Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

κοριτσια μου εγω χτες πηγα στην γιατρο μου ειχαμε τον υπερηχο το ποσο εχουν μεγαλωσει απο την προηγουμενη φορα τι να σας πω χαχαχαχα γελασαμε πολυ!!! δαχτυλακια μυτακια, πιγουνακια, χερακια, μπρατσακια, ποδαρακια τα ειδαμε ολα!!!!

και ειδαμε οτι το ενα ειναι μαλλον αγορακι!!!! να φερω και κανα αγορι στην παρεα με τοσα κοριτσια εδω χαχαχαχ

το αλλο δεν μπορουσαμε να δουμε καλα τι ειναι , ακουστηκε και κοριτσι για το δευτερο! αλλα θα δουμε την παρασκευη που εχουμε την αυχενική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

κοριτσια μου εγω χτες πηγα στην γιατρο μου ειχαμε τον υπερηχο το ποσο εχουν μεγαλωσει απο την προηγουμενη φορα τι να σας πω χαχαχαχα γελασαμε πολυ!!! δαχτυλακια μυτακια, πιγουνακια, χερακια, μπρατσακια, ποδαρακια τα ειδαμε ολα!!!!

και ειδαμε οτι το ενα ειναι μαλλον αγορακι!!!! να φερω και κανα αγορι στην παρεα με τοσα κοριτσια εδω χαχαχαχ

το αλλο δεν μπορουσαμε να δουμε καλα τι ειναι , ακουστηκε και κοριτσι για το δευτερο! αλλα θα δουμε την παρασκευη που εχουμε την αυχενική.

Τέλεια τα νέα σου μπράβο τα μωράκια παντα τέτοια νέα. Στην αυχενικη θα σιγουρεψετε και τι είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Τέλεια τα νέα σου μπράβο τα μωράκια παντα τέτοια νέα. Στην αυχενικη θα σιγουρεψετε και τι είναι 

ναι μωρε αντε να το κανουμε και αυτο να ησυχασει λιγο το μεσα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η angel35 είπε:

ναι μωρε αντε να το κανουμε και αυτο να ησυχασει λιγο το μεσα μου!!!!

Είναι νομίζω η ποιο αγχωτική εξέταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η angel35 είπε:

κοριτσια μου εγω χτες πηγα στην γιατρο μου ειχαμε τον υπερηχο το ποσο εχουν μεγαλωσει απο την προηγουμενη φορα τι να σας πω χαχαχαχα γελασαμε πολυ!!! δαχτυλακια μυτακια, πιγουνακια, χερακια, μπρατσακια, ποδαρακια τα ειδαμε ολα!!!!

και ειδαμε οτι το ενα ειναι μαλλον αγορακι!!!! να φερω και κανα αγορι στην παρεα με τοσα κοριτσια εδω χαχαχαχ

το αλλο δεν μπορουσαμε να δουμε καλα τι ειναι , ακουστηκε και κοριτσι για το δευτερο! αλλα θα δουμε την παρασκευη που εχουμε την αυχενική.

Καλημέρα κορίτσι μου 

να πάνε όλα καλά, εφόσον φάνηκε μυτούλα μην ανησυχείς καθόλου, μου το είπε ο γενετιστής όταν κάναμε την αυχενική. Το οστό της μύτης είναι δείγμα ότι δεν υπάρχουν χρωμοσωματικα θέματα. ❤️
 

εμεις πήγαμε χθες στον γιατρό ο πλακούντας παραμένει επιπωματικος, το μωράκι μας είναι μια χαρά δόξα τω Θεό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου 

να πάνε όλα καλά, εφόσον φάνηκε μυτούλα μην ανησυχείς καθόλου, μου το είπε ο γενετιστής όταν κάναμε την αυχενική. Το οστό της μύτης είναι δείγμα ότι δεν υπάρχουν χρωμοσωματικα θέματα. ❤️
 

εμεις πήγαμε χθες στον γιατρό ο πλακούντας παραμένει επιπωματικος, το μωράκι μας είναι μια χαρά δόξα τω Θεό!! 

