Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε? @xrisanthi @Nat20 @Eleni25 @skorpina78@anthi_89 @Kleo1997 Συγγνωμη αν ξεχασα καποια στο tag

Καλημέρα κορίτσι!! Καλά είμαστε εμείς! Αν κ ραντεβου με το γιατρο μας εχουμε 15/6! Προς το παρον μου χει δωσει ξανα εξετασεις αιματος, ούρων, κολπικο επιχρισμα, ζαχαρο κ τοξοπλασμα! Σημερα 14 εβδ ακριβως κ νομιζω πως ένιωσα τα μικρακια μου! Για δευτερολεπτα κατι μπουρμπουλήθρες ένιωσα!! Αχχχχ! Εσυ είσαι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε? @xrisanthi @Nat20 @Eleni25 @skorpina78@anthi_89 @Kleo1997 Συγγνωμη αν ξεχασα καποια στο tag

Καλημερουδια ! Σε έχω μέρες στο μυαλό μου. Τί κάνεις πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Καλά είμαστε εμείς! Αν κ ραντεβου με το γιατρο μας εχουμε 15/6! Προς το παρον μου χει δωσει ξανα εξετασεις αιματος, ούρων, κολπικο επιχρισμα, ζαχαρο κ τοξοπλασμα! Σημερα 14 εβδ ακριβως κ νομιζω πως ένιωσα τα μικρακια μου! Για δευτερολεπτα κατι μπουρμπουλήθρες ένιωσα!! Αχχχχ! Εσυ είσαι καλα;

Καλημέρα!!! Ευτυχώς καλά προς το παρόν, ξεκούραση και τα απολύτως απαραίτητα.. αύριο θα επιστρέψω και στη δουλειά.. και εγώ νομίζω πως καταλαβαίνω κάτι, είναι νωρίς λέτε?? Πιο υποψιασμένη είμαι αυτή τη φορά βέβαια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημερουδια ! Σε έχω μέρες στο μυαλό μου. Τί κάνεις πώς είσαι?

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Καλά είμαστε εμείς! Αν κ ραντεβου με το γιατρο μας εχουμε 15/6! Προς το παρον μου χει δωσει ξανα εξετασεις αιματος, ούρων, κολπικο επιχρισμα, ζαχαρο κ τοξοπλασμα! Σημερα 14 εβδ ακριβως κ νομιζω πως ένιωσα τα μικρακια μου! Για δευτερολεπτα κατι μπουρμπουλήθρες ένιωσα!! Αχχχχ! Εσυ είσαι καλα;

Καλησπερα κοριτσια μου! Μπραβο @skorpina78κοριτσι μου εγω προς το παρον δεν αισθανομαι τιποτα μια φορα αισθανθηκα κατι σαν μπουρμπουληθρα αλλα νομιζω ηταν εντερο! Τωρα εχω ραντεβου την Παρασκευη και ανυπομονω να δω ολα ενταξει ! Ταυτοχρονα περιμενω και αποτελεσματα nipt test! Εγω ειμαι 15+ 2 σημερα εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Καλησπερα κοριτσια μου! Μπραβο @skorpina78κοριτσι μου εγω προς το παρον δεν αισθανομαι τιποτα μια φορα αισθανθηκα κατι σαν μπουρμπουληθρα αλλα νομιζω ηταν εντερο! Τωρα εχω ραντεβου την Παρασκευη και ανυπομονω να δω ολα ενταξει ! Ταυτοχρονα περιμενω και αποτελεσματα nipt test! Εγω ειμαι 15+ 2 σημερα εσεις?

