Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αρνητική η χοριακη εννοείται να ήδη είχε κάνει από το πρωί την εμφάνιση της η αγαπημένη μου περίοδος....οι εξετάσεις πολύ καλές μόνο μια τρανσαμιναση ανεβασμένη γιατί από τη κύριακη έχω πιει 2 κουτιά ντεπον με 39,5 πυρετό , το να έκανα...δεν έτρωγα και καθόλου...έχει κατέβει πολύ ο πυρετός και αισθάνομαι καλύτερα...όσο για την περίοδο καλύτερα που δεν ήρθε τόσο πυρετό και φάρμακα που ήπια...αλλά δεν ξέρω τι να κάνω !! Ν αφήσω αυτόν τον μήνα ή να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής ή να κάνω μια προσπάθεια σπερματεγχυνση , δεν ξέρω ....3 χρόνια τώρα κουράστηκαμε...τι να κάνουμε βρε κορίτσια;;;

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Πολύ λυπάμαι μου για χοριακη αλλα οπως λεςκι εσυ δεν ενιωθες και καλα αυτο το μηνα κλπ μπορει να μην ηταν και ιδανικη η στιγμη.. Χαιρομαι πολυ που εισαι ομως καλυτερα❤️... Τωρα για επομενη προσπαθεια δεν ξερω τι να σου πω πρεπει να δεις πως νιωθεις κλπ και να μιλησεις με γιατρο σου... (Δεν θυμαμα ηλικια σας, αν εχετε καποιο θεμα η απλα δεν ξερετε για ποιο λογο δεν εχεις μεινει κλπ; ). Σε καθε περιπτωση παρε γιατρο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ο δικός μου πάλι με θέλει διάθεσημη... Ακόμα και με τα πόδια αξυριστα... 

Νομίζω πως έχεις παρερμηνέψει λίγο την συζήτηση. Ο χρόνος για να μπουν δύο κρέμες μετά το μπάνιο ή να γίνει αποτρίχωση δεν αναιρεί ότι δεν υπάρχει σεξουαλική ζωή ή «διαθεσιμότητα». Το τι κάνει η κάθε γυναίκα για τον εαυτό της ας μην καταλήγει μόνο στις επιπτώσεις που έχει στην σεξουαλική της ζωή. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αρνητική η χοριακη εννοείται να ήδη είχε κάνει από το πρωί την εμφάνιση της η αγαπημένη μου περίοδος....οι εξετάσεις πολύ καλές μόνο μια τρανσαμιναση ανεβασμένη γιατί από τη κύριακη έχω πιει 2 κουτιά ντεπον με 39,5 πυρετό , το να έκανα...δεν έτρωγα και καθόλου...έχει κατέβει πολύ ο πυρετός και αισθάνομαι καλύτερα...όσο για την περίοδο καλύτερα που δεν ήρθε τόσο πυρετό και φάρμακα που ήπια...αλλά δεν ξέρω τι να κάνω !! Ν αφήσω αυτόν τον μήνα ή να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής ή να κάνω μια προσπάθεια σπερματεγχυνση , δεν ξέρω ....3 χρόνια τώρα κουράστηκαμε...τι να κάνουμε βρε κορίτσια;;;

Κοριτσι μου λυπαμαι πολυ γ τη χοριακη.😔 Τωρα προεχει η υγεια σου. Να γινεις καλα και μετα θ τα βαλετε κατω μ τον αντρα σου κ το γιατρο σου και θα δειτε πως θα κινηθειτε.. 

Μην παρατας την προσπαθεια!! Να εχεις πιστη και να εισαι αισιοδοξη!! 

