Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια ....εύχομαι μια χαρούμενη αισιόδοξη  φθινοπωρινή ημερα...Σας λέω γρήγορα γρήγορα τα νέα μου !!!κάναμε ένεση Δευτέρα 11 μισή το βράδυ...είχαμε επαφή Τρίτη 11 μισή η ώρα το βράδυ (24ωρες) και  Τετάρτη 11 η ώρα το βράδυ( 48 ώρες)...ένιωσα πόνο πιο δυνατό το μεσημέρι της Τρίτης 1 η ώρα περίπου....μακάρι να έχει γίνει το θαύμα μας!!! Δεν καταφέραμε ακριβώς στις 36 ώρες (καθυστέρησα εγώ στη δουλειά) ...από δω και πέρα κορίτσια αναμονή!!! Ας ελπίζω ότι δεν χάθηκε γιατί δεν είχαμε ακριβώς στις 36...τι να πω; Προϋπήρχε σπέρμα από την επαφή της Τρίτης και αν έσπασε το μεσημέρι της Τεταρτης δεν κρατήθηκε μέχρι το βράδυ που είχαμε τη δεύτερη επαφή...ο,τι έγινε έγινε!! 

Καλημερα κοριτσι!!! 

Δεν εχει τυχει να μιλησουμε πολυ αλλα τις τελευταιες μερες που διαβαζω τα νεα σου εχω καταλαβει ποσο πολυ θες ενα παιδακι και ποσο αγωνιας!!

Αν λαβουμε υποψιν οτι το ωαριο ζει 12 ωρες και οτι ειχατε επαφη και πριν και μετα, εισαι παααρα πολυ καλα!!! 

Προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι οσο αγχωνεσαι μπλοκαρεις τον οργανισμο σου!!! (Οχι οτι ειναι ευκολο αλλα οταν εισαι απ εξω τα βλεπεις πιο λογικα και ψυχραιμα τα πραγματα. Τα λεω σ εσενα γ να τα ακουω κι εγω.)

Να εισαι θετικη και αισιοδοξη!!!

Ευχομαι να εχεις καθυστερηση και του χρονου τετοια εποχη να κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σας!!! 🙏♥️♥️♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Σίγουρα θα έχετε καλύτερη ψυχολογία δεν το συζητώ αλλά έχετε και πολλές ελπίδες για τώρα όποτε θετικές σκέψεις και αισιοδοξια!!!εγω δυσκολεύομαι λίγο με εμετούς και πόνους γενικά σήμερα πηγα και στον γιατρό γιατί πονούσα πολύ και μου είπε ότι έχω κάνει συσπάσεις αλλά όλα καλά!θελει πολύ ξεκούραση μου είπε η δίδυμη κύηση!

Να προσπαθείς να είσαι ήρεμη και φυσικά ξεκούραστη...χαίρομαι παρά πολύ για σένα...Δεν είχα δει καν ότι έχεις δίδυμα...μπράβο κοπέλα μου πολλά συγχαρητήρια....

Μακάρι να πάνε όλα καλά και αν δεν πάμε αυτή τη φορά...τουλάχιστον Ναι...είμαστε παρά πολύ καλά ψυχολογικά και κυριότερα ο άντρας μου μετά από όλα αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια ....εύχομαι μια χαρούμενη αισιόδοξη  φθινοπωρινή ημερα...Σας λέω γρήγορα γρήγορα τα νέα μου !!!κάναμε ένεση Δευτέρα 11 μισή το βράδυ...είχαμε επαφή Τρίτη 11 μισή η ώρα το βράδυ (24ωρες) και  Τετάρτη 11 η ώρα το βράδυ( 48 ώρες)...ένιωσα πόνο πιο δυνατό το μεσημέρι της Τρίτης 1 η ώρα περίπου....μακάρι να έχει γίνει το θαύμα μας!!! Δεν καταφέραμε ακριβώς στις 36 ώρες (καθυστέρησα εγώ στη δουλειά) ...από δω και πέρα κορίτσια αναμονή!!! Ας ελπίζω ότι δεν χάθηκε γιατί δεν είχαμε ακριβώς στις 36...τι να πω; Προϋπήρχε σπέρμα από την επαφή της Τρίτης και αν έσπασε το μεσημέρι της Τεταρτης δεν κρατήθηκε μέχρι το βράδυ που είχαμε τη δεύτερη επαφή...ο,τι έγινε έγινε!! 

