Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! Με το καλό τα σποράκια μας🥰 Είμαι 8 εβδομάδων και ειμαι 39 ετων. Εκανα τις εξετασεις και ολα ειναι καλα, οπως επισης ακούσαμε και τη καρδουλα του. Εχω προβληματιστεί ομως… μου ανοιξε θεμα ο γιατρος μου πως πρεπει να κανω τροφοβλάστη εξαιτίας της ηλικιας μου… Εσεις κοριτσια σας εχουν πει κατι 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 24/7/2021 at 7:54 ΠΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σασσσσς 

αν και κάπως πολύ νωρίς και μόλις στην πολύ αρχή ελπίζω τα μικρά μικρά σπορακια να ριζώσουν και να έχουμε τα μωράκια Μαρτίου 2022 

Έχει μάθει κανένα άλλο μέλος τα ευχάριστα;;;;; ❤️

Καλησπερα Χρυσα μου ❤️ Έκλεισα 8 βδομάδες σήμερα!!! Να μας πανε ολα καλα!!! Να ναι γερά τα ψαράκια μας 🥰 Κοριτσια σε ποιο γιατρο πατε αν επιτρέπετε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2021 at 1:16 ΠΜ, ο/η Nantinaki είπε:

Υπέροχα, είναι το πρώτο μας μωράκι! Προσπαθούσαμε ένα χρόνο και κάτι και από τότε που το μάθαμε πετάμε στα σύννεφα! Πότε έχεις ραντεβού με τον γιατρό σου;

Καλησπερα ❤️Σου ευχομαι τα καλύτερα!!! Τι ηλικια εχετε κοριτσια; Εγω ειμαι 39

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Χρυσά και γω δοκιμαστικό μέλος ακόμα, οπότε και τα δικά μου μηνύματα μπορεί να έρχονται ετεροχρονισμένα! Ο υπέρηχος σου ήταν μια χαρά ήταν πολύ νωρίς να ακούσετε! Εγώ άκουσα στις 6&2 αλλά σκέψου ότι εχω κύκλο 25 μερες!

Μαρίνα υπομονή μέχρι την Παρασκευή και θα ακούσεις σίγουρα! Τι όμορφο που έχεις ήδη 2 παιδάκια και μεις στην οικογένεια μου 3 είμαστε 2 αγόρια και τελευταία εγώ!

Κορίτσια εγώ έχω ραντεβού την Τρίτη που μας έρχεται θα είμαι 9w&6 ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες!

Από συμπτώματα έχω αναγουλες ( χωρίς εμετούς) και τρελές καούρες ειδικά από μεσημέρι και μετά. Επίσης εδώ και και βδομάδα έχει αλλάξει όλη η γεύση μου! Δεν μπορώ να φάω κρέας αναγουλιαζω κατευθείαν! Εσείς πώς πάτε από συμπτώματα;

Χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά σιγά! ❤️❤️❤️

Αχ μακάρι και εμένα να μου έρθει μια μπεμπα τώρα όπως είστε εσείς αλλά ότι και να είναι γερό να είναι πάνω από όλα τίποτα άλλο !!!!τώρα έχω μια αναγούλα άλλο πράγμα.. Εγώ το στήθος κορίτσια από όταν εμαθα ότι είμαι έγκυος ακόμα και τώρα πρησμένο φουλ και δεν μπορώ ούτε να το ακουμπήσω....με ενοχλεί!! Με πιάνουν και ζαλάδες... Γενικά από όλα έχω χαχαχαχαα 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ μακάρι και εμένα να μου έρθει μια μπεμπα τώρα όπως είστε εσείς αλλά ότι και να είναι γερό να είναι πάνω από όλα τίποτα άλλο !!!!τώρα έχω μια αναγούλα άλλο πράγμα.. Εγώ το στήθος κορίτσια από όταν εμαθα ότι είμαι έγκυος ακόμα και τώρα πρησμένο φουλ και δεν μπορώ ούτε να το ακουμπήσω....με ενοχλεί!! Με πιάνουν και ζαλάδες... Γενικά από όλα έχω χαχαχαχαα 😂 

