έχεις ΠΗΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Jenny23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, είμαι 7 εβδομάδων πρώτη εγκυμοσύνη! Πριν μια βδομάδα ακούσαμε την καρδούλα του μωρού μας!! Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα τέλεια! 

Καλωσόρισες λοιπόν στην ομάδα μας 🥰 με το καλό εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Είμαι 8+5, η ΠΗΤ μου είναι γύρω στις 20 Νοέμβρη, ή και λίγες μέρες πιο μέρα γιατί ενώ πάντα ο κύκλος μου ήταν 28 ημερών, μετά την αποβολή ο κύκλος μου έγινε 32 ημερών....οπότε πάνω κάτω εκεί! Εσύ? Πότε έχεις ΠΗΤ?

23 Νοεμβρίου έχω Πητ ...αν επιτρέπεται που μένεις ? 

 

Εγώ Θεσσαλονίκη και σκέφτομαι να την κάνω στο Αθανασιάδη την αυχενική ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

23 Νοεμβρίου έχω Πητ ...αν επιτρέπεται που μένεις ? 

 

Εγώ Θεσσαλονίκη και σκέφτομαι να την κάνω στο Αθανασιάδη την αυχενική ..

Εγώ μένω στη Σάμο λόγω δουλειάς, εδώ θα κάνω τις εξετάσεις όλες κλπ, αλλά επειδή είμαι απο την Βόρεια Ελλάδα και εγώ, για τη γέννα πρώτα ο Θεός θα ανέβω πάνω να γεννήσω, στη Θεσσαλονίκη, να πάνε όλα καλά μέχρι τότε Παναγία μου! 

Είμαστε κοντά κοντά...τι ωραία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

23 Νοεμβρίου έχω Πητ ...αν επιτρέπεται που μένεις ? 

 

Εγώ Θεσσαλονίκη και σκέφτομαι να την κάνω στο Αθανασιάδη την αυχενική ..

Η αδερφή μου που είναι επάνω, και στα 3 παιδιά της αυχενική έκανε στον Καρύδα στη Θεσσαλονίκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Εγώ μένω στη Σάμο λόγω δουλειάς, εδώ θα κάνω τις εξετάσεις όλες κλπ, αλλά επειδή είμαι απο την Βόρεια Ελλάδα και εγώ, για τη γέννα πρώτα ο Θεός θα ανέβω πάνω να γεννήσω, στη Θεσσαλονίκη, να πάνε όλα καλά μέχρι τότε Παναγία μου! 

Είμαστε κοντά κοντά...τι ωραία!!!

Μην μου πεις είσαι σεζόν? .. πάρα πολύ κοντά είμαστε ..και εγώ Θεσσαλονίκη θα γεννήσω πρώτα ο Θεός ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Η αδερφή μου που είναι επάνω, και στα 3 παιδιά της αυχενική έκανε στον Καρύδα στη Θεσσαλονίκη!

Τον έχω ακούστα η αλήθεια είναι ...αλλά ακόμα το σκέφτομαι που θα πάω γιατί ο Αθανασιάδης είναι κορυφή και ξέρει το ιστορικό μου ..

Έχεις κάποιο προαίσθημα για το φύλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Τον έχω ακούστα η αλήθεια είναι ...αλλά ακόμα το σκέφτομαι που θα πάω γιατί ο Αθανασιάδης είναι κορυφή και ξέρει το ιστορικό μου ..

Έχεις κάποιο προαίσθημα για το φύλο

Καλημέρα!!! Όχι δεν είμαι σεζόν, δουλεύω κάποια χρόνια εδώ κ περιμένω μετάθεση...ίσως κ του χρόνου να ανέβουμε πάνω επιτέλους! 

Αν ξέρει το ιστορικό σου κ είναι καλός γιατρός δεν το συζητώ, δεν υπάρχει λόγος να ψάξεις άλλον. 

Οι παλμοί στον υπέρηχο την Τετάρτη ήταν 177, και λένε συνήθως ότι όταν είναι τόσοι πολλοί μάλλον είναι κορίτσι...εγώ να σου πω, εννοείται ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ να έρθει γερό μωρό, νομίζω ότι θα ναι κορίτσι...βέβαια ίσως και να το πιστεύω απλά επειδή το θέλω πάρα πολύ γιατί κ το πρώτο ήταν κορίτσι. Ενώ την πρώτη φορά δεν με ένοιαζε καθόλου τί θα είναι. Και τώρα βέβαια, ο,τι είναι το λαχταράμε πολύ...εσύ? Έχεις κανένα feeling?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα!!! Όχι δεν είμαι σεζόν, δουλεύω κάποια χρόνια εδώ κ περιμένω μετάθεση...ίσως κ του χρόνου να ανέβουμε πάνω επιτέλους! 