Κοπέλα μου μην αγχώνεσαι καθόλου...Εσείς έχετε κάνει τις προσπάθειες σας και σου εύχομαι να έχετε θετικά νεα σε λίγες μέρες.. εγώ το σαββατοβτο απόγευμα είχα έντονους πόνους ωορρηξίας μέχρι σχεδόν τη Δευτέρα το πρωί.. άσχετα αν την ένεση την έκανα το βράδυ του Σαββάτου στις 12...ο γιατρός μου είπε ότι τα πονακια είχαν αρχίσει κάποιες ώρες νωρίτερα γιατί πολύ πιθανό να ήταν έτοιμο να σπάσει αλλά μετά με την ένεση εμείς το καθυστέρησαν οπότε αυτό μεγάλωνε μέχρι να σπάσει τελικά...που φαντάσου μέχρι τις 10 και μιση το πρωί τη Δευτέρα δεν είχε σπάσει ακόμη.. λογικά θα έσπαγε κατά τις 11 το μεσημέρι.. Δηλαδή 36 ώρες μετά την ένεση...έτσι τουλάχιστον Θέλω να ελπίζω....

Εσείς να έχετε επαφές οπότε θέλετε...κι αυτό θα προσπαθήσει να κάνει όσο καλύτερα μπορεί τη δουλειά του...

Έχετε κάνει σπερματεγχυση ποτέ η κάτι αλλο;;

Συγγνώμη που ρωτάω αλλά δεν θυμάμαι και πολύ καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Προπαρασκευή σήμερα!!! Άντε να φτάσει το σκ να ξεκουραστούμε!!!

@Mimi26 τι έγινε τελικά με το ΠΑΠ; μίλησες με τον εξωσωματικό σου για το αποτέλεσμα;; τι σου είπε;;

Εγώ από λεπτό σε λεπτό αναμένω το αποτέλεσμα απο το pcr.. 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Προπαρασκευή σήμερα!!! Άντε να φτάσει το σκ να ξεκουραστούμε!!!

@Mimi26 τι έγινε τελικά με το ΠΑΠ; μίλησες με τον εξωσωματικό σου για το αποτέλεσμα;; τι σου είπε;;

Εγώ από λεπτό σε λεπτό αναμένω το αποτέλεσμα απο το pcr.. 🙃

Καλημέρα κοριτσάκι μου άντε να μας πεις τα αποτελέσματα να δούμε τι γίνεται αν έχεις και εσύ κάτι αν και δεν νομίζω μωρέ μπορεί να έχεις κρυώσει....

Αρχικά να σας πω ότι σταμάτησα τη δουλειά που με πίεζε εντάξει δεν πειράζει θα βρω μία άκρη δεύτερον πήγα στο φυσικοθεραπευτή εχθές και να του πω ότι μου η αλήθεια είναι ότι έχω ένα θεματάκι μου έφτιαξε και πάτους έχω στραβώσει όλο το πόδι μου από τον αστράγαλο δάχτυλα μέχρι και το γόνατο γιατί στραβό πατάω στεναχωρήθηκα λιγάκι αλλά θα κάνω και κάποιες θεραπείες και ίσως δω κάποια μικρή βελτίωση .

Μίλησα με τη γραμματέα του γιατρού γιατρός είχε πάρα πολλή δουλειά χθες και μου ζήτησε ο γιατρός να πάω να κάνω ξανά ταυτοποίηση DNA hpv να ξαναδούμε λιγάκι τις μορφές παρόλο που είχα κάνει το Φεβρουάριο εκεί λίγο εκνευρίστηκα γιατί είχα κάνει πριν 6 μήνες.

