Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Διόνη είπε:

 

 Χαχαχα είμαι κοντή λέει !!!! Καλά μην αγχώνεσαι και εγώ δεν είμαι πρώτο μπόι....!!! Ούτε ο άντρας μου χαχαχα!!! Αλλά συμφωνώ καλύτερα να πας από κοντά να δεις το καρότσι είναι μεγάλη υπόθεση Εγώ το κατάλαβα όταν πήγα εκεί και άρχισε αυτός να μου εξηγεί!!! Ίσως έπεσα βέβαια και σε καλό να άνθρωπο που κάθισε να εξηγήσει δεν ξέρω...αλλά σου τα λέει όλα!!! Άρα δηλαδή και εγώ έχω το πορτ μπεμπέ !! Ωραία!!! 

 

Λοιπόν κάθε φορά θα πρέπει να δίνεις το χαρτί της αποδείξης στον εργοδότη σου την πρώτη φορά χρειάζεται για να δει πόσα θα πάρεις και να σου βάλει τα υπόλοιπα μισα χρήματα... Τις επόμενες φορές απλά το δείχνεις εμένα μου ζητάει απλά να το βγάλω μία φωτογραφία και του το στέλνω στο viber και αυτός το προωθεί τα κεντρικα... Καλό είναι αν του το πας να κρατήσεις και εσύ την απόδειξη και να του το πας μία φωτοτυπία... Οπότε σε λίγες μέρες Θα πληρωθείς!! Λογικά 20 του μήνα

Ναι στις 20 μου είπαν!!! Έχω βγάλει φωτογραφία, από αυτό το χαρτί, να το έχω και εγώ.. τι εννοείς να μου δώσει τα μισά? Από το πληρωτεο πόσο?? Δεν θα τα πάρω αυτά από το ΕΦΚΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Ξέχασα να σου πω ότι παίρνουμε και δώρο Χριστουγέννων δεν ξέρω πώς γίνεται αλλά πρέπει να πάρουμε και από το ΙΚΑ εγώ αυτή τη φορά που θα πάω θα ρωτήσω

Ρώτησα εγώ.. μου είπαν πρώτα θα περάσω επιτροπή για την επόμενη άδεια που θα πάω στις 15, ώστε να περαστούν και οι τελευταίες μέρες Δεκεμβρίου, και μετά θα βγάλουν το δώρο.. με το καινούριο έτος δλδ.. επίσης, θα στο πουν κ εσένα, δεν θα πηγαίνουμε πλέον εκεί για τις άδειες.. βγήκε νόμος να γίνονται όλα ηλεκτρονικά.. από εσένα, το γιατρό και τον εργοδότη.. σίγουρα έχει ενημέρωση και ο γιατρός σου.. πήρα στον δικό μου και μου είπε ότι το ξέρει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Έλα βρε συ!!! Και εγώ στο Ρέα τις κάνω?? Περίεργο.. στην αυχενική είχα ραντεβού στις 12 και μπήκα 12:01.. βέβαια από μόνη μου πήγα 20 λεπτά νωρίτερα, μήπως χρειαζοταν κάτι, και τελικά καλά έκανα γιατί μέχρι να συμπληρώσω τα χαρτιά, να πληρώσω, πέρασε η ώρα.. και τώρα έχω στις 9 το πρωί.. θα πάω από τις 8.30.. κρίμα που δεν την έχουμε την ίδια μέρα!! Και εσύ χωρίς τον αντρουλη σου μέσα ε?? Θα γεννήσεις εκεί??

Καλημερουδιαααα!! Αχχ αστα και δεν μπορούσα να βάλω τον άντρα μου μέσα και με περίμενε ο κακομοίρης τόση ώρα κάτω στο αμάξι..Έτυχε μωρέ να πέσω στη μέρα π γινοταν χαμός.. Τώρα την Δευτέρα με βάλανε στις 10 αλλά πάλι λογικά δεν μπορώ να βάλω τον Κωστή μέσα.. Και θέλει τόσο πολύ να τον δει και αυτός! Κρίμα όντως που δεν έχουμε την ίδια μέρα!! Αλλά αν μας φέρει ο δρόμος κοντά καμμια μέρα μπορούμε να βρεθούμε από κοντά! 😊Εγώ μένω Νέα Σμύρνη να ξέρεις! 

