Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!Κι Ευχομαι καλή επιτυχία και καλή δύναμη σε όλες τις εν δυνάμει μανούλες!Είμαι στην 7η μέρα από την εμβρυομεταφορα.Από συμπτώματα τίποτα ιδιαίτερο λίγο πρήξιμο στο στήθος ελάχιστο κιόλας σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες και έχω κάτι ρίγη στο σώμα που τα νιώθω όταν είναι να έρθει η περίοδος συνήθως.επίσης τίποτα ιδιαίτερο από υγρά.Θα ήθελα κάποια να μοιραστεί την εμπειρία της και να με καθυσηχάσει;Το Σάββατο θα κάνω τη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Alexia23 είπε:

 

Καλησπέρα σε όλες!Κι Ευχομαι καλή επιτυχία και καλή δύναμη σε όλες τις εν δυνάμει μανούλες!Είμαι στην 7η μέρα από την εμβρυομεταφορα.Από συμπτώματα τίποτα ιδιαίτερο λίγο πρήξιμο στο στήθος ελάχιστο κιόλας σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες και έχω κάτι ρίγη στο σώμα που τα νιώθω όταν είναι να έρθει η περίοδος συνήθως.επίσης τίποτα ιδιαίτερο από υγρά.Θα ήθελα κάποια να μοιραστεί την εμπειρία της και να με καθυσηχάσει;Το Σάββατο θα κάνω τη χοριακη!

εγώ αυτό που ξέρω είναι, καμια εκγυμοσύνη και καμια ετ είναι ίδια. Να έχεις πίστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η hope501 είπε:

εγώ αυτό που ξέρω είναι, καμια εκγυμοσύνη και καμια ετ είναι ίδια. Να έχεις πίστη.

Δίκιο έχεις αλλά από την αγωνία μας μας πιάνει μια τρέλα και μόνο που σκεφτόμαστε ότι μπορεί να έρθει η περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Alexia23 είπε:

Δίκιο έχεις αλλά από την αγωνία μας μας πιάνει μια τρέλα και μόνο που σκεφτόμαστε ότι μπορεί να έρθει η περίοδος.

Το ξέρω πολύ καλά. Εγω ακόμα δεν την έκανα και σκέφτομαι χίλια μύρια πράγματα. Από την μια δεν θέλω να δουλέψω μετά, απο την άλλη καλύτερα για να ξεχνιέμαι. Αλλά οι μέρες θα περάσουν και θα πας για χοριακη. Τρίτη σήμερα. Ηδη μεσημέρι..Παει πέρασε και αυτη η μέρα😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Το ξέρω πολύ καλά. Εγω ακόμα δεν την έκανα και σκέφτομαι χίλια μύρια πράγματα. Από την μια δεν θέλω να δουλέψω μετά, απο την άλλη καλύτερα για να ξεχνιέμαι. Αλλά οι μέρες θα περάσουν και θα πας για χοριακη. Τρίτη σήμερα. Ηδη μεσημέρι..Παει πέρασε και αυτη η μέρα😉 

Καλή επιτυχία Ευχομαι και σε σένα!Και ηρεμία ψυχική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexia23 είπε:

 

Καλησπέρα σε όλες!Κι Ευχομαι καλή επιτυχία και καλή δύναμη σε όλες τις εν δυνάμει μανούλες!Είμαι στην 7η μέρα από την εμβρυομεταφορα.Από συμπτώματα τίποτα ιδιαίτερο λίγο πρήξιμο στο στήθος ελάχιστο κιόλας σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες και έχω κάτι ρίγη στο σώμα που τα νιώθω όταν είναι να έρθει η περίοδος συνήθως.επίσης τίποτα ιδιαίτερο από υγρά.Θα ήθελα κάποια να μοιραστεί την εμπειρία της και να με καθυσηχάσει;Το Σάββατο θα κάνω τη χοριακη!

Κι εγώ είμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη την Παρασκευη. Παρομοίως κανενα σύμπτωμα, πριν μέρες είχα πονάκια και μέχρι το Σαββατοκύριακο. Τώρα κάπως έχουν όλα υποχωρήσει και ειμαι κι εγώ σε ανησυχία. Ξέρω πολύ καλά ότι δεν υπάρχει κανενα σίγουρο σύμπτωμα γιατί ο,τι κ αν νιώσουμε μπορεί κάλλιστα να είναι και από τη λήψη προγεστερονης. Γενικα όπως είχα ξαναπεί και το Σαββατοκύριακο, είμαι κάπως απαισιόδοξη για αυτή την προσπάθεια, ήδη βλέπω το μηδενικό μπροστά μου…

@elena0212 εσυ πως είσαι? Αντέχεις? Κανενα σύμπτωμα?

