Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα, για να δούμε το τέλος αυτής της εβδομάδας θα βρει καμιά μας με το μωράκι της στην αγκαλιά? Εγώ έχω γιατρό το μεσημέρι, να δούμε πώς είναι η κατάσταση. Έχει καμιά σας πόνους ή πανάκια? Νιώθετε τίποτα? Εγώ αραιά και που κάτι ανεπαίσθητους πόνους περιόδου, αλλά όχι συστηματικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα, για να δούμε το τέλος αυτής της εβδομάδας θα βρει καμιά μας με το μωράκι της στην αγκαλιά? Εγώ έχω γιατρό το μεσημέρι, να δούμε πώς είναι η κατάσταση. Έχει καμιά σας πόνους ή πανάκια? Νιώθετε τίποτα? Εγώ αραιά και που κάτι ανεπαίσθητους πόνους περιόδου, αλλά όχι συστηματικά. 

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!!

Να μας πεις πως πήγε το ραντεβού στο γιατρό! Εγώ έχω ραντεβού την Τετάρτη!!

 

Δεν έχω ακριβώς πονάκια, αλλά τις τελευταίες μέρες νιώθω μια ελαφριά πίεση χαμηλά!! 

Επίσης, κάποιες φορές όταν κάνει κινήσεις το μωρό νιώθω αστραπιαία μια "σουβλιά" πάλι χαμηλά αλλά περνάει αμέσως! Ποιός ξέρει τι ακροβατικά κάνει εκεί μέσα... 😅

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/10/2022 at 1:01 ΜΜ, ο/η Miss_I είπε:

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!!

Να μας πεις πως πήγε το ραντεβού στο γιατρό! Εγώ έχω ραντεβού την Τετάρτη!!

 

Δεν έχω ακριβώς πονάκια, αλλά τις τελευταίες μέρες νιώθω μια ελαφριά πίεση χαμηλά!! 

Επίσης, κάποιες φορές όταν κάνει κινήσεις το μωρό νιώθω αστραπιαία μια "σουβλιά" πάλι χαμηλά αλλά περνάει αμέσως! Ποιός ξέρει τι ακροβατικά κάνει εκεί μέσα... 😅

 

Κάπως έτσι κ εγώ...πλέον οι κινήσεις του καμία φορά συνοδεύονται και με ενόχληση ειδικά στα πλευρά, και κάτω χαμηλά στη βουβωνικη περιοχή. 

Όλα καλά την άλλη Τετάρτη ή το άλλο Σάββατο θα μπω για να γεννήσω, μετράω αντίστροφα και ανυπομονώ (ανυπομονώ κυρίως να τον δω, αλλά και τελειώσει όλο αυτό με την κατάκλιση, με τα ατελείωτα βράδια, που δεν μπορώ ούτε να βολευτώ ούτε να κοιμηθώ)!

Με το καλό κ εσύ σήμερα να πας στον γιατρό σου να δείτε πώς τα πάτε! Να μας ενημερώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/10/2022 at 1:01 ΜΜ, ο/η Miss_I είπε:

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!!

Να μας πεις πως πήγε το ραντεβού στο γιατρό! Εγώ έχω ραντεβού την Τετάρτη!!

Δεν έχω ακριβώς πονάκια, αλλά τις τελευταίες μέρες νιώθω μια ελαφριά πίεση χαμηλά!! 

Επίσης, κάποιες φορές όταν κάνει κινήσεις το μωρό νιώθω αστραπιαία μια "σουβλιά" πάλι χαμηλά αλλά περνάει αμέσως! Ποιός ξέρει τι ακροβατικά κάνει εκεί μέσα... 😅

 

Ειχα κι εγω κατι πονακια χθες απογευμα και λεω λες να ηρθε η ωρα μου? αχαχαχ Αλλα τελικα οχι! αχαχα

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anthi_89 είπε:

Κάπως έτσι κ εγώ...πλέον οι κινήσεις του καμία φορά συνοδεύονται και με ενόχληση ειδικά στα πλευρά, και κάτω χαμηλά στη βουβωνικη περιοχή. 

