Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • @Barbiee παρεμπιπτόντως περαστικά και στον άντρα σου!  Κι εμένα την πρώτη βδομάδα που βγήκαμε από το μαιευτήριο είχε τη μέση του και ήταν πολύ ζόρι που δεν μπορούσε να βοηθήσει σε τπτ. 
    • Αχ σε ευχαριστώ για τα παρηγορητικα λόγια.  Κι εμένα σε αυτή τη στάση κάπως ηρεμεί.  Του έδωσες πιπίλα εσύ;  Εμάς μας είπε η γιατρός αν θέλουμε να δώσουμε αλλά δεν ξέρω αν θέλω 
    • εγω τα 2 τελευταία χρονια δεν έχω κανει… τωρα θα τον ρωτησω την πέμπτη κ για της γρίπης και για του κοκκυτη
    • μπραβο χρυσά μου! τελεια που είναι καλα ο μπεμπης σας🩵🩵 ολα καλα θα είναι αφού και εκεινος προσπάθησε να το ξαναβρεί και δεν το βρήκε!!🧿🧿🧿 τελειο που σας εστειλε κ βιντεο 😍😍 θα έχετε να βλέπετε μέχρι την επόμενη φορά😍
    • κοριτσια μου τι κανετε ; εγω χθες ξυπνησα με πονόλαιμο κ μέχρι το βραδυ είχε γινει αρκετά ενοχλητικός ξεκαθαρο σημάδι αμυγδαλιτιδας σε εμένα έχω ιστορικό παθαίνω αρκετές και έχω κανει και απόστημα στο παρελθόν. οποτε το πρωι πήγα κατευθείαν νοσοκομειο να με δει ο ωρλ μου ο οποίος μου ειπε οτι είναι αρχή οξείας αμυγδαλιτιδας και αν συμφωνεί και ο γυναικολόγος μου να παρω κατευθείαν αμοξιλ. ο γυναικολόγος μου ειπε να παρω σίγουρα να το προλάβουμε γιατι φανηκε φλεγμονή στον οργανισμό (αυξημένη crp η οποία ήταν 15,7mg/L με όριο το 5 και λευκά οχι πολυ ομως 11,4) (δεν ξερω τα όρια της crp για την εγκυμοσύνη, μονο οτι επιτρέπεται να είναι λιγο παραπανω αυξημένο από το κανονικό)… ε καιγω έψαξα κιγο στο ιντερνετ μετα και ψιλό πανικοβλήθηκα…αλλά προσπαθω να είμαι χαλαρή. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...