Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Αχ οκ το είχα για Σάββατο σήμερα! Μια χαρά!!!χαχαχαχαχ 

 

Εντάξει άρα περιμένουμε νέα... υπομονή!!!

 

Για ποιο λόγο όμως να μη σου τη δώσει αύριο;;; Είναι αλλιώς εκεί;; Δεν τις βγάζουν κατευθείαν;;

Οχι θα έρθει η κοπέλα απ το σπίτι μου , δεν έχει μικροβιολογικα εδω. 😕

Και στον μικρό δεν μου είχαν κάνει. 

Όσο σταμάτησαν τα καφέ είμαι αισιόδοξη άλλωστε σήμερα είναι της Σοφίας αγάπης πίστης και ελπίδας.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οχι θα έρθει η κοπέλα απ το σπίτι μου , δεν έχει μικροβιολογικα εδω. 😕

Και στον μικρό δεν μου είχαν κάνει. 

Όσο σταμάτησαν τα καφέ είμαι αισιόδοξη άλλωστε σήμερα είναι της Σοφίας αγάπης πίστης και ελπίδας.  

Το ότι σταμάτησαν τα καφέ πολύ θετικό αγάπη μου !! Πιστεύω εχτές προχτές εγινε η εμφύτευση για αυτό και τα καφέ... Τώρα θα δεις θα αρχίσει να μεγαλώνει η χοριακη αύριο θα είναι όπως πρέπει !!! Αν είχες κάνει τη Δευτέρα όπως ήταν αρχικά προγραμματισμένο δεν θα είχες το άγχος !! αχ αχ αχ !! 

Σοφία αγάπη πίστη και ελπίδα !! ♥️♥️♥️

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@angel35

@Eva29 αύριο είναι η μέρα  σουυυυ εύχομαι μόνο τα καλυτερααααααα 

Γλυκούλα μου αύριο ναιιιιι σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️♥️🥰 ... Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας 🙏🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Το ότι σταμάτησαν τα καφέ πολύ θετικό αγάπη μου !! Πιστεύω εχτές προχτές εγινε η εμφύτευση για αυτό και τα καφέ... Τώρα θα δεις θα αρχίσει να μεγαλώνει η χοριακη αύριο θα είναι όπως πρέπει !!! Αν είχες κάνει τη Δευτέρα όπως ήταν αρχικά προγραμματισμένο δεν θα είχες το άγχος !! αχ αχ αχ !! 

Σοφία αγάπη πίστη και ελπίδα !! ♥️♥️♥️

Γλυκούλα μου αύριο ναιιιιι σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️♥️🥰 ... Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας 🙏🤍

@Παρασκευαιδου Όλα καλά θα πάνε! Θα δεις! Εγώ το πιστεύω!

@Eva29 σου εύχομαι ο,τι καλύτερο για αύριο κορίτσι μου! Άντε να παίρνουμε και εμείς σειρά!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Το ότι σταμάτησαν τα καφέ πολύ θετικό αγάπη μου !! Πιστεύω εχτές προχτές εγινε η εμφύτευση για αυτό και τα καφέ... Τώρα θα δεις θα αρχίσει να μεγαλώνει η χοριακη αύριο θα είναι όπως πρέπει !!! Αν είχες κάνει τη Δευτέρα όπως ήταν αρχικά προγραμματισμένο δεν θα είχες το άγχος !! αχ αχ αχ !! 

Σοφία αγάπη πίστη και ελπίδα !! ♥️♥️♥️

Γλυκούλα μου αύριο ναιιιιι σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️♥️🥰 ... Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας 🙏🤍

Ωω έφτασε η μέρα που τόσο περίμενες... Καλή επιτυχία κορίτσι μου.. όλα να σου πάνε τέλεια!!🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αμήν 🙏🙏

Εγώ πιστεύω ότι είσαι εγκυουλα λοιπον πίστεψε το κρατά την κοιλιτσα σου και θα δεις που την Δευτέρα θα έχεις μεγάλη χοριακη!αν την έκανες σήμερα πιστεύω θα ήταν πάνω από 100 όποτε χαλαρωσε γιατί το άγχος δεν είναι με τον μέρος μας!!!το σποράκι είναι εκεί αυτό έχει σημασία!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Massa είπε:

@Παρασκευαιδου Όλα καλά θα πάνε! Θα δεις! Εγώ το πιστεύω!

@Eva29 σου εύχομαι ο,τι καλύτερο για αύριο κορίτσι μου! Άντε να παίρνουμε και εμείς σειρά!! ❤

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ! Μακάρι να είναι η τυχερή μου προσπαθεια και να με ακολουθήσεις σύντομα !! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Ωω έφτασε η μέρα που τόσο περίμενες... Καλή επιτυχία κορίτσι μου.. όλα να σου πάνε τέλεια!!🤞

Γλυκιά μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ 

Επιτέλους ήρθε η μέρα ναιιι !! Μετράω τις ώρες !! 