Εγώ ναι, γενναω στο Ρέα! Εσύ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kanelaa είπε:

Καλημερουδιαααα!! Αχχ αστα και δεν μπορούσα να βάλω τον άντρα μου μέσα και με περίμενε ο κακομοίρης τόση ώρα κάτω στο αμάξι..Έτυχε μωρέ να πέσω στη μέρα π γινοταν χαμός.. Τώρα την Δευτέρα με βάλανε στις 10 αλλά πάλι λογικά δεν μπορώ να βάλω τον Κωστή μέσα.. Και θέλει τόσο πολύ να τον δει και αυτός! Κρίμα όντως που δεν έχουμε την ίδια μέρα!! Αλλά αν μας φέρει ο δρόμος κοντά καμμια μέρα μπορούμε να βρεθούμε από κοντά! 😊Εγώ μένω Νέα Σμύρνη να ξέρεις! 

Εγώ ναι, γενναω στο Ρέα! Εσύ???? 

Και εγώ στο Ρέα!!! Τι καλαααα... Εγώ μένω Κορινθία τώρα, αλλά έρχομαι Αθήνα για το γιατρό εξετάσεις κτλ.. και καμιά φορά μένουμε μερικές μέρες παλαιό Φάληρο, εκεί πολύ κοντά στο Ρέα, στα πεθερικά μου.. οπότε ναι, εννοείται, όταν έρθουμε να μείνουμε και έχει καλό καιρό, θα σου στείλω μήπως μπορέσουμε να τα πούμε!!! ☺️☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Και εγώ στο Ρέα!!! Τι καλαααα... Εγώ μένω Κορινθία τώρα, αλλά έρχομαι Αθήνα για το γιατρό εξετάσεις κτλ.. και καμιά φορά μένουμε μερικές μέρες παλαιό Φάληρο, εκεί πολύ κοντά στο Ρέα, στα πεθερικά μου.. οπότε ναι, εννοείται, όταν έρθουμε να μείνουμε και έχει καλό καιρό, θα σου στείλω μήπως μπορέσουμε να τα πούμε!!! ☺️☺️☺️☺️

Αχχχ τέλειαααα!!! ❤️❤️❤️❤️Τι ΠΗΤ έχεις??? Μήπως είμαστε τυχερές και γεννησουμε με το καλό παρεα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kanelaa είπε:

Αχχχ τέλειαααα!!! ❤️❤️❤️❤️Τι ΠΗΤ έχεις??? Μήπως είμαστε τυχερές και γεννησουμε με το καλό παρεα! 

Χαχα.. το σκευτηκα κ εγώ.. 22/4.. εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Χαχα.. το σκευτηκα κ εγώ.. 22/4.. εσύ???

Εγώ στις 19/4!Κοντα είμαστε, μπορεί να είμαστε τυχερές! 😁Να σε ρωτήσω, τώρα στην Β επιπέδου μπορεί να μας πουν άλλη Πητ, γνωρίζεις? Γιατί έχω ακούσει πως μέχρι την ημέρα π θα γεννησουμε η ημερομηνία μας παίζει να αλλάξει.. Δεν ξέρω αν είναι λόγω μεγέθους μωρού κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kanelaa είπε:

Εγώ στις 19/4!Κοντα είμαστε, μπορεί να είμαστε τυχερές! 😁Να σε ρωτήσω, τώρα στην Β επιπέδου μπορεί να μας πουν άλλη Πητ, γνωρίζεις? Γιατί έχω ακούσει πως μέχρι την ημέρα π θα γεννησουμε η ημερομηνία μας παίζει να αλλάξει.. Δεν ξέρω αν είναι λόγω μεγέθους μωρού κτλ

Νομίζω κάπου είχα διαβάσει πως η Πητ δεν αλλάζει, από την αυχενική.. τώρα δεν έχω ιδέα τι γίνεται!! Μακάρι να είμαστε τυχερές!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

 

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Αρχικά.δεν έχω τώρα γιορτή ! Χαχαχαχα.στις 17 έχω διονη από Διονυσία.χαχαχαχα απλά εγώ φταίω σας μπερδεψα επειδή έλεγα με τον άντρα μου μετά τη γιορτή μου θα το κάνω το εμβόλιο. 

