Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Ας ανοίξει αυτή η διαχείριση τα like και ας τα κάνει απεριόριστα επιτέλους!!!!!! Να ξέρετε συμφωνώ , συμπάσχω και προσεύχομαι με όλες και για όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Και σε μια φίλη μου έγινε αυτό και της είπε ότι θα την άφηνε ένα μήνα να ξεκουραστεί ο οργανισμός της και της έκανε Εμβρυομεταφορα τον επόμενο μήνα και όλα πήγαν πολύ καλά έχει γεννήσει ήδη!!!μην σε αγχώνει αυτό!!!😀😀😀

Στον αμέσως επόμενο κύκλο;δηλ μου έρχεται περίοδος κ κάνω η στην επόμενη περίοδο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να έγινε με  @Avocando?? Τι να έδειξε η χοριακη της??? Έχω καλό προαίσθημα!!🤞

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.. 10η μέρα σήμερα πήγα για υπέρηχο κ ορμόνες, ανέβηκε αρκετά η οιστραδιολη κ μου είπε πως δεν θα προχωρήσουμε σε φρέσκια έμβρυομεταφορά γιατί φοβάται την υπερδιέγερση.. Αύριο ξανά πάω, ωοληψια μάλλον Τετάρτη ή Πέμπτη.. Αύριο θα μάθω σίγουρα. 

Μην σε παίρνει από κάτω όλα καλά θα πάνε, οι γιατροί ξέρουν, θέλει δύναμη και υπομονή.

Σου είπαν ποτέ θα κάνεις κόβιντ τέστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Τι να έγινε με  @Avocando?? Τι να έδειξε η χοριακη της??? Έχω καλό προαίσθημα!!🤞

 

Μην σε παίρνει από κάτω όλα καλά θα πάνε, οι γιατροί ξέρουν, θέλει δύναμη και υπομονή.

Σου είπαν ποτέ θα κάνεις κόβιντ τέστ??

Όχι αύριο θα μου πει που θα ξανά πάω το πρωί, καλά είμαι, έχω εμπιστοσύνη στη γιατρό μου, εξάλλου μας είχε προετοιμάσει για αυτό το ενδεχόμενο απλά σταματάς τη διαδικασία κάπου στη μέση μόνο αυτό σκέφτομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Όχι αύριο θα μου πει που θα ξανά πάω το πρωί, καλά είμαι, έχω εμπιστοσύνη στη γιατρό μου, εξάλλου μας είχε προετοιμάσει για αυτό το ενδεχόμενο απλά σταματάς τη διαδικασία κάπου στη μέση μόνο αυτό σκέφτομαι 

Κορίτσια εμένα το τεστ κοβιντ μου το έκαναν στον τελευταίο υπερηχο δηλ δύο μέρες πριν την ωοληψια. Όντως σταματάς τη διαδικασία στη μέση αλλά είναι για καλό..καλύτερα να σε προσέχουν αφού έχεις θέμα με υπερδιέγερση αντί να κάνουν βιαστηκες κινήσεις!!θα έχει ηρεμήσει και ο οργανισμός σου εμένα πονούσαν οι ωοθήκες μου σαν να έχω ωορρηξία για αρκετές μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Στον αμέσως επόμενο κύκλο;δηλ μου έρχεται περίοδος κ κάνω η στην επόμενη περίοδο;; 

Ναι έτσι το έκανε!!και εμένα ο γιατρός μου έτσι μου είπε ότι μπορεί να το κάνω θα το δούμε με τις εξετάσεις δεν θέλει λέει να είναι ο οργανισμός κουρασμένος θα το δούμε με τις εξετάσεις μου είπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλορίζικο το καινούριο θέμα! Εγώ περνάω επιτροπή 22/7 αλλά περιμένω από το κέντρο μου να αλλάξουν ημερομηνία και να την φέρουν πιο κοντά.  Μακάρι να καταφέρουν να το φέρουν μέσα στον Ιούνιο.  Προς το παρόν είμαστε σε αναμονή. Έκανα τις προγεννητικες πάλι, είδαμε τις ορμόνες και κολπικο και όλα μια χαρά.   Περιμένω τον καρυωτυπο τώρα που δεν είχα κάνει εγώ αλλά μόνο ο άντρας μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια εμένα το τεστ κοβιντ μου το έκαναν στον τελευταίο υπερηχο δηλ δύο μέρες πριν την ωοληψια. Όντως σταματάς τη διαδικασία στη μέση αλλά είναι για καλό..καλύτερα να σε προσέχουν αφού έχεις θέμα με υπερδιέγερση αντί να κάνουν βιαστηκες κινήσεις!!θα έχει ηρεμήσει και ο οργανισμός σου εμένα πονούσαν οι ωοθήκες μου σαν να έχω ωορρηξία για αρκετές μέρες..