Αν ξέρει το ιστορικό σου κ είναι καλός γιατρός δεν το συζητώ, δεν υπάρχει λόγος να ψάξεις άλλον. 

Οι παλμοί στον υπέρηχο την Τετάρτη ήταν 177, και λένε συνήθως ότι όταν είναι τόσοι πολλοί μάλλον είναι κορίτσι...εγώ να σου πω, εννοείται ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ να έρθει γερό μωρό, νομίζω ότι θα ναι κορίτσι...βέβαια ίσως και να το πιστεύω απλά επειδή το θέλω πάρα πολύ γιατί κ το πρώτο ήταν κορίτσι. Ενώ την πρώτη φορά δεν με ένοιαζε καθόλου τί θα είναι. Και τώρα βέβαια, ο,τι είναι το λαχταράμε πολύ...εσύ? Έχεις κανένα feeling?

Καλημέρα καλημέρα εννοείται πρώτα από όλα να είναι γερό εγώ έχω ένα φιλινγκ ότι θα είναι κορίτσι για τον ίδιο λόγο με σένα αλλά έχω διαφορετικά συμπτώματα από την άλλη φορά ..ακμή το χειρότερο ..λίγο αποστροφή σε φαγητά που λάτρευα ...μέχρι και το τσιγάρο δεν θέλω που το λάτρευα ...άντε να δούμε όμως αν θα βγούμε σωστές ...ναι θα πάω σε αυτόν γιατί είναι πρώτα ανθρώπος και μετά γιατρός ...σου εύχομαι σύντομα να έρθεις στα βόρεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/4/2022 at 9:33 ΠΜ, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μπαίνω δειλά δειλά στην ομάδα αυτή! Έχω διδυμάκια κ είμαι στην 6η + 6! (Βαση εφαρμογής γιατί ο γιατρός δε μου έχει πει κάτι ακόμα) Από την αρχή είχα κ έχω αιμα και πόνους γι αυτό κ είμαι διαρκώς ξαπλωμένη κ σηκώνομαι μόνο για τουαλέττα! Πήγα για υπέρηχο κ ακούσαμε τις καρδούλες της Τρίτη και θα παω για επανεξέταση στις 19/4! Είμαι 8η ετ μετά απο 6 αρνητικές κ μια παλίνδρομη! Θέλω να πιστέψω στο θαύμα αν κ η κατασταση που είμαι με φοβίζει αρκετά! Κορίτσια μου να μα στε όλες καλά και να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! Θα τα λέμε!! Φιλιά σε όλες τις γεμάτες κοιλίτσες σας!!!😘

Καλως ηρθες κοριτσι μου!!! Σε παρακολουθουσα στην αλλη ομαδα, αν και εγω δεν εκανα εξωσωματικη και δε φανταζεσαι ποσο χαρηκα για εσενα!!! Εισαι ηρωιδα και σε θαυμαζω απεριοριστα!!! Σου ευχομαι ολοψυχα ολα να σου πανε τελεια και σε λιγους μηνες να κρατησεις τα θαυματακια σου αγκαλια!!! 🙏💗

Πως εισαι? Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/4/2022 at 8:33 ΜΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια τρακαρα! Δεν εχω τρακαρει ποτε στη ζωη μου και τρακαρα σημερα! Μα ποσο γκαντεμα???  Στην εγκυμοσυνη βρηκα? Ευτυχως ελαφρα αλλα τρανταχτηκα πολυ και σοκαριστηκα παρα πολυ γιατι τρακαρα με μηχανη και οι ανθρωποι επεσαν κατω! Εφταιγε ο αλλος 100% αλλα τρομαξα μηπως επαθα κατι λογω καταστασης και για τους ανθρωπους εννοειται. Εστειλα μηνυμα στο γιατρο αν πρεπει να με δει ειπε δεν υπαρχει λογος ανησυχια;ς αλλα αν αγχωνομαι να παω. Λετε να παω?

