Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christipel είπε:

😂κατάλαβα..πας σπιτι και λιώνεις στον ύπνο μετά.εγω έχω έντονο στομαχόπονο με τάσεις λιποθυμιας (δύο φορές μου συνέβη)..κάθε πρωί το έχω σύστημα να κάνω εμετο κ μετά έντονος στομαχόπονος, να μην μπορώ να φάω σχεδόν τίποτα και από μυρωδιές..Παναγία μου τα πάντα μου μυρίζουν..θέλω να τελειώσουν αυτά τα συμπτώματα γιατί δεν έχω χαρεί ακόμα την εγκυμοσύνη μου όπως θα ήθελα. 

 

 

Κ εγώ έτσι είμαι κορίτσια έχω χάσει ένα κιλό από το να μην τρωω, μονο σήμερα έφαγα αρκετά καλά το βράδυ μπορω να πω.. Έχετε έτσι κραμπουλες κ τσιμπήματα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κ εγώ έτσι είμαι κορίτσια έχω χάσει ένα κιλό από το να μην τρωω, μονο σήμερα έφαγα αρκετά καλά το βράδυ μπορω να πω.. Έχετε έτσι κραμπουλες κ τσιμπήματα;;; 

Κράμπες όχι αλλά έχω δύο μέρες που τα τσιμπηματακια είναι έντονα.και ήθελα να σας ρωτήσω αν αυτό είναι φυσιολογικό (συγνώμη για τις απορίες μου βρε κορίτσια αλλά είναι το πρώτο μου κ δεν έχω ιδέα αν είναι καλό ή κακό σημάδι το οτιδήποτε συμβαίνει). Είμαστε κ όλες στο πρώτο τρίμηνο που τα συμπτώματα είναι πιο έντονα λένε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Christipel είπε:

Κράμπες όχι αλλά έχω δύο μέρες που τα τσιμπηματακια είναι έντονα.και ήθελα να σας ρωτήσω αν αυτό είναι φυσιολογικό (συγνώμη για τις απορίες μου βρε κορίτσια αλλά είναι το πρώτο μου κ δεν έχω ιδέα αν είναι καλό ή κακό σημάδι το οτιδήποτε συμβαίνει). Είμαστε κ όλες στο πρώτο τρίμηνο που τα συμπτώματα είναι πιο έντονα λένε.

Ναι ίσως το έθεσα λάθος, όχι κράμπες αυτές κρατάνε, τσιμπήματα έντονα εννοω δεξιά ή αριστερά.. Εγώ είμαι με εξωσωματική οπότε φορτωνομαι κ πολλή προγεστερονη κ είχα κ το αίματακι οπότε παίρνω κ χαπια κολπικά κ ενεση.. Πρέπει να είναι φυσιολογικα λογικά όλα αυτά... Άντε μέχρι τη Δευτέρα που έχω υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Ναι ίσως το έθεσα λάθος, όχι κράμπες αυτές κρατάνε, τσιμπήματα έντονα εννοω δεξιά ή αριστερά.. Εγώ είμαι με εξωσωματική οπότε φορτωνομαι κ πολλή προγεστερονη κ είχα κ το αίματακι οπότε παίρνω κ χαπια κολπικά κ ενεση.. Πρέπει να είναι φυσιολογικα λογικά όλα αυτά... Άντε μέχρι τη Δευτέρα που έχω υπέρηχο 

Αχ το ίδιο είμαστε.κ εγώ από εξωσωματική. Πάντως το αιματακι που είχες αλήθεια μη σε επηρεάζει καθόλου. Είμαι σίγουρη ότι την Δευτέρα θα σου πει κ ο γιατρός ότι όλα είναι καλά😊😊. Και να ξέρεις ότι τα συμπτώματα που έχουμε είναι κ από τις ορμόνες που μας φορτώνουν. Πάντως σε ένα σάιτ διάβασα ότι τα τσιμπηματακια είναι επειδή ανοίγει η μητρα μας κ υπάρχει περίπτωση να πονάει κ η μέση μας καμια φορά για αυτό το λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Christipel είπε:

Αχ το ίδιο είμαστε.κ εγώ από εξωσωματική. Πάντως το αιματακι που είχες αλήθεια μη σε επηρεάζει καθόλου. Είμαι σίγουρη ότι την Δευτέρα θα σου πει κ ο γιατρός ότι όλα είναι καλά😊😊. Και να ξέρεις ότι τα συμπτώματα που έχουμε είναι κ από τις ορμόνες που μας φορτώνουν. Πάντως σε ένα σάιτ διάβασα ότι τα τσιμπηματακια είναι επειδή ανοίγει η μητρα μας κ υπάρχει περίπτωση να πονάει κ η μέση μας καμια φορά για αυτό το λόγο.

