Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πείραμα με την χλωρινη


Kate1992

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.... έκανα το πείραμα με τη χλωρινη..... ούρησα  σε κυπελλάκι και μετά έριξα χλωρινη μέσα και αφρισε.... και λένε ότι ότι αφρισει είσαι έγκυος!

Δεν χω κάνει ακόμα τεστ τ εμπορίου....

Το χει κάνει καμία άλλη κοπέλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.... έκανα το πείραμα με τη χλωρινη..... ούρησα  σε κυπελλάκι και μετά έριξα χλωρινη μέσα και αφρισε.... και λένε ότι ότι αφρισει είσαι έγκυος!

Δεν χω κάνει ακόμα τεστ τ εμπορίου....

Το χει κάνει καμία άλλη κοπέλα??

Δεν έχω κάνει αυτό με την χλωρίνη, αλλά είχα κάνει αυτό με την ζάχαρη! 😂 Αν λιώσει η ζάχαρη δεν είσαι και αν δεν λιώσει είσαι! 😂 Την φορά που το έκανα είχε λιώσει η ζάχαρη και όντως δεν ήμουν έγκυος, και αντίστοιχα μια φίλη μου, βγήκε ότι είναι έγκυος και ήταν, αλλά δεν τα θεωρώ αξιόπιστα. Καλύτερα πάρε ένα από το φαρμακείο εγώ είχα πάρει κάτι ταινίες που ήταν και φθηνές και και αρκετές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Δεν έχω κάνει αυτό με την χλωρίνη, αλλά είχα κάνει αυτό με την ζάχαρη! 😂 Αν λιώσει η ζάχαρη δεν είσαι και αν δεν λιώσει είσαι! 😂 Την φορά που το έκανα είχε λιώσει η ζάχαρη και όντως δεν ήμουν έγκυος, και αντίστοιχα μια φίλη μου, βγήκε ότι είναι έγκυος και ήταν, αλλά δεν τα θεωρώ αξιόπιστα. Καλύτερα πάρε ένα από το φαρμακείο εγώ είχα πάρει κάτι ταινίες που ήταν και φθηνές και και αρκετές.

Καλημέρα κορίτσι... δν έχω κάνει με τη ζάχαρη.... εμένα με τη χλωρινη μ δείξε ότι αφριζει ...δλδ ότι είμαι έγκυος...έκανα όμως τεστ και βγήκε αρνητικό....😐😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσι... δν έχω κάνει με τη ζάχαρη.... εμένα με τη χλωρινη μ δείξε ότι αφριζει ...δλδ ότι είμαι έγκυος...έκανα όμως τεστ και βγήκε αρνητικό....😐😐

Καλημέρα. Βρε κορίτσι μου, εν έτει 2021 πιστεύεις σε πειράματα με χλωρίνες, ζάχαρη κλπ; Καταλαβαίνω την αγωνία σου, το ποσό το θέλεις αλλά πόσο αξιόπιστα μπορεί να είναι; Πήγαινε πάρε ένα τεστ από το φαρμακείο ή κάνε μια χοριακη να έχεις σίγουρα αποτελέσματα. Εύχομαι τα καλύτερα σύντομα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα. Βρε κορίτσι μου, εν έτει 2021 πιστεύεις σε πειράματα με χλωρίνες, ζάχαρη κλπ; Καταλαβαίνω την αγωνία σου, το ποσό το θέλεις αλλά πόσο αξιόπιστα μπορεί να είναι; Πήγαινε πάρε ένα τεστ από το φαρμακείο ή κάνε μια χοριακη να έχεις σίγουρα αποτελέσματα. Εύχομαι τα καλύτερα σύντομα ♥️

Όχι....είπα να το κάνω έτσι από περιέργεια...αλλά πράγματι είναι αναξιόπιστα γτ έβαλα και τον άντρα μου να κατουρησει και αφρισε και σε αυτόν!!!!

Έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό.... πόσο πιθανόν είναι να είμαι έγκυος παρόλο π έδειξε αρνητικό το τεστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Όχι....είπα να το κάνω έτσι από περιέργεια...αλλά πράγματι είναι αναξιόπιστα γτ έβαλα και τον άντρα μου να κατουρησει και αφρισε και σε αυτόν!!!!

Έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό.... πόσο πιθανόν είναι να είμαι έγκυος παρόλο π έδειξε αρνητικό το τεστ??

Τι να σου πω. Εγώ στην θέση σου θα περίμενα καμία εβδομάδα και θα έκανα χοριακη αν δεν μου έρχονταν περίοδος. Γενικά επειδή ποτέ δεν είχα στάνταρ κύκλο σε ημέρες δεν στηριζομουν ποτέ σε εφαρμογές και τεστ για ωορρηξία και εγκυμοσύνη. Πρέπει να μάθεις να ακούς το σώμα σου και τα σημάδια που σου δίνει. Ειδικά όταν πρόκειται για τέτοια θέματα που σχετίζονται με ορμόνες και άλλους χίλιους δυο παράγοντες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...