Με το καλό να ανταμώσεις το παιδάκι σου κορίτσι μου κι εσύ !! ♥️♥️🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ! Μακάρι να είναι η τυχερή μου προσπαθεια και να με ακολουθήσεις σύντομα !! ♥️♥️♥️

Ευα καλή επιτυχία μας για αύριο !!!!!!!!!!!σου εύχομαι δίδυμο μανούλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αυτό μου είπε και εμένα και μου έκοψε τα φτερά στο άκουσμα το θετικό. 

Εκείνη 12η μέρα ήταν με βλαστοκύστη και εσυ είσαι με 2 ημερών είσαι σίγουρα έγκυος και η χοριακη είναι μια χαρά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique γιατρέ μου για πες 

FSH 7.27

E2 38.5

PRG 0.89

και ξεκινάω με Avercap + meriofert ταυτόχρονα 

Θα βγαλω κανενα αυγό ή θα τα δω με τα κυάλια;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29 αγάπη μου καλή επιτυχία!!! Έφτασε η στιγμή να πάρεις τα μωρά σου!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!! Μέσα από την καρδιά μου σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!! Τι ώρα θα πας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

@Vasilique γιατρέ μου για πες 

FSH 7.27

E2 38.5

PRG 0.89

και ξεκινάω με Avercap + meriofert ταυτόχρονα 

Θα βγαλω κανενα αυγό ή θα τα δω με τα κυάλια;;

 

Πολύ καλές οι ορμόνες σου είναι!!!! Θα βγάλεις σίγουρα!!!!!! Εγώ ξεκίνησα χθες σήμερα κάνω την δεύτερη ένεση.. Δευτέρα έχω τον πρώτο υπέρηχο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να που ποιος θα το πιστευε ήρθε η ώρα να γράψω και γω για την ωοληψία μου!!!!
Πολύ δυνατή εμπειρία κορίτσια!!!!! όλα πολύ πρωτόγνωρα και δυνατα!!! 

το πρωί πήγαινα σαν πρόβατο στην σφαγή αλλά βγήκα και ενιωθα πιο δυνατή από ποτέ! 

ο γιατρός μου φοβερός, όλα τα κορίτσια εκεί πολύ καλά και ευγενικά, δεν έμεινα λεπτό μόνη μου!!!

Το αποτέλεσμα;;; βγαλαμε 13 πολύ καλά αυγουλάκια!!!!

Δεν θα κανουμε εμβρυομεταφορά τώρα, γιατί οι ορμονες και το ενδομήτριο δεν είναι πολύ καλά αυτή την στιγμή!!

Οπότε απο σήμερα το βραδύ θα παίρνω ένα ουτροτζεστάν, για 10 μέρες, μόλις το σταματήσω μου είπε ο γιατρός οτι μετά απο 3-4 μερες θα αδιαθετήσω, και να τον πάρω για να μου πει τι κανουμε απο κει και πέρα!!!

Έχω πονάκια, ειδικά το μεσημέρι που γύρισα και λίγο αιματάκι που τωρα πια εχει σταματήσει και ο πόνος είναι πιο πολύ πλέον κράμπες! 

Και ναι δηλώνω και εγώ ότι είναι απο τους καλύτερους ύπνους που κάνεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Πολύ καλές οι ορμόνες σου είναι!!!! Θα βγάλεις σίγουρα!!!!!! Εγώ ξεκίνησα χθες σήμερα κάνω την δεύτερη ένεση.. Δευτέρα έχω τον πρώτο υπέρηχο!!!!

Με το καλό κορίτσι μου!

Μακάρι να πάνε όλα καλά !!

Στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Και να που ποιος θα το πιστευε ήρθε η ώρα να γράψω και γω για την ωοληψία μου!!!!
Πολύ δυνατή εμπειρία κορίτσια!!!!! όλα πολύ πρωτόγνωρα και δυνατα!!! 

το πρωί πήγαινα σαν πρόβατο στην σφαγή αλλά βγήκα και ενιωθα πιο δυνατή από ποτέ! 

ο γιατρός μου φοβερός, όλα τα κορίτσια εκεί πολύ καλά και ευγενικά, δεν έμεινα λεπτό μόνη μου!!!

Το αποτέλεσμα;;; βγαλαμε 13 πολύ καλά αυγουλάκια!!!!

Δεν θα κανουμε εμβρυομεταφορά τώρα, γιατί οι ορμονες και το ενδομήτριο δεν είναι πολύ καλά αυτή την στιγμή!!

