Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Μη νομίζεις και οι συνεχείς αλλαγές στο γάα δε βοηθάνε..επιδεινώνουν την κατάσταση  στους κολικούς και στη δισκοιλιοτητα ..κι εγώ πήγα ν αλλάξω τότε και μου λέει όχι γιατί το πιο πιθανό να ξεκινήσει κολικούς..να σου μήπως όλη αυτή η συμπεριφορά είναι κι απ' τους κολικούς?γιατί κάνει κακά του ο δικός σου..σε σχήμα πως είναι? Σκληρά?
    • Ωχ υπομονή ξέρω και από ουρολοιμώξεις....παθουσα πολλές φορές!!!! Σήμερα θα τρέχω απόγευμα και σε παιδίατρο 😓😓😓 κόλλησε ο μικρός και τον πονάει ο λαιμός όταν καταπίνει και το αυτι μαζί...τέλεια περνάμε 😓😓😓
    • Αχ άντε με το καλό!!! Εισαι σε καλό δρόμο πάντως για να γεννήσεις φυσιολογικά, με 2 διαστολή ήμουν όταν μου έσπασαν τα νερά στο γιο μου και γέννησα σε λιγότερο από 6 ώρες….περπατα και σκάλες!!!    Εγω απ το πρωί έχω συνέχεια φοβερές συσπάσεις, όχι συντονισμένες αλλά καλές δυνατές! Το μωρό το νοιωθω πιο χαμηλά από χθες. Το Σάββατο που θα με δει η μαία μου πιστεύω να έχουμε μια πρόοδο!!!! 
    • Καλησπέρα κορίτσια κι απο μένα! Εχθές όπως σας είπα είχαμε επέτειου γάμου, το αγόρι μου με έβγαλε έξω για φαγητό το βράδυ! & αύριο το απόγευμα είναι το διαδικτυακό ραντεβού μας με τον ουρολόγο - ανδρολόγο. Έχω λίγο αγωνία για το αποτέλεσμα και το πως θα του το φέρει ο γιατρός γενικότερα. Δυστυχώς το καμάρι μου θέλει να παραμείνει πίσω απο το φεγγάρι απο ότι έχω καταλάβει και αρνείται να εξυγχρονιστεί γενικότερα. πφ! Όπως και να 'χει πάντως είμαι τόσο αποφασισμένη που δεν αλλάζω τα σχέδια και το σκοπό μου με τπτ.. στο τέλος θα τα καταφέρω και θα γίνουν όλα όπως πρέπει να γίνουν, τσινάει δεν τσινάει.    
    • Χαχαχα τουλάχιστον δεν είμαι η μόνη σε αυτήν την κατάσταση είναι μια παρηγοριά εμένα μόλις κοιμήθηκε η μπέμπα για μεσημέρι ξύπνησε η μεγάλη στο καπάκι δεν πρόλαβα να αφήσω το μωρό όπως καταλαβαίνετε κανένας συντονισμός δεν υπάρχει οπότε ύπνος για εμένα το μεσημέρι γιόκ  πάω να φτιάξω καφέ 🙄
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...