Και εμενα κοριτσια το στηθος μου ειναι μπομπα 🤣 ζαλάδες εχω αρκετες και πονάκια πολλα… εχω βρει μια σταση στα πλαγια ομως απο αριστερα που με βοηθαει πολυ!!! Εμετούς 2 φορες εχω κανει μονο 😒 Ας ειναι γερά τα σπορακια μας και ας ειναι 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Louna είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Με το καλό τα σποράκια μας🥰 Είμαι 8 εβδομάδων και ειμαι 39 ετων. Εκανα τις εξετασεις και ολα ειναι καλα, οπως επισης ακούσαμε και τη καρδουλα του. Εχω προβληματιστεί ομως… μου ανοιξε θεμα ο γιατρος μου πως πρεπει να κανω τροφοβλάστη εξαιτίας της ηλικιας μου… Εσεις κοριτσια σας εχουν πει κατι 

 

Γεια σου Louna  καλωσ Μας ήρθες στο θεματάκι μας 

Σου εύχομαι μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️
 

Εμένα δεν μ έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο 

στα 24 έκανα το πρώτο παιδάκι κ τώρα 26 είμαι έγκυος στο δεύτερο 

ομως έχω ακούσει ότι σε κάποιες γυναίκες ζητάνε σε κάποια ηλικιακά γκρουπ να γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα Χρυσα μου ❤️ Έκλεισα 8 βδομάδες σήμερα!!! Να μας πανε ολα καλα!!! Να ναι γερά τα ψαράκια μας 🥰 Κοριτσια σε ποιο γιατρο πατε αν επιτρέπετε ; 

Ωραία αν θέλετε να κάνουμε σε λίγο καιρό κ ένα πινακακι με ημερομηνίες γιατί εγώ ξεχνάω μην σας ρωτάω σθένος πητ κ εβδομάδες 🤪

 

εγω μένω Λάρισα έχω μετακομίσει πολύ πρόσφατα 

αλλα την πρώτη γεννα μου την έκανα στην Αθήνα όταν έμενα εκεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σου Louna  καλωσ Μας ήρθες στο θεματάκι μας 

Σου εύχομαι μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️
 

Εμένα δεν μ έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο 

στα 24 έκανα το πρώτο παιδάκι κ τώρα 26 είμαι έγκυος στο δεύτερο 

ομως έχω ακούσει ότι σε κάποιες γυναίκες ζητάνε σε κάποια ηλικιακά γκρουπ να γίνει 

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!! Εμας ειναι το πρωτο μας σποτακι 🥰 Μου ειπε ο γιατρος σε ηλικια πανω απο 37 .. απλα με φοβίζει η εξέταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Ωραία αν θέλετε να κάνουμε σε λίγο καιρό κ ένα πινακακι με ημερομηνίες γιατί εγώ ξεχνάω μην σας ρωτάω σθένος πητ κ εβδομάδες 🤪

 

εγω μένω Λάρισα έχω μετακομίσει πολύ πρόσφατα 

αλλα την πρώτη γεννα μου την έκανα στην Αθήνα όταν έμενα εκεί 

Αθηνα ειμαι εγω… Ο γιατρος μου ειναι επιφυλακτικός λογω της ηλικιας μου (39) και γενικα δε μου λεει πολλα… εξετασεις με βαζει να κανω και μου λεει να ειμαι προσεκτική. Ολα πανε καλα παιρνω μονο φιλισιν και μαγνήσιο. Να σας πω την αληθεια μου φερνει αγχος αυτη η συμπεριφορα του κοριτσια😕 αλλα τον ειχε και η αδερφη μου και τα ξαδέρφια μου… ειναι καλος δηλαδη αλλα.. οπως το υπολογιζω ΠΗΤ 15 Μαιου. Αυριο αλλαζω βδομαδα και μπαινω στην 9 🥰 Σας ευχομαι τα καλυτερα σε ολες τις μανούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Louna είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Με το καλό τα σποράκια μας🥰 Είμαι 8 εβδομάδων και ειμαι 39 ετων. Εκανα τις εξετασεις και ολα ειναι καλα, οπως επισης ακούσαμε και τη καρδουλα του. Εχω προβληματιστεί ομως… μου ανοιξε θεμα ο γιατρος μου πως πρεπει να κανω τροφοβλάστη εξαιτίας της ηλικιας μου… Εσεις κοριτσια σας εχουν πει κατι 

