Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη τρεις μέρες πριν την καθυστέρηση


Grekou23

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

Θέλω τα φώτα σας γιατί έχω αγχωθει αρκετά... τελευταία περίοδος ήταν 26/03 ο κύκλος κου είναι 28-29  είχαμε μια επαφή 7/04 και έκανα ένα τεστ 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο 27/04 το predictor early  και βγήκε θετικό.. πήγα και έκανα μια χοριακη η οποία βγήκε θετική 21.7. ...δεν έχω κανένα σύμπτωμα απλά έντονους πόνους περιόδου που γενικά δεν έχω.. θέλω να μου πείτε αν είναι χαμηλή η χοριακη.ευχαριστω πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Grekou23 είπε:

Καλησπέρα σας.

Θέλω τα φώτα σας γιατί έχω αγχωθει αρκετά... τελευταία περίοδος ήταν 26/03 ο κύκλος κου είναι 28-29  είχαμε μια επαφή 7/04 και έκανα ένα τεστ 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο 27/04 το predictor early  και βγήκε θετικό.. πήγα και έκανα μια χοριακη η οποία βγήκε θετική 21.7. ...δεν έχω κανένα σύμπτωμα απλά έντονους πόνους περιόδου που γενικά δεν έχω.. θέλω να μου πείτε αν είναι χαμηλή η χοριακη.ευχαριστω πολύ

Και η δική μου χοριακή 3 μέρες πριν την περίοδο ήταν 29. Τώρα διανύω της 30η εβδομάδα ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Και η δική μου χοριακή 3 μέρες πριν την περίοδο ήταν 29. Τώρα διανύω της 30η εβδομάδα ❣️

Περιμένω σήμερα τα αποτελέσματα  Της δεύτερης χοριακης...από οτι κατάλαβα σημασία δεν έχει το νούμερο αλλά αν διπλασιάζεται...θα δούμε..σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση με το καλό το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Και η δική μου χοριακή 3 μέρες πριν την περίοδο ήταν 29. Τώρα διανύω της 30η εβδομάδα ❣️

Βγήκε και η χθεσινή χοριακη και είναι 92.. σήμερα υποτίθεται είναι η μέρα που θα αδιαθετουσα φαντάζομαι είναι καλή τιμή ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Grekou23 είπε:

Καλησπέρα σας.

Θέλω τα φώτα σας γιατί έχω αγχωθει αρκετά... τελευταία περίοδος ήταν 26/03 ο κύκλος κου είναι 28-29  είχαμε μια επαφή 7/04 και έκανα ένα τεστ 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο 27/04 το predictor early  και βγήκε θετικό.. πήγα και έκανα μια χοριακη η οποία βγήκε θετική 21.7. ...δεν έχω κανένα σύμπτωμα απλά έντονους πόνους περιόδου που γενικά δεν έχω.. θέλω να μου πείτε αν είναι χαμηλή η χοριακη.ευχαριστω πολύ

Μία χαρά είναι η χοριακή σου γιατί είναι πάρα πολύ νωρίς..... μπράβο κάτι καλό ξεκινάει συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Επαναλαμβάνεις σε 4 μέρες και ενημερώνεις το γιατρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τελευταία περίοδος 28/3, έχω κάνει τεστ μου βγήκαν θετικά κι έκανα και το ψηφιακό που μου βγήκε ότι έγινε η σύλληψη πριν 1 με 2 εβδομάδες. Δεν έχω πάει ακόμα για χοριακη είπα να περιμένω μέχρι την επόμενη βδομάδα. Ευχομαι να μας πάνε όλα καλά ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μία χαρά είναι η χοριακή σου γιατί είναι πάρα πολύ νωρίς..... μπράβο κάτι καλό ξεκινάει συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Επαναλαμβάνεις σε 4 μέρες και ενημερώνεις το γιατρ

Σε ευχαριστώ πολύ, μου είπε να κάνω μετά από δύο μέρες... βγήκαν χθές τα αποτελέσματα και ήταν μια μέρα πριν την καθυστέρηση 92 ... περιμένω αύριο να της στείλω τα αποτελέσματα να δω τι θα μου πει...οι πόνοι ψιλό έφυγαν αλλά έχω τραβήγματα και κράμπες κάποιες στιγμές και πολύ άστατο κύκλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2021 at 4:02 ΜΜ, ο/η Lenora είπε:

Εγώ τελευταία περίοδος 28/3, έχω κάνει τεστ μου βγήκαν θετικά κι έκανα και το ψηφιακό που μου βγήκε ότι έγινε η σύλληψη πριν 1 με 2 εβδομάδες. Δεν έχω πάει ακόμα για χοριακη είπα να περιμένω μέχρι την επόμενη βδομάδα. Ευχομαι να μας πάνε όλα καλά ❤️

 

Αχ τι καλά μαζί θα είμαστε.... έκανες χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...