Κ εγώ 15+1... προχωράμε κανονικά θέλω να πιστεύω! Αλλά αυτό το τεράστιο κενό του ενός μήνα που κάνουμε για να το ακούσουμε από τη μια επίσκεψη στην άλλη μου φαίνεται ατελείωτο! Δεν ξέρω τί κάνει εκεί μέσα 😋👀 εύχομαι να μεγαλώνει 💙 8/6 ραντεβού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε? @xrisanthi @Nat20 @Eleni25 @skorpina78@anthi_89 @Kleo1997 Συγγνωμη αν ξεχασα καποια στο tag

Καλησπεραααα καλά είμαστε δόξα τον Θεό ...13+2 σήμερα κ από σπτωματα μόνο το στήθος πονάει...έτσι ήμουν κ στην πρώτη εγκυμοσύνη😉...την Πέμπτη έχω αυχενική διαφάνεια κ ελπίζω να πάνε όλα καλά κ ίσως μάθουμε κ αν θα είναι κοριτσάκι η αγοράκι....εσείς κορίτσια στην ;υχενικη μάθατε τι θα είναι το μωράκι σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η anthi_89 είπε:

Κ εγώ 15+1... προχωράμε κανονικά θέλω να πιστεύω! Αλλά αυτό το τεράστιο κενό του ενός μήνα που κάνουμε για να το ακούσουμε από τη μια επίσκεψη στην άλλη μου φαίνεται ατελείωτο! Δεν ξέρω τί κάνει εκεί μέσα 😋👀 εύχομαι να μεγαλώνει 💙 8/6 ραντεβού...

Κι εμενα ατελειωτο μου φαινεται το διαστημα μεχρι επομενο υπερηχο θα ηθελανα πηγαινω καθε 2 εβδομαδες!! Κι εγω εχω μεγαλη αγωνια αν ολα συνεχιζουν και ειναι οκ!❤️

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

Καλησπεραααα καλά είμαστε δόξα τον Θεό ...13+2 σήμερα κ από σπτωματα μόνο το στήθος πονάει...έτσι ήμουν κ στην πρώτη εγκυμοσύνη😉...την Πέμπτη έχω αυχενική διαφάνεια κ ελπίζω να πάνε όλα καλά κ ίσως μάθουμε κ αν θα είναι κοριτσάκι η αγοράκι....εσείς κορίτσια στην ;υχενικη μάθατε τι θα είναι το μωράκι σας?

Εγω εμαθα ναι στην αυχενικη αλλα με επιφυλαξη😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε? @xrisanthi @Nat20 @Eleni25 @skorpina78@anthi_89 @Kleo1997 Συγγνωμη αν ξεχασα καποια στο tag

Γεια σου κοριτσι μου και σε ολα τα κοριτσια! 

Δεν γραφω συχνα γιατι τρεχω και δεν φτανω με τις μικρες. Πολυ δυσκολο οταν υπαρχουν και αλλα παιδακια, δουλεια, δουλειες στο σπιτι, καθολου βοηθεια κλπ.

Και γω νομισα οτι ενοιωσα κατι σαν μπουρμπουληθρα την προηγουμενη κυριακη (14&5) αλλα μαλλον ηταν εντερο γιατι δεν ξανα ενιωσα κατι. Ανησυχω λιγο γιατι δεν εχω κανενα συμπτωμα περα απο στηθος, και διαβασα οτι την τριτη φορα οι περισσοτερες το νοιωθουν στις 14 βδομαδες. Μακαρι να ειναι ολα καλα. Σημερα ειμαι 15&5, Τεταρτη εχω ραντεβου για να μαθω το φυλο.

Να απολαμβανετε ολες την εγκυμοσυνη σας και να προσεχετε! Οποτε βρισκω λιγο χρονο, σας διαβαζω! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

Καλησπεραααα καλά είμαστε δόξα τον Θεό ...13+2 σήμερα κ από σπτωματα μόνο το στήθος πονάει...έτσι ήμουν κ στην πρώτη εγκυμοσύνη😉...την Πέμπτη έχω αυχενική διαφάνεια κ ελπίζω να πάνε όλα καλά κ ίσως μάθουμε κ αν θα είναι κοριτσάκι η αγοράκι....εσείς κορίτσια στην ;υχενικη μάθατε τι θα είναι το μωράκι σας?