Σου στελνω την αγαπη μου κι ελπιζω συντομα να μιλαμε γ τους πρωτους μηνες εγκυμοσυνης!!! 🙏🙏🙏💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αρνητική η χοριακη εννοείται να ήδη είχε κάνει από το πρωί την εμφάνιση της η αγαπημένη μου περίοδος....οι εξετάσεις πολύ καλές μόνο μια τρανσαμιναση ανεβασμένη γιατί από τη κύριακη έχω πιει 2 κουτιά ντεπον με 39,5 πυρετό , το να έκανα...δεν έτρωγα και καθόλου...έχει κατέβει πολύ ο πυρετός και αισθάνομαι καλύτερα...όσο για την περίοδο καλύτερα που δεν ήρθε τόσο πυρετό και φάρμακα που ήπια...αλλά δεν ξέρω τι να κάνω !! Ν αφήσω αυτόν τον μήνα ή να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής ή να κάνω μια προσπάθεια σπερματεγχυνση , δεν ξέρω ....3 χρόνια τώρα κουράστηκαμε...τι να κάνουμε βρε κορίτσια;;;

@Heart μου πέρασε ένα ισχυρό σοκ ο οργανισμός σου με τον πυρετό, δώσε του λίγο χρόνο να επανέλθει, θα έχεις αφυδατωθει, πιες τις βιταμίνες σου και κάντε αγάπες ήρεμα αυτό το μήνα. Κλείσε με τον γιατρό σου από την επόμενη ωορρηξια να κάνετε ακόμα μια προσπάθεια σπερματεγχυνσης, είστε μικροί σε ηλικία και δεν υπάρχει παθολογικο εύρημα από όσο θυμάμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αρνητική η χοριακη εννοείται να ήδη είχε κάνει από το πρωί την εμφάνιση της η αγαπημένη μου περίοδος....οι εξετάσεις πολύ καλές μόνο μια τρανσαμιναση ανεβασμένη γιατί από τη κύριακη έχω πιει 2 κουτιά ντεπον με 39,5 πυρετό , το να έκανα...δεν έτρωγα και καθόλου...έχει κατέβει πολύ ο πυρετός και αισθάνομαι καλύτερα...όσο για την περίοδο καλύτερα που δεν ήρθε τόσο πυρετό και φάρμακα που ήπια...αλλά δεν ξέρω τι να κάνω !! Ν αφήσω αυτόν τον μήνα ή να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής ή να κάνω μια προσπάθεια σπερματεγχυνση , δεν ξέρω ....3 χρόνια τώρα κουράστηκαμε...τι να κάνουμε βρε κορίτσια;;;

Κρίμα κορίτσι μου... Η υγεία σου πάνω από όλα σε αυτή τη φάση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Έχετε δίκιο θα ηρεμήσουμε και βλέπουμε....τι να πω ρε κορίτσια...όλα καλά...

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια, παρε τα πανω σου και ολα θα πανε καλα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αρνητική η χοριακη εννοείται να ήδη είχε κάνει από το πρωί την εμφάνιση της η αγαπημένη μου περίοδος....οι εξετάσεις πολύ καλές μόνο μια τρανσαμιναση ανεβασμένη γιατί από τη κύριακη έχω πιει 2 κουτιά ντεπον με 39,5 πυρετό , το να έκανα...δεν έτρωγα και καθόλου...έχει κατέβει πολύ ο πυρετός και αισθάνομαι καλύτερα...όσο για την περίοδο καλύτερα που δεν ήρθε τόσο πυρετό και φάρμακα που ήπια...αλλά δεν ξέρω τι να κάνω !! Ν αφήσω αυτόν τον μήνα ή να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής ή να κάνω μια προσπάθεια σπερματεγχυνση , δεν ξέρω ....3 χρόνια τώρα κουράστηκαμε...τι να κάνουμε βρε κορίτσια;;;

