Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

@MyElpida Η φέτα πχ που την πουλάνε σε κιλά ή μεγαλύτερη συσκευασία και έχει κ το υγρό! Σε πλαστικό κουτάκι με υγρό αυτό απαγορεύεται! Το τυρι που είναι σε συσκευασία αεροστεγώς δεν απαγορεύεται κ ακόμα κ το τυρι που θα σου κόψουν κ εκείνο αεροστεγώς ήταν δεν ήταν μεσα σε ζουμί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Όσες έχετε παρακολουθήσει το σεμινάριο της MNB για την εγκυμοσύνη, είπε η μαία ότι απαγορεύονται τα συσκευασμένα τριμμένα τυριά! Δεν καταλαβαίνω βρε κορίτσια, γιατί να τα αποφύγουμε; Ρώτησα αλλά δεν απάντησε.. Εγώ θεωρούσα καλύτερα τα συσκευασμένα, πιο ασφαλή, παρά να μου κόψει ο υπάλληλος ο οποίος φοράει τα ίδια γάντια σε όλα τα τυριά και μπορεί προηγουμένως να έχει κόψει μπλε τυρί για παράδειγμα.. Με προβλημάτισε.. Πφφφ προσοχή το ένα προσοχή το άλλο, τελικά τίποτα δεν μένει να φάμε 😭

Καλημέρα!!!!!! Καλύτερα να πάρεις οδηγίες από το γιατρό σου!!!! Εμένα πχ με έχει τελείως ελεύθερη!!!! Αρκεί να είναι όλα καλά ψημένα και καλά πλυμένα!!!! Κ προς το παρόν είμαστε μια χαρά!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@MyElpida Η φέτα πχ που την πουλάνε σε κιλά ή μεγαλύτερη συσκευασία και έχει κ το υγρό! Σε πλαστικό κουτάκι με υγρό αυτό απαγορεύεται! Το τυρι που είναι σε συσκευασία αεροστεγώς δεν απαγορεύεται κ ακόμα κ το τυρι που θα σου κόψουν κ εκείνο αεροστεγώς ήταν δεν ήταν μεσα σε ζουμί 

Εγώ μόνο τέτοια φέτα παίρνω τόσο καιρό!!!! Κ φτου φτου είμαι μια χαρά !!!! Κ ούτε ο γιατρός Μ είχε πει κάτι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Εγώ μόνο τέτοια φέτα παίρνω τόσο καιρό!!!! Κ φτου φτου είμαι μια χαρά !!!! Κ ούτε ο γιατρός Μ είχε πει κάτι!!!! 

Κ εγώ έτυχε να πάρω τέτοια φέτα και από έξω που έφαγα τέτοιες συσκευασίες έχουν φαντάζομαι φτάνει να το φας σχετικά νωρις γιατι αναπτύσσουν πιο γρήγορα μικρόβια λόγο της υγρασιασ! Γενικά πολλά λένε κ οπως βλέπουμε κ οι γιατροί άλλοι απαγορεύουν κάποια πράγματα άλλοι δε τα απαγορεύουν! Εγώ πχ μολις πέρασε το τρίμηνο έφαγα τόνο σε κονσέρβα δεν άντεχα ήθελα να φάω είναι το μόνο σε ψαρι που θέλω να τρώω…η γιατρος μου είπε άμα θέλω να φάω να φάω αλλά όχι κάθε μέρα! Και πήρα κάτι βιολογικούς κ τρώω όποτε το πεθυμησω! Άλλοι γιατροί δεν λένε κάτι…και οι μανάδες μας μια χαρά μας γέννησαν κ τότε δεν τα ήξεραν όλα αυτά…εγώ έχω φίλη μου π της απαγόρευσαν το μέλι δεν ξέρω γιατί αλλά της το απαγόρευσε έχω άλλη φίλη τρώει κ μαγιονέζα! Ο κάθε ενας ρωτάει τον γιατρο του και ότι του πει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Katerina. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Πως είστε σήμερα?

Καλημέρα! Ξύπνησα πριν λίγο με πόνους ψηλά, πάνω από τον αφαλό...προς τη μέση κυρίως. Δεν ξέρω πώς θα κυλήσει...Σαν κράμπες μοιάζουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλημέρα! Ξύπνησα πριν λίγο με πόνους ψηλά, πάνω από τον αφαλό...προς τη μέση κυρίως. Δεν ξέρω πώς θα κυλήσει...Σαν κράμπες μοιάζουν.

