Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου θα σου πω ότι ξέρω από εμένα ,το ενδομήτριο είναι τέλειο και με τα χάπια το διατηρούν για να μην πέσει!! Όσο για την μέρα να μην την ανχωνει ,εγώ θα πάω αύριο που θα είναι 22 η μέρα!! Ααα και εμένα προγεστερόνη με ξεκίνησε 16 ημέρα κύκλου!

Καλή επιτυχία!!! Όποτε γίνεται και ελέγχουν αυτοί το ενδομήτριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique κοριτσι μου κατεθεσα τα χαρτια και περιμενω απαντηση, να δω ποτε θα με παρουν κ θα σας ενημερωσω!

@Mari84Τελεια ενα κ καλο θελουμε!! κ αν πας κ στον φυσικο θα εχεις κ περισσοτερες πιθανοτητες απο οτι λενε.

@Αννια27Με το καλο αυριο να υποδεχτεις τα εμβρυακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η mar333 είπε:

Η prg είναι καλή (είναι κάτω από 1)το ενδομήτριο καλό θα έπρεπε 13η μέρα να τις ξεκινήσει την προγεστερόνη.

Δεν είναι σίγουρο ότι θα μεγαλώσει και άλλο το ενδομήτριο.

Θέλει και άλλη εξέταση γιατί δεν τις ξεκίνησε προγεστερόνη.

Πάντως κάνουν ε/τ και 15η μέρα και φτάνουν και 23η αλλά καθυστερημένη ε/τ κάνουν σε γυναίκες που δεν είναι έτοιμο το ενδομήτριο για να του δώσουν χρόνο να αυξηθεί.

Η σκέψη μου είναι ή ο γιατρός έχει αυτό το πρωτόκολλο και δεν το αλλάζει ή κάτι του έτυχε και πάει πίσω την ε/τ.

Κατάλαβα! Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάρα μουυυυ σε υπέρ ευχαριστω !! Και σε εσένα τα καλύτερα!! Έχω βέβαια ανχος αλλά θα κοιμηθώ!! Εντ μεταξύ έκανα σήμερα οοολεεςς τις δουλειές για να μην τις έχω τις επόμενες μέρες και είμαι ήδη κουρασμένη ,οπότε δεν τίθεται θέμα ύπνου χαχα!!

Με το καλο αυριο κοριτσι μου!!! Καλη επιτυχια να εχεις! Με το καλο να φωλιάσουν!!! 🍀🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να ρωτησω κατι τις εγκυουλες; Εχει καμια πόνους ψηλά, οχι έντονους, σαν σφίξιμο δεξιά στην κοιλια; Εγω εχω σημερα απο το απόγευμα συνεχεια και εχω αγχωθεί 😱! Και χτες ειχα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Τελικά από τα δύο έμβρυα το ένα προχώρησε σε βλαστοκυστη!

Μου είπε ο γιατρός Μ καπάκια να κάνουμε κ έναν φυσικό κύκλο να πάρουμε άλλο 1 ωάριο και να προχωρήσει κ αυτό σε βλαστοκυστη και να βάλουμε δύο μαζί.

Αυτό που με αγχώνει είναι ότι η βλαστοκυστη είναι 6ης μέρας και δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα.

 

Εγώ είμαι έγκυος με βλαστοκύστες έκτης μέρας....μην σε πτοεί τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτησω κατι τις εγκυουλες; Εχει καμια πόνους ψηλά, οχι έντονους, σαν σφίξιμο δεξιά στην κοιλια; Εγω εχω σημερα απο το απόγευμα συνεχεια και εχω αγχωθεί 😱! Και χτες ειχα… 

Να το πεις στο γιατρό σου. Εμένα μου έδωσε μαγνήσιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάρα μουυυυ σε υπέρ ευχαριστω !! Και σε εσένα τα καλύτερα!! Έχω βέβαια ανχος αλλά θα κοιμηθώ!! Εντ μεταξύ έκανα σήμερα οοολεεςς τις δουλειές για να μην τις έχω τις επόμενες μέρες και είμαι ήδη κουρασμένη ,οπότε δεν τίθεται θέμα ύπνου χαχα!!