Ναι ισχύει, καλύτερα έτσι τώρα περιμένω να δω αύριο τι θα μου πει

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Ναι έτσι το έκανε!!και εμένα ο γιατρός μου έτσι μου είπε ότι μπορεί να το κάνω θα το δούμε με τις εξετάσεις δεν θέλει λέει να είναι ο οργανισμός κουρασμένος θα το δούμε με τις εξετάσεις μου είπε!

Αντε να δούμε λοιπόν.. Οι γιατροί μας ξέρουν ακριβώς τι πρέπει να κάνουν, εμείς ας κάνουμε υπομονή και να μας δίνει ο θεός δύναμη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Ξύπνησα χαράματα, έβλεπα εφιάλτες ολη νύχτα.. Πήγα το πρωί για χωριακη, μόλις μου έστειλαν το αποτέλεσμα 256!!!! Καλο δεν ειναι? Τρέμω ολόκληρη.. Ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια, εύχομαι σε όλες μια θετική χοριακή και να παραμένει ανοδική φυσικα!!! Το βλέπω κ δεν το πιστεύω.. 

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!! Έτσι να συνεχίσεις.. Μίλησες με τον γιατρό σου;;;;; κοιτάω να δω κ μου βγήκε τώρα το μήνυμα σου! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Ξύπνησα χαράματα, έβλεπα εφιάλτες ολη νύχτα.. Πήγα το πρωί για χωριακη, μόλις μου έστειλαν το αποτέλεσμα 256!!!! Καλο δεν ειναι? Τρέμω ολόκληρη.. Ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια, εύχομαι σε όλες μια θετική χοριακή και να παραμένει ανοδική φυσικα!!! Το βλέπω κ δεν το πιστεύω.. 

Κι εγω τωρα ειδα το μηνυμα σου!!! 
Πιστεψε το κοριτσι μου γιατι ειναι αληθεια!!!! Συνέχισε ετσι θετικά και με θάρρος!!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις τωρα και να εξελίσσονται ολα θετικά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.. 10η μέρα σήμερα πήγα για υπέρηχο κ ορμόνες, ανέβηκε αρκετά η οιστραδιολη κ μου είπε πως δεν θα προχωρήσουμε σε φρέσκια έμβρυομεταφορά γιατί φοβάται την υπερδιέγερση.. Αύριο ξανά πάω, ωοληψια μάλλον Τετάρτη ή Πέμπτη.. Αύριο θα μάθω σίγουρα. 

Ενημέρωσέ μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Ξύπνησα χαράματα, έβλεπα εφιάλτες ολη νύχτα.. Πήγα το πρωί για χωριακη, μόλις μου έστειλαν το αποτέλεσμα 256!!!! Καλο δεν ειναι? Τρέμω ολόκληρη.. Ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια, εύχομαι σε όλες μια θετική χοριακή και να παραμένει ανοδική φυσικα!!! Το βλέπω κ δεν το πιστεύω.. 

Άντε μωρέ! Πήρε τα πάνω του το σποράκι! Καλούς διπλασιασμούς κορίτσι μου! Ηρέμησε κ σκέψου θετικά! Εγώ να ξέρεις σε άλλαξα κατηγορία στο πινακάκι μας! Έτσι για το γούρι! Δεν κρατιέμαι να σας αλλάζω κατηγορία κορίτσια! Βουρ! Πάμε δυνατά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η dep14 είπε:

 

γεια σας κοριτσια...εγω εχω επιτροπη 18/5...να ρωτησω κατι ασχετο πως βαζουμε λαικ η καρδουλες;

Κάτω δεξιά έχει μια καρδούλα. Εκεί πατάς παρατεταμένα κ σου βγάζει το αντίστοιχο της αντίδρασης που θέλεις να στείλεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Ξύπνησα χαράματα, έβλεπα εφιάλτες ολη νύχτα.. Πήγα το πρωί για χωριακη, μόλις μου έστειλαν το αποτέλεσμα 256!!!! Καλο δεν ειναι? Τρέμω ολόκληρη.. Ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια, εύχομαι σε όλες μια θετική χοριακή και να παραμένει ανοδική φυσικα!!! Το βλέπω κ δεν το πιστεύω.. 

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!τώρα το ειδα..πολύ χάρηκα για σένα!!είναι τέλειο το νουμερο σου..να το βλέπεις και να το πιστεψεις..συνέχισε έτσι γερά να μας λες τα καλά σου νέα!! Κορίτσια γουρικο το νεο θεματακι..τέλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κι εγω τωρα ειδα το μηνυμα σου!!! 
Πιστεψε το κοριτσι μου γιατι ειναι αληθεια!!!! Συνέχισε ετσι θετικά και με θάρρος!!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις τωρα και να εξελίσσονται ολα θετικά!!!! 

