Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα εμβρυομεταφορας


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια! 

Εμβρυομεταφορα στις 31/1/22 και ακολουθώ πιστά τις οδηγίες που μου έδωσαν.. Σπίτι ξεκούραση κτλ.. 

Χθες ανησύχησα γιατί είδα λίγο αχνό καφέ στο εσώρουχο. Και σήμερα το πρωί στο σκούπισμα μια ίνα καφέ υγρό.. Έχω πόνους περιόδου κ το στήθος μου πρησμένο πολύ.. 

Έχω αγχωθεί λέτε να μην πέτυχε? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eva1978 είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 

Εμβρυομεταφορα στις 31/1/22 και ακολουθώ πιστά τις οδηγίες που μου έδωσαν.. Σπίτι ξεκούραση κτλ.. 

Χθες ανησύχησα γιατί είδα λίγο αχνό καφέ στο εσώρουχο. Και σήμερα το πρωί στο σκούπισμα μια ίνα καφέ υγρό.. Έχω πόνους περιόδου κ το στήθος μου πρησμένο πολύ.. 

Έχω αγχωθεί λέτε να μην πέτυχε? 

 

Κοπελα μου καλη επιτυχια! Δεν βγαινει άκρη με συμπτωματα μη κοιτας τιποτα..από προγεστεονη θα ειναι και τα αλλα φαρμακα διότι προχθες εκανες ετ !! το καφε που λες μπορει να ειναι κ αιμα εμφυτευσης που λενε ..αλλα δεν ειανι απαραιτητο να το εχουν ολες .ευχομαι σε λιγες μερες να μας γραψεις μια θετικη ωραιότατη χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοπελα μου καλη επιτυχια! Δεν βγαινει άκρη με συμπτωματα μη κοιτας τιποτα..από προγεστεονη θα ειναι και τα αλλα φαρμακα διότι προχθες εκανες ετ !! το καφε που λες μπορει να ειναι κ αιμα εμφυτευσης που λενε ..αλλα δεν ειανι απαραιτητο να το εχουν ολες .ευχομαι σε λιγες μερες να μας γραψεις μια θετικη ωραιότατη χοριακη!!

Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι όλα να πάνε καλά! ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Kopelles mou kalimera, tin kyriaki 13.02.2022 exw kanei emvriometafora, kai apo xthes exw periergous ponous, den kserw an einai ponoi periodou kai wres wres niwthw kai kapsimo, exei tixei se kamia na exei auta ta simptomata apo tin 2i mera metaforas? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...