Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αιματολόγος - Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες και καλό κουράγιο σε κα΄θε προσπάθεια! Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον καλό αιματολόγο στη Θεσσαλονίκη ? Μετά από δυο αποτυχημένες εξωσωματικές θα ήθελα και τη γνώμη ενός αιματολόγου. Φαίνεται να υπάρχει θέμα στο εμφύτευση γιατί στη γονιμοποίηση όλα πήγαν καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Alexia23 είπε:

Καλησπέρα σε όλες και καλό κουράγιο σε κα΄θε προσπάθεια! Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον καλό αιματολόγο στη Θεσσαλονίκη ? Μετά από δυο αποτυχημένες εξωσωματικές θα ήθελα και τη γνώμη ενός αιματολόγου. Φαίνεται να υπάρχει θέμα στο εμφύτευση γιατί στη γονιμοποίηση όλα πήγαν καλά. 

Την Λευκού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexia23 είπε:

Καλησπέρα σε όλες και καλό κουράγιο σε κα΄θε προσπάθεια! Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον καλό αιματολόγο στη Θεσσαλονίκη ? Μετά από δυο αποτυχημένες εξωσωματικές θα ήθελα και τη γνώμη ενός αιματολόγου. Φαίνεται να υπάρχει θέμα στο εμφύτευση γιατί στη γονιμοποίηση όλα πήγαν καλά. 

Και εγώ για τη Λευκού θα σου πω... Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 9/2/2022 at 1:33 ΜΜ, ο/η Alexia23 είπε:

Σας ευχχαριστώ!

Λευκου και πάλι λευκου!!! Άνθρωπος και εξαιρετική επιστήμονας! Εγώ πήγα γιατί είχε η αδερφή μου ιστορικό αποβολή και θρομβοφιλιας....πήγα προληπτικό, μ έκανε εξετάσεις και καρυοτυπο  καρυοτυπος δικός ν κ τ αντρα φυσικολογικοτας....εγώ όμως έχω οριακά ανεβασμένα αντιπηκτικα λύκου και μ έδωσε σλαοσπιρ των 100 ένα καφέ βράδυ, γιατί αυτό οφείλεται για αποβολές ,δυσκολία σύλληψης εμφυτευσης κλπ

Προσπαθούμε και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...