Μπράβο κοπέλα μου! Πολύ χάρηκα @Avocando
!!! Τέλεια η τιμή της χοριακής!!! Μήπως είναι και διδυμακια? Πολύ υψηλή μου φαίνεται... εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα τέλεια,  αν και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε! Τα άσχημα τα αφήνουμε πίσω είπαμε. Τωρα φρόντισε να απολαύσεις αυτό το όμορφο ταξίδι, όσο μπορείς χωρίς άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοπέλα μου! Πολύ χάρηκα @Avocando
!!! Τέλεια η τιμή της χοριακής!!! Μήπως είναι και διδυμακια? Πολύ υψηλή μου φαίνεται... εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα τέλεια,  αν και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε! Τα άσχημα τα αφήνουμε πίσω είπαμε. Τωρα φρόντισε να απολαύσεις αυτό το όμορφο ταξίδι, όσο μπορείς χωρίς άγχος.

Περίμενα όλη μερα να εγκριθούν τα μνμ γιατι είμαι νεα χρήστης, ήθελα τοσο να το μοιραστώ μαζί σας!! Είμαι συγκρατημένα χαρούμενη, τώρα ξεκινούν άλλοι φόβοι, θα είναι ανεβασμένη η τιμή την Τετάρτη που θα κάνω τη δεύτερη χοριακή? Προσπαθώ να αγχώνομαι για ένα πράγμα κάθε φορά κ να μη σκέφτομαι μακρυά. Το πρωί μέχρι να μου στείλουν το αποτέλεσμα νόμιζα θα πεθάνω.. Είχα πιάσει 200 παλμούς, έτρεμα.. Λεω πάει θα μας πεθάνουν. Μακάρι να πάνε όλα καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Ξύπνησα χαράματα, έβλεπα εφιάλτες ολη νύχτα.. Πήγα το πρωί για χωριακη, μόλις μου έστειλαν το αποτέλεσμα 256!!!! Καλο δεν ειναι? Τρέμω ολόκληρη.. Ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια, εύχομαι σε όλες μια θετική χοριακή και να παραμένει ανοδική φυσικα!!! Το βλέπω κ δεν το πιστεύω.. 

μπράβο κορίτσι!!!!!!!!!αντε με το καλό!!!!ολα να σου πάνε τέλεια!!!😀😀😀👏👏👏🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για την τόση θετική ενέργεια, νιώθω να γεμίζω ελπίδα όσο διαβάζω τα μηνύματα σας.. Ίσως είμαστε άγνωστες αλλά έχουμε κοινό τον σημαντικότερο στόχο απ όλους και θα τον καταφέρουμε!! Θα συνεχίζω να σας ενημερώνω (εύχομαι μόνο με καλά νέα) και να βοηθάω με καμία συμβουλή όπως μπορώ κ εγώ. Να θυμάστε, στο τέλος ολα θα πάνε καλά γιατί αυτός είναι ο μόνος δρόμος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Κάτω δεξιά έχει μια καρδούλα. Εκεί πατάς παρατεταμένα κ σου βγάζει το αντίστοιχο της αντίδρασης που θέλεις να στείλεις...

οχι δεν υπαρχει κατι σε μενα...κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! 

Ξύπνησα χαράματα, έβλεπα εφιάλτες ολη νύχτα.. Πήγα το πρωί για χωριακη, μόλις μου έστειλαν το αποτέλεσμα 256!!!! Καλο δεν ειναι? Τρέμω ολόκληρη.. Ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια, εύχομαι σε όλες μια θετική χοριακή και να παραμένει ανοδική φυσικα!!! Το βλέπω κ δεν το πιστεύω.. 

Ήμουν σίγουρη ότι όλα θα πήγαιναν καλά!!! Καλή σιγουριά κορίτσι μου άντε να παίρνουμε σειρά και εμείς τώρα!!!🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Christine7 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Είμαι καινούρια στην παρέα σας! Ξεκινάω με την έλευση της περιόδου πρωτόκολλο ανταγωνιστών. Έχουμε θεματάκια με το σπέρμα που θα τα ξεπεράσουμε ελπίζω με την εξωσωματική. Έκανα μια αποτυχημένη προσπάθεια αυτόν τον μήνα με φυσικό κύκλο αλλά ήταν άδειο το ωοθυλάκιο. Όποτε ξεκινάω από την αρχή. Καλή επιτυχία σε όλες μας. Καλώς σας βρήκα!

Καλή αρχή κοπέλα μου!! Τι είναι το πρωτόκολλο ανταγωνιστών??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...