Καλησπέρα, ναι στην αυχενική το πρώτο που είδε ήταν το φύλο 💙 εύχομαι να το μάθεις με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Κ εγώ 15+1... προχωράμε κανονικά θέλω να πιστεύω! Αλλά αυτό το τεράστιο κενό του ενός μήνα που κάνουμε για να το ακούσουμε από τη μια επίσκεψη στην άλλη μου φαίνεται ατελείωτο! Δεν ξέρω τί κάνει εκεί μέσα 😋👀 εύχομαι να μεγαλώνει 💙 8/6 ραντεβού...

Την ίδια ανησυχία έχω κι εγώ! Τελευταία φορά τα είδα τα νινάκια μου 18/5 που πήγα στον γιατρό τα αποτελέσματα της αυχενικής! Τώρα πάλι στις 15/6 κ δε περνά ο καιρός με τίποτα! Κ είμαι ανήσυχη γιατί έχω ανα διαστήματα και κράμπες και πονάκια!! Όσο για το φύλο με κάθε επιφύλαξη μας είπε ένα κι ένα!! 🤗☺️👫🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Την ίδια ανησυχία έχω κι εγώ! Τελευταία φορά τα είδα τα νινάκια μου 18/5 που πήγα στον γιατρό τα αποτελέσματα της αυχενικής! Τώρα πάλι στις 15/6 κ δε περνά ο καιρός με τίποτα! Κ είμαι ανήσυχη γιατί έχω ανα διαστήματα και κράμπες και πονάκια!! Όσο για το φύλο με κάθε επιφύλαξη μας είπε ένα κι ένα!! 🤗☺️👫🥰

Τί τέλεια!!!💜💙 με το καλό να περάσει ο καιρός να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας όλες βρε κορίτσια μου !

Όσο για τις κράμπες και τα πονακια νομίζω είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα, όλες τα έχουμε λίγο πολύ. Μην πάει ο νους σου στο κακό! Όλα καλά θα πάνε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Καλησπέρα, ναι στην αυχενική το πρώτο που είδε ήταν το φύλο 💙 εύχομαι να το μάθεις με το καλό!

Ευχαριστώ πολυυυ για να δούμε ανυπομονώ να πάω την Πέμπτη να δω πρώτα πως όλα είναι πολύ καλή κ μακάρι να μάθουμε κ το φύλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Τί τέλεια!!!💜💙 με το καλό να περάσει ο καιρός να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας όλες βρε κορίτσια μου !

Όσο για τις κράμπες και τα πονακια νομίζω είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα, όλες τα έχουμε λίγο πολύ. Μην πάει ο νους σου στο κακό! Όλα καλά θα πάνε. 

Με το καλό να τα κρατήσουμε στην αγκαλίτσα μας όλες μας!

Μακάρι να μην ειναι κατι κακο τα πονακια κ οι κραμπες γιατι εγω πρωτη φορα εγκυος στα 43,5 μετα απο πολλα βασανα κοπο κ στην 8η προσπάθεια κ φοβαμαι μεχρι κ τον ισκιο μου!!! 🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!εγώ σήμερα είμαι 15+3 !!! Είχα ραντεβού την Παρασκευή και τώρα πάλι 21/6 ,ποιος περιμένει μέχρι τότε???και 90% είναι κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ArK. είπε:

Καλημέρα σας!εγώ σήμερα είμαι 15+3 !!! Είχα ραντεβού την Παρασκευή και τώρα πάλι 21/6 ,ποιος περιμένει μέχρι τότε???και 90% είναι κοριτσάκι!

Πολύ ωραία και τα δικά σου νέα!!! Με το καλό....

Θα βγάλουμε ποσοστά στο τέλος απο τα μέλη της ομάδας πόσα θα είναι αγόρια κ πόσα κορίτσια χαχαχχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Με το καλό να τα κρατήσουμε στην αγκαλίτσα μας όλες μας!