Βρε το μωράκι σου είναι!!! Χαχαχαχα μα δε θες να το πιστέψεις!!!! Χάιδεψε κοιλίτσα!!!ο μπεμπακος είναι που ακούει τον μπαμπά και τη μαμά!!!! Χαχαχα 

Τελικα βλέπω ότι το θέμα λικνου κούνιας φωλιάς Πορτ μπεμπέ αφορά λίγο και το δωμάτιο και το χώρο που υπάρχει! Γιατί υπάρχουν πολλές απόψεις!!!! Ο,τι σε βολεψει καλύτερα...σε αυτό που λες δεν έχεις άδικο!!!! Καθόλου!!

 

 

Εσύ κορίτσι μου έχεις δίκιο! Έχεις δύο μωράκια σίγουρα δεν μπορείς να έχεις τόσο όγκο μέσα στο δωμάτιο!! Και το να τα βγάλεις και από το δωμάτιο νωρίς πιστεύω θα σε βοηθήσει...φαντάζεσαι να μεγαλώσουν και τα δύο και να θέλουν να κοιμούνται μαζί σας και τα δύο; Εδώ με το ένα δεν μπορείς! Πιστεύω θα κάνεις την καλύτερη! Εάν καταφέρεις φυσικά να αντισταθείς γιατί βλέπω από τους γονείς γύρω μου ότι μερικές φορές τα θέλουν στο κρεβάτι να παίξουν και μετά τους κοιμούνται εκεί!!! Ωστόσο συμφωνώ στα Πορτ μπεμπέ εννοείται...και χρήματα και χώρο θα γλιτώσεις!! 💗💗

Κι εγώ αυτό ήθελα κούνια κατευθείαν!! Είναι όπως είπα στην Κανέλα ο,τι βολεύει τον καθένα ανάλογα με το σπίτι του...ας πούμε εμένα στο σαλόνι για πάρκο κρεβάτι ούτε καν...δεν χωράει καθόλου....

 

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Σε όλες!!!! Ευχαριστώ όλες που μου απαντήσατε για το εμβόλιο. Έχω πάρει την απόφαση να το κάνω. Απλά ήθελα κάποια επιχειρήματα ...αν με ρωτούσατε κάποιους μήνες πριν αρνιομουν κατηγορηματικά τώρα με το μωρό στην κοιλιά. Εννοείται μετά θα το έκανα πολύ ευχαρίστως. Αλλά τώρα έχουν αλλάξει τόσα πολλά...νομίζω παρά το ότι εμβολιαστηκαμε τα κρούσματα αυξάνονται. Ήρθε για να μείνει αυτό το πράγμα τι να πω...

Ευχαριστω πάντως γιατί όλες μου απαντήσατε πολύ αναλυτικά και όσο να ναι μόνο αν το κουβεντιάσεις με άλλες μανουλες νιώθεις καλά! 💙♥️♥️♥️♥️

Δεν ξέρω βρε @Διόνημου αυτό με το να κοιμόμαστε μαζί στο ίδιο κρεβάτι αν θα το κάνω ποτέ, είναι ο μεγαλύτερος φόβος μου γιατί κοιμάμαι πολύ βαριά. Κ επιπλέον έχω κ το σκυλο που θέλει κ αυτός τη θέση του στο κρεβάτι κ καταλαβαίνεις μαζευόμαστε πολλοί!! Καλύτερα να είναι στο κρεβατάκι τους, να έχουν κ την άνεση τους!! Βέβαια φωλιές θα πάρω κ εγώ, είτε κ για το σαλόνι είτε μετά για την κούνια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Νομίζω κάπου είχα διαβάσει πως η Πητ δεν αλλάζει, από την αυχενική.. τώρα δεν έχω ιδέα τι γίνεται!! Μακάρι να είμαστε τυχερές!!! ❤️❤️❤️❤️

Αααα οκ τότε!!! Μακάρι να πέσει και να γεννησουμε παρεουλα!! 😊😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η danceroce είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!σήμερα το μεσημέρι έχω τη β επιπέδου και εγώ πολύ ανυπομονησία!!!!θέλω να το δω!!!

Δύο μέρες τώραααα δεν ξερω τι με.εχει πιάσει και μου κλωτσαει και αν δε τρωγω την ώρα που θέλω μου έρχεται αναγουλα..σήμερα με ξύπνησε στις 5  το πρωι για να φάω...εχτές. 3  η ώρα τα ξημερώματα!!!το έχει πάθει καμία???όσο για το καροτσάκι εγώ το παρειγγειλα. ...είχα δει πιο θέλω και το έτυχε και το είχα βγάλει σε προσφορά  στο black friday και το παρειγγειλα!!!όταν μου έρθει θα σας πω!!