Κορίτσι μου καλημέρα και εύχομαι πολύ καλή επιτυχία! Με το καλό να μπουν και να βγουν σε 9 μήνες !! 🙏🥰♥️

Πες μας πως πήγε, ένιωσες τίποτα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάρα μουυυυ σε υπέρ ευχαριστω !! Και σε εσένα τα καλύτερα!! Έχω βέβαια ανχος αλλά θα κοιμηθώ!! Εντ μεταξύ έκανα σήμερα οοολεεςς τις δουλειές για να μην τις έχω τις επόμενες μέρες και είμαι ήδη κουρασμένη ,οπότε δεν τίθεται θέμα ύπνου χαχα!!

Καλή επιτυχία για σήμερα!! Με το καλό να μπουν μέσα στην κοιλιά σου τα εμβρυακια σου κ να μείνουν εκεί για 9 μήνες!! Όλα να πάνε υπέροχα!! 🙏🙏🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Όχι έχω πάρει δεύτερη φορά φάρμακα. Τώρα πάω για την απόφαση που δίνουν για 3η, 4η φορά. 

Τότε τα συγκεντρώνεις όλα από την αρχή. Βρήκες άκρη ή θέλεις να σου τα στείλω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλώς σας βρήκα...... ευχομαι όλες μας σύντομα να είμαστε εγκυουλες........εγώ την Πέμπτη θα ξέρω πότε θα πάω για ωοληψια.....

Κ μας ενημερώνεις εδώ τις κουτσομπόλες! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα! Εύχομαι όλες σύντομα φουσκωμένες 🙏🥰 

Εγώ περιμένω να αδιαθετησω και την 3η ημέρα θα ξεκινήσω ενέσεις puregon. 

Μέσα σε αυτή την εβδομάδα πιστεύω γιατί δεν έχω σταθερό κύκλο...

Σε αναμονή της ακατανόμαστης λοιπόν! Κ εγώ στην ίδια αναμονή ... Πρώτη φορά που ανυπομονώ να έρθει! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

@Vasilique κοριτσι μου κατεθεσα τα χαρτια και περιμενω απαντηση, να δω ποτε θα με παρουν κ θα σας ενημερωσω!

@Mari84Τελεια ενα κ καλο θελουμε!! κ αν πας κ στον φυσικο θα εχεις κ περισσοτερες πιθανοτητες απο οτι λενε.

@Αννια27Με το καλο αυριο να υποδεχτεις τα εμβρυακια σου!!

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου που θα τα έχεις καθόσον είναι θέμα χρόνου κ καθαρά διαδικαστικό όταν ο φάκελος δεν είναι ελλιπής. Αλήθεια πού καταθέτεις; Καταλαβαίνω επαρχία κ όχι Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σε αναμονή της ακατανόμαστης λοιπόν! Κ εγώ στην ίδια αναμονή ... Πρώτη φορά που ανυπομονώ να έρθει! 😂😂😂

😂😂😂 Κι εγώ πρώτη φορά που ανυπομονώ να έρθει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλώς σας βρήκα...... ευχομαι όλες μας σύντομα να είμαστε εγκυουλες........εγώ την Πέμπτη θα ξέρω πότε θα πάω για ωοληψια.....

Κορίτσι μου καλημέρα! Τελικά τι είπατε με τον γιατρό θα κάνετε υστεροσκοπηση? Άντε με το καλό και η ωοληψια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα και εύχομαι πολύ καλή επιτυχία! Με το καλό να μπουν και να βγουν σε 9 μήνες !! 🙏🥰♥️

Πες μας πως πήγε, ένιωσες τίποτα ? 