Σε εχει ξαναπιασει ? Όλο και κάτι θα έχουμε από δω και πέρα πιστευω.εγω δεν μπορώ να κοιμηθώ σχεδόν καθόλου.δεν βολεύομαι με κανένα τρόπο και έχει αρχίσει και με πονάει και η μέση μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Εγώ καλά είμαι. Είπα να μην πάρω χάπι για την αναγουλα αλλα δεν γίνεται. Γενικά στο δεύτερο τρίμηνο είχα καταφέρει να το παίρνω ανά 3 μέρες. 

Άλλα τώρα στο τρίτο τρίμηνο ξανά έχω τα του πρώτου τριμήνου. Οπότε πρέπει να πίνω κάθε μέρα. Ααααχ θέλω να τελειώσει όλο αυτό με την αναγουλα. 

Κατά τα άλλα. Δυσκολεύομαι στην κίνηση. Με πονάει και ο προσαγωγος. Και Για να αλλάξω πλευρά όταν είμαι ξαπλωμένη από την μια στην άλλη δυσκολεύει το πράγμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια και απο μένα....μια από τα ίδια η αυπνία καλά κρατεί....κάποιες μέρες είμαι πολύ βαρια με τη κοιλιά δε μπορώ να γυρίσω πλευρά..κάποιες άλλες είναι ΄λίγο πιο υποφερτό ....

Καούρες έχω ακόμα καίει ο λαιμός μου παίρνει φωτιά...χαχαχα κατά τ αλλά ΄όλο κάτι φτιάχνουμε για το μωρό προετοιμασίες και περιμένουμε την αλλα βδομάδα να πάμε γιατρό...να δουμε τι γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ δυσκολεύομαι στην κίνηση,μερικές μέρες νιώθω πολύ βαριά,άλλες πάλι καλύτερα. Το βράδυ βέβαια δυσκολεύει πολύ η κατάσταση.

@babyblue94σε έχουν πιάσει τόσο πολύ ε?λένε ότι πολλά συμπτώματα του 1ου τριμήνου επιστρέφουν και στο 3ο.

@Mairy22να σου πω την αλήθεια και εγώ έχω λίγες καούρες αλλά το παλεύω ακόμη δεν είναι πολύ έντονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina. είπε:

Σε εχει ξαναπιασει ? Όλο και κάτι θα έχουμε από δω και πέρα πιστευω.εγω δεν μπορώ να κοιμηθώ σχεδόν καθόλου.δεν βολεύομαι με κανένα τρόπο και έχει αρχίσει και με πονάει και η μέση μου.

Ναι, με έχει ξαναπιάσει αλλά όχι τόσο έντονα όπως σήμερα. Κράτησε καμιά ώρα περίπου και απλά κάποια στιγμή με άφησε. Ίσως πιεζόταν κάτι. Εννοείται κι εγώ αϋπνίες φουλ κι εκατό φορές τουαλέτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Εγώ καλά είμαι! Αλλά ξέρετε με τις αϋπνίες κ τις δυσκολίες. Είναι κάποιες μέρες που ούτε να περπατήσω δεν θέλω! 🤣 Ειδικά τα βράδια ρε κορίτσια στον ύπνο...εγώ πιάνομαι αρκετά. Πώς κοιμαστε έχετε βρει κάπως να βολευεστε??? Εγώ κοιμάμαι στο πλάι αλλά με πονανε τα μπούτια μου πλέον 🤣🤣🤣🤷🤷🤷🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Εγώ καλά είμαι! Αλλά ξέρετε με τις αϋπνίες κ τις δυσκολίες. Είναι κάποιες μέρες που ούτε να περπατήσω δεν θέλω! 🤣 Ειδικά τα βράδια ρε κορίτσια στον ύπνο...εγώ πιάνομαι αρκετά. Πώς κοιμαστε έχετε βρει κάπως να βολευεστε??? Εγώ κοιμάμαι στο πλάι αλλά με πονανε τα μπούτια μου πλέον 🤣🤣🤣🤷🤷🤷🤷

Δεν κοιμάμαι απλά....Άσε ταλαιπωρία...όλη νύχτα ξάγρυπνη...τη μέρα αδρανής και σαν ζόμπι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια από τα ίδια δεν βρίσκω θεση να βολευτώ.οπως και να κάτσω πονάω.

@Μαργαρίτσ εσυ πλησιάζεις κιόλας οπότε σίγουρα είναι πιο δύσκολα.σε βλεπει καθε βδομαδα τωρα ?Έχετε προγραμματίσει τοκετό η όταν σπάσουν τα νερά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια 

Πήγα γιατρό πάλι σήμερα να με δει.. είχα ραντεβού και με την μαία μου πριν μπω για το ραντεβού με τον γιατρό μας είπε καποια πράγματα για τον τοκετο..

