Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Χθες μου κανε κ μένα συσπάσεις η μήτρα αλλά δεν ξέρω ποτε θα μου έρθει περιοδος μου είχε πει ο γιατρός 2 βδομάδες μετά δηλαδή Δευτέρα θεωρητικά. Αισθάνομαι πιλτ καλά. Χθες πήγα θάλασσα περασα ωραία πολυ ωραία βασικά όλη μέρα αλλά δεν κολυμπησα. Πήγα κ γυμναστική σκέψου καθιστή βέβαια μοοοοονο χέρια. Τόσο καλά νοιωιω. Λέω να κάνω κ έναν υπέρηχο αυριο να δω πως πάνε οι ωοθήκες. Δεν γνωρίζω τη συνέχεια πως θα παει. Αλωπεκια έχω στα μαλλιά φουλ δεν βλέπω καμια βελτίωση παω σε γιατροί κάνω ενέσεις κ σημερα Αθήνα έχω παλι ραντεβου . Ελπίζω η εγκυμοσύνη να με βοηθήσει σε αυτό. 

Εκλεισα κ διακοπές!!!! Θα πάμε μια βδομαδα συρο! 

Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς είμαι κατά του εμβολιασμού. Δεν έχω εμβολιαστει. Είναι προσωπικη επιλογή. Δεν θέλω να βάλω μέσα μου τον ιό. Με το ζόρι. Εχω περιοριστεί βέβαια αρκετά για να μην κολλήσω. 

Εγώ ένα πραγμα φοβάμαι μόνο.σχετικα με την έμβρυο μεταφορά με το γεγονός ότι κάποιες φορές έχω ψευτικη περιοδο. Ελπίζω  να μου δωσει χάπι Ωορηξιας. Ανεξάρτητα αν θα ναι αυτός ο μήνας της έμβρυο μεταφορας η ο επόμενος. Γιατί με τη πεογεστερονη δεν έχω κανονική περίοδο. 

Καλά ούτε εγώ είμαι υπέρ του εμβολίου , αλλά τι να κάνω που ασχολούμαι με την εκπαίδευση και φοβάμαι ότι τον Σεπτέμβριο θα γίνει πιο υποχρεωτικό απ' ότι είναι τώρα, οπότε μην με κόψει τότε!! Ούτως η άλλως ο Αύγουστος , χαμένος θα πάει , αφού θα είμαστε όλα τα σόγια μαζί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Όχι εκείνος ανάμεσα στις δόσεις μου είπε ένα κενό , απλά εγώ θ αφήσω και τον Σεπτέμβρη...έτσι λέω τώρα ( μπορεί να με τρελάνει η σκέψη και η ανυπομονησία και να μην τον αφήσω τον Σεπτέμβρη) !! Πιο πολύ για να τα βάλω λίγο όλα σε σειρά! 

Όχι μωρέ συ μην τον αφήσεις τον Σεπτέμβρη, όλα θα γίνουν βήμα βήμα. Σου εύχομαι να μη χρειαστεί αλλά αν είναι να περάσεις επιτροπή κρίμα είναι να χάνεις χρόνο!! 

14 μέρες μετά την ωορρηξία σήμερα την περάσαμε χωρίς περίοδο...θα έρθει αυριο βέβαια , γιατι έχω πεθάνει στον πόνο ....Σκεφτόμουν όμως τώρα , τι ωραία που θα ήταν να μην έρθει....πόσο ωραία θα είναι εκείνη η μέρα που δεν θα έρθει....αχ !!! Όλα καλά, ολα καλά!! Δε θα στεναχωρηθω!!

Κορίτσια έκανα τεστ αν και δεν είχα καθόλου συμπτώματα, παρά μόνο πρησμένο στήθος, και βγήκε θετικό!!! 

ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Και εύχομαι ολόψυχα σε όλες σας θετικά τεστ και μόνο!!!! 

IMG_20210730_055830.jpg

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ αν και δεν είχα καθόλου συμπτώματα, παρά μόνο πρησμένο στήθος, και βγήκε θετικό!!! 

ελπίζω να πάνε όλα καλά.

IMG_20210730_055830.jpg

Καλημέρα κοπέλα μου και πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Τι όμορφο νέο και τι υπέροχα που ξεκινάει αυτό το ταξίδι για εσάς απο σήμερα το πρωί!! !! Μπράβο... Με το καλό σου εύχομαι!!! 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lavie είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου και πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Τι όμορφο νέο και τι υπέροχα που ξεκινάει αυτό το ταξίδι για εσάς απο σήμερα το πρωί!! !! Μπράβο... Με το καλό σου εύχομαι!!! 