Επαιρνες μεγάλη δόση προγεστερονης? Εμένα ήταν ανεβασμενη λόγω των utrogestan. Η τρανσαμιναση είναι η ένδειξη για το συκώτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αρνητική η χοριακη εννοείται να ήδη είχε κάνει από το πρωί την εμφάνιση της η αγαπημένη μου περίοδος....οι εξετάσεις πολύ καλές μόνο μια τρανσαμιναση ανεβασμένη γιατί από τη κύριακη έχω πιει 2 κουτιά ντεπον με 39,5 πυρετό , το να έκανα...δεν έτρωγα και καθόλου...έχει κατέβει πολύ ο πυρετός και αισθάνομαι καλύτερα...όσο για την περίοδο καλύτερα που δεν ήρθε τόσο πυρετό και φάρμακα που ήπια...αλλά δεν ξέρω τι να κάνω !! Ν αφήσω αυτόν τον μήνα ή να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής ή να κάνω μια προσπάθεια σπερματεγχυνση , δεν ξέρω ....3 χρόνια τώρα κουράστηκαμε...τι να κάνουμε βρε κορίτσια;;;

Περαστικά σου κορίτσι μου!!! Ο γιατρός σου είναι ειδικός γονιμότητας; Σε ρωτάω γιατί το ποια σημαντικό τώρα είναι η καθοδήγησή του. Με αυτόν θα μιλήσετε κ θα αποφασίσετε πως θα πράξετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Νομίζω πως έχεις παρερμηνέψει λίγο την συζήτηση. Ο χρόνος για να μπουν δύο κρέμες μετά το μπάνιο ή να γίνει αποτρίχωση δεν αναιρεί ότι δεν υπάρχει σεξουαλική ζωή ή «διαθεσιμότητα». Το τι κάνει η κάθε γυναίκα για τον εαυτό της ας μην καταλήγει μόνο στις επιπτώσεις που έχει στην σεξουαλική της ζωή. 

 

Απάντησα στο ότι οι άντρες θέλουν να μας βλέπουν όλη μέρα να βάζουμε κρέμες... Ο δικός μου όχι απλά δεν θέλει... Δεν με πλησιάζει καν όταν μια στο τόσο αποφασίσω να βάλω λίγη κρέμα γιατί δεν αντέχει την λιπαρότητα που αφήνουν οι κρέμες.... Και επίσης είπα στα κορίτσια ότι ο καλύτερος τρόπος για λαμπερή επιδερμίδα είναι το καλό σεξ.... Εσύ γιατί παρεξηγήθηκε δεν καταλαβαίνω;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η iriana είπε:

Από πότε το καλό σεξ κοπέλα μου κάνει καλό στο δέρμα? Που το έχεις διαβάσει αυτό? Άλλο συζητάμε κι άλλο λες!

Άμα δε θες να βαζεις κρέμες μη βάζεις! Δε σε αναγκασαμε, ούτε σχολιάσαμε το γεγονός ότι κυκλοφορείς απεριποιητη κι αν συμφωνούμε με αυτό ή όχι! Μάλλον εσύ έχεις το κόμπλεξ με όσες κοπέλες είναι πιο περιποιημενες από σένα και το βγάζεις στα σχόλια που κάνεις! 

Όσο για το ότι ο αντρας σου σε θέλει αξύριστη, άμα αρχίσει να κοιτάει άλλες γυναίκες, μην σου κακοφανει! 

Εκτός από απεριποιητη στο σώμα, είσαι απεριποιητη και στο χαρακτήρα..

Άμα το έκανες το καλό σεξ θα ήξερες πόσο καλό κάνει και στην επιδερμίδα και παντού αλλά προφανώς δεν το κάνεις και δεν ξέρεις.... Όσο για τον άντρα μου με κοιτάει στα μάτια μετά από 16 χρόνια για τον δικό σου να ανησυχείς και όταν απευθύνεσαι σε εμένα θα προσέχεις πως μιλάς για να μην σε πάρει και σε σηκώσει.... Αντε μπράβο με την κάθε μία εδώ μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια απευθύνομαι στις υπόλοιπες να αποφασίσετε ποια θέλει να αναλάβει το πινακάκι γιατί εγώ αρκετά ανεχτηκα... Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Αυτής της λογικής είμαι κ εγώ. Κ απ´ ότι καταλαβαίνω αρέσει στον άντρα μου, που προσέχω τον εαυτό μου. Κρατάει το παιδάκι μας για να κάνω νύχια, μαλλιά, λέιζερ, θεραπείες προσώπου κ οτιδήποτε άλλο. Αφήστε που όσο πιο μικρές ξεκινάμε τα beaute μας, τόσο πιο φρέσκες θα είμαστε μεγαλώνοντας!!