@hope501 εμένα μου φέρνει και ναυτία η προγεστερονη, ειδικά το πρωί όταν ξυπνάω. Το στομάχι μου είναι χάλια αυτές τις μέρες..άσε οι μαύροι κύκλοι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Εγω στην δουλειά... και όλο τον καιρό στην δουλειά θα ειμαι. Μακάρι να μπορούσα να παρω άδεια, αλλά είχα πάρει το καλοκαίρι για να κατσω μετα την ετ (χωρις εννοείται να ξερουν τον λόγο).

Πως είσαι εσυ?

Εγώ άδεια πήρα την Πέμπτη ( για την ετ) και Παρασκευή. Χθες πήγα κανονικα. Απλά σήμερα πήγαν εκδρομη κ μπορεσα να ξεφύγω 😁😁 αύριο πάλι σχολειο κανονικα

σημερα είμαι 5η μέρα απ την ετ.  @Alexia23 όπως σου είπε και η @Lucia79 τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα. Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης μιμούνται της περιόδου. Το ιδιο κάνει η προγεστερονη όμως. Υπάρχουν γυναικες που πήραν θετικό χωρίς Κανένα σύμπτωμα. Εγώ έχω κράμπες κ ξυπνάω με πονοκέφαλο.και προσπαθώ να σκεφτομαι αισιόδοξα. Lucia Εσυ τι προγεστερονη παίρνεις;γιατί εγώ δεν έχω ναυτίες  κ αυτό συνήθως φωνάζει «εγκυμοσυνη» 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κι εγώ είμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη την Παρασκευη. Παρομοίως κανενα σύμπτωμα, πριν μέρες είχα πονάκια και μέχρι το Σαββατοκύριακο. Τώρα κάπως έχουν όλα υποχωρήσει και ειμαι κι εγώ σε ανησυχία. Ξέρω πολύ καλά ότι δεν υπάρχει κανενα σίγουρο σύμπτωμα γιατί ο,τι κ αν νιώσουμε μπορεί κάλλιστα να είναι και από τη λήψη προγεστερονης. Γενικα όπως είχα ξαναπεί και το Σαββατοκύριακο, είμαι κάπως απαισιόδοξη για αυτή την προσπάθεια, ήδη βλέπω το μηδενικό μπροστά μου…

@elena0212 εσυ πως είσαι? Αντέχεις? Κανενα σύμπτωμα?

@hope501 εμένα μου φέρνει και ναυτία η προγεστερονη, ειδικά το πρωί όταν ξυπνάω. Το στομάχι μου είναι χάλια αυτές τις μέρες..άσε οι μαύροι κύκλοι…

Δεν θέλω να είσαι απαισιοδοξη, αλλά αν πιστεύεις τόσο πο΄λυ πως θα ειναι μηδεν γιατι δεν πας να την κάνεις αυριο? Τωρα για δυο μέρες πάνω δυο μέρες κάτω? Ξέρω δεν θέλουμε να πάμε αλλά λέω τωρα. Με στεναχωρει που είσαι απαισιοδοξη. Γιατι για κάποιο λόγο πιστεύω πως θα είναι θετική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Εγώ άδεια πήρα την Πέμπτη ( για την ετ) και Παρασκευή. Χθες πήγα κανονικα. Απλά σήμερα πήγαν εκδρομη κ μπορεσα να ξεφύγω 😁😁 αύριο πάλι σχολειο κανονικα

σημερα είμαι 5η μέρα απ την ετ.  @Alexia23 όπως σου είπε και η @Lucia79 τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα. Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης μιμούνται της περιόδου. Το ιδιο κάνει η προγεστερονη όμως. Υπάρχουν γυναικες που πήραν θετικό χωρίς Κανένα σύμπτωμα. Εγώ έχω κράμπες κ ξυπνάω με πονοκέφαλο.και προσπαθώ να σκεφτομαι αισιόδοξα. Lucia Εσυ τι προγεστερονη παίρνεις;γιατί εγώ δεν έχω ναυτίες  κ αυτό συνήθως φωνάζει «εγκυμοσυνη» 

 