το μωρακι ακόμα ψηλά δεν λέει να κατέβει η άτιμη λίγο κάνω ασκήσεις αλλά τίποτα ακόμα ελπίζω μέχρι να έρθει εκείνη η ώρα να πέσει και άλλο σε μια βδομαδα θα πάω πάλι να με δει.. 

το βράδυ μπορω κοιμάμαι μόνο όταν αλλαζω πλευρό δυσκολεύομαι ή όταν πάω να σηκωθώ από το κρεβατι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Πήγα γιατρό πάλι σήμερα να με δει.. είχα ραντεβού και με την μαία μου πριν μπω για το ραντεβού με τον γιατρό μας είπε καποια πράγματα για τον τοκετο..

το μωρακι ακόμα ψηλά δεν λέει να κατέβει η άτιμη λίγο κάνω ασκήσεις αλλά τίποτα ακόμα ελπίζω μέχρι να έρθει εκείνη η ώρα να πέσει και άλλο σε μια βδομαδα θα πάω πάλι να με δει.. 

το βράδυ μπορω κοιμάμαι μόνο όταν αλλαζω πλευρό δυσκολεύομαι ή όταν πάω να σηκωθώ από το κρεβατι 

Μπράβο που μιλησες με τη μαία πολύ σημαντικό να γνωριστείτε λίγο καλύτερα.και εσύ κοντεύεις κορίτσι μου...υπομονή θα κατέβει δεν βοηθάει και ο καιρός για να μπορείς να περπατάς αρκετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina. είπε:

Μπράβο που μιλησες με τη μαία πολύ σημαντικό να γνωριστείτε λίγο καλύτερα.και εσύ κοντεύεις κορίτσι μου...υπομονή θα κατέβει δεν βοηθάει και ο καιρός για να μπορείς να περπατάς αρκετά 

Ναι θα κάνουμε συνάντηση πάλι την άλλη βδομαδα με την μαία πριν τον γιατρό καμία ώρα να μου πει μερικά πράγματα για τον θηλασμό τελικά νομίζω καλά έκανα και την πήρα και την μαία 

δυσκολεύομαι με το περπάτημα έχει και πολύ ζεστη έχουν γίνει τα πόδια μου νταούλια πολύ πρήξιμο και θέλει ώρες περπάτημα δεν βγαίνουν με τίποτα τόσες ώρες..  τουλάχιστον οι ασκήσεις με την μπάλα που μου έδωσε η μαία ειναι εύκολες μπορω και τις κάνω..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Υπομονή κορίτσια! Λίγο ακόμη σας έμεινε και σύντομα θα έχετε αγκαλιά τα μπεμπάκια σας ❤️ 

Πες μας τα νέα σου, τι κάνει το μωράκι σου ?πως είναι?εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina. είπε:

Πες μας τα νέα σου, τι κάνει το μωράκι σου ?πως είναι?εσύ πως είσαι?

Είμαστε και οι δυο καλά 😊

ο μπεμπακος έχει βγει από την εντατική και είναι σε κουνακι. Μου τον δίνουν 4 φορές τη μέρα για αγκαλια και τάισμα. Είναι τοοοοοσο καλός ❤️ Είναι τώρα 2040. Ελπίζουμε μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας να έχει φτάσει τα 2200 να τον πάρουμε σπίτι. Αρχίσαμε πια να ετοιμάζουμε και το δωμάτιο του για να τον υποδεχτούμε αν και δε νομίζω να τον αφήνω από τα χέρια μου όταν τον πάρουμε μετά απ όλο αυτό που ζήσαμε. 
 

Εγώ μετράω μέρες και προσπαθώ να συνέλθω γιατί τόσο ψυχολογικά όσο και σωματικά έχω περάσει πολύ δύσκολα αυτούς τους δυο μήνες. 
 

υπομονή κορίτσια, έχετε όλες μπει στην τελική ευθεία. Λίγα πονάκια τώρα αλλά θα τα ξεχάσετε όλα μόλις πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας.

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την εξαιρετική παρέα όλους αυτούς τους μήνες ❤️❤️❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueheart είπε:

Είμαστε και οι δυο καλά 😊

ο μπεμπακος έχει βγει από την εντατική και είναι σε κουνακι. Μου τον δίνουν 4 φορές τη μέρα για αγκαλια και τάισμα. Είναι τοοοοοσο καλός ❤️ Είναι τώρα 2040. Ελπίζουμε μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας να έχει φτάσει τα 2200 να τον πάρουμε σπίτι. Αρχίσαμε πια να ετοιμάζουμε και το δωμάτιο του για να τον υποδεχτούμε αν και δε νομίζω να τον αφήνω από τα χέρια μου όταν τον πάρουμε μετά απ όλο αυτό που ζήσαμε. 
 

