Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2022❤️💙❤️💙


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα...

Εγώ είχα 3 μέρες καθυστέρηση και πήγα σήμερα και έκανα μια χοριακη και βγήκε 85.69....αμέσως πήρα τον γιατρό μου και μου φωναζε στο τηλέφωνο" είσαι έγκυος.. είσαι έγκυος...είσαι έγκυος..."

Μου είπε να κάνω μια επαναληπτική χοριακη σε 4 μέρες να δούμε ότι ανεβαίνει φυσιολογικά και να ξεκινήσω να παίρνω προγεστερόνη...

Εύχομαι πραγματικά μα πάνω όλα καλά γιατί προσπαθούσαμε περίπου 2 χρόνια και είχαμε ταλαιπωρηθεί πολύ!!!!

Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 427
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...

Εγώ είχα 3 μέρες καθυστέρηση και πήγα σήμερα και έκανα μια χοριακη και βγήκε 85.69....αμέσως πήρα τον γιατρό μου και μου φωναζε στο τηλέφωνο" είσαι έγκυος.. είσαι έγκυος...είσαι έγκυος..."

Μου είπε να κάνω μια επαναληπτική χοριακη σε 4 μέρες να δούμε ότι ανεβαίνει φυσιολογικά και να ξεκινήσω να παίρνω προγεστερόνη...

Εύχομαι πραγματικά μα πάνω όλα καλά γιατί προσπαθούσαμε περίπου 2 χρόνια και είχαμε ταλαιπωρηθεί πολύ!!!!

Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω...

Συγχαρητηριααααααααααα!!!!! Το θαύμα των Χριστουγέννων κ για εσένα! Εύχομαι να πάνε όλα τελεια!!!!!!!!!!! 
❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Riaki2022 είπε:

Συγχαρητηριααααααααααα!!!!! Το θαύμα των Χριστουγέννων κ για εσένα! Εύχομαι να πάνε όλα τελεια!!!!!!!!!!! 
❤️❤️❤️

Ναι πραγματικά το θαύμα των Χριστουγέννων....και όταν στόλιζα το δέντρο έλεγα με κλάματα πάλι στόλιζω το δέντρο μας και πάλι δεν έχω μωράκι στην κοιλίτσα μου και ήμουν τόσο στεναχωρημένη πραγματικά...

Αλλά ευτυχώς ήρθε και για εμάς το θαυματακι μας....παρακαλάω την Παναγίτσα να μας πάνε ολα καλά και να,έρθει με το καλό το μωράκι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...

Εγώ είχα 3 μέρες καθυστέρηση και πήγα σήμερα και έκανα μια χοριακη και βγήκε 85.69....αμέσως πήρα τον γιατρό μου και μου φωναζε στο τηλέφωνο" είσαι έγκυος.. είσαι έγκυος...είσαι έγκυος..."

Μου είπε να κάνω μια επαναληπτική χοριακη σε 4 μέρες να δούμε ότι ανεβαίνει φυσιολογικά και να ξεκινήσω να παίρνω προγεστερόνη...

Εύχομαι πραγματικά μα πάνω όλα καλά γιατί προσπαθούσαμε περίπου 2 χρόνια και είχαμε ταλαιπωρηθεί πολύ!!!!

Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω...

Συγχαρητήρια μπράβο ευχόμαι ότι καλυτερο μια τέλεια εγκυμοσύνη κορίτσι μου 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...

Εγώ είχα 3 μέρες καθυστέρηση και πήγα σήμερα και έκανα μια χοριακη και βγήκε 85.69....αμέσως πήρα τον γιατρό μου και μου φωναζε στο τηλέφωνο" είσαι έγκυος.. είσαι έγκυος...είσαι έγκυος..."

Μου είπε να κάνω μια επαναληπτική χοριακη σε 4 μέρες να δούμε ότι ανεβαίνει φυσιολογικά και να ξεκινήσω να παίρνω προγεστερόνη...