Παίρνω 3 utrogestan απ το στόμα και άλλα 3 κολπικά τη μέρα. Σήμερα το πρωί ξύπνησα στις 5.30 με ένα τρελό πονοκέφαλο μαζί με φοβερή ναυτία. Νομίζω είχα κάπως ανακάτεμα και στην προηγούμενη μεταφορά γι αυτό πιστεύω ότι κι αυτό είναι από την προγεστερονη. Ναυτία εγκυμοσύνης από τόσο νωρίς δε νομίζω να είναι, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να περάσουν πολλές μέρες ακόμα για να εμφανιστεί τέτοιο σύμπτωμα. Κατά τα άλλα τίποτα ιδιαίτερο, ούτε αίμα, πόνος στο στήθος όχι πολύ έντονος (στην προηγούμενη μεταφορά με είχε τσακίσει το στήθος, δεν ξέρω που οφείλεται ότι τώρα πονάω πολύ λιγότερο)…

@hope501με νύχια και με δόντια κρατιέμαι να μην παρω τεστ…προσπαθώ να κάνω υπομονή…μακάρι κορίτσι μου, και σε σένα εύχομαι τεράστιο νούμερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lucia79 είπε:

Παίρνω 3 utrogestan απ το στόμα και άλλα 3 κολπικά τη μέρα. Σήμερα το πρωί ξύπνησα στις 5.30 με ένα τρελό πονοκέφαλο μαζί με φοβερή ναυτία. Νομίζω είχα κάπως ανακάτεμα και στην προηγούμενη μεταφορά γι αυτό πιστεύω ότι κι αυτό είναι από την προγεστερονη. Ναυτία εγκυμοσύνης από τόσο νωρίς δε νομίζω να είναι, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να περάσουν πολλές μέρες ακόμα για να εμφανιστεί τέτοιο σύμπτωμα. Κατά τα άλλα τίποτα ιδιαίτερο, ούτε αίμα, πόνος στο στήθος όχι πολύ έντονος (στην προηγούμενη μεταφορά με είχε τσακίσει το στήθος, δεν ξέρω που οφείλεται ότι τώρα πονάω πολύ λιγότερο)…

@hope501με νύχια και με δόντια κρατιέμαι να μην παρω τεστ…προσπαθώ να κάνω υπομονή…μακάρι κορίτσι μου, και σε σένα εύχομαι τεράστιο νούμερο.

Κοριτσάκι μου πίστεψε στα εμβρυακια σου κ μην σκεφτεσαι αρνητικά. Αλλά αν δεν αντέχεις καλύτερα να πας για χοριακη όπως είπε και η @hope501 ! Μόνο μην στενοχωριεσαι. Ξέρεις ότι κάθε κοπέλα και κάθε ετ είναι διαφορετική. Εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κι εγώ είμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη την Παρασκευη. Παρομοίως κανενα σύμπτωμα, πριν μέρες είχα πονάκια και μέχρι το Σαββατοκύριακο. Τώρα κάπως έχουν όλα υποχωρήσει και ειμαι κι εγώ σε ανησυχία. Ξέρω πολύ καλά ότι δεν υπάρχει κανενα σίγουρο σύμπτωμα γιατί ο,τι κ αν νιώσουμε μπορεί κάλλιστα να είναι και από τη λήψη προγεστερονης. Γενικα όπως είχα ξαναπεί και το Σαββατοκύριακο, είμαι κάπως απαισιόδοξη για αυτή την προσπάθεια, ήδη βλέπω το μηδενικό μπροστά μου…

@elena0212 εσυ πως είσαι? Αντέχεις? Κανενα σύμπτωμα?

@hope501 εμένα μου φέρνει και ναυτία η προγεστερονη, ειδικά το πρωί όταν ξυπνάω. Το στομάχι μου είναι χάλια αυτές τις μέρες..άσε οι μαύροι κύκλοι…

Κορίτσια εγώ πάντως δεν είχα κανένα συμπτώμα και γι 'αυτό έψαχνα συνέχεια να δω τι γράφουν αλλά κορίτσια και τι συμπτώματα είχαν,ε τελικά είμαι έγκυος 😍😍😍, άρα κατάλαβα πολύ καλά ότι δεν υπάρχουν "ειδικα" συμπτώματα!! Όλα φαίνονται στις χοριακες μας αγάπες μου, λίγες μέρες ακόμα κουράγιο και θα μάθετε τα χαρμόσυνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Παίρνω 3 utrogestan απ το στόμα και άλλα 3 κολπικά τη μέρα. Σήμερα το πρωί ξύπνησα στις 5.30 με ένα τρελό πονοκέφαλο μαζί με φοβερή ναυτία. Νομίζω είχα κάπως ανακάτεμα και στην προηγούμενη μεταφορά γι αυτό πιστεύω ότι κι αυτό είναι από την προγεστερονη. Ναυτία εγκυμοσύνης από τόσο νωρίς δε νομίζω να είναι, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να περάσουν πολλές μέρες ακόμα για να εμφανιστεί τέτοιο σύμπτωμα. Κατά τα άλλα τίποτα ιδιαίτερο, ούτε αίμα, πόνος στο στήθος όχι πολύ έντονος (στην προηγούμενη μεταφορά με είχε τσακίσει το στήθος, δεν ξέρω που οφείλεται ότι τώρα πονάω πολύ λιγότερο)…

@hope501με νύχια και με δόντια κρατιέμαι να μην παρω τεστ…προσπαθώ να κάνω υπομονή…μακάρι κορίτσι μου, και σε σένα εύχομαι τεράστιο νούμερο.