Σε ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!❤️❤️ Θα πάω και για μια χοριακη λέω τώρα.

Κορίτσια ελάχιστος ο καιρός που μπήκα εδώ αλλά να ξέρετε πως αυτός ο χώρος είναι πολύ σημαντικός για όλες τις γυναίκες πιστεύω.ειτε ξεκινούν τώρα τις προσπάθειές τους είτε δυσκολεύονται. 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Riaa είπε:

Κορίτσια ελάχιστος ο καιρός που μπήκα εδώ αλλά να ξέρετε πως αυτός ο χώρος είναι πολύ σημαντικός για όλες τις γυναίκες πιστεύω.ειτε ξεκινούν τώρα τις προσπάθειές τους είτε δυσκολεύονται. 

Να πας να κάνεις και μια χοριακη... Και να μας στείλεις τα νέα μετά... 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Να είναι ένα όμορφο ταξίδι αυτή η εγκυμοσύνη μέχρι να γνωριστείτε δια ζώσης με το παιδάκι σας 💞

στις πριν 31 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Να είναι ένα όμορφο ταξίδι αυτή η εγκυμοσύνη μέχρι να γνωριστείτε δια ζώσης με το παιδάκι σας 💞

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Μακάρι να πάνε καλά όλα, και για μένα και για όλα τα κορίτσια!❤️

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Riaa είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Μακάρι να πάνε καλά όλα, και για μένα και για όλα τα κορίτσια!❤️

@Riaa κορίτσι μου θα γίνεις μανουλα 😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇 μπράβο καλή αρχή σου ευχομαι να πανε ολα τέλεια! Να ζησεις μια ομορφη εγκυμοσύνη! 

Ολες εγκυουλες αυτό το καλοκαίρι!!!!!!! Το έχω προαισθημα !!!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Riaa κορίτσι μου θα γίνεις μανουλα 😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇 μπράβο καλή αρχή σου ευχομαι να πανε ολα τέλεια! Να ζησεις μια ομορφη εγκυμοσύνη! 

Ολες εγκυουλες αυτό το καλοκαίρι!!!!!!! Το έχω προαισθημα !!!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!😍😍

Και στα δικά σου με το καλό, τους επόμενους μήνες! Τα περασες τα δύσκολα και τώρα λίγο έμεινε για σένα μέχρι να κρατήσεις το θετικό σου τεστακι❤️

στις πριν 4 ώρες, ο/η Riaa είπε:

ελπίζω να πάνε όλα καλά.

IMG_20210730_055830.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο από δω και πέρα, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μηνες να εχετε αγκαλίτσα το μωράκι σας!!

Κορίτσια διάβαζα πριν μια περίπτωση κοπέλας που η σύλληψη έγινε την 25η μέρα σε κύκλο 30 ημερών με αποτέλεσμα να δει θετικό τεστ την 39η μέρα και αυτό αχνό θετικό. Είχε δε κράμπες περιόδου όλο αυτό το διάστημα! Ειλικρινά αισθάνομαι τα ίδια. 4η μέρα καθυστέρησης, τεστ θα κάνω πάλι τη Δευτέρα 40η μέρα του κύκλου και έχω κράμπες περιόδου! Δηλαδή εντάξει ας είναι θετικό και είπα θα πάω φανουροπιτα στην εκκλησία. 

118,45 η χοριακη μου κορίτσια! 

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Φοβερό κορίτσια, από τη μια στιγμή στην άλλη!πολύ συγκίνηση!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Συγχαρητηρια κοριτσι!!

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! 🥳😃

Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το νινακι σου αγκαλιά!💗💗

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Τι υπέροχο συναισθήμα 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 με το καλό! 

Κορίτσια παρτε θετική ενέργεια όλες με θετικά τεστακια! 🥰🥰🥰

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Όλα πολύ καλά μου είπαν!

Σας ευχαριστω πολύ όλες!