Σήμερα δουλεύω Αθήνα το μεσημέρι οπότε τώρα έχω ξεκινήσει και πάω στο εργαστήριο να κάνω την ταυτοποίηση έχω ραντεβού 10:30 τα αποτελέσματα θα βγούνε λογικά σε 10 μέρες αλλά θέλει να δει λέει τη μορφή έχω για να ξέρει πριν βάλει για εξωσωματική γιατί αν έχω κάπου κάποια κακοήθεια σίγουρα θα πρέπει να με καθαρίσει πριν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου άντε να μας πεις τα αποτελέσματα να δούμε τι γίνεται αν έχεις και εσύ κάτι αν και δεν νομίζω μωρέ μπορεί να έχεις κρυώσει....

Αρχικά να σας πω ότι σταμάτησα τη δουλειά που με πίεζε εντάξει δεν πειράζει θα βρω μία άκρη δεύτερον πήγα στο φυσικοθεραπευτή εχθές και να του πω ότι μου η αλήθεια είναι ότι έχω ένα θεματάκι μου έφτιαξε και πάτους έχω στραβώσει όλο το πόδι μου από τον αστράγαλο δάχτυλα μέχρι και το γόνατο γιατί στραβό πατάω στεναχωρήθηκα λιγάκι αλλά θα κάνω και κάποιες θεραπείες και ίσως δω κάποια μικρή βελτίωση .

Μίλησα με τη γραμματέα του γιατρού γιατρός είχε πάρα πολλή δουλειά χθες και μου ζήτησε ο γιατρός να πάω να κάνω ξανά ταυτοποίηση DNA hpv να ξαναδούμε λιγάκι τις μορφές παρόλο που είχα κάνει το Φεβρουάριο εκεί λίγο εκνευρίστηκα γιατί είχα κάνει πριν 6 μήνες.

Σήμερα δουλεύω Αθήνα το μεσημέρι οπότε τώρα έχω ξεκινήσει και πάω στο εργαστήριο να κάνω την ταυτοποίηση έχω ραντεβού 10:30 τα αποτελέσματα θα βγούνε λογικά σε 10 μέρες αλλά θέλει να δει λέει τη μορφή έχω για να ξέρει πριν βάλει για εξωσωματική γιατί αν έχω κάπου κάποια κακοήθεια σίγουρα θα πρέπει να με καθαρίσει πριν

Την προηγούμενη ταυτοποιηση dna την είχες κάνει σε αυτόν ή σε άλλο γιατρό;;

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην έχει αλλάξει τπτ από το Φεβρουάριο! να βγει ξανα αρνητικό 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου άντε να μας πεις τα αποτελέσματα να δούμε τι γίνεται αν έχεις και εσύ κάτι αν και δεν νομίζω μωρέ μπορεί να έχεις κρυώσει....

Αρχικά να σας πω ότι σταμάτησα τη δουλειά που με πίεζε εντάξει δεν πειράζει θα βρω μία άκρη δεύτερον πήγα στο φυσικοθεραπευτή εχθές και να του πω ότι μου η αλήθεια είναι ότι έχω ένα θεματάκι μου έφτιαξε και πάτους έχω στραβώσει όλο το πόδι μου από τον αστράγαλο δάχτυλα μέχρι και το γόνατο γιατί στραβό πατάω στεναχωρήθηκα λιγάκι αλλά θα κάνω και κάποιες θεραπείες και ίσως δω κάποια μικρή βελτίωση .

Μίλησα με τη γραμματέα του γιατρού γιατρός είχε πάρα πολλή δουλειά χθες και μου ζήτησε ο γιατρός να πάω να κάνω ξανά ταυτοποίηση DNA hpv να ξαναδούμε λιγάκι τις μορφές παρόλο που είχα κάνει το Φεβρουάριο εκεί λίγο εκνευρίστηκα γιατί είχα κάνει πριν 6 μήνες.

