Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαλπιγγογραφια


Recommended Posts

Επιτελους αποφασισα να κανω την εξεταση που φοβαμαι τοσο καιρο! Ο γυναικολογος δεν μου ειπε τιποτα ουτε για παυσιπονο πριν ουτε για αντιβιωση μετα. Αυτα σας τα λενε στο διαγνωστικο που πατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marina___ είπε:

Επιτελους αποφασισα να κανω την εξεταση που φοβαμαι τοσο καιρο! Ο γυναικολογος δεν μου ειπε τιποτα ουτε για παυσιπονο πριν ουτε για αντιβιωση μετα. Αυτα σας τα λενε στο διαγνωστικο που πατε; 

Ναι κορίτσι μου! Εγώ πήγα στο Ιασώ , όταν έκλεισα το ραντεβού μου είπα να πάρω ένα μποσκοπαν πριν την εξέταση και μια αντιβίωση ( δεν θυμάμαι ποια ήταν ) μια μέρα πριν την εξέταση και για τρεις μέρες νομίζω!! Θα στα πουν όταν κλείσεις ραντεβού αναλυτικά!!Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Ναι κορίτσι μου! Εγώ πήγα στο Ιασώ , όταν έκλεισα το ραντεβού μου είπα να πάρω ένα μποσκοπαν πριν την εξέταση και μια αντιβίωση ( δεν θυμάμαι ποια ήταν ) μια μέρα πριν την εξέταση και για τρεις μέρες νομίζω!! Θα στα πουν όταν κλείσεις ραντεβού αναλυτικά!!Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!

Δυστυχως οταν ρωτησα για αντιβιωση μου ειπαν απο το διαγνωστικο οτι πρεπει να συμβουλευτω τον γυναικολογο μου! Οταν πηρα στο γυναικολογο η γραμματεας του μου είπε οτι αυτα θα μου τα πει ο ακτινολογος.. Αντε βγαλε ακρη τωρα😞 νιωθω αγχος κ αυτη η αντιμεωπιση μου το κανεΙ χειροτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...