Όλα καλά την άλλη Τετάρτη ή το άλλο Σάββατο θα μπω για να γεννήσω, μετράω αντίστροφα και ανυπομονώ (ανυπομονώ κυρίως να τον δω, αλλά και τελειώσει όλο αυτό με την κατάκλιση, με τα ατελείωτα βράδια, που δεν μπορώ ούτε να βολευτώ ούτε να κοιμηθώ)!

Με το καλό κ εσύ σήμερα να πας στον γιατρό σου να δείτε πώς τα πάτε! Να μας ενημερώσεις...

Κοριτσι μου τι ωραια νεα, σε μια εβδομαδα θα γινεις μανουλα!! Ποσο εβδομαδων θα εισαι την επομενη Τεταρτη η Σαββατο που ειναι να μπεις? Ρωταω γιατι ηρθα Αθηνα και μαλλον θα μπω για καισαρικη κι εγω, δεν εχω συννενοηθει ακομα με γιατρο ομως ακομα στο ποσο εβδομαδων πρεπει να μπω.

Κι εγω ανυπομονω να δω επιτελους αυτο το μωρακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ειχα κι εγω κατι πονακια χθες απογευμα και λεω λες να ηρθε η ωρα μου? αχαχαχ Αλλα τελικα οχι! αχαχα

Κοριτσι μου τι ωραια νεα, σε μια εβδομαδα θα γινεις μανουλα!! Ποσο εβδομαδων θα εισαι την επομενη Τεταρτη η Σαββατο που ειναι να μπεις? Ρωταω γιατι ηρθα Αθηνα και μαλλον θα μπω για καισαρικη κι εγω, δεν εχω συννενοηθει ακομα με γιατρο ομως ακομα στο ποσο εβδομαδων πρεπει να μπω.

Κι εγω ανυπομονω να δω επιτελους αυτο το μωρακι❤️

Την Τετάρτη θα είμαι 38+6 και το Σάββατο 39+2...

Γιατί θα πας απευθείας για καισαρική? Επιλογή σου ή υπάρχει λόγος?

Ναι απίστευτο είναι....ήρθε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ο καιρός να γνωριστούμε με τον μικρό κύριο!!!

Με το καλό και σε εσένα εύχομαι κορίτσι μου, όλα με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Την Τετάρτη θα είμαι 38+6 και το Σάββατο 39+2...

Γιατί θα πας απευθείας για καισαρική? Επιλογή σου ή υπάρχει λόγος?

Ναι απίστευτο είναι....ήρθε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ο καιρός να γνωριστούμε με τον μικρό κύριο!!!

Με το καλό και σε εσένα εύχομαι κορίτσι μου, όλα με το καλό!

Εχω ενα ουρολογικο θεμα χρονιο που με ενοχλει πολυ στην καθημερινοτητα και φοβαμαι πολυ μηπως ο φυσιολογικος τοκετος με πιεση ουρηθρας το χειροτερεψει πολυ... Ο ουρολογος δεν μπορει να μου εγγυηθει οτι δνε θα συμβει αυτο. Παλια που ξεκινησε ηταν σε χειροτερη φαση και δεν μπορουσα καν να ζησω νορμαλ την καθημερινοτητα μου. Οποτε λεω να παω για καισαρικη.. Θα βαλω και μια ερωτησ εδω στο φορπουμ μηπως καποια κοπελα μου απαντησει..

Μπαινω μονο απο λαπτοπ στο φορουμ αλλα θα γραφτω και απο κινητο για να σας στειλω οταν γεννησω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχω ενα ουρολογικο θεμα χρονιο που με ενοχλει πολυ στην καθημερινοτητα και φοβαμαι πολυ μηπως ο φυσιολογικος τοκετος με πιεση ουρηθρας το χειροτερεψει πολυ... Ο ουρολογος δεν μπορει να μου εγγυηθει οτι δνε θα συμβει αυτο. Παλια που ξεκινησε ηταν σε χειροτερη φαση και δεν μπορουσα καν να ζησω νορμαλ την καθημερινοτητα μου. Οποτε λεω να παω για καισαρικη.. Θα βαλω και μια ερωτησ εδω στο φορπουμ μηπως καποια κοπελα μου απαντησει..