Ναι το διάβασα και εγώ αυτό..να πάνε όλα τέλεια για όλες μας!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια !Και εγώ είμαι έγκυος μετά από εξωσωματική! Έκανα εμβρυομεταφορα στις 1/10!Όπως τα μετρήσαμε με τον γιατρό μ θα έπρεπε να είμαι 8 βδομαδων αλλά χθες που πήγα για υπέρηχο έδειξε 9 βδομαδων! Εσείς πως το μετρήσατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !Και εγώ είμαι έγκυος μετά από εξωσωματική! Έκανα εμβρυομεταφορα στις 1/10!Όπως τα μετρήσαμε με τον γιατρό μ θα έπρεπε να είμαι 8 βδομαδων αλλά χθες που πήγα για υπέρηχο έδειξε 9 βδομαδων! Εσείς πως το μετρήσατε; 

Καλημερα κορίτσι! Συγχαρητήρια για την επιτυχία 😊..τα καλύτερα εύχομαι .εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει να υπολογίσω ακριβώς τις εβδομάδες.ετσι όπως το μετρούσα για 3 βδομάδες ήμουν 7.5 βδομάδων😂😂.μετά πήγα στον γιατρό μου κ μου είπε πως το μετράμε. Ενώ ξέρουμε την ακριβή ημερομηνία σύλληψης λόγω εξωσωματικής οι γιατροί ξεκινούν από την τελευταία περίοδο που είχες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κι από μένα κορίτσια. Δεν ήξερα αν ανήκω σ αυτήν την ομάδα ή να περιμένω του Ιουλίου. ☺️ Ο πρώτος υπέρηχος έδειξε πητ :30/6-6/7. Πιο συγκεκριμένα θα δούμε αργότερα. Σήμερα είμαι 7εβδομαδων και είμαι κ εγώ από εξωσωματική 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !Και εγώ είμαι έγκυος μετά από εξωσωματική! Έκανα εμβρυομεταφορα στις 1/10!Όπως τα μετρήσαμε με τον γιατρό μ θα έπρεπε να είμαι 8 βδομαδων αλλά χθες που πήγα για υπέρηχο έδειξε 9 βδομαδων! Εσείς πως το μετρήσατε; 

Καλημέρα σου. Απ όσο ξέρω μετράμε 14μερες πριν την ετ+ τις μερες του εμβρύου. Αν έκανες ετ με βλαστοκυστες τοτε σήμερα είσαι 8ε+6η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

καλημέρα κι από μένα κορίτσια. Δεν ήξερα αν ανήκω σ αυτήν την ομάδα ή να περιμένω του Ιουλίου. ☺️ Ο πρώτος υπέρηχος έδειξε πητ :30/6-6/7. Πιο συγκεκριμένα θα δούμε αργότερα. Σήμερα είμαι 7εβδομαδων και είμαι κ εγώ από εξωσωματική 
 

Καλημέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην ομάδα μας..τι Ιούνιος τι Ιούλιος..το θέμα είναι ότι περιμένεις και εσύ ένα ζουζουνακι😁😁.ποια κοπέλα έχει ραντεβού την επόμενη εβδομάδα;;;;🤔να μας πει νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

χθες πήγαμε στο γιατρό και ήταν όλα τέλεια! Το μωράκι μας μεγάλωσε πολύ! 
μου έγραψε ολες τις εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου και έκλεισα και την αυχενική διαφάνεια αρχές Δεκεμβρίου. 
εύχομαι να πάνε όλα καλά για ολες μας και το καλοκαίρι να έχουμε τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zouzepa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

χθες πήγαμε στο γιατρό και ήταν όλα τέλεια! Το μωράκι μας μεγάλωσε πολύ! 
μου έγραψε ολες τις εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου και έκλεισα και την αυχενική διαφάνεια αρχές Δεκεμβρίου. 
εύχομαι να πάνε όλα καλά για ολες μας και το καλοκαίρι να έχουμε τα μωράκια μας!