Σήμερα δουλεύω Αθήνα το μεσημέρι οπότε τώρα έχω ξεκινήσει και πάω στο εργαστήριο να κάνω την ταυτοποίηση έχω ραντεβού 10:30 τα αποτελέσματα θα βγούνε λογικά σε 10 μέρες αλλά θέλει να δει λέει τη μορφή έχω για να ξέρει πριν βάλει για εξωσωματική γιατί αν έχω κάπου κάποια κακοήθεια σίγουρα θα πρέπει να με καθαρίσει πριν

Καλημέρα 

 

εύχομαι όλα να είναι καλά και να συνεχίσεις χωρις άγχος την εξωσωματική 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εγώ από λεπτό σε λεπτό αναμένω το αποτέλεσμα απο το pcr.. 🙃

Καλημέρα δε νομίζω να είναι κοβιντ εχεις άλλο σύμπτωμα η μόνο τα δέκατα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσι!!! 

Δεν εχει τυχει να μιλησουμε πολυ αλλα τις τελευταιες μερες που διαβαζω τα νεα σου εχω καταλαβει ποσο πολυ θες ενα παιδακι και ποσο αγωνιας!!

Αν λαβουμε υποψιν οτι το ωαριο ζει 12 ωρες και οτι ειχατε επαφη και πριν και μετα, εισαι παααρα πολυ καλα!!! 

Προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι οσο αγχωνεσαι μπλοκαρεις τον οργανισμο σου!!! (Οχι οτι ειναι ευκολο αλλα οταν εισαι απ εξω τα βλεπεις πιο λογικα και ψυχραιμα τα πραγματα. Τα λεω σ εσενα γ να τα ακουω κι εγω.)

Να εισαι θετικη και αισιοδοξη!!!

Ευχομαι να εχεις καθυστερηση και του χρονου τετοια εποχη να κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σας!!! 🙏♥️♥️♥️

 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν τόσο αγχωμενη...νομίζω η διαδικασία με την αγωγή και την ένεση και το τόσο στοχευμένο δεν μου ταιριάζει...εύχομαι να γίνει το θαύμα γιατί δεν ξέρω αν θέλω να το επαναλάβω αυτό...τώρα αισθάνομαι ότι έχω απελευθερωθεί να σου πω την αλήθεια...δεν έχω άγχος καθόλου...αλλά απ' την ώρα της ένεσης μέχρι και χθες το βράδυ ήμουν κάποιες στιγμές αγχωμενη κάποιες πολύ σκεπτική...Σήμερα αισθάνομαι ελεύθερη...κάναμε ο,τι μπορούσαμε και περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Κοπέλα μου μην αγχώνεσαι καθόλου...Εσείς έχετε κάνει τις προσπάθειες σας και σου εύχομαι να έχετε θετικά νεα σε λίγες μέρες.. εγώ το σαββατοβτο απόγευμα είχα έντονους πόνους ωορρηξίας μέχρι σχεδόν τη Δευτέρα το πρωί.. άσχετα αν την ένεση την έκανα το βράδυ του Σαββάτου στις 12...ο γιατρός μου είπε ότι τα πονακια είχαν αρχίσει κάποιες ώρες νωρίτερα γιατί πολύ πιθανό να ήταν έτοιμο να σπάσει αλλά μετά με την ένεση εμείς το καθυστέρησαν οπότε αυτό μεγάλωνε μέχρι να σπάσει τελικά...που φαντάσου μέχρι τις 10 και μιση το πρωί τη Δευτέρα δεν είχε σπάσει ακόμη.. λογικά θα έσπαγε κατά τις 11 το μεσημέρι.. Δηλαδή 36 ώρες μετά την ένεση...έτσι τουλάχιστον Θέλω να ελπίζω....

Εσείς να έχετε επαφές οπότε θέλετε...κι αυτό θα προσπαθήσει να κάνει όσο καλύτερα μπορεί τη δουλειά του...

Έχετε κάνει σπερματεγχυση ποτέ η κάτι αλλο;;

Συγγνώμη που ρωτάω αλλά δεν θυμάμαι και πολύ καλά...