Μπαινω μονο απο λαπτοπ στο φορουμ αλλα θα γραφτω και απο κινητο για να σας στειλω οταν γεννησω!!

Με το καλό λοιπόν, ο,τι είναι καλύτερο για σένα 💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πήγα σήμερα στο γιατρό!!

2.900 έφτασε το μωρό αλλά δεν γύρισε!! Έχει βολευτεί καθιστή!! 

Έχω άλλο ένα ραντεβού την επόμενη Τετάρτη και μάλλον τότε θα κλείσουμε ραντεβού για καισαρική!

Απο σήμερα σταματάω και το μαγνήσιο. 

 

Μου έδωσε η γιατρός μου και το τηλέφωνο της μαίας με την οποία συνεργάζεται! Εσείς θα έχετε μαία; Ξέρετε περίπου πόσο χρεώνουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Miss_I είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πήγα σήμερα στο γιατρό!!

2.900 έφτασε το μωρό αλλά δεν γύρισε!! Έχει βολευτεί καθιστή!! 

Έχω άλλο ένα ραντεβού την επόμενη Τετάρτη και μάλλον τότε θα κλείσουμε ραντεβού για καισαρική!

Απο σήμερα σταματάω και το μαγνήσιο. 

 

Μου έδωσε η γιατρός μου και το τηλέφωνο της μαίας με την οποία συνεργάζεται! Εσείς θα έχετε μαία; Ξέρετε περίπου πόσο χρεώνουν; 

Καλησπέρα, κ εγώ το σκέφτηκα να έχω μαια μαζί μου, αλλά ο γιατρός μου μού είπε ότι οι μαιες στην κλινική είναι έμπειρες κ υποστηρικτικες οπότε δεν έψαξα παραπάνω. Δεν ξέρω που μένεις γιατί σίγουρα οι τιμές από πόλη σε πόλη αλλάζουν. Η φίλη μου που γέννησε στην Αθήνα της κόστισε 500 ευρώ.

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου.

Βέβαια αν πας για καισαρική είναι τόσο απαραίτητη η μαια? Είχα στο νου μου ότι είναι πολύ βασικός ο ρόλος της στον φυσιολογικό τοκετό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Καλησπέρα, κ εγώ το σκέφτηκα να έχω μαια μαζί μου, αλλά ο γιατρός μου μού είπε ότι οι μαιες στην κλινική είναι έμπειρες κ υποστηρικτικες οπότε δεν έψαξα παραπάνω. Δεν ξέρω που μένεις γιατί σίγουρα οι τιμές από πόλη σε πόλη αλλάζουν. Η φίλη μου που γέννησε στην Αθήνα της κόστισε 500 ευρώ.

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου.

Βέβαια αν πας για καισαρική είναι τόσο απαραίτητη η μαια? Είχα στο νου μου ότι είναι πολύ βασικός ο ρόλος της στον φυσιολογικό τοκετό. 

Σ'ευχαριστώ πολύ!! ❤️

Την ώρα του τοκετού φαντάζομαι θα είναι απλά υποστηρικτικός ο ρόλος της! 

Τις 4 μέρες που θα μείνω στο μαιευτήριο θα είναι μαζί μου για να με βοηθάει κυρίως στο θηλασμό και να μου δείχνει πως να περιποιούμαι το μωρό (απ'ότι μου είπε η γιατρός μου). 

Θα την πάρω ένα τηλέφωνο να δω τι θα μου πει και θα αποφασίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Miss_I είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ!! ❤️

Την ώρα του τοκετού φαντάζομαι θα είναι απλά υποστηρικτικός ο ρόλος της! 

Τις 4 μέρες που θα μείνω στο μαιευτήριο θα είναι μαζί μου για να με βοηθάει κυρίως στο θηλασμό και να μου δείχνει πως να περιποιούμαι το μωρό (απ'ότι μου είπε η γιατρός μου). 