Κοριτσι μου πως εισαι? Συγγνωμη, αλλα δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα. Ειχα διαβασει το μηνυμα σου αλλα δεν προλαβα να σου γραψω. Στεναχωρεθηκα πολυ.. Να εισαι ηρεμη για να ειναι και το μωρακι σου, ευτυχως εισαι καλα!!! 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2022 at 9:57 ΠΜ, ο/η xrisanthi είπε:

Μακάρι να ακούσω κ εγώ την Δευτέρα π θα πάω🙏🙏🙏🙏

Ολα θα πανε τελεια κοριτσι μου και θα ακουσεις!!! 🙏 Και γω 6 εβδομαδων και 4 ημερων ακουσα. Εγω ζω εξωτερικο και δεν εχω γιατρο, σε παρακολουθει μαια, πρωτο ραντεβου οταν κλεινεις 10 εβδομαδων και μετα αυχενικη στο νοσοκομειο. Αλλα επειδη το αγχος ειναι τεραστιο, πηγα μονη μου ιδιωτικα για υπερηχο και ακουσα καρδουλα, οχι πολυ καλα γιατι μου εκανε απο την κοιλια. Τωρα θα παω ξανα ιδιωτικα το αλλο σαββατο, αν πανε ολα καλα θα ειναι 9 και 4 ημερων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Ολα θα πανε τελεια κοριτσι μου και θα ακουσεις!!! 🙏 Και γω 6 εβδομαδων και 4 ημερων ακουσα. Εγω ζω εξωτερικο και δεν εχω γιατρο, σε παρακολουθει μαια, πρωτο ραντεβου οταν κλεινεις 10 εβδομαδων και μετα αυχενικη στο νοσοκομειο. Αλλα επειδη το αγχος ειναι τεραστιο, πηγα μονη μου ιδιωτικα για υπερηχο και ακουσα καρδουλα, οχι πολυ καλα γιατι μου εκανε απο την κοιλια. Τωρα θα παω ξανα ιδιωτικα το αλλο σαββατο, αν πανε ολα καλα θα ειναι 9 και 4 ημερων. 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ με το καλό σ εύχομαι...εγώ την Δευτέρα π θα πάω θα είμαι 7 εβδ κ 1 ημ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Καλως ηρθες κοριτσι μου!!! Σε παρακολουθουσα στην αλλη ομαδα, αν και εγω δεν εκανα εξωσωματικη και δε φανταζεσαι ποσο χαρηκα για εσενα!!! Εισαι ηρωιδα και σε θαυμαζω απεριοριστα!!! Σου ευχομαι ολοψυχα ολα να σου πανε τελεια και σε λιγους μηνες να κρατησεις τα θαυματακια σου αγκαλια!!! 🙏💗

Πως εισαι? Φιλια πολλα!!!

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ για τα μεστά σου λόγια! Να μου σαι καλά κι εσύ κ ότι καλλίτερο σου εύχομαι!

Προς το παρον εγώ ακόμα κατακλιση! Σηκώνομαι μόνο για τουαλέττα! Εχω ψιλοπονάκια κ ενα αίμα περίεργο στο σκούπισμα όμως μόνο πορτοκαλοκαφε! Δε ξέρω τι μπορεί να σημαίνει! Τον γιατρό θα τον δω στις 19/4 παλι! Και ανυπομονώ! Βλέπω συνέχεια εφιάλτες πως τα νινακια μου δεν υπαρχουν πια πως εχει σταματήσει η καρδούλα τους και τρελένομαι!! Κάποιες μέρες είναι χειρότερες απο τις άλλες εχω ανακατοσούρα μεγαλη άλλες ειμαι καλλιτερα! Πραγματικά δε ξέρω τι να περιμένω κ τι οχι! Κοντός ψαλμός αλληλουια σε κατι λιγοτερο απο 3 μερες θα ξερω!

φιλια

Χρόνια πολλά σε όλες! Καλή Κυριακή των Βαίων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ για τα μεστά σου λόγια! Να μου σαι καλά κι εσύ κ ότι καλλίτερο σου εύχομαι!

Προς το παρον εγώ ακόμα κατακλιση! Σηκώνομαι μόνο για τουαλέττα! Εχω ψιλοπονάκια κ ενα αίμα περίεργο στο σκούπισμα όμως μόνο πορτοκαλοκαφε! Δε ξέρω τι μπορεί να σημαίνει! Τον γιατρό θα τον δω στις 19/4 παλι! Και ανυπομονώ! Βλέπω συνέχεια εφιάλτες πως τα νινακια μου δεν υπαρχουν πια πως εχει σταματήσει η καρδούλα τους και τρελένομαι!! Κάποιες μέρες είναι χειρότερες απο τις άλλες εχω ανακατοσούρα μεγαλη άλλες ειμαι καλλιτερα! Πραγματικά δε ξέρω τι να περιμένω κ τι οχι! Κοντός ψαλμός αλληλουια σε κατι λιγοτερο απο 3 μερες θα ξερω!

φιλια

Χρόνια πολλά σε όλες! Καλή Κυριακή των Βαίων!!

Καλημερα κοριτσι μου! Να εισαι καλα, και γω σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!

Προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να κανεις ομορφες σκεψεις, οσο γινεται.. Οι εφιαλτες ειναι απο τις ορμονες και τα φαρμακα, εδω εχω και γω καποιες νυχτες. Να χαμογελας ομως οταν ξυπνας, και να σκεφτεσαι τα νινακια σου που ειναι εκει και μεγαλωνουν μια χαρα! 🙏💗 Και σε δυο μερουλες θα τα δεις παλι!!!

Να γραφεις εδω οποτε εχεις ασχημες σκεψεις για να φευγουν! 🙂

Χρονια πολλα και σε σενα κοριτσι μου! Καλη Κυριακη των Βαιων! Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ για τα μεστά σου λόγια! Να μου σαι καλά κι εσύ κ ότι καλλίτερο σου εύχομαι!

Προς το παρον εγώ ακόμα κατακλιση! Σηκώνομαι μόνο για τουαλέττα! Εχω ψιλοπονάκια κ ενα αίμα περίεργο στο σκούπισμα όμως μόνο πορτοκαλοκαφε! Δε ξέρω τι μπορεί να σημαίνει! Τον γιατρό θα τον δω στις 19/4 παλι! Και ανυπομονώ! Βλέπω συνέχεια εφιάλτες πως τα νινακια μου δεν υπαρχουν πια πως εχει σταματήσει η καρδούλα τους και τρελένομαι!! Κάποιες μέρες είναι χειρότερες απο τις άλλες εχω ανακατοσούρα μεγαλη άλλες ειμαι καλλιτερα! Πραγματικά δε ξέρω τι να περιμένω κ τι οχι! Κοντός ψαλμός αλληλουια σε κατι λιγοτερο απο 3 μερες θα ξερω!

φιλια

Χρόνια πολλά σε όλες! Καλή Κυριακή των Βαίων!!

Καλή Κυριακή των Βαΐων σε όλες!

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου, αν έχουμε θετική σκέψη μόνο τα θετικά προσελκύουμε γύρω μας! Είναι πολύ ψυχοφθορα αυτή η περίοδος που περνάμε, και εγώ είμαι σε κατάκλιση γιατί είχα αιμορροια στης 5η εβδομάδα και ακόμα από φόβο είμαι στο κρεβάτι. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! Όπως λες έμειναν 3 μέρες μόνο, θα περιμένουμε τα νέα σου. Υπομονή και θετική σκέψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Καλή Κυριακή των Βαΐων σε όλες!

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου, αν έχουμε θετική σκέψη μόνο τα θετικά προσελκύουμε γύρω μας! Είναι πολύ ψυχοφθορα αυτή η περίοδος που περνάμε, και εγώ είμαι σε κατάκλιση γιατί είχα αιμορροια στης 5η εβδομάδα και ακόμα από φόβο είμαι στο κρεβάτι. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! Όπως λες έμειναν 3 μέρες μόνο, θα περιμένουμε τα νέα σου. Υπομονή και θετική σκέψη!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Φυσικά κ θα σας ενημερώσω! Θεωρώ αν είναι όλα καλά θα μου πει ημερομηνια πητ για αυχενικη κ ολα οσα πρεπει να κανω! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου και καλη Μεγαλη Εβδομαδα! Εγω ειμαι 8 εβδομάδων + 6 ημερών! Είχα το ελαφρυ ατυχημα με αυτοκινητο αλλα πηγα σε εναν γιατρο που βρηκα και ολα ηταν ενταξει. Μου ειπε μονο οτι ακουει το μωρο να εχει πολυ ταχυκαρδια επειδη ειχα κι εγω πολλη, αισθανθηκα πολυ ασχημα αλλα με το αγχος μου εχω παντα θεμα διαχειρισης. Εχω το κανονικο ραντεβου στο γιατρο μου μεθαυριο κα μετα αυχενικη. Επειδη ειμαι στα 37 η αυχενικη ειναι αυτο που εμ αγχωνει παρα πολυ, και μηπως μου πουν να κανω αμνιοπαρακεντηση κλπ που μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας δεν θελω με τιποτα τετοια ρισκα. Μακαρι να εχουν παει ολα καλα @Nat20 σε ταγκαρω για να δεις κι εσυ τα νεα μου εσυ πως εισαι κοριτσι μου?

@xrisanthi μου καλη επιτυχια σημερα στο γιατρο περιμενουμε νεα!!