 

Και εγώ κορίτσι μου δεν ξέρω τι είναι αυτό γιατί εγώ έκανα το πρώτο μου στα 24 τον δεύτερο μου γιο στα 26 και τώρα είμαι 33 στο τρίτο μου!!! Όμως από συγγενείς μου που γέννησαν στα 39 δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό... Μόνο για αμνιοπαρακεντηση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Εγώ louna είμαι 32 και είναι το πρώτο μου! Louna μην αγχώνεσαι που σου ζήτησε την εξέταση, καθαρά προληπτικά λόγω ηλικίας ( νομίζω την συστήνουν σε όλες της εγκύους ανω των 35 η αν δουν και σε μικρότερες ηλικίες κάτι που τους ανησυχεί στην αυχενική. Πότε σου είπε να την κάνεις; Φανταζομαι σε μερικές εβδομάδες..

Χρυσά είμαστε κοντά εγώ είμαι Τρίκαλα❤️. Έχουμε να ρε τρελό καύσωνα αυτές τις μέρες!

Σήμερα πήρα τις εξετάσεις της κυστικής ίνωση. Ήταν ευτυχώς πολύ καλές, δεν είμαι φορέας κάποιας μετάλλαξης ( έκανα το 100%). Έχει κάνει καμία σας αυτήν την εξέταση;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ μακάρι και εμένα να μου έρθει μια μπεμπα τώρα όπως είστε εσείς αλλά ότι και να είναι γερό να είναι πάνω από όλα τίποτα άλλο !!!!τώρα έχω μια αναγούλα άλλο πράγμα.. Εγώ το στήθος κορίτσια από όταν εμαθα ότι είμαι έγκυος ακόμα και τώρα πρησμένο φουλ και δεν μπορώ ούτε να το ακουμπήσω....με ενοχλεί!! Με πιάνουν και ζαλάδες... Γενικά από όλα έχω χαχαχαχαα 😂 

Σου εύχομαι να ναι γερό και δυνατό, ξέρω ότι για όλες μας αυτό είναι προτεραιότητα! Παντως αν είναι μπεμπουλα να ξέρεις ότι τα αδέρφια της δεν θα της χαλάνε χατηρι στο μελλον♥️. Πάντως σε λίγες βδομάδες θα ξέρουμε όλες. Είναι πολύ γλυκιά προσμονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Στα καλά νέα κορίτσια έχω βγει από δοκιμαστικό μέλος κ έτσι σας απαντάω κατευθείαν 😄

Άντε και στα δικά μου😃! Εννοείται να κάνουμε πινακακι με όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Άντε και στα δικά μου😃! Εννοείται να κάνουμε πινακακι με όλες μας!

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Άντε και στα δικά μου😃! Εννοείται να κάνουμε πινακακι με όλες μας!

Έγω είμαι 41 ! Οπότε μη μασάτε κορίτσια! Είναι το δευτερο παιδάκι μας, και έχω ΠΗΤ 20/3/2021

στις On 27/7/2021 at 1:53 ΠΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλώς ήρθες κοντά είμαστε με βάση την ΠΗΤ ❤️

βεβαια απ ότι θυμάμαι στην κόρη μου  στην αυχενική κ μετά θα μας πούνε την υπερηχογραφικη πητ που είναι κ η πιο σωστή 

στη πρώτη μου κόρη πριν 2 χρόνια μου είχε πει ο γιατρός ότι το πρώτο τρίμηνο καλό θα ήταν να μην κάνω μπάνια (έτυχε ήταν αρχές άνοιξης  βέβαια εμένα τότε) διότι το πρώτο τρίμηνο  είναι η οργανογεννηση κ είναι πολύ σημαντική 

Τώρα αυτός είναι άλλος γιατρός που έχω κ δν έχω μιλήσει μαζί του γ αυτό 

απο κοντά θα ρωτήσω μεθαύριο αν κ εγώ έκανα μπάνια χωρίς να ξέρω ότι ήμουν έγκυος 

 

πρωτο παιδάκι περιμένεις κ εσυ ; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Άντε και στα δικά μου😃! Εννοείται να κάνουμε πινακακι με όλες μας!