Εύχομαι πραγματικά μα πάνω όλα καλά γιατί προσπαθούσαμε περίπου 2 χρόνια και είχαμε ταλαιπωρηθεί πολύ!!!!

Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω...

Αρχικά, ένα μπράβο στον γιατρό που το ζει και αυτός μαζί σου. Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να πάνε τα πάντα τέλεια. Εγώ τώρα γύρισα από τον γιατρό. Είδαμε τους σάκους. Καρδούλα δεν ακούσαμε ακόμα γιατί τλκ ήταν πολύ νωρίς. Σε καμιά δεκαριά μέρες τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...

Εγώ είχα 3 μέρες καθυστέρηση και πήγα σήμερα και έκανα μια χοριακη και βγήκε 85.69....αμέσως πήρα τον γιατρό μου και μου φωναζε στο τηλέφωνο" είσαι έγκυος.. είσαι έγκυος...είσαι έγκυος..."

Μου είπε να κάνω μια επαναληπτική χοριακη σε 4 μέρες να δούμε ότι ανεβαίνει φυσιολογικά και να ξεκινήσω να παίρνω προγεστερόνη...

Εύχομαι πραγματικά μα πάνω όλα καλά γιατί προσπαθούσαμε περίπου 2 χρόνια και είχαμε ταλαιπωρηθεί πολύ!!!!

Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω...

Συγχαρητηρια!!! Με το καλό λοιπόν!! Καλως ήρθες στην ομάδα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Αρχικά, ένα μπράβο στον γιατρό που το ζει και αυτός μαζί σου. Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να πάνε τα πάντα τέλεια. Εγώ τώρα γύρισα από τον γιατρό. Είδαμε τους σάκους. Καρδούλα δεν ακούσαμε ακόμα γιατί τλκ ήταν πολύ νωρίς. Σε καμιά δεκαριά μέρες τώρα...

Τέλεια.. συγχαρητήρια και σε σένα κοπέλα μου και με το καλό να ακούσετε την καρδουλα....όλα καλά να πάνε σε όλες μας εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα...εχω μια απορία.. σκέφτομαι μήπως η χοριακη μου θα έπρεπε να είναι λίγο μεγαλύτερη;;Η τελευταία μου περίοδος ήταν 9/12 και την 29η μέρα χθες δηλαδή που την έκανα ήταν 85,69...

Πιστεύετε ότι είναι εντάξει Η θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον 100..ρωτάω γιατί κάτι τέτοιο διάβασα και έχω λιγο αγχωθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια καλημερα...εχω μια απορία.. σκέφτομαι μήπως η χοριακη μου θα έπρεπε να είναι λίγο μεγαλύτερη;;Η τελευταία μου περίοδος ήταν 9/12 και την 29η μέρα χθες δηλαδή που την έκανα ήταν 85,69...

Πιστεύετε ότι είναι εντάξει Η θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον 100..ρωτάω γιατί κάτι τέτοιο διάβασα και έχω λιγο αγχωθεί...

Καλημερα εγώ όταν έκανα την πρώτη Χοριακη το χαρτί που πηρα από το εργαστήριο λέει 3η εβδομάδα -4η εβδομαδα το νούμερο είναι από 50 έως 400.. Αλλά νομίζω αυτά αλλάζουν από εργαστήριο σε εργαστήριο.. Εσένα δεν σου έδωσε αποτελέσματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημερα εγώ όταν έκανα την πρώτη Χοριακη το χαρτί που πηρα από το εργαστήριο λέει 3η εβδομάδα -4η εβδομαδα το νούμερο είναι από 50 έως 400.. Αλλά νομίζω αυτά αλλάζουν από εργαστήριο σε εργαστήριο.. Εσένα δεν σου έδωσε αποτελέσματα? 