Θα την πάρω ένα τηλέφωνο να δω τι θα μου πει και θα αποφασίσω...

Ναι, σίγουρα η συμβολή της τις πρώτες ώρες κ μέρες είναι καθοριστική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαστε πιο κοντα απο ποτε!!!

Σαν πρωτοτοκη μανουλα εχω αγχωθει φουλ σημερα 37 εβδομαδων και ξεκινησαν κατι πονοι ασταματητοι χαμηλα στην κοιλια αλλα η μικρη ευτυχως κουνιέται το ειχατε και εσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Hope91 είπε:

Κοριτσια ειμαστε πιο κοντα απο ποτε!!!

Σαν πρωτοτοκη μανουλα εχω αγχωθει φουλ σημερα 37 εβδομαδων και ξεκινησαν κατι πονοι ασταματητοι χαμηλα στην κοιλια αλλα η μικρη ευτυχως κουνιέται το ειχατε και εσεις;;;

Καλησπέρα...38+3 σήμερα, αύριο ξεκινάει η τελευταία μου εβδομάδα, φτάσαμε σχεδόν στο τέλος!!!

Δεν έχω τους πόνους που περιγράφεις. Ανεπαίσθητα κάποιους πόνους περιόδου που έρχονται κ φεύγουν 2-3 φορές τη μέρα μπορεί να νιώσω. Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να έχω περισσότερους πόνους κ συσπάσεις ή αν θα γίνει μια κ έξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/10/2022 at 6:41 ΠΜ, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα, για να δούμε το τέλος αυτής της εβδομάδας θα βρει καμιά μας με το μωράκι της στην αγκαλιά? Εγώ έχω γιατρό το μεσημέρι, να δούμε πώς είναι η κατάσταση. Έχει καμιά σας πόνους ή πανάκια? Νιώθετε τίποτα? Εγώ αραιά και που κάτι ανεπαίσθητους πόνους περιόδου, αλλά όχι συστηματικά. 

Καλησπερα!!!!

Τελικα το γλυκο σου μηνυμα βρηκε εμενα με το μωρακι μου αγκαλια!!! 💙

Κοριτσια μου, γεννησα χθες το πρωι το αγορακι μου! Παρασκευη απογευμα εσπασαν τα νερα και γεννηθηκε Σαββατο πρωι, 38&3. Ειναι ενας κουκλος, δεν τον χορταινω! Ειμαι ακομα στο νοσοκομειο, θα βγω λογικα αυριο.

Και στα δικα σας ολες! Να ζησετε αυτη την εμπειρια οσο πιο ομορφα γινεται και να κρατησετε γερα μωρακια στην αγκαλια σας!!! 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα!!!!

Τελικα το γλυκο σου μηνυμα βρηκε εμενα με το μωρακι μου αγκαλια!!! 💙

Κοριτσια μου, γεννησα χθες το πρωι το αγορακι μου! Παρασκευη απογευμα εσπασαν τα νερα και γεννηθηκε Σαββατο πρωι, 38&3. Ειναι ενας κουκλος, δεν τον χορταινω! Ειμαι ακομα στο νοσοκομειο, θα βγω λογικα αυριο.

Και στα δικα σας ολες! Να ζησετε αυτη την εμπειρια οσο πιο ομορφα γινεται και να κρατησετε γερα μωρακια στην αγκαλια σας!!! 💙

Να το τό πρώτο μωράκι της ομάδας μας!!!! Να σας ζήσει, να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε 💙💙💙 κάθε καλό εύχομαι κοριτσαρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα!!!!

Τελικα το γλυκο σου μηνυμα βρηκε εμενα με το μωρακι μου αγκαλια!!! 💙

Κοριτσια μου, γεννησα χθες το πρωι το αγορακι μου! Παρασκευη απογευμα εσπασαν τα νερα και γεννηθηκε Σαββατο πρωι, 38&3. Ειναι ενας κουκλος, δεν τον χορταινω! Ειμαι ακομα στο νοσοκομειο, θα βγω λογικα αυριο.