Δεν πειράζει κορίτσι μου...που να θυμάσαι; Είμαστε πολλές! Τίποτα δεν έχουμε κάνει...πρώτη φορά πήγαμε με ιατρική βοήθεια...το μόνο ότι χρησιμοποιούσα τεστ ωορρηξίας..έχουμε κάνει εξετάσεις ορμονολογικες , σαλπιγγογραφια , σπερμοδιαγραμμα και ήταν όλες καλές..μάλιστα για το σπέρμα και η γενετιστρια και ο γυναικολος είχαν πει ότι καιρό έχουμε να δούμε τόσο καλά αποτελέσματα...εμείς Παρ όλα αυτά προσπαθούμε 3 χρόνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν τόσο αγχωμενη...νομίζω η διαδικασία με την αγωγή και την ένεση και το τόσο στοχευμένο δεν μου ταιριάζει...εύχομαι να γίνει το θαύμα γιατί δεν ξέρω αν θέλω να το επαναλάβω αυτό...τώρα αισθάνομαι ότι έχω απελευθερωθεί να σου πω την αλήθεια...δεν έχω άγχος καθόλου...αλλά απ' την ώρα της ένεσης μέχρι και χθες το βράδυ ήμουν κάποιες στιγμές αγχωμενη κάποιες πολύ σκεπτική...Σήμερα αισθάνομαι ελεύθερη...κάναμε ο,τι μπορούσαμε και περιμένουμε!!!

Ναι ρε παιδι μου αυτο με το ρολόι στο χέρι και το προγραμματισμένο είναι απαίσιο. Εμένα πρωτα από όλα ο άντρας μου δεν το αντέχει, γι αυτό ουτε για τα τεστ ωορρηξίας δεν του λέω κάτι.

Χάνεται όλη η μαγεία και ο αυθορμητισμός. Αλλά τι να κάνουμε που 6 μήνες αυθορμητισμού δεν έφτασαν για να πετύχουμε σύλληψη;; αναγκαστικά παίρνουμε άλλα μέτρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι ρε παιδι μου αυτο με το ρολόι στο χέρι και το προγραμματισμένο είναι απαίσιο. Εμένα πρωτα από όλα ο άντρας μου δεν το αντέχει, γι αυτό ουτε για τα τεστ ωορρηξίας δεν του λέω κάτι.

Χάνεται όλη η μαγεία και ο αυθορμητισμός. Αλλά τι να κάνουμε που 6 μήνες αυθορμητισμού δεν έφτασαν για να πετύχουμε σύλληψη;; αναγκαστικά παίρνουμε άλλα μέτρα

Καλά και ο δικός μου δεν το αντέχει...και γινεται πολύ καιρό κάπως στοχευμένα...τι να πω; Να έρθει σε όλες μας το πολυπόθητο για να ολοκληρωθουμε αλλά και να ηρεμήσουμε και από τις σκέψεις τέτοιου είδους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλά και ο δικός μου δεν το αντέχει...και γινεται πολύ καιρό κάπως στοχευμένα...τι να πω; Να έρθει σε όλες μας το πολυπόθητο για να ολοκληρωθουμε αλλά και να ηρεμήσουμε και από τις σκέψεις τέτοιου είδους!!

Νομίζω όταν έρθει το πολυπόθητο θα τρελαθούμε ακόμη χειρότερα!!

Έκατσα μια εβδομάδα στη Ρόδο με τον 4χρονο ανιψιό μου και ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!!!!!!!! 🤣🤣🤣

Στο τρελοκομείοοοοοοοο!!!!!!!! (που λέει και το άσμα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλά και ο δικός μου δεν το αντέχει...και γινεται πολύ καιρό κάπως στοχευμένα...τι να πω; Να έρθει σε όλες μας το πολυπόθητο για να ολοκληρωθουμε αλλά και να ηρεμήσουμε και από τις σκέψεις τέτοιου είδους!!

