Μετάβαση σε περιεχόμενο

6 η μέρα μετά από έμβρυο μεταφορά


Mary13

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου ..είμαι στην 2 η προσπάθεια( πρώτη ήταν αποτυχία )είμαι 6η ημέρα έμβρυο μεταφοράς με βλαστοκυστες 5 ημερών και δεν έχω κανένα συμπτώμα…. Λέτε να μην πέτυχε ; 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, καλή επιτυχία! Η απουσία συμπτωμάτων δεν είναι ένδειξη αποτυχίας. Εγώ δεν ειχα κανένα σύμπτωμα και ήμουν έγκυος σε δίδυμα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mary13 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου ..είμαι στην 2 η προσπάθεια( πρώτη ήταν αποτυχία )είμαι 6η ημέρα έμβρυο μεταφοράς με βλαστοκυστες 5 ημερών και δεν έχω κανένα συμπτώμα…. Λέτε να μην πέτυχε ; 😕

Όπως σου είπε η @Jaipur! Mην ανησυχείς καθόλου! Εγώ έφτασα στον 4ο σχεδόν με δίδυμα και δεν έχω ακόμη καθολου συμπτώματα! Αν δεν τα έβλεπα στον υπέρηχο δεν θα το πίστευα.

Κάνε υπομονή λίγες μερούλες. Την 10η θα πας για χοριακή? Εγώ επειδή είχα το ίδιο άγχος με σένα είχα κα΄νει κι δυο τεστ πρώιμης ανίχνευσης πριν την χοριακή. Αλλά δεν θέλω να σε επηρεάσω. Η χοριακή είναι το πιο αξιόπιστο μέσο όπως ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...