Και στα δικα σας ολες! Να ζησετε αυτη την εμπειρια οσο πιο ομορφα γινεται και να κρατησετε γερα μωρακια στην αγκαλια σας!!! 💙

Να σου ζήσει κοπέλα μου μου ..γέρος και δυνατός ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η anthi_89 είπε:

Να το τό πρώτο μωράκι της ομάδας μας!!!! Να σας ζήσει, να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε 💙💙💙 κάθε καλό εύχομαι κοριτσαρα μου!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου! Αντε πλησιαζει και η δικη σου στιγμη να τον κρατησεις στην αγκαλια σου! Λιγες μερες εμειναν! 🥰💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Να σου ζήσει κοπέλα μου μου ..γέρος και δυνατός ♥️

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου! Με το καλο και σε σενα! Να σου πανε ολα τελεια! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα!!!!

Τελικα το γλυκο σου μηνυμα βρηκε εμενα με το μωρακι μου αγκαλια!!! 💙

Κοριτσια μου, γεννησα χθες το πρωι το αγορακι μου! Παρασκευη απογευμα εσπασαν τα νερα και γεννηθηκε Σαββατο πρωι, 38&3. Ειναι ενας κουκλος, δεν τον χορταινω! Ειμαι ακομα στο νοσοκομειο, θα βγω λογικα αυριο.

Και στα δικα σας ολες! Να ζησετε αυτη την εμπειρια οσο πιο ομορφα γινεται και να κρατησετε γερα μωρακια στην αγκαλια σας!!! 💙

ΩΩΩ Τι ωραία!!! 💙

Να σας ζήσει!! Να είναι γερός και τυχερός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου! Με το καλο και σε σενα! Να σου πανε ολα τελεια! ❤️❤️

Σε ευχαριστώ ...εγώ αύριο μπαίνω 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Miss_I είπε:

ΩΩΩ Τι ωραία!!! 💙

Να σας ζήσει!! Να είναι γερός και τυχερός!!! 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και σενα με το καλο σου ευχομαι να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2022 at 3:06 ΜΜ, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα!!!!

Τελικα το γλυκο σου μηνυμα βρηκε εμενα με το μωρακι μου αγκαλια!!! 💙

Κοριτσια μου, γεννησα χθες το πρωι το αγορακι μου! Παρασκευη απογευμα εσπασαν τα νερα και γεννηθηκε Σαββατο πρωι, 38&3. Ειναι ενας κουκλος, δεν τον χορταινω! Ειμαι ακομα στο νοσοκομειο, θα βγω λογικα αυριο.

Και στα δικα σας ολες! Να ζησετε αυτη την εμπειρια οσο πιο ομορφα γινεται και να κρατησετε γερα μωρακια στην αγκαλια σας!!! 💙

Κοριτσι μου τι υπεροχα νεα!!! Να σου ζησει ο κουκλος!!!!!!!!!!!! Παντα υγιης, ευτυχισμενος και τυχερος!! Θυμαμαι οτι φοβοσουν μην πασ με καισαρικη, πηγες με φυσιολογικο ε? Γεννησες ευκολα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Σε ευχαριστώ ...εγώ αύριο μπαίνω 💗

Εφτασε και η δικη σου στιγμη, λογικα θα εχεις γεννησει ηδη τωρα!!!! Ελπιζω ολα να πηγαν καλα και να εισαι καλα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/11/2022 at 8:38 ΜΜ, ο/η Hope91 είπε:

Κοριτσια ειμαστε πιο κοντα απο ποτε!!!

Σαν πρωτοτοκη μανουλα εχω αγχωθει φουλ σημερα 37 εβδομαδων και ξεκινησαν κατι πονοι ασταματητοι χαμηλα στην κοιλια αλλα η μικρη ευτυχως κουνιέται το ειχατε και εσεις;;;

Κοριτσι μου κι εγω ειχα για 3 μερες ξαφνικα πονους τυπου περιοδου!! Χθες δεν ειχα ομως! Κι εγω αγχωμενη ειμαι αν και νομιζω θα παω με καισαρικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...