Μακάρι να μην ειναι κατι κακο τα πονακια κ οι κραμπες γιατι εγω πρωτη φορα εγκυος στα 43,5 μετα απο πολλα βασανα κοπο κ στην 8η προσπάθεια κ φοβαμαι μεχρι κ τον ισκιο μου!!! 🫣

Πολύ λογικό να νιώθεις έτσι! Κ εγω όσο κοντεύω στην 21η εβδομάδα τρέμω, γιατί πριν 7 μήνες έχασα το μωρό μου σε εκείνη την εβδομάδα ενώ ήταν μια χαρά υγιέστατο! Όμως, όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ θα χαλαρώνουμε και θα μας φεύγει το τρελό άγχος! Η 8η και εύχομαι η τυχερή σου φορά, που θα είναι 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/5/2022 at 9:48 ΠΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε? @xrisanthi @Nat20 @Eleni25 @skorpina78@anthi_89 @Kleo1997 Συγγνωμη αν ξεχασα καποια στο tag

Γεια σας βρε παιδιά ..τι κάνετε πως είστε .?? Εγώ ειχσ περάσει ένα διάστημα όχι και τόσο καλό ...είχα λίγο αίμα πριν λίγες εβδομάδες σταμάτησε απευθείας αναγκάστηκα ξανά άρχισα προγεστερόνη ...είναι λόγο της αγωγής που παίρνω , μετά είχα ένα βήχα άλλο πράγμα ..τελικά ήταν ψυχολογικο ...μου έφυγε δόξα το θεό ..είπα στην Παναγία να με βοήθησει ..

 

Όσο αναφορα για το φύλο μας είπε η ζυγαριά πάει στο κορίτσι αλλά δεν το πιστεύω ...και την άλλη φορά 80 τις εκατό αγόρι μας λέγανε και επειδή κάναμε τροφοβλάστη βγήκε ότι ήταν κορίτσι ...οπότε κρατάω μικρό καλάθι ..κορίτσια ανυπομονώ να γεννήσω αλήθεια σας το λέω .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Πολύ λογικό να νιώθεις έτσι! Κ εγω όσο κοντεύω στην 21η εβδομάδα τρέμω, γιατί πριν 7 μήνες έχασα το μωρό μου σε εκείνη την εβδομάδα ενώ ήταν μια χαρά υγιέστατο! Όμως, όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ θα χαλαρώνουμε και θα μας φεύγει το τρελό άγχος! Η 8η και εύχομαι η τυχερή σου φορά, που θα είναι 🤞🤞

Πόσο λυπάμαι κοπέλα μου!! Απο τι το έχασες στην 21η; Σου είπε ο γιατρος;

Όλα να πάνε καλά για όλες μας!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Πόσο λυπάμαι κοπέλα μου!! Απο τι το έχασες στην 21η; Σου είπε ο γιατρος;

Όλα να πάνε καλά για όλες μας!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Απλά σπασαν τα νερά ένα πρωί. Στην καλλιέργεια που μου πήρε ο γιατρός μου βρέθηκε ουρεοπλασμα, αλλά και πάλι δεν μπορεί να ενοχοποιηθει αυτό 100% γιατί πολλές γυναίκες το έχουν μέχρι το τέλος και δε συμβαίνει κάτι αντίστοιχο. Δεν ξέρουμε σίγουρα και δε θα μάθουμε και ποτέ, μπορεί να ήταν τυχαίο γεγονός. Μου είπαν οι γιατροί, για 2 με εξεταζαν εκείνη την περίοδο, ότι μπορεί να συμβεί κ αυτό. Να κάνει μια σύσπαση η μήτρα και να σπάσουν  τα νερά! Τώρα βέβαια κάνω συνέχεια καλλιέργεια να είμαστε σίγουροι! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Μια ερώτηση ήθελα να κάνω σε σχέση με τα utrogestan.. προκαλούν όντως πρήξιμο και κατακράτηση? Η κοιλιά μου από τότε που τα ξεκίνησα αν και 15 εβδομάδων φαίνεται για τουλάχιστον 7 μηνών.. και δεν τρώω κάτι παραπάνω από αυτά που έτρωγα.. έχει συμβεί και σε κάποια άλλη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Eleni25 είπε:

Καλησπέρα!!!Μια ερώτηση ήθελα να κάνω σε σχέση με τα utrogestan.. προκαλούν όντως πρήξιμο και κατακράτηση? Η κοιλιά μου από τότε που τα ξεκίνησα αν και 15 εβδομάδων φαίνεται για τουλάχιστον 7 μηνών.. και δεν τρώω κάτι παραπάνω από αυτά που έτρωγα.. έχει συμβεί και σε κάποια άλλη? 