Συμφωνώ μαζί σου όσο πιο νωρις τόσο το καλύτερο γιατί πρόληψη κανεις!! Μετά τρέχα γύρευε πλαστικό χειρουργό χαχαχαχα 🤣😂🤣 είμαι 29 χρόνων και κανεις δε με πιστεύει, βέβαια έχω καλά γονίδιά ομως πρέπει να τα βοηθάμε κάπως! Την περιποίηση την κανεις για τον εαυτό σου με ένα κίνητρο τον άντρα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλά θα κάνεις εσύ να  προσέξεις πως μιλάς. Εσύ είσαι αυτή που είσαι ειρωνική εδώ μέσα, όχι εγώ 

Οποίος έχει τη μύγα μυγιαζετε λένε στο χωριό μου.... Αλλά αρκετά ασχολήθηκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ποια μύγα κοπέλα μου?? Έχεις 2 μέρες κι απαντάς στα μηνύματά μου! 🤣 κράτα την τοξικότητα σου για τον εαυτό σου..! 

Είμαστε σε δημοσιο φόρουμ και μπορώ να λέω τη γνώμη μου ελεύθερα.... Αλλά αν σε ενόχλησε τόσο θα μπορούσες απλά να μου ζητήσεις να μην απαντάω στα σχόλια σου.... Και μην κάνεις τον κόπο να μου απαντήσεις είναι η τελευταία κουβέντα που έχουμε οι δύο μας... Και γενικά είναι η τελευταία φορά που μπαίνω σε αυτό το θέμα... Εχω πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ δεν θα ασχολουμε με τα κόμπλεξ τις κάθε μιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια αρνητική η χοριακη εννοείται να ήδη είχε κάνει από το πρωί την εμφάνιση της η αγαπημένη μου περίοδος....οι εξετάσεις πολύ καλές μόνο μια τρανσαμιναση ανεβασμένη γιατί από τη κύριακη έχω πιει 2 κουτιά ντεπον με 39,5 πυρετό , το να έκανα...δεν έτρωγα και καθόλου...έχει κατέβει πολύ ο πυρετός και αισθάνομαι καλύτερα...όσο για την περίοδο καλύτερα που δεν ήρθε τόσο πυρετό και φάρμακα που ήπια...αλλά δεν ξέρω τι να κάνω !! Ν αφήσω αυτόν τον μήνα ή να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής ή να κάνω μια προσπάθεια σπερματεγχυνση , δεν ξέρω ....3 χρόνια τώρα κουράστηκαμε...τι να κάνουμε βρε κορίτσια;;;

Κρίμα, τουλάχιστον πέφτει ο πυρετός! Νομίζω να χαλαρώσετε ένα μήνα και να ξεκινήσετε τον Νοέμβρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Απάντησα στο ότι οι άντρες θέλουν να μας βλέπουν όλη μέρα να βάζουμε κρέμες... Ο δικός μου όχι απλά δεν θέλει... Δεν με πλησιάζει καν όταν μια στο τόσο αποφασίσω να βάλω λίγη κρέμα γιατί δεν αντέχει την λιπαρότητα που αφήνουν οι κρέμες.... Και επίσης είπα στα κορίτσια ότι ο καλύτερος τρόπος για λαμπερή επιδερμίδα είναι το καλό σεξ.... Εσύ γιατί παρεξηγήθηκε δεν καταλαβαίνω;;; 

