Μετάβαση σε περιεχόμενο

puregon pen?


Maxim1982

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! νέο μέλος αλλά εχω εδω και καιρο διαβασει πολλά ποστ σας. 

Θελω να κανω την αποπειρα μου αυτο το μηνα (πρωτη φορα δλδ εξωσωματικη) σε μια εβδομαδα λογικα και σημερα ξεκινησα να ψαχνω τα φαρμακα για τη διεγερση. μου εχει γραψει ο γιατρος puregon 900 x 2 τα οποια δυσκολεύομαι πολυ να βρω και τα θέλω αμεσα. περιμενω αυριο το πρωι απο ενα φαρμακειο που μου ειπε βλεπει ενα στην αποθηκη και περιμενω αλλο ενα. εψαξα φυσικα σε πολλα φαρμακεια αλλα κανενας δε μου εδινε χρονικο οριζοντα ποτε θα τα παραλαβω. 

εχω δυο ερωτησεις αν μπορείτε να με βοηθησετε. 

ο γιατρος δε μου ανεφερε τιποτα για πενα με το puregon. γινονται μονο με πενα ? και λιγο που γουγκλαρα βρισκω μονο  βιντεο με πενα κλπ. να ρωταγα τον γιατρο? γνωριζει καμια τιμη και αν ειναι ευκολο να την προμηθευτει κανεις εννοω αμεσα? 

 

ευχαριστω πολυ και καλή μας επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!Επειδη και εγω αγορασα puregon για την προσπαθεια μου,πρεπει να μας την δωσει το φαρμακειο.Εμενα δεν μου εδωσαν τιποτα,θα παω να τους τη ζητησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maxim1982 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! νέο μέλος αλλά εχω εδω και καιρο διαβασει πολλά ποστ σας. 

Θελω να κανω την αποπειρα μου αυτο το μηνα (πρωτη φορα δλδ εξωσωματικη) σε μια εβδομαδα λογικα και σημερα ξεκινησα να ψαχνω τα φαρμακα για τη διεγερση. μου εχει γραψει ο γιατρος puregon 900 x 2 τα οποια δυσκολεύομαι πολυ να βρω και τα θέλω αμεσα. περιμενω αυριο το πρωι απο ενα φαρμακειο που μου ειπε βλεπει ενα στην αποθηκη και περιμενω αλλο ενα. εψαξα φυσικα σε πολλα φαρμακεια αλλα κανενας δε μου εδινε χρονικο οριζοντα ποτε θα τα παραλαβω. 

εχω δυο ερωτησεις αν μπορείτε να με βοηθησετε. 

ο γιατρος δε μου ανεφερε τιποτα για πενα με το puregon. γινονται μονο με πενα ? και λιγο που γουγκλαρα βρισκω μονο  βιντεο με πενα κλπ. να ρωταγα τον γιατρο? γνωριζει καμια τιμη και αν ειναι ευκολο να την προμηθευτει κανεις εννοω αμεσα? 

 

ευχαριστω πολυ και καλή μας επιτυχια!

Καλημέρα κορίτσι μου. Καλή αρχή σου εύχομαι!!! Υπάρχουν φαρμακεία στην Αθήνα που φέρνουν γρήγορα τα φάρμακα...στο δικό μου τα βρήκε σε μια ημέρα...αν δεν τα βρίσκεις και είσαι από Αθήνα μου λες να σου πω.... Τώρα η puregon γίνεται μόνο με την δική της πένα...άρα πρέπει να ζητήσεις από πριν στο φαρμακείο να έχει και την πένα... αλλιώς δεν θα μπορείς να την βρεις εύκολα και φυσικά δεν θα μπορείς να την κάνεις την ένεση.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/10/2021 at 8:20 ΠΜ, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Καλή αρχή σου εύχομαι!!! Υπάρχουν φαρμακεία στην Αθήνα που φέρνουν γρήγορα τα φάρμακα...στο δικό μου τα βρήκε σε μια ημέρα...αν δεν τα βρίσκεις και είσαι από Αθήνα μου λες να σου πω.... Τώρα η puregon γίνεται μόνο με την δική της πένα...άρα πρέπει να ζητήσεις από πριν στο φαρμακείο να έχει και την πένα... αλλιώς δεν θα μπορείς να την βρεις εύκολα και φυσικά δεν θα μπορείς να την κάνεις την ένεση.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Καλησπέρα να σαι καλα. τελικα τα βρηκα δοξα τω θεω και μου δωσανε 2 πενες χωρις χρεωση. μαλλον πλεον ετσι δινονται αν καταλαβα σωστα. Επισης αδιαθετησα σημερα 4 ημερες νωριτερα οποτε αυριο ξεκιναω τη διεγερση. fingers crossed!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...