Ναι κορίτσια αυτό με το ρολόι στο χέρι δεν γίνεται!!! Είναι πραγματικά τραγικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν τόσο αγχωμενη...νομίζω η διαδικασία με την αγωγή και την ένεση και το τόσο στοχευμένο δεν μου ταιριάζει...εύχομαι να γίνει το θαύμα γιατί δεν ξέρω αν θέλω να το επαναλάβω αυτό...τώρα αισθάνομαι ότι έχω απελευθερωθεί να σου πω την αλήθεια...δεν έχω άγχος καθόλου...αλλά απ' την ώρα της ένεσης μέχρι και χθες το βράδυ ήμουν κάποιες στιγμές αγχωμενη κάποιες πολύ σκεπτική...Σήμερα αισθάνομαι ελεύθερη...κάναμε ο,τι μπορούσαμε και περιμένουμε!!!

@Heart χαλάρωσε κ απόλαυσε το τώρα ! Συνέχισε τις επαφές πάντως !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Την προηγούμενη ταυτοποιηση dna την είχες κάνει σε αυτόν ή σε άλλο γιατρό;;

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην έχει αλλάξει τπτ από το Φεβρουάριο! να βγει ξανα αρνητικό 🙏❤️

Το Φεβρουάριο μου είδε 53,68b μορφές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν τόσο αγχωμενη...νομίζω η διαδικασία με την αγωγή και την ένεση και το τόσο στοχευμένο δεν μου ταιριάζει...εύχομαι να γίνει το θαύμα γιατί δεν ξέρω αν θέλω να το επαναλάβω αυτό...τώρα αισθάνομαι ότι έχω απελευθερωθεί να σου πω την αλήθεια...δεν έχω άγχος καθόλου...αλλά απ' την ώρα της ένεσης μέχρι και χθες το βράδυ ήμουν κάποιες στιγμές αγχωμενη κάποιες πολύ σκεπτική...Σήμερα αισθάνομαι ελεύθερη...κάναμε ο,τι μπορούσαμε και περιμένουμε!!!

Καλημέρα κορίτσια! Έχεις απόλυτο δίκιο είναι τέρμα αγχωτικό με το ρολόι... αν θυμάσαι σου είπα πως κ τις δύο φορές που έμεινα έγκυος με serpafar ήταν χωρίς ένεση, εγώ το αποδίδω κ λίγο στο ότι δεν είχα όλο αυτό το άγχος της συγκεκριμένης ώρας.... αλλά επίσης όσο το σκέφτομαι πιστεύω πως χωρίς ένεση τελικά ίσως κ να αυξήσαμε τις πιθανότητες (δική μου θεωρία...) το λέω όμως γιατί με την ένεση ναι μεν στοχεύεις σε συγκεκριμένη στιγμή κ ξέρεις πότε θα σκάσει (κ στοχεύσεις σε ένα)... αλλά χωρίς την ένεση εγώ μπορεί να είχα 3 ωάρια που έσκασαν σε διαφορετικές στιγμές, άρα αυξήσαμε το παράθυρο γονιμότητας 

Πρέπει να κάνω διατριβή ή να με δει γιατρός.... τι λέτε? 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Το Φεβρουάριο μου είδε 53,68b μορφές 

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά, κ το πιστεύω κιόλας, αφού σου είπε κ ο γιατρός σου να μην ανησυχείς.... Δεν είναι ειδικός όπως είπες αλλά σίγουρα κάτι παραπάνω ξέρει! Σου εύχομαι ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart χαλάρωσε κ απόλαυσε το τώρα ! Συνέχισε τις επαφές πάντως !