 

Γειά σου κοριτσαρα μου!!! Εγώ αυτό το είχα το πρώτο τρίμηνο.. Όχι τις ώρες π αναφέρεις... Δλδ μέσα στη μέρα αν δεν έτρωγα όταν πειναγα με έπιανε ανακατοσουρα αν δεν έτρωγα μέσα σε λίγη ώρα και μολις έτρωγα μου περνούσε! Αυτό εννοείς??? Αλλά δεν ξυπναγα το βράδυ!!!Εσύ λογικά ξυπνάς γιατί σε κλωτσαει ε??? Σε ποια εβδομάδα είσαι??? Είναι φαγανουλικο το δικό σου μάλλον, ζωή να χει!! Με το καλό η Β επιπέδου, ευχομαι όλα να είναι τέλεια, στείλε να μας πεις νεα!!!! ❤️❤️Ρωτα και τον γιατρο σου να σου πει για τις βραδινές λιγουρες😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι μου κάνετε;;; 

Τι τελευταίες μέρες δεν ασχολούμαι πολύ με το κινητό και υπολογιστή γιατί ξεκίνησα πάλι να διαβάζω και έχω κάει... 😂😂😂

Κορίτσια μου εσείς που έχετε την β επιπέδου εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να τα απολαύσετε τα ζουζουνακια σας. 

@Kanelaa μου εμένα στην β επιπέδου έδειξε ότι είναι λίγες μέρες μαγαλυτερη η μπεμπέ αλλά ημερομηνία μου είπε κρατάμε της αυχενικής δεν την αλλάζουμε.

@danceroce αυτό που λες εγώ το έχω γενικά σαν άνθρωπος. Αν καθυστερήσω να φάω είμαι έτοιμη να κάνω εμετό... Για τώρα στην εγκυμοσύνη όταν ξυπνάω κατά τις πέντε για τουαλέτα κι εγώ πεθαίνω της πεινας αλλά πίνω λίγο νεράκι και μου περνάει. Αλλά το πρωί αν περάσει δέκα η ώρα και δεν έχω φάει δεν μπορώ να μιλήσω από την αναγουλα και τώρα και πριν...  

Για τα κρεβατάκια κλπ κι εγώ αυτό κατάλαβα ότι είναι ανάλογα τι βολεύει το κάθε σπίτι και την κάθε μια μας. Αν ήταν να διαλέξω ανάμεσα σε Πορτ μπεμπέ και λίκνο θα διάλεγα λίκνο από τη άποψη ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί για λίγο περισσότερο από το Πορτ μπεμπέ, αν δεν κάνω λάθος. Αλλά αυτό που σκέφτομαι είναι μετά γύρω στους έξι μήνες αναγκαστικά δεν θα πρέπει να κοιμάται σε κάτι μεγαλύτερο; Άρα γιατί να μην κοιμάται από την αρχη εκεί; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Κατέληξα και σε χρώμα για το δωμάτιο....Screenshot_2021-12-07-20-28-40-363_com.pinterest.thumb.jpg.81c5eadaf58cbca3f91a175a200b5d17.jpg

Τέλειο το χρώμα.. το είχα και εγώ στο δωμάτιο μου στο παλιό σπίτι και το είδε ο γαμπρός μου και έβαψε και το δωμάτιο για το παιδάκι του έτσι!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ναι στις 20 μου είπαν!!! Έχω βγάλει φωτογραφία, από αυτό το χαρτί, να το έχω και εγώ.. τι εννοείς να μου δώσει τα μισά? Από το πληρωτεο πόσο?? Δεν θα τα πάρω αυτά από το ΕΦΚΑ??

Πρώτη φορά πληρώνεσαι κορίτσι μου; Θύμισε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ναι πρώτη...

Ωραία...ένα αντίστοιχο ποσό με αυτό που γράφει στο χαρτί θα στο δώσει ο εργοδότης...παραπάνω δηλαδή! Τα διπλά.περιπου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ρώτησα εγώ.. μου είπαν πρώτα θα περάσω επιτροπή για την επόμενη άδεια που θα πάω στις 15, ώστε να περαστούν και οι τελευταίες μέρες Δεκεμβρίου, και μετά θα βγάλουν το δώρο.. με το καινούριο έτος δλδ.. επίσης, θα στο πουν κ εσένα, δεν θα πηγαίνουμε πλέον εκεί για τις άδειες.. βγήκε νόμος να γίνονται όλα ηλεκτρονικά.. από εσένα, το γιατρό και τον εργοδότη.. σίγουρα έχει ενημέρωση και ο γιατρός σου.. πήρα στον δικό μου και μου είπε ότι το ξέρει.. 