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σε αναμονή της ακατανόμαστης λοιπόν! Κ εγώ στην ίδια αναμονή ... Πρώτη φορά που ανυπομονώ να έρθει! 😂

Να έρθει η ακατανομαστη σου εύχομαι για τελευταία φορά ,μετά να έρθει το μπεμπέ σου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Μπράβο κορίτσι μου!!! Μετράμε πλέον αντίστροφα!!!! Πίστη και ηρεμία τώρα!!! Όλα θα πάνε τέλεια 🎉🎉🎉🎉🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Μπραβο κοριτσι μου!!! Ολα καλα! Περιμενουμε τα θετικά νεα τωρα!! Με το καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Κορίτσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Άντε μωρέ τα γλυκούλια μου! Να βρουν ζεστασιά να χουχουλιάσουν κ να μην το κουνήσουν ρούπι από εκεί! Πόσα έβαλες; Τα αναμενόμενα σου έδωσε από φάρμακα... Ενέσεις ποιες; Innohep ή Clexane; Υπομονή, θετικές σκέψεις, χαλαρά, νετφλιξάκι κ όλα θα πάνε σούπερ! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κ έχω πολλή να ξέρεις! 🥰😘💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μου μόλις γύρισα από την έμβρυο μεταφορά ,σας ευχαριστώ όλες πααααραααα πολυ για τις ευχές σας μακάρι να βγουν αληθινές!!! Ο γιατρός έμεινε πολύ ευχαριστημένος από την τοποθέτηση των εμβρύων εγώ δεν ένιωσα τίποτα και όταν με πήγαν στην ωοληψια έριξε και έναν ύπνο χαχα!! Μου έδωσε και ενέσεις αντιπηκτικες μια κάθε μέρα και κορτιζόνη ένα χάπι την ημέρα και συνεχίζω κανονικά τα χάπια προγεστερόνης και οιστροδιολης! Αυταααα κορίτσια μου όμορφα μόνο τα καλύτερα να έρχονται σε όλες σας!!!! 🥰

Και τώρα τα μικρούλια τρυπώνουν;-) σε 14 μερούλες θα κάνουμε παρτυ... τωρα ξεκούραση... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κορίτσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Άντε μωρέ τα γλυκούλια μου! Να βρουν ζεστασιά να χουχουλιάσουν κ να μην το κουνήσουν ρούπι από εκεί! Πόσα έβαλες; Τα αναμενόμενα σου έδωσε από φάρμακα... Ενέσεις ποιες; Innohep ή Clexane; Υπομονή, θετικές σκέψεις, χαλαρά, νετφλιξάκι κ όλα θα πάνε σούπερ! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κ έχω πολλή να ξέρεις! 🥰😘💚

Ευχαριστώ γλυκούλι μουυυυ!!! ❤️ Τις lnnohep νομίζω!! 2 έβαλα βλαστοκυστες 5 ημερών ΑΑ το ένα και ΒΒ το άλλο!! Μακάρι να πάνε όλα καλά ,καταβαθος τρέμω από το ανχος αλλά προσπαθώ να το ελέγχω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και τώρα τα μικρούλια τρυπώνουν;-) σε 14 μερούλες θα κάνουμε παρτυ... τωρα ξεκούραση... :-*

Μακάρι κορίτσι μου γλυκό μακαριιιι!! Άντε να έρθει και σειρά σου να βάλεις τα έμβρυακια σου 💓!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ γλυκούλι μουυυυ!!! ❤️ Τις lnnohep νομίζω!! 2 έβαλα βλαστοκυστες 5 ημερών ΑΑ το ένα και ΒΒ το άλλο!! Μακάρι να πάνε όλα καλά ,καταβαθος τρέμω από το ανχος αλλά προσπαθώ να το ελέγχω!!

Όλα τα συναισθήματα αποδεκτά αλλά με μέτρο ε! Θέλουμε να πάνε όλα καλά κ θα πάνε! Αλλά ΑΝ μία στις τόσες δεν πάνε, δεν θα πεθάνουμε κιόλας ε! Εξάλλου είναι αποδεδειγμένο πως το σπορ της εξωσωματικής είναι για γερούς παίκτες! Τα βλαστάρια σου θα δώσουν την μάχη τους κ θα την κερδίσουν! Φιλιά στην κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...μπερδευτηκα με την κυστικη ινωση που λεγατε...μονο αν ο αντρας εχει θεμα με το σπερμα θα βρεθει καποια μεταλλαξη;αν ειναι καλο το σπερμα ειναι πιο λιγες οι πιθανοτητες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...