Μην αγχώνεσαι καθόλου ολα καλά θα πανε θα γεννήσεις λίγο νωρίτερα και όλα καλά . Το πρώτο σου είναι? Δεν θυμάμαι συγχωρα με 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimi84 είπε:

Μην αγχώνεσαι καθόλου ολα καλά θα πανε θα γεννήσεις λίγο νωρίτερα και όλα καλά . Το πρώτο σου είναι? Δεν θυμάμαι συγχωρα με 

Ναι το πρώτο μου 😍😍 δεν πειράζει τόσα πολλά λέμε εδώ μέσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Ναι το πρώτο μου 😍😍 δεν πειράζει τόσα πολλά λέμε εδώ μέσα!! 

Ναι χάνομαι λίγο χαχαχα με τόσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/1/2022 at 12:40 ΜΜ, ο/η angel35 είπε:

κοριτσια μου εγω χτες πηγα στην γιατρο μου ειχαμε τον υπερηχο το ποσο εχουν μεγαλωσει απο την προηγουμενη φορα τι να σας πω χαχαχαχα γελασαμε πολυ!!! δαχτυλακια μυτακια, πιγουνακια, χερακια, μπρατσακια, ποδαρακια τα ειδαμε ολα!!!!

και ειδαμε οτι το ενα ειναι μαλλον αγορακι!!!! να φερω και κανα αγορι στην παρεα με τοσα κοριτσια εδω χαχαχαχ

το αλλο δεν μπορουσαμε να δουμε καλα τι ειναι , ακουστηκε και κοριτσι για το δευτερο! αλλα θα δουμε την παρασκευη που εχουμε την αυχενική.

Κορίτσι μου περιμενουμε τα νέα σου με χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααα!!!!!!!!! μα τι τσαμπα άγχος καθε φορα χαχαχαχαχα

όλα χτες ήταν σουπερ!!!! και ο γιατρος που μου εκανε την εξεταση φοβερος!!!!

τα καμαρια μου ειναι μια χαρα, ηταν σε αψογη θεση και ολες οι μετρησεις σουπερ!!!!

και ειμαι επισημα μια αγορομανα!!!!! ειναι και τα δυο αγορακια!!!!!!

σημερα μου ηρθαν και τα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες του παπει πως λεγεται και αυτο και ειναι και αυτες καλες!!!!

οι υποψηφιες νυφες παρακαλω να αφησουν τα βιογραφικα τους χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

κοριτσιαααααα!!!!!!!!! μα τι τσαμπα άγχος καθε φορα χαχαχαχαχα

όλα χτες ήταν σουπερ!!!! και ο γιατρος που μου εκανε την εξεταση φοβερος!!!!

τα καμαρια μου ειναι μια χαρα, ηταν σε αψογη θεση και ολες οι μετρησεις σουπερ!!!!

και ειμαι επισημα μια αγορομανα!!!!! ειναι και τα δυο αγορακια!!!!!!

σημερα μου ηρθαν και τα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες του παπει πως λεγεται και αυτο και ειναι και αυτες καλες!!!!

οι υποψηφιες νυφες παρακαλω να αφησουν τα βιογραφικα τους χαχαχαχαχα

Εεεει μπράβο! Συγχαρητήρια για τα 2 σου αγοράκια! 💕 💕 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

κοριτσιαααααα!!!!!!!!! μα τι τσαμπα άγχος καθε φορα χαχαχαχαχα

όλα χτες ήταν σουπερ!!!! και ο γιατρος που μου εκανε την εξεταση φοβερος!!!!

τα καμαρια μου ειναι μια χαρα, ηταν σε αψογη θεση και ολες οι μετρησεις σουπερ!!!!

και ειμαι επισημα μια αγορομανα!!!!! ειναι και τα δυο αγορακια!!!!!!

σημερα μου ηρθαν και τα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες του παπει πως λεγεται και αυτο και ειναι και αυτες καλες!!!!

οι υποψηφιες νυφες παρακαλω να αφησουν τα βιογραφικα τους χαχαχαχαχα

Τέλεια αγορομανα και εσυ welcome με το καλοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

κοριτσιαααααα!!!!!!!!! μα τι τσαμπα άγχος καθε φορα χαχαχαχαχα

όλα χτες ήταν σουπερ!!!! και ο γιατρος που μου εκανε την εξεταση φοβερος!!!!

τα καμαρια μου ειναι μια χαρα, ηταν σε αψογη θεση και ολες οι μετρησεις σουπερ!!!!

και ειμαι επισημα μια αγορομανα!!!!! ειναι και τα δυο αγορακια!!!!!!

σημερα μου ηρθαν και τα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες του παπει πως λεγεται και αυτο και ειναι και αυτες καλες!!!!

