Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τοκετός σε δημόσιο νοσοκομείο Θεσσαλονικης


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, είμαι καινούρια εδώ , θα ήθελα να μου πείτε εμπειρίες όσες έχετε από τοκετό σε δημόσιο νοσοκομείο στη Θεσσαλονικη , έχω διαβασει τόσα και έχω τρομάξει, ωστοσο επειδή είμαστε δύσκολα οικονομικά , το σκεφτόμαστε. Εχετε να πρότεινετε κάποιον αξιόλογο  γυναικολόγο που δουλεύει σε κάποιο δημόσιο ; Φοβάμαι πάρα πολύ , είναι η πρώτη μου φορά .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η FoxyCat88 είπε:

Γεια σας κορίτσια, είμαι καινούρια εδώ , θα ήθελα να μου πείτε εμπειρίες όσες έχετε από τοκετό σε δημόσιο νοσοκομείο στη Θεσσαλονικη , έχω διαβασει τόσα και έχω τρομάξει, ωστοσο επειδή είμαστε δύσκολα οικονομικά , το σκεφτόμαστε. Εχετε να πρότεινετε κάποιον αξιόλογο  γυναικολόγο που δουλεύει σε κάποιο δημόσιο ; Φοβάμαι πάρα πολύ , είναι η πρώτη μου φορά .. 

Κορίτσι μου εγώ γέννησα στο διαβαλκανικό, αλλά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το Παπαγεωργίου. Γιατρό δεν ξέρω να σου προτείνω. Με το καλό το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ είμαι στο τρίτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου δλδ 7,5 μηνών πρός 8 και επειδή η γιατρός μου είπε για να με ξεγεννήσει στο ιποκράτειο θέλει 1000 ευρώ ενώ δεν τα διαθέτουμε τόσα λεφτά θα γεννήσουμε στο ιποκράτειο αλλά το θέμα είναι αν θα εφημερέυει εκείνη την στιγμή οπότε θα ανοίξουμε καρτέλα ιποκράτειο και παπαγεωργείου για να είμαστε σίγουρη κιόλας έχω ακούσει καλά λόγια για το ιποκράτειο αλλά τώρα μου λένε και για το παπαγεωργείου. έχω μπερδευτεί και φοβάμαι αντίστοιχα μ,ε όλη την κατάσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μορφούλα είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ είμαι στο τρίτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου δλδ 7,5 μηνών πρός 8 και επειδή η γιατρός μου είπε για να με ξεγεννήσει στο ιποκράτειο θέλει 1000 ευρώ ενώ δεν τα διαθέτουμε τόσα λεφτά θα γεννήσουμε στο ιποκράτειο αλλά το θέμα είναι αν θα εφημερέυει εκείνη την στιγμή οπότε θα ανοίξουμε καρτέλα ιποκράτειο και παπαγεωργείου για να είμαστε σίγουρη κιόλας έχω ακούσει καλά λόγια για το ιποκράτειο αλλά τώρα μου λένε και για το παπαγεωργείου. έχω μπερδευτεί και φοβάμαι αντίστοιχα μ,ε όλη την κατάσταση.

Το κακό στο ιπποκράτειο είναι ότι έχει πάραααα πολύ κόσμο. Εκεί γεννάνε όλες οι Ρωμά κ γίνεται ένας χαμός. Σίγουρα για την ιατροφαρμακευτική περίθαλψη του μωρού  θα είναι μια χαρά, λόγω του ότι έχει θερμοκοιτίδες κ σχεδόν όλα τα νοσοκομεία εκεί στέλνουν τα νινάκια που το έχουν ανάγκη. Μίλησε με τον γιατρό σου αν θα μπορέσει να σε βολέψει σε τουλάχιστον δίκλινο γιατί βάζουν πολλές μαζί κ στην τελική με το ποσό που σου ζητάει κάτι θα μπορεί να κάνει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, κ εγω ενδιαφέρομαι και ψαχνω γιατρό. Ο δικος μου συνεργαζεται με το διαβαλκανικο αλλα δεν μπορούμε ν μαζέψουμε τοσα χρήματα ειναι παρα πολλα και ειμαι σε αναζήτηση. Εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια γ τ ιπποκράτειο γ την περιθαλψη για τα βρεφακια αλλα φοβάμαι γτ εχει οπως ειπε και η κοπέλα πιο πανω παρα πολυ κοσμο και ρομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ζέτα  εμείς θέλουμε όπως είπα στο ιποκράτειο αλλά το θέμα είναι ποιό θα εφημερέυει εκείνη την ημέρα, και είχαπει ότι είναι πολλά τα λεφτά για να με ξεγεννήσει η γιατρός μου 1000 ευρώ δεν βγαίνουν από το πουθενά κ σε μια μέρα θέλει δύο μηνιάτικα κ θα το ήθελα πολύ να είχα κάποιον κοντά μου αλλά δεν γίνεται δυστυχώς τεσπα είχα μάθει ότιλόγω κορονοιού δίνεις 150 ευρώ κ σε βάζουν με μια άλλη κοπέλα μαζί αλλά το ζητάς εσύ τώρα δεν ξέρω αν ισχύει αυτό και κατά πόσο γίνεται χωρίς να έχεις την γιατρό σου μαζί. 

στις On 26/9/2021 at 1:52 ΜΜ, ο/η Zeta. είπε:

Το κακό στο ιπποκράτειο είναι ότι έχει πάραααα πολύ κόσμο. Εκεί γεννάνε όλες οι Ρωμά κ γίνεται ένας χαμός. Σίγουρα για την ιατροφαρμακευτική περίθαλψη του μωρού  θα είναι μια χαρά, λόγω του ότι έχει θερμοκοιτίδες κ σχεδόν όλα τα νοσοκομεία εκεί στέλνουν τα νινάκια που το έχουν ανάγκη. Μίλησε με τον γιατρό σου αν θα μπορέσει να σε βολέψει σε τουλάχιστον δίκλινο γιατί βάζουν πολλές μαζί κ στην τελική με το ποσό που σου ζητάει κάτι θα μπορεί να κάνει…

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/9/2021 at 10:54 ΜΜ, ο/η EleftheriaF είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, κ εγω ενδιαφέρομαι και ψαχνω γιατρό. Ο δικος μου συνεργαζεται με το διαβαλκανικο αλλα δεν μπορούμε ν μαζέψουμε τοσα χρήματα ειναι παρα πολλα και ειμαι σε αναζήτηση. Εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια γ τ ιπποκράτειο γ την περιθαλψη για τα βρεφακια αλλα φοβάμαι γτ εχει οπως ειπε και η κοπέλα πιο πανω παρα πολυ κοσμο και ρομα. 

καλημέρα κορίτσι μου κ εγώ φοβάμαι που γεννάνε οι ρομά εκεί μέσα δεν θα ήθελα να ήμουν μαζί τους σε ένα δωμάτιο προτιμώ με ελληνίδα και να είμαστε δύο κιόλας, όσο για τα χρήματα όσες δεν μπορούννα τα δώσουν εκείνη την στιγμή που θα έρθει η στιγμή πας σε αυτό που εφημερε΄θεοι και γεννάς δωρεάν αναγκαστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...