Ναι μου έδωσε αποτελέσματα και γράφει 2-4 εβδομάδες 100-400...για αυτό λέω μήπως είναι λίγο μικρη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Ναι μου έδωσε αποτελέσματα και γράφει 2-4 εβδομάδες 100-400...για αυτό λέω μήπως είναι λίγο μικρη;;

Μίλησες με τον γιατρό σου? Σου ειπε να ξανά πας για επαναληπτική εξέταση? Εμένα θυμάμαι με είχε πει πιο σημαντικό είναι να υπάρχει αυξήσει τις επόμενες μέρες τις Χοριακης έχουν πει κορίτσια με πολυ μικρές Χοριακες είχε κανονική εξέλιξη η εγκυμοσύνη.. Εγώ να σου πω την γνώμη μου πάντως δεν μου φαίνεται κακό το νουμερο.. Επίσης θα μπορουσες να πας σε ένα άλλο μικροβιολογικό να ξανά κανεις.. Εμένα το 100 για 2η εβδομάδα εγκυμοσύνης μου φαίνεται λίγο μεγάλο δεν ξέρω.. Θυμάμαι κοπέλα ήταν έγκυος εδώ στο φόρουμ και πήγε σε ένα εργαστήριο και δεν την έβγαλε καλά αποτελέσματα και τελικά πήγε σε άλλο και ήταν έγκυος η κοπέλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Ναι μου έδωσε αποτελέσματα και γράφει 2-4 εβδομάδες 100-400...για αυτό λέω μήπως είναι λίγο μικρη;; 

Όχι, καλά είναι γιατί και αυτά τα νούμερα ενδεικτικά είναι. Εμένα το έγραφε σαν υποσημείωση από κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Όχι, καλά είναι γιατί και αυτά τα νούμερα ενδεικτικά είναι. Εμένα το έγραφε σαν υποσημείωση απ

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μίλησες με τον γιατρό σου? Σου ειπε να ξανά πας για επαναληπτική εξέταση? Εμένα θυμάμαι με είχε πει πιο σημαντικό είναι να υπάρχει αυξήσει τις επόμενες μέρες τις Χοριακης έχουν πει κορίτσια με πολυ μικρές Χοριακες είχε κανονική εξέλιξη η εγκυμοσύνη.. Εγώ να σου πω την γνώμη μου πάντως δεν μου φαίνεται κακό το νουμερο.. Επίσης θα μπορουσες να πας σε ένα άλλο μικροβιολογικό να ξανά κανεις.. Εμένα το 100 για 2η εβδομάδα εγκυμοσύνης μου φαίνεται λίγο μεγάλο δεν ξέρω.. Θυμάμαι κοπέλα ήταν έγκυος εδώ στο φόρουμ και πήγε σε ένα εργαστήριο και δεν την έβγαλε καλά αποτελέσματα και τελικά πήγε σε άλλο και ήταν έγκυος η κοπέλα.. 

 

Ναι μου είπε να κάνω μια επαναληπτική σε 4 μέρες μέρες να δούμε ότι ανεβαίνει φυσιολογικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Ναι μου είπε να κάνω μια επαναληπτική σε 4 μέρες μέρες να δούμε ότι ανεβαίνει φυσιολογικά...

Ναι το διάβασα μετά ότι ο γιατρός σου είπε ότι είσαι έγκυος! Αφου το λέει ο γιατρός σου να μην στεναχωριέσαι καθόλου για το νούμερο σου.. θα πας να κάνεις την επαναληπτική και θα είναι μια χαρά 😀 μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια καλημερα...εχω μια απορία.. σκέφτομαι μήπως η χοριακη μου θα έπρεπε να είναι λίγο μεγαλύτερη;;Η τελευταία μου περίοδος ήταν 9/12 και την 29η μέρα χθες δηλαδή που την έκανα ήταν 85,69...

Πιστεύετε ότι είναι εντάξει Η θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον 100..ρωτάω γιατί κάτι τέτοιο διάβασα και έχω λιγο αγχωθεί...