οι υποψηφιες νυφες παρακαλω να αφησουν τα βιογραφικα τους χαχαχαχαχα

Συγχαρητήρια για τα αγοράκια σου 💗 τι ευτυχίααα.. Ο μπαμπάς τι λέει που θα κάνει 2 γιους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η angel35 είπε:

κοριτσιαααααα!!!!!!!!! μα τι τσαμπα άγχος καθε φορα χαχαχαχαχα

όλα χτες ήταν σουπερ!!!! και ο γιατρος που μου εκανε την εξεταση φοβερος!!!!

τα καμαρια μου ειναι μια χαρα, ηταν σε αψογη θεση και ολες οι μετρησεις σουπερ!!!!

και ειμαι επισημα μια αγορομανα!!!!! ειναι και τα δυο αγορακια!!!!!!

σημερα μου ηρθαν και τα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες του παπει πως λεγεται και αυτο και ειναι και αυτες καλες!!!!

οι υποψηφιες νυφες παρακαλω να αφησουν τα βιογραφικα τους χαχαχαχαχα

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Με το καλό τα αντρακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimi84 είπε:

Καλημερα κορίτσια χιονίζει στις περιοχες σας? Εδώ πολυ και είναι όνειρο 

Καλημερα..ναι κ εδώ χιονίζειι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Πως εισαστε? Εμενα οι επαναληπτικες ουρων δε βγήκαν πολύ καλές κ αγχώνομαι.. Δε με παίρνει κ ο γιατρός να μ πει τι ακριβώς ειναι.. Εχω 15 20 πυοσφερια κ στη καλλιέργεια μ βγηκε ως αποτέλεσμα ανάπτυξη χλωρίδας κόλπου.. Μήπως έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ποτέ σε εσας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πως εισαστε? Εμενα οι επαναληπτικες ουρων δε βγήκαν πολύ καλές κ αγχώνομαι.. Δε με παίρνει κ ο γιατρός να μ πει τι ακριβώς ειναι.. Εχω 15 20 πυοσφερια κ στη καλλιέργεια μ βγηκε ως αποτέλεσμα ανάπτυξη χλωρίδας κόλπου.. Μήπως έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ποτέ σε εσας? 

Όχι άλλα επειδή στη μία μου είχαν βγει αρκετοί μικροοργανισμοι, μου έλεγε ο γιατρός ότι και να βγει κάτι λ, αν δεν έχεις κανένα σύμπτωμα στην εγκυμοσύνη τις περισσότερες φορές δεν κάνεις κάτι. Όντως δεν κάναμε κάτι και στην επόμενη δεν είχα πια. Ελπίζω να είσαι σε αυτή την περίπτωση και να μην ασχοληθείτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..είμαι 16 εβδομάδων και πλέον...την Πέμπτη μπαίνω 17...έχω έντονα τσιμπηματα κάτω χαμηλα από χθες κ ψιλό συχνά...ο γιατρός μου είπε ξεκούραση όσο μπορώ κ είναι φυσιολογικά...έχω μια από τη μια πλευρά κάτω χαμηλα μια από την άλλη...και με έχει πάρει από κάτω...έχω να κάνω κ υπέρηχο από τις 28 Δεκεμβρίου κ ανησυχω...έχει καμία κάτι παρόμοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου..είμαι 16 εβδομάδων και πλέον...την Πέμπτη μπαίνω 17...έχω έντονα τσιμπηματα κάτω χαμηλα από χθες κ ψιλό συχνά...ο γιατρός μου είπε ξεκούραση όσο μπορώ κ είναι φυσιολογικά...έχω μια από τη μια πλευρά κάτω χαμηλα μια από την άλλη...και με έχει πάρει από κάτω...έχω να κάνω κ υπέρηχο από τις 28 Δεκεμβρίου κ ανησυχω...έχει καμία κάτι παρόμοιο;