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Με το καλό!!άντε να κλείσουμε όμορφα το θέματακι!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια διάβαζα πριν μια περίπτωση κοπέλας που η σύλληψη έγινε την 25η μέρα σε κύκλο 30 ημερών με αποτέλεσμα να δει θετικό τεστ την 39η μέρα και αυτό αχνό θετικό. Είχε δε κράμπες περιόδου όλο αυτό το διάστημα! Ειλικρινά αισθάνομαι τα ίδια. 4η μέρα καθυστέρησης, τεστ θα κάνω πάλι τη Δευτέρα 40η μέρα του κύκλου και έχω κράμπες περιόδου! Δηλαδή εντάξει ας είναι θετικό και είπα θα πάω φανουροπιτα στην εκκλησία. 

Μακάρι στο εύχομαι! Να γίνει το θαυματακι σου!❤️

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο από δω και πέρα, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μηνες να εχετε αγκαλίτσα το μωράκι σας!!

Μακάρι! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Σύντομα ένα μωράκι και στην δική σου κοιλίτσα εύχομαι!😍

Καλησπέρα κορίτσια! Έρχομαι από το τοπικ με τις μανουλες από εξωσωματική! Είχα θετική χοριακη τη Δευτέρα και είπα πριν τελειώσει ο μήνας να σας πω ένα γεια και να ανακοινωσω κι εγώ την εγκυμοσύνη μου εδώ! Βλέπω και γνώριμες παρουσίες από το άλλο τοπικ και χαίρομαι τόσο πολύ!! 

Γεμάτη αγωνία είμαι ,άγχος και λίγο φόβο ειδικά μέχρι να κάνω υπέρηχο αλλά οκ...φτάσαμε μέχρι εδώ κι αυτό είναι πολύτιμο! Χαίρομαι για τα θετικά τεστακια που διαβάζω κι εύχομαι ολόψυχα σε όσες επιθυμούν γρήγορα ένα θετικό!!! Θέλει λίγο κόπο για μερικές από εμάς αλλά πάντα έρχεται 😉 ❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έρχομαι από το τοπικ με τις μανουλες από εξωσωματική! Είχα θετική χοριακη τη Δευτέρα και είπα πριν τελειώσει ο μήνας να σας πω ένα γεια και να ανακοινωσω κι εγώ την εγκυμοσύνη μου εδώ! Βλέπω και γνώριμες παρουσίες από το άλλο τοπικ και χαίρομαι τόσο πολύ!! 

Γεμάτη αγωνία είμαι ,άγχος και λίγο φόβο ειδικά μέχρι να κάνω υπέρηχο αλλά οκ...φτάσαμε μέχρι εδώ κι αυτό είναι πολύτιμο! Χαίρομαι για τα θετικά τεστακια που διαβάζω κι εύχομαι ολόψυχα σε όσες επιθυμούν γρήγορα ένα θετικό!!! Θέλει λίγο κόπο για μερικές από εμάς αλλά πάντα έρχεται 😉 ❤️

Πότε σου είπε να πας για υπέρηχο Διονακι μου? Η αγωνία και το άγχος δεν ξέρω αν τελειώνουν ποτέ, πιστεύω κάθε βήμα έχει και από ένα αγχος αλλα σε κάθε υπέρηχο θα νιώθεις όλο και καλύτερα που θα βλέπεις τα ζουζούνια να μεγαλώνουν, γιατί νομίζω και εσύ για διδυμακια το πας!! 😄

Κορίτσια εμένα και σήμερα δεν μου ήρθε περίοδος!!! Σταμάτησαν οι πολύ έντονοι πόνοι...αλλά θα έρθει αύριο , τι στο καλό;;; Ποτέ δεν είχα κύκλο 31 μέρες ! Τι να πω , όλο εκπλήξεις...δεν αντέχω άλλο!!

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια εμένα και σήμερα δεν μου ήρθε περίοδος!!! Σταμάτησαν οι πολύ έντονοι πόνοι...αλλά θα έρθει αύριο , τι στο καλό;;; Ποτέ δεν είχα κύκλο 31 μέρες ! Τι να πω , όλο εκπλήξεις...δεν αντέχω άλλο!!

Γιατί θέλουμε να έρθει; δλδ αν δεν έρθει δεν είναι καλύτερα; 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μα γιατί να σου έρθει η περίοδος? Μπορεί και να μην έρθει, ίσως να έχεις και εσύ ευχάριστα νέα κορίτσι μου, στο εύχομαι!!🙏 Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις? Γενικά είναι παντα σταθερός ο κύκλος σου?

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Προσθήκη...