Αχ ποοοοσο χαίρομαι όταν ακούω τέτοια νέα😁😁😁😁😁.. μπράβο κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα σου. Απ όσο ξέρω μετράμε 14μερες πριν την ετ+ τις μερες του εμβρύου. Αν έκανες ετ με βλαστοκυστες τοτε σήμερα είσαι 8ε+6η

Ευχαριστώ πολύ Έλενα! Θα πάω στην κλινική από Δευτέρα πάλι να ξανά μετρήσει ο γιατρός για να κλείσω αυχενική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/11/2021 at 12:14 ΜΜ, ο/η Christipel είπε:

Αχ το ίδιο είμαστε.κ εγώ από εξωσωματική. Πάντως το αιματακι που είχες αλήθεια μη σε επηρεάζει καθόλου. Είμαι σίγουρη ότι την Δευτέρα θα σου πει κ ο γιατρός ότι όλα είναι καλά😊😊. Και να ξέρεις ότι τα συμπτώματα που έχουμε είναι κ από τις ορμόνες που μας φορτώνουν. Πάντως σε ένα σάιτ διάβασα ότι τα τσιμπηματακια είναι επειδή ανοίγει η μητρα μας κ υπάρχει περίπτωση να πονάει κ η μέση μας καμια φορά για αυτό το λόγο.

Κορίτσια είχα κ εγώ όχι αίμα αλλά κάτι καφέ δυο φορές μέχρι τώρα… πήγαμε στο γιατρό και ήταν όλα καλά… Μου είπε ότι μπορώ να είμαι πιο χαλαρή να κάθομαι αλλά να μην κάνω δουλειές! Εγώ όμως φοβάμαι πολύ μην το ξαναπάθω και μένω ξάπλα όλη την μέρα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι… εσείς είστε ξάπλα τελείως; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις εν δυνάμει μανούλες του Ιουνίου .. Μετα απο εξωσωματική και εγώ με ΠΗΤ 14/6.. Έκλεισα στις 2/12 για αυχενική .. ελπίζω να πάνε όλα καλα και να μην χρειαστεί να κανω αμνιοπαρακέντηση .. αν και ο ένας απο τους 2 γυναικολόγους μου είπε οτι αφού είμαι άνω των 35 ετών (για την ακρίβεια 37) ειναι υποχρεωτικό .. σας έχουν ενημερώσει και εσας για κάτι τέτοιο ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! 
Βγήκαν οι εξετάσεις μου, όλες τέλειες ευτυχώς 🙏🏼 Τωρα αναμένουμε τα αποτελέσματα της μεσογειακής αναιμίας & της κυστικης ίνωσης…

Από συμπτώματα πως τα πάτε; Εγώ σήμερα μπήκα στην 8η εβδομάδα και εδώ και μερικές μέρες δεινοπαθώ… Πολλή τάση για εμετό και τουλάχιστον μια/δυο φορές την ημέρα τα βγάζω… Έχω μείνει μες στο σπίτι, φοβάμαι να βγω για το οτιδήποτε μη τυχόν και μου έρθει για εμετό… Σήμερα πήρα πρώτη φορά το φυτικό σιρόπι EmeCalm κι ο Θεός βοηθός… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Κορίτσια είχα κ εγώ όχι αίμα αλλά κάτι καφέ δυο φορές μέχρι τώρα… πήγαμε στο γιατρό και ήταν όλα καλά… Μου είπε ότι μπορώ να είμαι πιο χαλαρή να κάθομαι αλλά να μην κάνω δουλειές! Εγώ όμως φοβάμαι πολύ μην το ξαναπάθω και μένω ξάπλα όλη την μέρα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι… εσείς είστε ξάπλα τελείως; 

Μπορεί να έκανες καμία απότομη κίνηση κ να είδες καφέ ή να είναι υπολείμματα από την προηγούμενη περίοδο..μην σε ανησυχεί καθόλου αυτό..το μόνο που χρειάζεται είναι να είσαι ξαπλωμένη.δεν στο κρύβω ότι από τον φόβο μου εγώ που έχασα το ένα μου παιδάκι(είχα δίδυμα) είμαι τελείως ξάπλα όλη μέρα αν κ μου είπε ο γιατρός να σηκώνομαι κ να περπατάω λιγάκι..αλλά εγώ εκεί το χαβα μου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexandra92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! 
Βγήκαν οι εξετάσεις μου, όλες τέλειες ευτυχώς 🙏🏼 Τωρα αναμένουμε τα αποτελέσματα της μεσογειακής αναιμίας & της κυστικης ίνωσης…