Δε ξέρω αν σε παρηγορεί αλλα κ εγω σήμερα νιώθω κάπως περίεργα στη κοιλια.. Κ τσιμπιματα κ μια περίεργη πίεση κ ψηλό πονο.. Κ οχι τίποτα άλλο δε βρίσκω κ το γιατρό μ ολη μέρα σήμερα κ εχω νεύρα.. Εγω είμαι 15 βδομάδα.. Ομως. Απο οσο ξερω οι ενοχλήσεις ειναι φυσιολογικες κ τα τσιμπιματα π λες.. Το γιατρό τον πήρες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου..είμαι 16 εβδομάδων και πλέον...την Πέμπτη μπαίνω 17...έχω έντονα τσιμπηματα κάτω χαμηλα από χθες κ ψιλό συχνά...ο γιατρός μου είπε ξεκούραση όσο μπορώ κ είναι φυσιολογικά...έχω μια από τη μια πλευρά κάτω χαμηλα μια από την άλλη...και με έχει πάρει από κάτω...έχω να κάνω κ υπέρηχο από τις 28 Δεκεμβρίου κ ανησυχω...έχει καμία κάτι παρόμοιο;

Είμαστε ακριβώς στην ίδια μέρα; μπαίνω 17η εβδομάδα την Τετάρτη βάσει ΤΕΡ και Πέμπτη βάσει αυχενικής. πότε έχεις Εγώ εχω καθημερινά έντονα τσιμπήματα εκεί που λες. Όχι όμως επώδυνα. Χθες με έπιασε και ένας πολύ έντονος πόνος χαμηλά που με αγχωσε αλλά μάλλον ήταν από το κρύο γιατί περπατούσα έξω εκείνη την ώρα. Μόλις γύρισα σπίτι και έκατσα στη ζέστη μου πέρασε. Αλλά πονακια και τσιμπήματα έχω σίγουρα παραπάνω από μια φορά την ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Είμαστε ακριβώς στην ίδια μέρα; μπαίνω 17η εβδομάδα την Τετάρτη βάσει ΤΕΡ και Πέμπτη βάσει αυχενικής. πότε έχεις Εγώ εχω καθημερινά έντονα τσιμπήματα εκεί που λες. Όχι όμως επώδυνα. Χθες με έπιασε και ένας πολύ έντονος πόνος χαμηλά που με αγχωσε αλλά μάλλον ήταν από το κρύο γιατί περπατούσα έξω εκείνη την ώρα. Μόλις γύρισα σπίτι και έκατσα στη ζέστη μου πέρασε. Αλλά πονακια και τσιμπήματα έχω σίγουρα παραπάνω από μια φορά την ημέρα. 

Βρε κορίτσια.. Πολυ άγχος η εγκυμοσυνη.. Δε ξέρω ολο κατι βρίσκω να αγχώνομαι.. Το ξερω οτι δε πρέπει αλλα δε μπορω να το ελέγξω! Αλλα σίγουρα κορίτσια τα ψηλό τσιμπιματακια που λέτε είναι φυσιολογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eirinakos είπε:

Βρε κορίτσια.. Πολυ άγχος η εγκυμοσυνη.. Δε ξέρω ολο κατι βρίσκω να αγχώνομαι.. Το ξερω οτι δε πρέπει αλλα δε μπορω να το ελέγξω! Αλλα σίγουρα κορίτσια τα ψηλό τσιμπιματακια που λέτε είναι φυσιολογικά 

Καλά εγώ είμαι τόσο αγχωμενη με την εξέταση της κυστικής του συντρόφου μου που όλα τα άλλα έχουν μουδιασει. Δε με ανησυχεί τίποτα άλλο. Αν όλα πάνε καλά θα βρω σίγουρα ευκαιρία να αγχώνομαι πάλι με τα πονακια και τις εξετάσεις μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Καλά εγώ είμαι τόσο αγχωμενη με την εξέταση της κυστικής του συντρόφου μου που όλα τα άλλα έχουν μουδιασει. Δε με ανησυχεί τίποτα άλλο. Αν όλα πάνε καλά θα βρω σίγουρα ευκαιρία να αγχώνομαι πάλι με τα πονακια και τις εξετάσεις μου 

Τι να σ πω τώρα? Να μην αγχώνεσαι? Το ξέρω οτι δε γίνεται.. Μόνο υπομονή.. Τώρα περιμένουνε τις εξετάσεις του συζύγου ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Τι να σ πω τώρα? Να μην αγχώνεσαι? Το ξέρω οτι δε γίνεται.. Μόνο υπομονή.. Τώρα περιμένουνε τις εξετάσεις του συζύγου ε? 

Ναι, έχουμε άλλες 2 εβδομάδες αναμονή να βγουν αυτές να δούμε αν θα χρειαστεί να κάνουμε κι άλλα μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...