Εγώ μετράω μέρες και προσπαθώ να συνέλθω γιατί τόσο ψυχολογικά όσο και σωματικά έχω περάσει πολύ δύσκολα αυτούς τους δυο μήνες. 
 

υπομονή κορίτσια, έχετε όλες μπει στην τελική ευθεία. Λίγα πονάκια τώρα αλλά θα τα ξεχάσετε όλα μόλις πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας.

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την εξαιρετική παρέα όλους αυτούς τους μήνες ❤️❤️❤️ 

 

Πήγαν όλα καλά κοπέλα μου λίγο υπομονή ακόμα και θα είστε στο σπίτι σας ήταν όντως δύσκολη αυτοί οι δυο μήνες που περάσατε 

Σίγουρα θα πέρασες ζόρια και κουραστικές και ψυχολογικά και σωματικά δεν ήταν εύκολο να εχεις το μωρακι σου μακριά από εσενα αλλα μόλις πάτε σπίτι σας πιστεύω θα περάσουν όλα και θα βρείτε τους ρυθμούς σας θα ηρεμήσετε και θα είστε αχώριστοι μετά 😊💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας κάνω έκπληξη!!! Χθες απόγευμα 😊τλκ έσπασαν τα νερά. Γέννησα με καισαρική γιατί το μωρό ήταν πολύ ψηλά και υπήρχαν ακόμα δύο αναποδιες. Θα σας τα γράψω όλα αναλυτικά σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Να σας κάνω έκπληξη!!! Χθες απόγευμα 😊τλκ έσπασαν τα νερά. Γέννησα με καισαρική γιατί το μωρό ήταν πολύ ψηλά και υπήρχαν ακόμα δύο αναποδιες. Θα σας τα γράψω όλα αναλυτικά σύντομα.

Να σας ζήσει κοπέλα μου ❤️ Γερή και τυχερή να είναι! Ελπίζω όλα να πήγαν καλά. Περιμένουμε τα νέα σου μόλις μπορέσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Είμαστε και οι δυο καλά 😊

ο μπεμπακος έχει βγει από την εντατική και είναι σε κουνακι. Μου τον δίνουν 4 φορές τη μέρα για αγκαλια και τάισμα. Είναι τοοοοοσο καλός ❤️ Είναι τώρα 2040. Ελπίζουμε μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας να έχει φτάσει τα 2200 να τον πάρουμε σπίτι. Αρχίσαμε πια να ετοιμάζουμε και το δωμάτιο του για να τον υποδεχτούμε αν και δε νομίζω να τον αφήνω από τα χέρια μου όταν τον πάρουμε μετά απ όλο αυτό που ζήσαμε. 
 

Εγώ μετράω μέρες και προσπαθώ να συνέλθω γιατί τόσο ψυχολογικά όσο και σωματικά έχω περάσει πολύ δύσκολα αυτούς τους δυο μήνες. 
 

υπομονή κορίτσια, έχετε όλες μπει στην τελική ευθεία. Λίγα πονάκια τώρα αλλά θα τα ξεχάσετε όλα μόλις πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας.

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την εξαιρετική παρέα όλους αυτούς τους μήνες ❤️❤️❤️ 

 

Μπράβο κορίτσι μου, πολύ χαίρομαι που είστε καλά και το μωράκι σου δυναμώνει μέρα με τη μέρα.εύχομαι γρήγορα να τον πάρετε σπίτι σας και είμαι σίγουρη δεν θα τον αφήνεις απ την αγκαλιά σου όλη μέρα.συνεχισε να είσαι δυνατή για το μωράκι σου και να δείχνεις αυτή την αντοχή και όλα θα είναι μακρινά σε λίγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Να σας κάνω έκπληξη!!! Χθες απόγευμα 😊τλκ έσπασαν τα νερά. Γέννησα με καισαρική γιατί το μωρό ήταν πολύ ψηλά και υπήρχαν ακόμα δύο αναποδιες. Θα σας τα γράψω όλα αναλυτικά σύντομα.

Να σας ζήσει κοπέλα μου το μωράκι σας.οποτε μπορέσεις θα περιμένουμε τα νέα σου.σημασια έχει να είστε και οι δύο καλά.πολλα φιλιά και αγκαλιές και στις δύο σας❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...