Εγώ θα σας πω για ΠΗΤ σίγουρα σήμερα που θα πάμε στον γιατρό γιατί το έβγαλα μόνη μου με βάση μια εφαρμογή την ημερομηνία!! Να ξέρετε όμως προς το τέλος καταλαβαίνουν περίπου την ημερομηνία γέννησης με ακρίβεια τώρα είναι στο περίπου ημερολογιακα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Άντε και στα δικά μου😃! Εννοείται να κάνουμε πινακακι με όλες μας!

Πως το κάνουμε το πινακακι ξέρεις ; 

Την επεξεργασία σκέφτομαι δλδ πως θα την κάνουμε 

Ίσως ρωτήσω σε κάποιο νήμα που ξέρουν να φτιάχνουν 

😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ θα σας πω για ΠΗΤ σίγουρα σήμερα που θα πάμε στον γιατρό γιατί το έβγαλα μόνη μου με βάση μια εφαρμογή την ημερομηνία!! Να ξέρετε όμως προς το τέλος καταλαβαίνουν περίπου την ημερομηνία γέννησης με ακρίβεια τώρα είναι στο περίπου ημερολογιακα... 

όντως εμένα στην πρώτη μ κόρη κ στους μεγάλους υπερήχους κ στο ντοπλερ που έβγαζαν πητ με βάση τις μετρήσεις κ αυτήν ακολουθούσαμε 

Βέβαια ο γιατρός μ στην Αθήνα πολύ καλά ενημερωμένος κ evidence based με άφησε μετά τις 40 εβδ κ γέννησα 40+4 όταν μου έσπασαν τα νερά! 
Γενικότερα δν είμαι υπέρ των πολλών παρεμβάσεων στην εγκυμοσύνη κ γεννα 

 

να μας πάνε όλα καλά κορίτσια κ ο χρόνος θα κυλήσει σαν νερό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Εγώ louna είμαι 32 και είναι το πρώτο μου! Louna μην αγχώνεσαι που σου ζήτησε την εξέταση, καθαρά προληπτικά λόγω ηλικίας ( νομίζω την συστήνουν σε όλες της εγκύους ανω των 35 η αν δουν και σε μικρότερες ηλικίες κάτι που τους ανησυχεί στην αυχενική. Πότε σου είπε να την κάνεις; Φανταζομαι σε μερικές εβδομάδες..

Χρυσά είμαστε κοντά εγώ είμαι Τρίκαλα❤️. Έχουμε να ρε τρελό καύσωνα αυτές τις μέρες!

Σήμερα πήρα τις εξετάσεις της κυστικής ίνωση. Ήταν ευτυχώς πολύ καλές, δεν είμαι φορέας κάποιας μετάλλαξης ( έκανα το 100%). Έχει κάνει καμία σας αυτήν την εξέταση;

 

Τρίκαλα ε; 
η καταγωγή μου είναι από ένα χωριό της καλαμπακας όποτε είμαστε πολύ κοντά! Πηγαίνω στο χωριό μου πολύ συχνά 😍

 

πολυ χαίρομαι για τις εξετάσεις σου ❤️

εγω είχα κάνει στην πρώτη μου κόρη μόνο όσα κάλυπτε ο εοππυ 

τωρα σ αυτήν την εγκυμοσύνη δν ξέρω Τί θα κάνω ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Εγώ louna είμαι 32 και είναι το πρώτο μου! Louna μην αγχώνεσαι που σου ζήτησε την εξέταση, καθαρά προληπτικά λόγω ηλικίας ( νομίζω την συστήνουν σε όλες της εγκύους ανω των 35 η αν δουν και σε μικρότερες ηλικίες κάτι που τους ανησυχεί στην αυχενική. Πότε σου είπε να την κάνεις; Φανταζομαι σε μερικές εβδομάδες..