οχι τεστ, χοριακή κατευθειαν. Να σου πω και το άλλο, ακουω πολλές κοπελες που λενε πως δεν είχαν συμπτώματα στις αρχές. Εγω και στην εγκυμοσυνη την πρώτη είχα πολυ πρησμένο στήθος κτλ και στην πρωτη ετ πάλι πρήξιμο και θετικη χοριακή. Πλεον λεω, δεν με νοιάζουν τα συμπτώματα αλλά να κρατήσω στην αγκαλιά μου το δικό μου ή τα δικά μου παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια εγώ πάντως δεν είχα κανένα συμπτώμα και γι 'αυτό έψαχνα συνέχεια να δω τι γράφουν αλλά κορίτσια και τι συμπτώματα είχαν,ε τελικά είμαι έγκυος 😍😍😍, άρα κατάλαβα πολύ καλά ότι δεν υπάρχουν "ειδικα" συμπτώματα!! Όλα φαίνονται στις χοριακες μας αγάπες μου, λίγες μέρες ακόμα κουράγιο και θα μάθετε τα χαρμόσυνα!!! 

Εγώ θα αργήσω να μάθω... προέχει η ετ που θα γίνει αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εγώ θα αργήσω να μάθω... προέχει η ετ που θα γίνει αύριο.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Καλώς να υποδεχθεις τα μωρά σου!!!!🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Εγώ θα αργήσω να μάθω... προέχει η ετ που θα γίνει αύριο.

με το καλό κορίτσι μου!!!!!!! από σένα παραλαμβάνω σκυτάλη;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Εγώ θα αργήσω να μάθω... προέχει η ετ που θα γίνει αύριο.

Με το καλό. Να φερεις σπίτι τα μωράκια σου κ να τα πάρεις αγκαλιά σε 9 μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

με το καλό κορίτσι μου!!!!!!! από σένα παραλαμβάνω σκυτάλη;;;;;;;

Ναι ναι. Θα στην δώσω 😂😂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η hope501 είπε:

Ναι ναι. Θα στην δώσω 😂😂❤️

χαχαχαχαχαχαχαχ περιοδο αναμενω και βλεπουμε για ημερομηνια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Με το καλό. Να φερεις σπίτι τα μωράκια σου κ να τα πάρεις αγκαλιά σε 9 μηνες

Ευχαριστω❤️ Πηγα και έκανα μανικιούρ για να τα υποδεχτώ περιποιημένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η angel35 είπε:

χαχαχαχαχαχαχαχ περιοδο αναμενω και βλεπουμε για ημερομηνια!!!! 

Να αδιαθετήσεις γρήγορα λοιπόν να μην την κρατήσω πολύ. Όπως η φλόγα όλες μαζί να φτάσουμε στον στόχο μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Να αδιαθετήσεις γρήγορα λοιπόν να μην την κρατήσω πολύ. Όπως η φλόγα όλες μαζί να φτάσουμε στον στόχο μας 

εχτές τελείωσα τα αντισυλληπτικά και μου είπε σε 3-4 μέρες θα δω περίοδο... για να δούμε πότε θα έρθει τώρα που την θέλουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

εχτές τελείωσα τα αντισυλληπτικά και μου είπε σε 3-4 μέρες θα δω περίοδο... για να δούμε πότε θα έρθει τώρα που την θέλουμε!!!

Ποιος θα μας το λέγε να παρακαλάμε για περίοδο. Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ευχαριστω❤️ Πηγα και έκανα μανικιούρ για να τα υποδεχτώ περιποιημένη 

Αααα τι καλά!! Εγώ εμφάνισα ξαφνικά πριν 2 χρόνια αλλεργία στο ημιμονιμο κ δεν μπορώ να τα κάνω 😢τι ώρα είναι η ετ σου;

@angel35 τίποτα δεν έμεινε. Έφτασαν οι μερες. Με το καλό 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ναι ναι. Θα στην δώσω 😂😂❤️

Με το καλο και να γυρισεις σπιτι διπλη . Αντε γιατι περιμενει και το @angel35 το αγαπημενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...