Οπότε απο σήμερα το βραδύ θα παίρνω ένα ουτροτζεστάν, για 10 μέρες, μόλις το σταματήσω μου είπε ο γιατρός οτι μετά απο 3-4 μερες θα αδιαθετήσω, και να τον πάρω για να μου πει τι κανουμε απο κει και πέρα!!!

Έχω πονάκια, ειδικά το μεσημέρι που γύρισα και λίγο αιματάκι που τωρα πια εχει σταματήσει και ο πόνος είναι πιο πολύ πλέον κράμπες! 

Και ναι δηλώνω και εγώ ότι είναι απο τους καλύτερους ύπνους που κάνεις!!!!

Τα πηγές άψογα!!

καλες γονιμοποιησεις να έχεις με πολλά υγιή εμβρυακια !!

Ξεκουράσου τώρα♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Τα πηγές άψογα!!

καλες γονιμοποιησεις να έχεις με πολλά υγιή εμβρυακια !!

Ξεκουράσου τώρα♥️

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! η αλήθεια ειναι πως εχω λιωσει στον υπνο ολη μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Και να που ποιος θα το πιστευε ήρθε η ώρα να γράψω και γω για την ωοληψία μου!!!!
Πολύ δυνατή εμπειρία κορίτσια!!!!! όλα πολύ πρωτόγνωρα και δυνατα!!! 

το πρωί πήγαινα σαν πρόβατο στην σφαγή αλλά βγήκα και ενιωθα πιο δυνατή από ποτέ! 

ο γιατρός μου φοβερός, όλα τα κορίτσια εκεί πολύ καλά και ευγενικά, δεν έμεινα λεπτό μόνη μου!!!

Το αποτέλεσμα;;; βγαλαμε 13 πολύ καλά αυγουλάκια!!!!

Δεν θα κανουμε εμβρυομεταφορά τώρα, γιατί οι ορμονες και το ενδομήτριο δεν είναι πολύ καλά αυτή την στιγμή!!

Οπότε απο σήμερα το βραδύ θα παίρνω ένα ουτροτζεστάν, για 10 μέρες, μόλις το σταματήσω μου είπε ο γιατρός οτι μετά απο 3-4 μερες θα αδιαθετήσω, και να τον πάρω για να μου πει τι κανουμε απο κει και πέρα!!!

Έχω πονάκια, ειδικά το μεσημέρι που γύρισα και λίγο αιματάκι που τωρα πια εχει σταματήσει και ο πόνος είναι πιο πολύ πλέον κράμπες! 

Και ναι δηλώνω και εγώ ότι είναι απο τους καλύτερους ύπνους που κάνεις!!!!

Μπράβο!! Τέλεια τα αυγουλάκια... Καλές γονιμοποιήσεις τώρα και ξεκούραση!! Σύντομα θα είναι η ιδανική στιγμή και για έμβρυομεταφορά.. 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!

Μακάρι να πάνε όλα καλά !!

Στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμους!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Εσύ  ξεκινάς με averkap??? Αυτή δεν είναι για καταστολή ωορρηξίας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

Και να που ποιος θα το πιστευε ήρθε η ώρα να γράψω και γω για την ωοληψία μου!!!!
Πολύ δυνατή εμπειρία κορίτσια!!!!! όλα πολύ πρωτόγνωρα και δυνατα!!! 

το πρωί πήγαινα σαν πρόβατο στην σφαγή αλλά βγήκα και ενιωθα πιο δυνατή από ποτέ! 

ο γιατρός μου φοβερός, όλα τα κορίτσια εκεί πολύ καλά και ευγενικά, δεν έμεινα λεπτό μόνη μου!!!

Το αποτέλεσμα;;; βγαλαμε 13 πολύ καλά αυγουλάκια!!!!

Δεν θα κανουμε εμβρυομεταφορά τώρα, γιατί οι ορμονες και το ενδομήτριο δεν είναι πολύ καλά αυτή την στιγμή!!

Οπότε απο σήμερα το βραδύ θα παίρνω ένα ουτροτζεστάν, για 10 μέρες, μόλις το σταματήσω μου είπε ο γιατρός οτι μετά απο 3-4 μερες θα αδιαθετήσω, και να τον πάρω για να μου πει τι κανουμε απο κει και πέρα!!!

Έχω πονάκια, ειδικά το μεσημέρι που γύρισα και λίγο αιματάκι που τωρα πια εχει σταματήσει και ο πόνος είναι πιο πολύ πλέον κράμπες! 

Και ναι δηλώνω και εγώ ότι είναι απο τους καλύτερους ύπνους που κάνεις!!!!

Μπραβο κοριτσι μου!!!! Καλη ξεκουραση τωρα σε σενα και καλούς διπλασιασμούς στα εμβρυακια σου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...