Από συμπτώματα πως τα πάτε; Εγώ σήμερα μπήκα στην 8η εβδομάδα και εδώ και μερικές μέρες δεινοπαθώ… Πολλή τάση για εμετό και τουλάχιστον μια/δυο φορές την ημέρα τα βγάζω… Έχω μείνει μες στο σπίτι, φοβάμαι να βγω για το οτιδήποτε μη τυχόν και μου έρθει για εμετό… Σήμερα πήρα πρώτη φορά το φυτικό σιρόπι EmeCalm κι ο Θεός βοηθός… 

Τέτοια να ακούω 😁πολύ χαίρομαι κορίτσι μου κ είναι όλα καλά..και θα είναι όλα καλά είμαι σίγουρη για όλες μας😁..εγώ μπήκα στην 11η βδομάδα σήμερα κ μου ψιλοεφυγαν οι εμετοι..οπότε μάλλον ισχύει ότι μετά το πρώτο τρίμηνο ηρεμείς. Υπομονή για δύο βδομαδουλες..μετά όλα θα ηρεμήσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Christipel είπε:

Μπορεί να έκανες καμία απότομη κίνηση κ να είδες καφέ ή να είναι υπολείμματα από την προηγούμενη περίοδο..μην σε ανησυχεί καθόλου αυτό..το μόνο που χρειάζεται είναι να είσαι ξαπλωμένη.δεν στο κρύβω ότι από τον φόβο μου εγώ που έχασα το ένα μου παιδάκι(είχα δίδυμα) είμαι τελείως ξάπλα όλη μέρα αν κ μου είπε ο γιατρός να σηκώνομαι κ να περπατάω λιγάκι..αλλά εγώ εκεί το χαβα μου 😊

Ναι η αλήθεια είναι ότι εκείνη την μέρα μου ήρθε να βάλω τα πιάτα στο πλυντήριο (είναι χαμηλά) και να καθαρίσω το μπάνιο 🤓….Και εγώ μάλλον έτσι θα το πάω για όσο αντέξω γτ έχω θέμα όταν είμαι ξάπλα μάλλον εχω παλινδρόμηση… πω πω μακάρι να ισχύει και να ηρεμήσουμε σε κάνα δυο βδομαδες .. εγώ δεν κάνω τόσο εμετό αλλά εχω απίστευτες ζαλάδες σε σημείο να με ενοχλεί μέχρι και το φως και ανακατεύομαι από όλα … από όλες τος μυρωδιές και από όλα τα φαγητά … μέχρι και τα μακαρόνια τα σκέτα μου βρωμανε 😢😢😢😢 εσείς περνετε κάτι; Εγώ σήμερα που ρώτησα τον γιατρό μου μ είπε να πάρω σιρόπι primperan αλλά λέω να κάνω κ άλλο υπομονή…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/11/2021 at 8:41 ΜΜ, ο/η Christyne είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις εν δυνάμει μανούλες του Ιουνίου .. Μετα απο εξωσωματική και εγώ με ΠΗΤ 14/6.. Έκλεισα στις 2/12 για αυχενική .. ελπίζω να πάνε όλα καλα και να μην χρειαστεί να κανω αμνιοπαρακέντηση .. αν και ο ένας απο τους 2 γυναικολόγους μου είπε οτι αφού είμαι άνω των 35 ετών (για την ακρίβεια 37) ειναι υποχρεωτικό .. σας έχουν ενημερώσει και εσας για κάτι τέτοιο ;; 

Πολλα συγχαρητήρια 😊😊(είμαστε κ συνονόματες!) Νομίζω ότι η αυχενική διαφάνεια είναι πλέον υποχρεωτικό σε όλες τις ηλικίες.αν εννοείς αυτό.η αμνιοπαρακέντηση γίνεται εφόσον έχει περάσει το διάστημα των 14 βδομάδων.και πάλι δεν το λέω κ με σιγουριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Ναι η αλήθεια είναι ότι εκείνη την μέρα μου ήρθε να βάλω τα πιάτα στο πλυντήριο (είναι χαμηλά) και να καθαρίσω το μπάνιο 🤓….Και εγώ μάλλον έτσι θα το πάω για όσο αντέξω γτ έχω θέμα όταν είμαι ξάπλα μάλλον εχω παλινδρόμηση… πω πω μακάρι να ισχύει και να ηρεμήσουμε σε κάνα δυο βδομαδες .. εγώ δεν κάνω τόσο εμετό αλλά εχω απίστευτες ζαλάδες σε σημείο να με ενοχλεί μέχρι και το φως και ανακατεύομαι από όλα … από όλες τος μυρωδιές και από όλα τα φαγητά … μέχρι και τα μακαρόνια τα σκέτα μου βρωμανε 😢😢😢😢 εσείς περνετε κάτι; Εγώ σήμερα που ρώτησα τον γιατρό μου μ είπε να πάρω σιρόπι primperan αλλά λέω να κάνω κ άλλο υπομονή…