Χρυσά είμαστε κοντά εγώ είμαι Τρίκαλα❤️. Έχουμε να ρε τρελό καύσωνα αυτές τις μέρες!

Σήμερα πήρα τις εξετάσεις της κυστικής ίνωση. Ήταν ευτυχώς πολύ καλές, δεν είμαι φορέας κάποιας μετάλλαξης ( έκανα το 100%). Έχει κάνει καμία σας αυτήν την εξέταση;

 

Αυχενική μου ειπε να κανω στη 12 βδομαδα. Τωρα μπηκα στην 9 σκεψου. Εκανα και κυστικη ίνωση και ολες τις αλλες εξετασεις και βγηκαν άψογες. Καπου μπερδευτηκα κοριτσια και εγραψα για ΠΗΤ μαιο ενω ειναι μαρτιο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Πως το κάνουμε το πινακακι ξέρεις ; 

Την επεξεργασία σκέφτομαι δλδ πως θα την κάνουμε 

Ίσως ρωτήσω σε κάποιο νήμα που ξέρουν να φτιάχνουν 

😍

Ούτε εγώ ξερω☺️, αλλά ας το ψάξουμε και θα το βρούμε! Στην τελική βάζουμε απλά τα ονόματα και δίπλα τις ημερομηνίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Τρίκαλα ε; 
η καταγωγή μου είναι από ένα χωριό της καλαμπακας όποτε είμαστε πολύ κοντά! Πηγαίνω στο χωριό μου πολύ συχνά 😍

 

πολυ χαίρομαι για τις εξετάσεις σου ❤️

εγω είχα κάνει στην πρώτη μου κόρη μόνο όσα κάλυπτε ο εοππυ 

τωρα σ αυτήν την εγκυμοσύνη δν ξέρω Τί θα κάνω ακόμα 

Θα βγούμε κοντοχωριανες😃. Την εξέταση αυτήν την έκανα στο 100% γιατί με ενημέρωσαν ότι ισχύει για παντα, δηλαδή δεν την κάνεις κάθε φορα που μένεις έγκυος. Οπότε πήρα την απόφαση να κάνω το πλήρες πακέτο. Δεν είναι βέβαια φτηνή εξέταση ( για μενα κανονικά έπρεπε να καλύπτεται 100% από τον ΕΟΠΥΥ). Αφού την έχεις κάνει για το 50% ξέρεις σίγουρα ότι δεν έχεις την βασική και επικίνδυνη μετάλλαξη και αυτό είναι το πιο σημαντικό! Ρώτα και τον γιατρό σου αν χρειάζεται να ξανακάνεις για τα υπόλοιπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια,

Είμαι έγκυος και γω στο πρώτο μου. Είμαι 34 χρονών και σύμφωνα με τον προχθεσινό υπέρηχο του γιατρού είμαι 6 εβδομάδων και 4 ημερών, μου έδωσε ΠΗΤ 15-03. Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω και εγώ δειλά δειλά στην παρέα σας; Αν όλα πάνε καλά γεννάω τέλος Μαρτίου. 🙏 Σήμερα είμαι 5 εβδ και 3 ημ. 👶🍼❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evaki! είπε:

Να μπω και εγώ δειλά δειλά στην παρέα σας; Αν όλα πάνε καλά γεννάω τέλος Μαρτίου. 🙏 Σήμερα είμαι 5 εβδ και 3 ημ. 👶🍼❤️❤️❤️

Καλώς την καλώς την μαζευόμαστε σιγά σιγά! ❤️❤️❤️
καλη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη σου ευχόμαστε! 
πρωτη φορά εγκυουλα ; 
ειμαστε πολύ κοντά κ εγώ τέλη Μαρτίου ❤️

σημερα είμαι 6 εβδ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...