Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανάγκη


Recommended Posts

Παρέλαβα από το μέλος Αntonia2 και φρούτα.. είχαμε σίγουρα δύο εβδομάδες να μπει φρούτο. Μόλις είδαν και τη Μερέντα, τους φτιάχνω κρέπα γλυκιά, προσθέτουμε Μερέντα και μπανάνα. Το πρώτο που ζήτησαν. Τι να πω;;; Δεν έχω λόγια.. έχω όσπρια, ζυμαρικά. Όλα τα απαραίτητα , μου δώσατε μια αγκαλιά , μια τεράστια βοηθεια. Σας υπέρ υπέρ ευχαριστώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Παρέλαβα από το μέλος Αntonia2 και φρούτα.. είχαμε σίγουρα δύο εβδομάδες να μπει φρούτο. Μόλις είδαν και τη Μερέντα, τους φτιάχνω κρέπα γλυκιά, προσθέτουμε Μερέντα και μπανάνα. Το πρώτο που ζήτησαν. Τι να πω;;; Δεν έχω λόγια.. έχω όσπρια, ζυμαρικά. Όλα τα απαραίτητα , μου δώσατε μια αγκαλιά , μια τεράστια βοηθεια. Σας υπέρ υπέρ ευχαριστώ. 

Κοριτσι κου γλυκο ελπιζω να βοηθησαμε στο ελαχιστο!!! Να χαιρεσαι τα κοριτσια σου και να εχετε καλες γιορτες με υγεια!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρέλαβα από το μέλος bestrong μια δωροεπιταγη για το σουπερμάρκετ my market. Δεν έχει χρησιμοποιηθεί όλη. Δεν έχει χρεισιμοποιηθει όλη, αλλά σίγουρα θα χρησιμοποιηθεί σε κρεατικο.. σήμερα έφτιαξα κοτόπουλο με πατάτες και τρελάθηκαν από την χαρά τούς, που είδαμε ότι άναψε ο φούρνος.. υπέρ υπέρ ευχαριστώ.. γενικώς ευχαριστώ για όλη την βοήθεια από τα μέλη που έχω λάβει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ PM ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Παρέλαβα από το μέλος bestrong μια δωροεπιταγη για το σουπερμάρκετ my market. Δεν έχει χρησιμοποιηθεί όλη. Δεν έχει χρεισιμοποιηθει όλη, αλλά σίγουρα θα χρησιμοποιηθεί σε κρεατικο.. σήμερα έφτιαξα κοτόπουλο με πατάτες και τρελάθηκαν από την χαρά τούς, που είδαμε ότι άναψε ο φούρνος.. υπέρ υπέρ ευχαριστώ.. γενικώς ευχαριστώ για όλη την βοήθεια από τα μέλη που έχω λάβει. 

Κορίτσι μου να είστε γερές και το νέο έτος να σας φέρει μόνο χαρές στο σπιτικό σας! Καλές γιορτές να έχετε! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/12/2021 at 6:56 ΜΜ, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Παρέλαβα από το μέλος bestrong μια δωροεπιταγη για το σουπερμάρκετ my market. Δεν έχει χρησιμοποιηθεί όλη. Δεν έχει χρεισιμοποιηθει όλη, αλλά σίγουρα θα χρησιμοποιηθεί σε κρεατικο.. σήμερα έφτιαξα κοτόπουλο με πατάτες και τρελάθηκαν από την χαρά τούς, που είδαμε ότι άναψε ο φούρνος.. υπέρ υπέρ ευχαριστώ.. γενικώς ευχαριστώ για όλη την βοήθεια από τα μέλη που έχω λάβει. 

Καλημέρα κορίτσι μου. Θέλεις να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα σε ποιο κατάστημα πήρες την δωροεπιταγή κ τα στοιχεία σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/12/2021 at 11:13 ΠΜ, ο/η Zeta. είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Θέλεις να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα σε ποιο κατάστημα πήρες την δωροεπιταγή κ τα στοιχεία σου;

Δεν με αφήνει να στείλω πρώτη προσωπικά μηνύματα, συγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα αλλά δεν είχα μεγκαμπαιτ. Αλλά πριν λίγο ανακάλυψα ότι η βονταφον προσφέρει απεριόριστα δωρεάν για λίγες μέρες και έτσι μπόρεσα και μπηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιώθω την ανάγκη τώρα που φτάνουμε στο τέλος του 2021, να ευχαριστήσω θερμά ξανά τα άτομα που με βοήθησαν να μπορω να ανταπεξέλθω . Μπορεί το δέντρο να μην έχει δώρα, δεν έχει σημασία αλλά έπρεπε να βλέπατε πως έκαναν τα κορίτσια μου σήμερα που φτιάξαμε ένα κέικ.. αύριο πάω να πάρω κοτόπουλο και χυμούς που μου ζήτησαν και θα έχουμε ένα γεύμα και εμείς την πρωτοχρονιά. Σας ευχαριστώ γιατί αυτό το κέικ που έφτιαξα το οφείλω σε εσάς.. και για καλή μου τύχη το Φεβρουάριο επιστρέφει ένα ζευγάρι από Αθήνα και άκουσαν για εμένα και μου ζήτησαν αν μπορώ να πηγαίνω να καθαρίζω το σπίτι τους 4 φορές την εβδομάδα.. ελπίζω να μην σας κούρασα με το σεντόνι που εγραψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/12/2021 at 5:45 ΜΜ, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Παρελαβα από το μέλος margitc ένα κιβώτιο με ένα σωρό πράγματα και λιχουδιές, τις οποίες τις μοίρασαν ανά ημερα και είπαν πως θα τις τρώνε. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι χαρά πήραν.. τα τρόφιμα πολλά. Υπέρ ευχαριστώ για όλα. 