Για το πρώτο τρίμηνο τουλάχιστον προσπάθησε να μην κάνεις δουλειές γιατί δεν είναι να ρισκάρουμε με αυτά. Εγώ σήμερα μπήκα στην 11η βδομάδα και είμαι κάπως καλύτερα.αν κ από μυρωδιές ουυυυυυ...λούζομαι κ μου έρχεται να κάνω εμετο από τη μυρωδιά του σαμπουάν.τα πάντα μυρίζουν.ρωτησα τον γιατρό μου για τον στομαχόπονο αλλά όπως λες κ εσύ δεν το πήρα ποτέ κ κάνω υπομονή όσο πάει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ καταχρηστικα είμαι εδώ καθώς έχω τον Ιούλιο ΠΗΤ αν και είναι πολύ νωρίς ακόμα. Πήγα χθες για υπέρηχο και είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκό αλλά δε φαινόταν έμβρυο. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι νωρίς ακόμα γιατί είμαι 1 εβδομάδα μετά την καθυστέρηση και 3 εβδομάδες μετά την πιθανή ωορρηξια μου (έκανα τεστ), άρα 5 εβδομάδων (αν και ημερολογιακα είμαι 5 και 5 μετά την ΤΕΡ) . Δεν έχει φύγει το άγχος για το αν πηγαίνει καλά αν και αυτός ήταν ενθαρρυντικος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/11/2021 at 8:41 ΜΜ, ο/η Christyne είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις εν δυνάμει μανούλες του Ιουνίου .. Μετα απο εξωσωματική και εγώ με ΠΗΤ 14/6.. Έκλεισα στις 2/12 για αυχενική .. ελπίζω να πάνε όλα καλα και να μην χρειαστεί να κανω αμνιοπαρακέντηση .. αν και ο ένας απο τους 2 γυναικολόγους μου είπε οτι αφού είμαι άνω των 35 ετών (για την ακρίβεια 37) ειναι υποχρεωτικό .. σας έχουν ενημερώσει και εσας για κάτι τέτοιο ;; 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Με το καλό το μωρακι σου.!Εγώ είμαι από την ομάδα του Απριλίου!! Σήμερα είμαι 20+5. Από άλλες κοπέλες στην ηλικία σου ξέρω ότι υπάρχει και άλλη μια εξέταση που είναι μη επεμβατική και λέγεται NIPT. Αν θέλεις ψαξτο λίγο είναι πολύ έγκυρη εξέταση από ότι έχω καταλάβει.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια! Είμαι καινούρια τελείως στο σπορ... Οπότε όλα μου φαίνονται περίεργα!! Εχω ΠΗΤ 18/06 και αύριο μπαίνω αισίως στην 11η εβδομάδα... Πραγματικά εύχομαι να ισχύει ότι μειώνονται τα συμπτώματα όσο περνάει ο καιρός γιατί πλέον δεν ξέρω τι μπορώ να φαω😂. Την άλλη εβδομάδα έχουμε ραντεβού με την γιατρό και 08/12 έχουμε την αυχενική διαφάνεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zouzou22 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια! Είμαι καινούρια τελείως στο σπορ... Οπότε όλα μου φαίνονται περίεργα!! Εχω ΠΗΤ 18/06 και αύριο μπαίνω αισίως στην 11η εβδομάδα... Πραγματικά εύχομαι να ισχύει ότι μειώνονται τα συμπτώματα όσο περνάει ο καιρός γιατί πλέον δεν ξέρω τι μπορώ να φαω😂. Την άλλη εβδομάδα έχουμε ραντεβού με την γιατρό και 08/12 έχουμε την αυχενική διαφάνεια. 

Καλησπέρα!! Μια τελειομηνη και υγιή εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου! Είμαστε πολύ κοντά έχω ΠΗΤ 22/6 και 9/12 αυχενική διαφάνεια.. Είμαι 9+4.. Εμένα ήδη έχουν αρχίσει τα συμπτώματα και μου μειώνονται αλλά συνεχίζω να μην τρώω κρέας δηλ σήμερα μπόρεσα κ έφαγα μετά από δέκα μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...