Καλημέρα, τί να σου πω, και εγώ το παίρνω από την 5η εβδομάδα και έχω φτάσει στην 16η, αλλά δεν μπορώ να πω ότι η κοιλιά μου είναι ιδιαίτερα μεγάλη ή πρησμένη! Το διάβασες στο φυλλάδιο που εσωκλειεται στο κουτί με τα χάπια ή το έχεις ακούσει? Ίσως θα ηταν καλό να ρωτήσεις το γιατρό σου να το δείτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα, τί να σου πω, και εγώ το παίρνω από την 5η εβδομάδα και έχω φτάσει στην 16η, αλλά δεν μπορώ να πω ότι η κοιλιά μου είναι ιδιαίτερα μεγάλη ή πρησμένη! Το διάβασες στο φυλλάδιο που εσωκλειεται στο κουτί με τα χάπια ή το έχεις ακούσει? Ίσως θα ηταν καλό να ρωτήσεις το γιατρό σου να το δείτε. 

Ναι οπωσδήποτε θα το αναφέρω.. αναγράφεται στο φύλλο οδηγιών το οίδημα γενικά. Όπως και να χει , ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eleni25 είπε:

Ναι οπωσδήποτε θα το αναφέρω.. αναγράφεται στο φύλλο οδηγιών το οίδημα γενικά. Όπως και να χει , ευχαριστώ πολύ!!

Μπορεί κ να ναι όπως τα λες! Όμως για απο 28/3 έως 18/5 επινα 8 ουτρο των 200 καθημερινά κ φουσκωμα δεν είχα! Παρ ολα αυτα τα χω ελαττώσει στα 3 καθημερινά κ βρίσκομαι 14η εβδ + 3 ημ με διδυμάκια κ η κοιλίτσα μου φούσκωσε λιγάκι απο τα νινάκια μου όχι απο κιλά γιατι δεν εχω πάρει ουτε ενα αντίθετα μέχρι στιγμής χανω…κανω διατροφή για να χω περιθώριο! Εύχομαι κάθε καλό κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μπορεί κ να ναι όπως τα λες! Όμως για απο 28/3 έως 18/5 επινα 8 ουτρο των 200 καθημερινά κ φουσκωμα δεν είχα! Παρ ολα αυτα τα χω ελαττώσει στα 3 καθημερινά κ βρίσκομαι 14η εβδ + 3 ημ με διδυμάκια κ η κοιλίτσα μου φούσκωσε λιγάκι απο τα νινάκια μου όχι απο κιλά γιατι δεν εχω πάρει ουτε ενα αντίθετα μέχρι στιγμής χανω…κανω διατροφή για να χω περιθώριο! Εύχομαι κάθε καλό κορίτσι μου!!

Εγώ 3 των 200 παίρνω μέχρι στιγμής και  προσέχω κ εγώ γενικά τι τρώω, αλλά μου φάνηκε πολύ απότομο 😄😄. . Ευχαριστώ πολύ, και σε σένα να πάνε ολα καλά και με το καλό τα μωράκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μπορεί κ να ναι όπως τα λες! Όμως για απο 28/3 έως 18/5 επινα 8 ουτρο των 200 καθημερινά κ φουσκωμα δεν είχα! Παρ ολα αυτα τα χω ελαττώσει στα 3 καθημερινά κ βρίσκομαι 14η εβδ + 3 ημ με διδυμάκια κ η κοιλίτσα μου φούσκωσε λιγάκι απο τα νινάκια μου όχι απο κιλά γιατι δεν εχω πάρει ουτε ενα αντίθετα μέχρι στιγμής χανω…κανω διατροφή για να χω περιθώριο! Εύχομαι κάθε καλό κορίτσι μου!!

Εγω εχω παρει ηδη 3-4 κιλα κοριτσια απτο πολυ καθησιο λογω πλακουντα!!🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...