Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022!!

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Είναι στα φυσιολογικά πλαίσια και οι δύο τιμές απλά όταν υπάρχει κύηση δεν πρέπει να ανέβει, σου είπε να πας σε ενδοκρινολογο; 

Μου είπε ότι είναι τσιμπημένη γι’αυτο να κάνουμε εξετάσεις και βλέπουμε! Δεν μου είπε κάτι για ενδοκρινολόγο ακόμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Μου είπε ότι είναι τσιμπημένη γι’αυτο να κάνουμε εξετάσεις και βλέπουμε! Δεν μου είπε κάτι για ενδοκρινολόγο ακόμα! 

Εντάξει, οπότε κανείς τις εξετάσεις και θα σε κατευθύνει αν κ θεωρώ πως απλά θα είναι τσιμπημενος λόγω εγκυμοσύνης, λογικά δε θα έχεις πρόβλημα 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Εντάξει, οπότε κανείς τις εξετάσεις και θα σε κατευθύνει αν κ θεωρώ πως απλά θα είναι τσιμπημενος λόγω εγκυμοσύνης, λογικά δε θα έχεις πρόβλημα 

Μακάρι  να είναι όπως τα λες!!🥰🥰🥰

Κορίτσια εγώ τον προηγούμενο μήνα όταν έκανα γενικεσ κ ξαφνικά ενώ πάντα είχα θυροειδή 1.20  με έδειξαν τα αποτελέσματα 3.80 τη επόμενη κάναμε ξανά εξέταση κ αντισώματα θυροειδή κ ήταν οκ η tsh ήταν πάλι 1.09 ο γιατρός μου. είπε τυχαία τιμή του εργαστηρίου καμία φορά συμβαίνει 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Christipel είπε:

Ναι κοπέλα μου το θυμάμαι ότι εμείς μαζί είμαστε (αν δεν κάνω λάθος κ την εμβρυομεταφορα την κάναμε δύο μέρες διαφορά ☺️εγώ στις 15/9 την έκανα..θύμισε μου εσύ πότε!!) καλέ τι έγραψα;;;😂😂😂😂ναι 28/01 εννοούσα 😂

Ο τράχηλος που με μετρησε  είναι 32χιλ.

Οπότε συνεχίζουμε κ πάμε πολύ καλά😊😊 πότε ξανά έχεις ραντεβού;

Ναι εγώ έκανα εμβρυομεταφορα 18/9! 

Μαζί είμαστε! 

♥️ Ναι καλά πάμε έτσι να συνεχίσουμε! 

Με είδε στις 18+4 και δεν έχω κλείσει ραντεβού πάλι γιατί 21+3 έχω τη β επιπέδου δηλαδή 3 εβδομάδες μετά. Μετά τη β επιπέδου θα μιλήσω μαζί του να τον ρωτήσω πότε να πάω να με δει... Ανάλογα και τα ευρήματα φαντάζομαι... 

Ανυπομονώ πολύ, άντε να περάσει και αυτό το μαξιλαράκι και μετά πιστεύω θα είμαι λίγο πιο χαλαρή ακόμα... 

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...