Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, με καθησυχάζεις πολύ. Πήρα τηλ τον γιατρό μου και μου είπε να πάω για υπέρηχο στο νοσοκομείο για καλό και για κακό
    • Σε αυτές τις εβδομάδες γυρνάνε ναι γιατί έχουν χώρο ακόμα! Αρα υπάρχει περίπτωση να μην το νιώθεις γι’ αυτό το λόγο.  όταν πας για υπέρηχο να ρωτήσεις στο γιατρό πως κάθεται το μωρό για να καταλάβεις πως νιώθεις τα χέρια/κεφαλάκι κ πως τα ποδαράκια έτσι ώστε να ξέρεις που βρίσκεται κάθε φορά ❤️❤️❤️  το πάνω μέρος με το κάτω έχουν διαφορα στην αίσθηση.    Μην αγχώνεσαι πραγματικά Λευκη μου ❤️❤️❤️    
    • @LaV με το καλό το μπεμπάκι σου! μπααα!! εγώ έκανα θεραπεία και σε ένα μήνα ξαναεμφάνισα τώρα τη παλεύω με μια εξωτερική κρέμα όταν με πιάνει για τη φαγούρα μόνο μέχρι να πάω στο γιατρό που έχω ξανά β' επιπέδου σε ένα μήνα. 
    • Ελενακι καλημέρα! Κ εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν κοιμάμαι καθόλου καλά κ όσο πάει κ χειροτερεύει (έτσι ήμουν κ στις άλλες εγκυμοσύνες μου όμως)  βέβαια εγώ γενικά δν κοιμάμαι γιατί ξυπνάνε τα παιδιά συνεχεια (άρα μπορεί να είναι κ η υπερένταση που με πιάνει γιατί ξυπνάω συνεχώς κ χαλάει ο κύκλος ύπνου)    με βοηθάει το μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια παρά πολύ! 😊
    • Καλημερα Αννιτα μου κ καλη εβδομαδα μ τα πιο ομορφα νεα!!! ❤️🌻 Ναι το συναισθημα δν υπαρχει... αφου τις νιωθω (νομιζω χθες ενιωθα κ πιο πανω στην κοιλια κινηση κ πιο κατω) κ απλα χαμογελαω απ ευτυχια...😁🥹🥰🫠🙏🧿 Ολα τελεια θα ειναι σμρ!! Θα το δεις!!!🫶🫶🫶 οποτε μπορεσεις γραψε μας τα νεα σου!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...