 

Φιλια σε ολες τις μανουλες του Νοεμβρη❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου και καλη Μεγαλη Εβδομαδα! Εγω ειμαι 8 εβδομάδων + 6 ημερών! Είχα το ελαφρυ ατυχημα με αυτοκινητο αλλα πηγα σε εναν γιατρο που βρηκα και ολα ηταν ενταξει. Μου ειπε μονο οτι ακουει το μωρο να εχει πολυ ταχυκαρδια επειδη ειχα κι εγω πολλη, αισθανθηκα πολυ ασχημα αλλα με το αγχος μου εχω παντα θεμα διαχειρισης. Εχω το κανονικο ραντεβου στο γιατρο μου μεθαυριο κα μετα αυχενικη. Επειδη ειμαι στα 37 η αυχενικη ειναι αυτο που εμ αγχωνει παρα πολυ, και μηπως μου πουν να κανω αμνιοπαρακεντηση κλπ που μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας δεν θελω με τιποτα τετοια ρισκα. Μακαρι να εχουν παει ολα καλα @Nat20 σε ταγκαρω για να δεις κι εσυ τα νεα μου εσυ πως εισαι κοριτσι μου?

@xrisanthi μου καλη επιτυχια σημερα στο γιατρο περιμενουμε νεα!!

 

Φιλια σε ολες τις μανουλες του Νοεμβρη❤️

Καλημερα κοριτσι μου! Καλη Μεγαλη Εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια, με υγεια πανω απο ολα και καλα αποτελεσματα στις εξετασεις μας, υγιη και γερα μωρακια να εχουμε ολες! ❤️

Χαιρομαι που εισαι καλα κοριτσι μου! Και εγω εχω μεγαλο αγχος για το θεμα του τραχηλου και η αληθεια δεν το διαχειριζομαι παντα.. Πρεπει ομως να προσπαθουμε συνεχεια να ειμαστε ψυχραιμες.. Δεν εχουμε αλλη επιλογη.. Οσο για το θεμα της ηλικιας, μην σε αγχωνει καθολου, μια χαρα μικρη εισαι και μια χαρα αυχενικη θα εχεις.. Εγω τι να πω που ειμαι στα 39, ακριβως 38.5 βασικα. Μακαρι να εχουμε καλα αποτελεσματα και οι δυο!

Κατα τα αλλα, καλα ειμαι εγω. Περα απο κουραση δεν νοιωθω κατι αλλο απο συμπτωματα. 8 εβδομαδων και 6 ημερων και γω σημερα! Το σαββατο εχω υπερηχο και μετα αυχενικη στις 16 Μαιου. Εσυ κοριτσι μου εκλεισες ημερομηνια για αυχενικη??

@xrisanthi kali epitixia simera!!! Steile mas ta nea sou!

Filia polla se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου και καλη Μεγαλη Εβδομαδα! Εγω ειμαι 8 εβδομάδων + 6 ημερών! Είχα το ελαφρυ ατυχημα με αυτοκινητο αλλα πηγα σε εναν γιατρο που βρηκα και ολα ηταν ενταξει. Μου ειπε μονο οτι ακουει το μωρο να εχει πολυ ταχυκαρδια επειδη ειχα κι εγω πολλη, αισθανθηκα πολυ ασχημα αλλα με το αγχος μου εχω παντα θεμα διαχειρισης. Εχω το κανονικο ραντεβου στο γιατρο μου μεθαυριο κα μετα αυχενικη. Επειδη ειμαι στα 37 η αυχενικη ειναι αυτο που εμ αγχωνει παρα πολυ, και μηπως μου πουν να κανω αμνιοπαρακεντηση κλπ που μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας δεν θελω με τιποτα τετοια ρισκα. Μακαρι να εχουν παει ολα καλα @Nat20 σε ταγκαρω για να δεις κι εσυ τα νεα μου εσυ πως εισαι κοριτσι μου?

@xrisanthi μου καλη επιτυχια σημερα στο γιατρο περιμενουμε νεα!!

 

Φιλια σε ολες τις μανουλες του Νοεμβρη❤️

Καλημέρα κορίτσι μου χιαρομαι π όλα είναι καλά...άγχος έχουμε νομίζω όλες για κάθε στάδιο της εγκυμοσύνης κ όπως λέει ο γιατρός Μ ένα βήμα την φορά χωρίς άγχος αλλά ξέρω ότι δεν είναι εύκολο ..κ εμένα σήμερα Μ έχει φάει το αγχος να δω αν έχει αναπτυχθεί το εμβρυακό Μ κ αν θα ακούσω καρδούλα 7+1 σήμερα... Θα σας πω το βραδάκι τα νέα Μ κ εύχομαι να είναι καλά...καλή Μεγάλη εβδομάδα να έχουμε ....♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...