Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • @Tonia. μου;; Πως είσαι εσύ σήμερα; Το αίμα;
    • Αυτό χρυσή μου το ρώτησα από τη πρώτη στιγμή!!!! 🤣🤣🤣🤣 Μα δεν μας έμεινε και τίποτα άλλο!!! 😝🤣🤣🤣🤣 Καλά δεν είναι μόνο αυτό.. το είχα φόβο μετά από κάποια πονηρά έτσι ωραία όνειρα στην αρχή με την προγεστερόνη.. 😳😳😂😂 Και όμως αγάπη! Οι συσπάσεις που προκαλούνται κατά τον οργανισμό δεν είναι ίδιες με τις συσπάσεις που προκαλούνται στη μήτρα που οδηγούν σε πρόωρο τοκετό!! Οι συσπάσεις αυτές μου εξήγησε είναι σαν μασάζ έτσι λένε ότι το αντιλαμβάνεται το έμβρυο.. και μάλιστα επειδή απελευθερώνονται και ορμόνες χαράς, μεταφέρονται στο μωράκι και νοιώθει ότι νοιωθουμε!! Οπότε μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου!!  Ε τώρα που θα μπαίνεις στο 4ο σιγά σιγά.. οι δυνάμεις αναπτερώνονται.. και πολλά άλλα μαζί..!! 😂😂😂😂
    • @Mpourmpoulo φαντάζομαι την αγωνια σου... Κανε την Τρίτη ένα αν μπορεσεις να κρατηθεις. Και εύχομαι ολόψυχα να ειναι θετικο!
    • γέλασα τόοοοοοσο πολύ με τις επαφές φίλη μου!!! χαχαχαχα Εμείς δεν έχουμε κάνει από τη σύλληψη 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  λέω να ρωτήσω κι εγώ τη δικιά μου, αλλά φαντάζομαι θα μου πει οκ γιατί εγώ, μέχρι στιγμής τλχ, δεν είχα ούτε αιμορραγίες ούτε καφέ, ούτε τίποτα... Αλλά να σας πω και την αλήθεια, παρόλο που βλέπω πονηρά όνειρα τλχ 2 φορές τη βδομάδα από την 5η εβδ κιόλας, νιώθω τόσο κουρασμένη για να κάνω κάτι στην "πραγματική" ζωή  🤣🤣🤣🤣🤣  Επίσης, εμένα η δική μου απορία είναι εάν ο γυναικείος οργασμός έχει καμιά επίπτωση στο μωρό γιατί όσο να ναι προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα. Σου είπε κάτι επί τούτου ο γιατρός σου; 🤔
    • Καλησπερα κορίτσι μου! Σήμερα είμαι 8η μέρα μετά την σπερματεγχυνση! Σκέφτομαι να ξεκινήσω τεστ την Δευτέρα που θα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση! Και στις δυο εγκυμοσυνες 11η μέρα βγήκε θετικο! Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα! Εύχομαι σε όλες μας να δούμε το θετικο μας τεστακι και να πανε όλα καλά μέχρι το τελος🙏❤️ @Antonia2στγχαρητηρια κορίτσι μου🥳🥳🥳 εύχομαι μια τελειομηνη και ανέμελη εγκυμοσυνη🙏🥰 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...