Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άχνη γραμμή τεστ εγκυμοσύνης


GeorgiaLili22

Recommended Posts

Καλησπέρα σας έκανα τεστ εγκυμοσύνης ένα βγήκε θετικό με άχνη γραμμή και ένα άλλο αρνητικό.Την ημέρα της πράξης είχα ωορρηξία.Πήγα για εξέταση αναμένω τα αποτελέσματα εσείς τι λέτε ; Έχετε εμπειρία πάνω σε αυτό; Είμαι 21 ετών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η GeorgiaLili22 είπε:

Καλησπέρα σας έκανα τεστ εγκυμοσύνης ένα βγήκε θετικό με άχνη γραμμή και ένα άλλο αρνητικό.Την ημέρα της πράξης είχα ωορρηξία.Πήγα για εξέταση αναμένω τα αποτελέσματα εσείς τι λέτε ; Έχετε εμπειρία πάνω σε αυτό; Είμαι 21 ετών 

Καλησπέρα πιστεύω αφού είχες αχνό θετικό τεστ μάλλον  είσαι εγκυος περίμενε  τα αποτελέσματα αίματος βέβαια για να είσαι 100% σίγουρη… ελπίζω να εχεις το αποτέλεσμα που εσύ επιθυμείς οποίο και αν είναι αυτό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η GeorgiaLili22 είπε:

Καλησπέρα σας έκανα τεστ εγκυμοσύνης ένα βγήκε θετικό με άχνη γραμμή και ένα άλλο αρνητικό.Την ημέρα της πράξης είχα ωορρηξία.Πήγα για εξέταση αναμένω τα αποτελέσματα εσείς τι λέτε ; Έχετε εμπειρία πάνω σε αυτό; Είμαι 21 ετών 

καλημέρα! έχεις πολλές πιθανότητες να είσαι έγκυος από τη στιγμή που βρήκες θετικό τεστ. πήρες τα αποτελέσματα της χοριακής; προσπαθείτε για παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...