Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιχνη αιματος στην πάνα


kalina

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, εχω ενα μωρακι 5μηνων και 3εβδομαδων και εδω και μια εβδομάδα έχουμε ξεκινησει σε χαλαρους ρυθμους την εισαγωγη στερεεων. Σημερα και ενω δεν εχω βαλει καινούργια τροφη ειδα σε 2 κλωστες κοκκινες(θεωρω αιμα) σε πάνα. Με μια απλη ματιά δεν φαινοταν απλα επειδή τις κοιταω πολυ το προσεξα. Σημερα εφαγε μηλο το πρωι και το μεσημέρι πατατα,κολοκυθακι και μοσχαρι. Ξερω μια πανα δεν ειναι σημαδι αλλα ειμαι σε σκεψεις. Θα μιλησω με την παιδίατρο αυριο εφόσον συνεχισω να βλεπω. Εσεις τι πιστεύετε αξιζει να αγχωνομαι ή μπορει να ειναι απλα τυχαθο γεγονός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kalina είπε:

Καλησπέρα σας, εχω ενα μωρακι 5μηνων και 3εβδομαδων και εδω και μια εβδομάδα έχουμε ξεκινησει σε χαλαρους ρυθμους την εισαγωγη στερεεων. Σημερα και ενω δεν εχω βαλει καινούργια τροφη ειδα σε 2 κλωστες κοκκινες(θεωρω αιμα) σε πάνα. Με μια απλη ματιά δεν φαινοταν απλα επειδή τις κοιταω πολυ το προσεξα. Σημερα εφαγε μηλο το πρωι και το μεσημέρι πατατα,κολοκυθακι και μοσχαρι. Ξερω μια πανα δεν ειναι σημαδι αλλα ειμαι σε σκεψεις. Θα μιλησω με την παιδίατρο αυριο εφόσον συνεχισω να βλεπω. Εσεις τι πιστεύετε αξιζει να αγχωνομαι ή μπορει να ειναι απλα τυχαθο γεγονός;

Καλησπέρα κορίτσι μου . Πότε έκανες εισαγωγή τελευταία φορά νέα τροφή; 

Για μένα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μιλήσεις με το παιδίατρο δεις δε δεις άλλη πάνα με αίμα , να σε καθοδηγήσει εκείνος. Μπορεί να μην είναι τίποτα και να αγχώνεσαι τζάμπα!

Μόλις μιλήσεις πες μας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου . Πότε έκανες εισαγωγή τελευταία φορά νέα τροφή; 

Για μένα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μιλήσεις με το παιδίατρο δεις δε δεις άλλη πάνα με αίμα , να σε καθοδηγήσει εκείνος. Μπορεί να μην είναι τίποτα και να αγχώνεσαι τζάμπα!

Μόλις μιλήσεις πες μας ! 

Καλημέρα σας,  θα μιλησω με την παιδίατρο σημερα. Ευτυχως στη πρωινη πανα δεν ειχε τιποτα ηταν κανονικοτατα. Η τελευταία εισαγωγη ηταν το μηλο.το ειχα κανει Εισαγωγή την Τρίτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσι μου! Ο παιδιατρος εννοειται θα σε καθοδηγησει,αλλα συνηθως αυτο που περιγραφεις εχει να κανει με κατι που εφαγε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Ο παιδιατρος εννοειται θα σε καθοδηγησει,αλλα συνηθως αυτο που περιγραφεις εχει να κανει με κατι που εφαγε..

Μιλησα με την παιδίατρο και μου είπε οτι μπορει να ειναι απο καμια ραγαδα στον ποπουλινο της(επειδή η ποσοτητα ηταν πολυ μικρη),να παρακολουθησω τις πανες της και να ειμαστε σε επικοινωνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...