Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αφαίρεση σάλπιγγας


sofh98

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια πριν 6 μήνες δυστυχώς είχα εξωμήτρια κύηση και αφαίρεση δεξιάς σάλπιγγας οι προσπάθειες είναι πολλές από τότε και κάθε μήνα παίρνουμε (0) μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει περάσει κάτι παρόμοιο να μου πει ποτε και αν έμεινε δεν ξέρω τι έχει επηρεάσει αλλά το άγχος είναι μεγάλο για την επόμενη φορά μήπως ξανά συμβεί πιστεύεται η μετάβαση κατευθείαν σε εξωσωματική θα είναι καλύτερα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η sofh98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πριν 6 μήνες δυστυχώς είχα εξωμήτρια κύηση και αφαίρεση δεξιάς σάλπιγγας οι προσπάθειες είναι πολλές από τότε και κάθε μήνα παίρνουμε (0) μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει περάσει κάτι παρόμοιο να μου πει ποτε και αν έμεινε δεν ξέρω τι έχει επηρεάσει αλλά το άγχος είναι μεγάλο για την επόμενη φορά μήπως ξανά συμβεί πιστεύεται η μετάβαση κατευθείαν σε εξωσωματική θα είναι καλύτερα ;

Συγγενής μου μετά από δύο χρόνια συνολικής προσπάθειας με μια σάλπιγγα με φυσικό τρόπο έμεινε έγκυος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η sofh98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πριν 6 μήνες δυστυχώς είχα εξωμήτρια κύηση και αφαίρεση δεξιάς σάλπιγγας οι προσπάθειες είναι πολλές από τότε και κάθε μήνα παίρνουμε (0) μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει περάσει κάτι παρόμοιο να μου πει ποτε και αν έμεινε δεν ξέρω τι έχει επηρεάσει αλλά το άγχος είναι μεγάλο για την επόμενη φορά μήπως ξανά συμβεί πιστεύεται η μετάβαση κατευθείαν σε εξωσωματική θα είναι καλύτερα ;

Η κουμπάρα μου με μια σάλπιγγα πριν λίγο καιρό γέννησε το δεύτερο παιδάκι τής... βέβαια και τις δύο φορές προσπαθούσε πάνω από ένα χρόνο αλλά τελικά δικαιώθηκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...