Δεν παρεξηγήθηκα σε καμία περίπτωση. Απλά σύμφωνα με τα λόγια σου θεωρείς ότι δεν είμαστε «διαθέσιμες» επειδή σπαταλάμε χρόνο στο μπάνιο. Προσωπικά μετά από μια δύσκολη μέρα το να κάνω πράγματα για μένα με χαλαρώνουν, με ηρεμούν κ σίγουρα με βοηθούν στον να έχω όρεξη μετά να κάνω αγκαλιές με τον καλό μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Δεν παρεξηγήθηκα σε καμία περίπτωση. Απλά σύμφωνα με τα λόγια σου θεωρείς ότι δεν είμαστε «διαθέσιμες» επειδή σπαταλάμε χρόνο στο μπάνιο. Προσωπικά μετά από μια δύσκολη μέρα το να κάνω πράγματα για μένα με χαλαρώνουν, με ηρεμούν κ σίγουρα με βοηθούν στον να έχω όρεξη μετά να κάνω αγκαλιές με τον καλό μου. 

οχι κοριτσι μου δεν ειπα ποτε κατι τετοιο και εννοειτε οτι πολυ καλα κανεις αφου σου αρεσει εγω απλα τα βαριεμαι φρικτα...εγω μιλησα καθαρα για τον εαυτο μου και ειπα οτι ο αντρας μου με θελει οπως και να ειμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ο δικός μου πάλι με θέλει διάθεσημη... Ακόμα και με τα πόδια αξυριστα... 

Λέγοντας  η iriana ότι οι άντρες μας μας θέλουν περιποιημένες κ εσύ απαντώντας έτσι αυτό κατάλαβα. Όπως κ να έχει η καθεμία μας ας κάνει ότι την ευχαριστεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Λέγοντας  η iriana ότι οι άντρες μας μας θέλουν περιποιημένες κ εσύ απαντώντας έτσι αυτό κατάλαβα. Όπως κ να έχει η καθεμία μας ας κάνει ότι την ευχαριστεί.

Ακριβώς μίλησα για τον δικό μου άντρα ούτε για τον δικό σου ούτε για τον δικό της... Εκείνη έκανε επίθεση άνευ λόγου αλλά δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ίδια κορίτσια...πήγα κι έκανα ακτινογραφίες σήμερα και το βράδυ θα πάω στο γιατρό να τα πούμε από κοντά... Δεν ξέρω τι έχει συμβεί εδώ , βασικά δεν έχω καταλάβει , αλλά στεναχωριέμαι με δύο τρία μηνύματα που διάβασα. ...ας μην ρίχνουμε τόσο το επίπεδο βρε κορίτσια...πριν δύο χρόνια με το  lactaki  και το staraki και την tokyo ( να είναι καλά εκεί που είναι, με τα παιδάκια τους) ξέρετε τι ωραία που ήταν!;; Ούτε διαφωνίες , ούτε λέξεις και εκφράσεις ιδιαίτερες .....ίσως αποσύρω από το φόρουμ...νομίζω ότι πλέον δεν με αντιπροσωπεύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Τα ίδια κορίτσια...πήγα κι έκανα ακτινογραφίες σήμερα και το βράδυ θα πάω στο γιατρό να τα πούμε από κοντά... Δεν ξέρω τι έχει συμβεί εδώ , βασικά δεν έχω καταλάβει , αλλά στεναχωριέμαι με δύο τρία μηνύματα που διάβασα. ...ας μην ρίχνουμε τόσο το επίπεδο βρε κορίτσια...πριν δύο χρόνια με το  lactaki  και το staraki και την tokyo ( να είναι καλά εκεί που είναι, με τα παιδάκια τους) ξέρετε τι ωραία που ήταν!;; Ούτε διαφωνίες , ούτε λέξεις και εκφράσεις ιδιαίτερες .....ίσως αποσύρω από το φόρουμ...νομίζω ότι πλέον δεν με αντιπροσωπεύει...