Καλημέρα!! Μια χαρά είναι η χοριακή σου!! Δεν μπορείς να ξέρεις ακριβώς ποτέ έγινε η σύλληψη οπότε η τιμές γενικά διαφέρουν από κοπέλα σε κοπέλα..εγώ για παράδειγμα την πρώτη φορά είχα 26,7 και ήμουν στην 25 μέρα του κύκλου..κάθε δύο μέρες διπλασιάζεται!! Οπότε μην αγχώνεσαι μια χαρά είναι η τιμή σου και σε 4 μέρες που θα ξανά κάνεις θα ηρεμήσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Εγώ σήμερα ειμαι στην 7 εβδομάδα και 3 μέρες.. Είχα κάτι αναγουλες τις τελευταίες μέρες και το στομάχι χάλια μου έχει κοπεί η όρεξη δεν μπορώ να φαω σημερα έκανα και τον πρώτο μου εμετό δυσκολευομαι αρκετά με το φαγητό και βλέπω σαν να αδυνάτισα λίγο μισό κιλό κάτω.. Εσείς πως ειστε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια Εγώ σήμερα ειμαι στην 7 εβδομάδα και 3 μέρες.. Είχα κάτι αναγουλες τις τελευταίες μέρες και το στομάχι χάλια μου έχει κοπεί η όρεξη δεν μπορώ να φαω σημερα έκανα και τον πρώτο μου εμετό δυσκολευομαι αρκετά με το φαγητό και βλέπω σαν να αδυνάτισα λίγο μισό κιλό κάτω.. Εσείς πως ειστε? 

Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα σχεδόν. Μόνο τσιμπήματα πού και πού στη μήτρα και πρησμένο στήθος που έρχεται και φεύγει. Από την άλλη έχω πολύ όρεξη για φαγητό και πρέπει να προσέχω γιατί ήδη από πριν την εγκυμοσύνη είχα καμιά δεκαριά κιλά παραπάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα σχεδόν. Μόνο τσιμπήματα πού και πού στη μήτρα και πρησμένο στήθος που έρχεται και φεύγει. Από την άλλη έχω πολύ όρεξη για φαγητό και πρέπει να προσέχω γιατί ήδη από πριν την εγκυμοσύνη είχα καμιά δεκαριά κιλά παραπάνω. 

Πόσο εβδομάδων είσαι? Στήθος και εμένα μια ποναει πολυ που με ξυπνάει το βράδυ απο τον πονο και μετά την άλλη μέρα δεν με ποναει τόσο..πονακια στην κοιλιά εχω και εγώ.. Ελπίζω να μην με κρατήσει πολυ αυτό γιατί νιώθω σαν άρρωστη που δεν μπορώ να φάω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια Εγώ σήμερα ειμαι στην 7 εβδομάδα και 3 μέρες.. Είχα κάτι αναγουλες τις τελευταίες μέρες και το στομάχι χάλια μου έχει κοπεί η όρεξη δεν μπορώ να φαω σημερα έκανα και τον πρώτο μου εμετό δυσκολευομαι αρκετά με το φαγητό και βλέπω σαν να αδυνάτισα λίγο μισό κιλό κάτω.. Εσείς πως ειστε? 

Elk κ εγώ μια από τα ίδια… 7 κ 6 είμαι κ έχω καούρες, αναγούλες, ξυπνάω το βράδυ με πόνο στο στομάχι… δε ξέρω τι να φάω,,. Με βοήθησε προχθές μια κούπα γάλα που ήπια περιέργως… γενικά έχω ανακατοσουρες κ το βράδυ Κ δυσκολεύομαι να φάω… θα ρωτήσω το γιατρό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πόσο εβδομάδων είσαι? Στήθος και εμένα μια ποναει πολυ που με ξυπνάει το βράδυ απο τον πονο και μετά την άλλη μέρα δεν με ποναει τόσο..πονακια στην κοιλιά εχω και εγώ.. Ελπίζω να μην με κρατήσει πολυ αυτό γιατί νιώθω σαν άρρωστη που δεν μπορώ να φάω.. 