Θέλω κ εγω να βοηθήσω. Στείλε μου πληροφορίες για το σούπερ μάρκετ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Θέλω κ εγω να βοηθήσω. Στείλε μου πληροφορίες για το σούπερ μάρκετ 

Δωροεπιταγη στο σούπερ μάρκετ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Δωροεπιταγη στο σούπερ μάρκετ 

Δεν μπορώ ακόμη να στείλω Πρωτη προσωπικά μηνύματα. Άμα μου στείλετε μπορώ να σας απαντήσω όμως κανονικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 22/12/2021 at 11:13 ΠΜ, ο/η Zeta. είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Θέλεις να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα σε ποιο κατάστημα πήρες την δωροεπιταγή κ τα στοιχεία σου;

Κυρία Ζέτα σας ευχαριστώ θερμά για ολα. Όπως επίσης και ένα μέλος που δεν ξέρω. Δεν μου ανέφεραν ονόματα. Τα χρησιμοποίησα σήμερα, πήρα φρούτα, δημητριακά, μπάρες, αλεύρι, σαμπουάν αφρολουτρο, μαλακτικη. Ειλικρινά χιλιοευχαριστω. Δεν έχω λόγια. Και δεν το ξέραμε και τα κορίτσια και να μου λένε μαμά τελειώνει αυτό και χάρηκαν πάρα πολύ μόλις είδαν τα πράγματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/12/2021 at 12:29 ΜΜ, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Σου έστειλα μήνυμα 😀

Σας βρήκα μαζί με την δωροεπιταγη του μέλους Ζέτα τα ψώνισα σήμερα. Σας χιλιοευχαριστω γράφω στο πιο πάνω ποστ τι πήρα κιόλας και τι χαρά μου δώσατε. Είχε δίκιο ένα μέλος που είπε ότι να μην μου στείλετε όλα μαζί την ίδια στιγμή. Πραγματικά σας χιλιοευχαριστω. Μου έχετε δώσει τόση αγάπη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Σας βρήκα μαζί με την δωροεπιταγη του μέλους Ζέτα τα ψώνισα σήμερα. Σας χιλιοευχαριστω γράφω στο πιο πάνω ποστ τι πήρα κιόλας και τι χαρά μου δώσατε. Είχε δίκιο ένα μέλος που είπε ότι να μην μου στείλετε όλα μαζί την ίδια στιγμή. Πραγματικά σας χιλιοευχαριστω. Μου έχετε δώσει τόση αγάπη. 

Μέσα από την καρδιά μου❤️ ❤️

Ελπίζουμε όλες να ορθοποδήσετε σύντομα και να βρείτε σύντομα μια δουλειά. Μακάρι να μπορούσαμε να βοηθήσουμε και σε αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Κυρία Ζέτα σας ευχαριστώ θερμά για ολα. Όπως επίσης και ένα μέλος που δεν ξέρω. Δεν μου ανέφεραν ονόματα. Τα χρησιμοποίησα σήμερα, πήρα φρούτα, δημητριακά, μπάρες, αλεύρι, σαμπουάν αφρολουτρο, μαλακτικη. Ειλικρινά χιλιοευχαριστω. Δεν έχω λόγια. Και δεν το ξέραμε και τα κορίτσια και να μου λένε μαμά τελειώνει αυτό και χάρηκαν πάρα πολύ μόλις είδαν τα πράγματα. 

Να είσαι καλά κορίτσι μου κ δυνατή για τα παιδάκια σου.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Δεν μπορώ να μην το μοιραστώ μαζί σας, γιατί πραγματικά με βοηθήσατε. Το ζευγάρι από την Αθήνα που σας έλεγα δεν ήρθε. Αλλά, τώρα που ανοίγει ο καιρός πήγα σε δύο σπίτια για καθάρισμα. 5 ευρώ την ώρα. Σκεφτείτε την χαρά της μεγάλης μου όταν της έδωσα χαρτζιλίκι για να πάει σχολείο. Είναι στο γυμνάσιο γι'αυτό. Ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Μου δίνετε δύναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Συγνώμη που ξαναγράφω , με έχετε βοηθήσει και θα σας είμαι ευγνώμων για μια ζωή. Μας τα χαλασε ο καιρός και δεν έχω πάει καθόλου ούτε έστω ένα μεροκάματο. Λίγο αλεύρι έστω για να φτιάξω ψωμί, και ένα απορρυπαντικό για πλύσιμο ρούχων στα χέρια. Σας θερμοπαρακαλω θερμά, ειλικρινά!!! Είχα μια κανονισμένη δουλειά σε σπίτι και να πλύνω και ένα αυτοκίνητο αλλά μόλις με πήρε και μου το ακύρωσε γιατί λέει ο καιρός θα πηγαίνει μια έτσι μια αλλιώς. Ζητάει αυτά τα δύο γιατί με επείγουν. Γάλα περναμε και αύριο αλλά τους φτιάχνω τσάι σαν εναλλακτική. Με επείγει πάρα πολύ το αλεύρι. Σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...