Καλημέρα κορίτσι μου, καλα αποτελεσματα για τα τεστ σου αποψε, να σου πανε ολα καλα💗 Εγω περιμενω να παω στο γυναικολογο τη Δευτερα για να δουμε σε τι φαση ειμαι μηπως καταφερουμε κατι αυτο το μηνα😃 Lactaki, Tokyo ειναι οντως γλυκυτατες τις γνωρισα γιατι μου εστειλαν μηνυμα να με βοηθησουν με το που μπηκα στο φορουμ τον Αυγουστο αλλα και τα αλλα κοριτσια που γνωρισα εδω τωρα ειναι συμπαθεστατες οπως κι εσυ - εγω μενω σε αυτο😍 Εαν αποφασισεις να αποσυρθεις σου ευχομαι πολυ καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!

Ναι κι εγώ στεναχωρέθηκα λίγο εχθες γι αυτο αποτραβήχτηκα από τη συζήτηση αλλά νομίζω πως όλοι έχουμε δικαίωμα σε κακιές ημέρες.. άνθρωποι είμαστε και άλλοι συμφωνούμε κι άλλοι διαφωνούμε.. άλλοι πιο διακριτικά άλλοι πιο έντονα. εδώ με την ίδια μας την οικογένεια αρπαζόμαστε, πόσο μάλλον εδώ μέσα που δεν γνωριζόμαστε. και ο γραπτός λόγος είναι εύκολα παρεξηγήσιμος δυστυχως.

Ας αφήσουμε αυτή την άσχημη ημέρα πίσω λοιπόν και πάμε μπροστά.

Τώρα για το αν θα συνεχίσουμε η οχι, ζυγίζει ο καθένας τα υπερ και τα κατά και αποφασίζει..

Εγώ προσωπικά παίρνω μεγάλη δύναμη από τα κορίτσια και μακάρι να βοηθάω στο ελάχιστο..

Ελπίζω σύντομα εκτός από τους προβληματισμούς μας να μοιραστούμε και τις χαρές μας!!! Να έρθουν τα θαυματάκια μας!!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα και από εμένα!!

Ναι κι εγώ στεναχωρέθηκα λίγο εχθες γι αυτο αποτραβήχτηκα από τη συζήτηση αλλά νομίζω πως όλοι έχουμε δικαίωμα σε κακιές ημέρες.. άνθρωποι είμαστε και άλλοι συμφωνούμε κι άλλοι διαφωνούμε.. άλλοι πιο διακριτικά άλλοι πιο έντονα. εδώ με την ίδια μας την οικογένεια αρπαζόμαστε, πόσο μάλλον εδώ μέσα που δεν γνωριζόμαστε. και ο γραπτός λόγος είναι εύκολα παρεξηγήσιμος δυστυχως.

Ας αφήσουμε αυτή την άσχημη ημέρα πίσω λοιπόν και πάμε μπροστά.

Τώρα για το αν θα συνεχίσουμε η οχι, ζυγίζει ο καθένας τα υπερ και τα κατά και αποφασίζει..

Εγώ προσωπικά παίρνω μεγάλη δύναμη από τα κορίτσια και μακάρι να βοηθάω στο ελάχιστο..

Ελπίζω σύντομα εκτός από τους προβληματισμούς μας να μοιραστούμε και τις χαρές μας!!! Να έρθουν τα θαυματάκια μας!!!!! 🙏🙏🙏

Καλησπέρα κορίτσια μου 🧡❤️

Πώς είστε ;

Εννοείται πως ο γραπτός λόγος παρεξηγείται.... Κορίτσια ελάτε να βάλουμε όλες τα δυνατά μας για Οκτωβρίο!

Σκέφτομαι για ένα 2 ημερο τον Οκτώβρη πριν την εξωσωματική για χαλάρωση !

Τι λέτε ; Καλή ιδέα;

Μη σας πω κ δύο 2 ημέρα αν μπορούσα !

Λέω κάθε Κυριακή εκδρομή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...