Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούργια και εντελώς άσχετη με το κεφάλαιο εξωσωματική SOS


Recommended Posts

Kαλησπέρα ❤️

Ξεκινάω διαδικασίες εξωσωματικής, και μαλλον πρεπει να αρχίσω από την  έρευνα για το που.

Γενικά φοβαμαι τις ορμόνες, θα ηθελα να παω καπου που θα με προσέξουν, θα με αντιμετωπίσουν σαν ανθρωπο και δεν θα με μπουκώσουν με φάρμακα που δεν ειναι απαραίτητα απλα και μονο για να αυξήσουν τα ποσοστά επιτυχίας της κλινικής…

Η γυναικολόγος μου ειναι στο ΛΗΤΩ, η ίδια δεν κανει εξωσωματική αλλα φαντάζομαι θα με παραπέμψει σε κάποιον εκει. Το ΛΗΤΩ θεωρείται καλο για εξωσωματική; Εχει καλο έμβρυολόγο;

Ποιες κλινικές θα προτείνατε;

Ευχαριστώ :) 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lavender είπε:

Kαλησπέρα ❤️

Ξεκινάω διαδικασίες εξωσωματικής, και μαλλον πρεπει να αρχίσω από την  έρευνα για το που.

Γενικά φοβαμαι τις ορμόνες, θα ηθελα να παω καπου που θα με προσέξουν, θα με αντιμετωπίσουν σαν ανθρωπο και δεν θα με μπουκώσουν με φάρμακα που δεν ειναι απαραίτητα απλα και μονο για να αυξήσουν τα ποσοστά επιτυχίας της κλινικής…

Η γυναικολόγος μου ειναι στο ΛΗΤΩ, η ίδια δεν κανει εξωσωματική αλλα φαντάζομαι θα με παραπέμψει σε κάποιον εκει. Το ΛΗΤΩ θεωρείται καλο για εξωσωματική; Εχει καλο έμβρυολόγο;

Ποιες κλινικές θα προτείνατε;

Ευχαριστώ :) 

 

 

 

 

Έλα στο θέμα "μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής " ώστε να το δούνε πιο πολλές κοπέλες και να σε βοηθήσουν.  Εγώ ζω στο εξωτερικό οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω στις ερωτήσεις. 

Έχω κάνει προσπάθειες με κλομιφερ και φυσιολογική σύλληψη  και εγώ τον γιο μου και 1 εξωσωματική η οποία ήταν θετική αλλά δυστυχώς δεν συνεχίστηκε. 

Θα σου πω ότι η κλομιφερ παρόλο που ήταν ένα χαπάκι μου δημιούργησαν πιο πολλά θέματα απ ότι στην εξωσωματική οι ενέσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έλα στο θέμα "μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής " ώστε να το δούνε πιο πολλές κοπέλες και να σε βοηθήσουν.  Εγώ ζω στο εξωτερικό οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω στις ερωτήσεις. 

Έχω κάνει προσπάθειες με κλομιφερ και φυσιολογική σύλληψη  και εγώ τον γιο μου και 1 εξωσωματική η οποία ήταν θετική αλλά δυστυχώς δεν συνεχίστηκε. 

Θα σου πω ότι η κλομιφερ παρόλο που ήταν ένα χαπάκι μου δημιούργησαν πιο πολλά θέματα απ ότι στην εξωσωματική οι ενέσεις. 

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...