Τώρα που δεν έθα έχω ρολόι , ποιος μας πιάνει...χαχα!! Πότε θα βγουν τα αποτελέσματα σου; Τελείωσες βασικά;καλά έκανες με την δουλειά , να ηρεμήσεις τουλάχιστον από αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έχεις απόλυτο δίκιο είναι τέρμα αγχωτικό με το ρολόι... αν θυμάσαι σου είπα πως κ τις δύο φορές που έμεινα έγκυος με serpafar ήταν χωρίς ένεση, εγώ το αποδίδω κ λίγο στο ότι δεν είχα όλο αυτό το άγχος της συγκεκριμένης ώρας.... αλλά επίσης όσο το σκέφτομαι πιστεύω πως χωρίς ένεση τελικά ίσως κ να αυξήσαμε τις πιθανότητες (δική μου θεωρία...) το λέω όμως γιατί με την ένεση ναι μεν στοχεύεις σε συγκεκριμένη στιγμή κ ξέρεις πότε θα σκάσει (κ στοχεύσεις σε ένα)... αλλά χωρίς την ένεση εγώ μπορεί να είχα 3 ωάρια που έσκασαν σε διαφορετικές στιγμές, άρα αυξήσαμε το παράθυρο γονιμότητας 

Πρέπει να κάνω διατριβή ή να με δει γιατρός.... τι λέτε? 😆😆😆

Πολύ καλή...χαραμιζεσαι...μακάρι να κάναμε το σωστό για τη δική μας περίπτωση...ειδομεν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Το Φεβρουάριο μου είδε 53,68b μορφές 

Αχ βρε κορίτσι μου συγγνωμη αν έκανα λάθος αλλά θυμόμουν ότι ενώ είχες κάνει εξετάσεις και βγήκαν θετικές μετά έκανες κάποια εξέταση (μάλλον ΠΑΠ ε;) και βγήκε αρνητικό.. τα μπερδεψα με συγχωρείς.. 

Όπως και να έχει, εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!! 🙏❤️

έκανες τη δειγματοληψία για την ταυτοποίηση;; καλά αποτελέσματα και γρήγορα με γεμάτη κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έχεις απόλυτο δίκιο είναι τέρμα αγχωτικό με το ρολόι... αν θυμάσαι σου είπα πως κ τις δύο φορές που έμεινα έγκυος με serpafar ήταν χωρίς ένεση, εγώ το αποδίδω κ λίγο στο ότι δεν είχα όλο αυτό το άγχος της συγκεκριμένης ώρας.... αλλά επίσης όσο το σκέφτομαι πιστεύω πως χωρίς ένεση τελικά ίσως κ να αυξήσαμε τις πιθανότητες (δική μου θεωρία...) το λέω όμως γιατί με την ένεση ναι μεν στοχεύεις σε συγκεκριμένη στιγμή κ ξέρεις πότε θα σκάσει (κ στοχεύσεις σε ένα)... αλλά χωρίς την ένεση εγώ μπορεί να είχα 3 ωάρια που έσκασαν σε διαφορετικές στιγμές, άρα αυξήσαμε το παράθυρο γονιμότητας 

Πρέπει να κάνω διατριβή ή να με δει γιατρός.... τι λέτε? 😆😆😆

Το έχεις πάει σε άαααααλο επίπεδο!!!!

Θεά!!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Πολύ καλή...χαραμιζεσαι...μακάρι να κάναμε το σωστό για τη δική μας περίπτωση...ειδομεν..

Καλά δεν το συζητώ... είπαμε με την ένεση έχεις την σιγουριά της ώρας κ εσείς τα πήγατε μια χαρά ως προς αυτό! Θα δούμε σε λίγες μέρες, εύχομαι να είχατε το καλύτερο timing! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις μου στείλανε το αποτέλεσμα από το pcr test!!

Αρνητικόοοοοο!!!!!!!! 🤩😀💃 

Τουλάχιστον ηρέμησα από αυτό..

Πέρνα βδομαδούλααα!! έχω και μια καθυστέρηση που περιμενω να έρθει στην ώρα της!!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Κορίτσια μόλις μου στείλανε το αποτέλεσμα από το pcr test!!

Αρνητικόοοοοο!!!!!!!! 🤩😀💃 

Τουλάχιστον ηρέμησα από αυτό..

Πέρνα βδομαδούλααα!! έχω και μια καθυστέρηση που περιμενω να έρθει στην ώρα της!!!! 😂😂😂

Μπράβο κορίτσι μου! άντε με το καλό κ το επόμενο θετικό νέο!!! 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...