Στην 6 εβδομάδα είμαι σύμφωνα με τον υπέρηχο προχθές. Είναι νωρίς ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Elk κ εγώ μια από τα ίδια… 7 κ 6 είμαι κ έχω καούρες, αναγούλες, ξυπνάω το βράδυ με πόνο στο στομάχι… δε ξέρω τι να φάω,,. Με βοήθησε προχθές μια κούπα γάλα που ήπια περιέργως… γενικά έχω ανακατοσουρες κ το βράδυ Κ δυσκολεύομαι να φάω… θα ρωτήσω το γιατρό…

Έτσι ακριβώς και εγώ το βράδυ με τρυπάει το στομάχι δυσκολευομαι να κοιμηθώ..  Και εγώ θα τον ρωτήσω μήπως μπορω να κάνω κάτι είναι να παω σε μια βδομαδα κανονικά να με δεί αλλά σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού για νωρίτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έτσι ακριβώς και εγώ το βράδυ με τρυπάει το στομάχι δυσκολευομαι να κοιμηθώ..  Και εγώ θα τον ρωτήσω μήπως μπορω να κάνω κάτι είναι να παω σε μια βδομαδα κανονικά να με δεί αλλά σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού για νωρίτερα.. 

εγώ θα πάω αύριο όποτε θα σου πω!!!!  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

εγώ θα πάω αύριο όποτε θα σου πω!!!!  ❤️

Ναι αν μπορέσεις στείλε μου να με πείς 🙂. Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ είμαι στην 7 εβδομάδα...(κανονικά σύμφωνα με την περίοδο είμαι περισσότερο αλλά έχω μεγάλους κύκλους κ είδαμε στον υπέρηχο πως πιθανόν πρόκειται για καθυστερημένη σύλληψη οπότε είναι μια εβδομάδα πίσω)

Εγώ σε αντίθεση με την πρώτη μου εγκυμοσύνη τώρα νιώθω αρκετά κουρασμένη ειδικά τα πρωινά...γενικά κοιμάμαι καλά γιατί το παιδάκι μου είναι σχεδόν 3χρονων οπότε είμαστε καλά με τον ύπνο αλλά όμως ξυπνάω κουρασμένη χωρίς καθόλου δύναμη...πιο μετά μέσα στην ημέρα βέβαια επανέρχομαι!!!Αυτό είναι το κύριο σύμπτωμα μου πλέον κ κάποιοι ελάχιστοι πόνοι περιόδου μικρής έντασης....

Καούρες είχα στο τελευταίο τρίμηνο της πρώτης εγκυμοσύνης μου κ δεν είχα βρει τρόπο να τις αντιμετωπίσω. Εμετούς δεν είχα κ μέχρι στιγμής δεν έχω αλλά από αυτά που μου είπε η μαία μου προληπτικά κ γενικά έχω ακούσει άλλες μαμάδες...βοηθούν μικρά κ συχνά γεύματα με φρυγανιές,κρακερακια,ρύζι, μπανάνα (βοηθάει στην αποφύγει αφυδάτωσης άμα κάνεις πολλούς εμετούς) γενικά θέλει ελαφριά γεύματα κ λίγο λίγο με προσπάθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας.. και εγώ έτσι είμαι κορίτσια οι αναγούλες είναι όλη μέρα..το πρωί το περισσότερο! Αλλά για το πρωί διάβασα να τρώω κάτι στεγνό πριν σηκωθω και αυτό με έχει βοηθήσει πολύ, τρώω λίγο παστέλι αλλά και η φρυγανιά βοηθάει..Και εγώ έχω χάσει ένα κιλό γιατί τρώω λίγο και με το ζόρι..

Όσον αφορά τις καούρες που έχω και εγώ το βράδυ (χθες ξύπνησα από το πόνο στο στομάχι)..Ρώτησα το γιατρό μου και μου είπε να μη τρώω το βράδυ η κάτι πολύ ελαφρύ..δε ξέρω αν θα πετύχει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...