Δηλαδή αυτό ξεκινάει τώρα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Δεν ξέρω βρε @Διόνημου αυτό με το να κοιμόμαστε μαζί στο ίδιο κρεβάτι αν θα το κάνω ποτέ, είναι ο μεγαλύτερος φόβος μου γιατί κοιμάμαι πολύ βαριά. Κ επιπλέον έχω κ το σκυλο που θέλει κ αυτός τη θέση του στο κρεβάτι κ καταλαβαίνεις μαζευόμαστε πολλοί!! Καλύτερα να είναι στο κρεβατάκι τους, να έχουν κ την άνεση τους!! Βέβαια φωλιές θα πάρω κ εγώ, είτε κ για το σαλόνι είτε μετά για την κούνια!! 

Ναι έχεις δίκιο!!! Άμα έχεις και τον σκύλο!!! Χαχαχα κι εγώ θα ήθελα να το αποφύγω αυτό!!!!μακάρι να τα καταφέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Διόνη είπε:

Ωραία...ένα αντίστοιχο ποσό με αυτό που γράφει στο χαρτί θα στο δώσει ο εργοδότης...παραπάνω δηλαδή! Τα διπλά.περιπου!!

Ο εργοδότης μου έχει δώσει ήδη 2 μισά μηνιατικα, τους 2 πρώτους μήνες που έλειπα δλδ γύρω στα 750 ευρώ.. και τώρα το χαρτί του ΕΦΚΑ  λέει πληρώτεο  πόσο 1379.35 στις 20 αυτά θα πάρω? Από τον εργοδότη θα πάρω κι αλλα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ο εργοδότης μου έχει δώσει ήδη 2 μισά μηνιατικα, τους 2 πρώτους μήνες που έλειπα δλδ γύρω στα 750 ευρώ.. και τώρα το χαρτί του ΕΦΚΑ  λέει πληρώτεο  πόσο 1379.35 στις 20 αυτά θα πάρω? Από τον εργοδότη θα πάρω κι αλλα?? 

Ρε αγάπη μου σου έδωσε δύο μισά;;;;; Μπράβο του! Έχω πάθει σοκ!!!! Εντάξει τότε...δε νομίζω να σου δώσει άλλα...όχι! Νόμιζα ότι δεν στα είχε βάλει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Διόνη είπε:

Δηλαδή αυτό ξεκινάει τώρα;;;

Από 29/11 ξεκίνησε.. και ισχύει γτ μπήκα και το διάβασα.. μιλά και με το γιατρό σου, σίγουρα έχει ενημερωθεί, και μιλά και με τον εργοδότη.. να ενημερωθεί κ εκείνος. Εγώ τον ενημέρωσα και του είπα ότι είναι υποχρεωτικό πλέον γιατί στις αρχές δεν ήθελε να μου το κάνει ηλεκτρονικά και είχα πρόβλημα και πήγα πίσω στην πληρωμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σήμερα όλη μέρα έχω δέκατα! Και τώρα έφτασα 38. Πήρα τη μαία μου είπε ντεπονακι...εγώ βέβαια φοβάμαι...λέτε να πάθει το μωρό τίποτα από τον πυρετό;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Από 29/11 ξεκίνησε.. και ισχύει γτ μπήκα και το διάβασα.. μιλά και με το γιατρό σου, σίγουρα έχει ενημερωθεί, και μιλά και με τον εργοδότη.. να ενημερωθεί κ εκείνος. Εγώ τον ενημέρωσα και του είπα ότι είναι υποχρεωτικό πλέον γιατί στις αρχές δεν ήθελε να μου το κάνει ηλεκτρονικά και είχα πρόβλημα και πήγα πίσω στην πληρωμή..

Εντάξει θα το κάνω ηλεκτρονικα...εγώ ηλεκτρονικά το έκανα μέχρι τώρα αλλά έλεγα αυτή τη φορά να το κάνω κανονικά...τζάμπα κόπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...